Xiaomi Redmi 3

poruka: 2.089
|
čitano: 364.761
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi 3

jesi to na kastvu slikao?

12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
hrky_ri kaže...

jesi to na kastvu slikao?

 Naravno 

Xiaomi Redmi 3S + Mi Wifi Router + Mi Band 1S+ Mi Band 2 + Redmi 1S - MIUI General Moderator
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
Jel koji od tih redmi 3/pro/s/x imaju osvjetljenje tipki ispod ekrana?
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi 3

Nema osvjetljenja ispod tipki.

15 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi 3

Došao mi je jučer Redmi 3S sa kineskim stable romom (na slici). Skinem najnoviji Developer rom(MIUI 8) za njega i ne želi se nadogradit na njega preko update aplikacije (ne prolazi verifikacija datoteke). Pokušam preko miflasha i fastboota sa kineskim developer romom za fastboot i isto javlja grešku na samom početku pokretanja flasha. Prevedeno, ne znam šta da radim više. Ovaj rom koji je na njemu je neupotrebljiv koliko ima kineskog na njemu...  Sam ne pronalazi nikakv upgrade, zapravo mi je čudno vidjeti ako se negdje gadno ne varam, da je na službenoj web stranici starija verzija stabilnog roma nego je došla s mojim mobom (slika 3).

Heeey gringo I kill people for money, but you are my frieeend, I'll kill you for nothing!
Poruka je uređivana zadnji put čet 11.8.2016 6:25 (Coobrraa).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
Coobrraa kaže...

Došao mi je jučer Redmi 3S sa kineskim stable romom (na slici). Skinem najnoviji Developer rom(MIUI 8) za njega i ne želi se nadogradit na njega preko update aplikacije (ne prolazi verifikacija datoteke). Pokušam preko miflasha i fastboota sa kineskim developer romom za fastboot i isto javlja grešku na samom početku pokretanja flasha. Prevedeno, ne znam šta da radim više. Ovaj rom koji je na njemu je neupotrebljiv koliko ima kineskog na njemu..

 welcome to the jungle.

samo citanje Xiaomi tema ovdje na forumu bi trebalo u ljudima ubiti pomisao da kupe ista iz kine, bio to i Xiaomi

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
Coobrraa kaže...

Došao mi je jučer Redmi 3S sa kineskim stable romom (na slici). Skinem najnoviji Developer rom(MIUI 8) za njega i ne želi se nadogradit na njega preko update aplikacije (ne prolazi verifikacija datoteke). Pokušam preko miflasha i fastboota sa kineskim developer romom za fastboot i isto javlja grešku na samom početku pokretanja flasha. Prevedeno, ne znam šta da radim više. Ovaj rom koji je na njemu je neupotrebljiv koliko ima kineskog na njemu...  Sam ne pronalazi nikakv upgrade, zapravo mi je čudno vidjeti ako se negdje gadno ne varam, da je na službenoj web stranici starija verzija stabilnog roma nego je došla s mojim mobom (slika 3).

 Nije to nikakav Stable ROM nego ROM koji ti je nabacio prodavač, trebao si zatražiti sealed box i olakšati si život.

Preobaj u download mode i onda preko fastboota nabacit novi ROM:

http://en.miui.com/thread-231648-1-1.html

Xiaomi Redmi 3S + Mi Wifi Router + Mi Band 1S+ Mi Band 2 + Redmi 1S - MIUI General Moderator
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
nixass kaže...
Coobrraa kaže...

Došao mi je jučer Redmi 3S sa kineskim stable romom (na slici). Skinem najnoviji Developer rom(MIUI 8) za njega i ne želi se nadogradit na njega preko update aplikacije (ne prolazi verifikacija datoteke). Pokušam preko miflasha i fastboota sa kineskim developer romom za fastboot i isto javlja grešku na samom početku pokretanja flasha. Prevedeno, ne znam šta da radim više. Ovaj rom koji je na njemu je neupotrebljiv koliko ima kineskog na njemu..

 welcome to the jungle.

samo citanje Xiaomi tema ovdje na forumu bi trebalo u ljudima ubiti pomisao da kupe ista iz kine, bio to i Xiaomi

 Prošetaj. Likovi kao ti nam ne trebaju na ovim temama.

 

U roku pol sata sve to rješiš. Samo na ovom topicu je n-puta već bilo postano linkova kako i kuda.Ali ako želiš da te netko drži za ruku i vodi onda nisi trebao kupit kineski mobitel.

12 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi 3

Bok,

 

cisto za info moje iskustvo i jedno pitanje.

 

Kupio sam Redmi 3 Pro prije 3 dana u WOW shopu, jucer stigao. Prije dva dana zatrazio unlock permission na en.miui.com/unlock.

 

Na mobu je bio nekakav Global Stable 7.3.2.0.0 ROM - doslovno je tako pisalo. Nijedna kineska aplikacija, Google Play instaliran, Gmail, ali bez Mapsa, bez Play Music... ok slozim sve accounte i nakon 2h samo stane Google Play Store, ne synca se itd., vec sve poznato.

 

Sinoc sam s en.miui.com skinuo Global Dev 6.8.4 Fastboot ROM i natocio ga. Malo sam promrzo kad mu je trebalo da se boota jedno 10-15min, ali ok, zivno je.

Slozio ponovo sve, samo jednom ugledao Google Play sync error i nije se pojavio vise. Za sad radi sve.

 

Drugo sto me je sokiralo je da sam jutros dobio unlock permission, dakle ni 48h nakon poslanog zahtjeva i primljenog SMS koda (!!).

Pripremio sam se na cekanje 2 tjedna, ali evo, aplikacija skinuta.

 

Sad me zanima sljedece. Unlock BLa ne mogu napraviti s ovog Global Dev ROMa, vec mora biti China Dev ROM na njemu? Tocno?

 

 

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi 3

Pozdrav :) 

 

sorry sto ovao ulecem u temu, ali me zanime jel itko ovdje koristi svoj redmi 3/3s onako kako je stigao sa TopOne-a?

 

Vidim da se ovjde samo prica o tome kako staviti novi ROM. Zanima me jel to stvarno toliko potrebno? hoće li meni mobitel raditi normalno ( primati update i sl.) ako ja nista na njemuu ne radim, samo izvadim iz kutije i upalim.

 

Hvala na odgovoru unaprijed. 

 

pozz :)

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
Nema ti kruha bez igranja s romovima 😃
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi 3

Znaci ne vrijedi kupovat ako ne zelim stavljat nove ROM-ove na mob?

 

 hvala :)

8 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi 3
Nije li netko nedavno rekao da je najzadovoljniji s nekim EU romom, valjda onim s honorbuy-a.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi 3

Evo da javim i ja svoje iskustvo. Nakon pomoći forumaša Cromaki sam uspješno stavio novi rom. Do tad sam koristio fastboot mode u MiFlashu a trebalo je biti u download modu. Stavio sam Globl stable 7.5 rom i super sam zadovoljan! I da još kažem da sa zadnjom verzijom MiFlasha nije išlo, ali sam na miui forumu našao da za novije mobove treba koristiti novu beta verziju. Instalirao nju i prošlo od prve. I još pitanje, mogu li sad uobičajeno ažurirati rom usprkos zaključanom bootloaderu?

Heeey gringo I kill people for money, but you are my frieeend, I'll kill you for nothing!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Redmi 3

Naravno, dobit češ update na MIUI 8 Stable kada izađe.

 

Xiaomi Redmi 3S + Mi Wifi Router + Mi Band 1S+ Mi Band 2 + Redmi 1S - MIUI General Moderator
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
Ma kako nema kruha sa default romom? Ja koristim mob sa CJ romom koji je dosao i bez beda sve radi. Ja sam sam rn3 mtk navukao 8h sota, ali idealno je bekih 6h, sve ovisi od postavka
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
7 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi 3 pro

preporuka svima: uzmite isključivo sealed xiaomi mob.

mene je osobno izludilo ovo s romovima na redmi 3 pro. nebi se zeza s tim nego nisam mogao pristupiti fingerprint settingsu.

 

 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Redmi 3

Baterija i više nego dobra, inače ne visim previše po mobitelu (cca 2-3h SoT dnevno)

Ovo je jedan od rijetkih mobitela s kojim bez brige mogu otić van i sa 20% baterije.

Xiaomi Redmi 3S + Mi Wifi Router + Mi Band 1S+ Mi Band 2 + Redmi 1S - MIUI General Moderator
Moj PC  
4 0 hvala 2
10 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi 3 pro
leo006 kaže...

preporuka svima: uzmite isključivo sealed xiaomi mob.

mene je osobno izludilo ovo s romovima na redmi 3 pro. nebi se zeza s tim nego nisam mogao pristupiti fingerprint settingsu.

 

 isti problem imam i ja

12 godina
offline
Xiaomi Redmi 3

Ako netko kaže da postoji bolji mob za tu lovu, neka me puca u noge.

 

Gotovo 10h SoT a još 30% baterije

Xiaomi Redmi 3S + Mi Wifi Router + Mi Band 1S+ Mi Band 2 + Redmi 1S - MIUI General Moderator
Moj PC  
1 0 hvala 1
8 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
Jel moguće da je kamera bolja nego na RN3 pro, uspoređivao malo sa recenzija ?
12 godina
offline
Xiaomi Redmi 3

Ne slikam previše, ali meni su rezultati zadovoljavajući.

 

Xiaomi Redmi 3S + Mi Wifi Router + Mi Band 1S+ Mi Band 2 + Redmi 1S - MIUI General Moderator
Moj PC  
0 0 hvala 2
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
Koji je to rom? Ja na eu oko 6-7 dobim bez igri
12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
Foz-matija kaže...
Koji je to rom? Ja na eu oko 6-7 dobim bez igri

 Official China Developer ROM.

Xiaomi Redmi 3S + Mi Wifi Router + Mi Band 1S+ Mi Band 2 + Redmi 1S - MIUI General Moderator
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
Jel se moze kak sacuvat twrp a da prijedem na china dev? Ili moram ponovi trazit unlock bla
12 godina
offline
Xiaomi Redmi 3

Mislim da neces moc sacuvat custom recovery jer se uvijek overwritea sa Mi Recovery radio fastboot ili recovery update.

Xiaomi Redmi 3S + Mi Wifi Router + Mi Band 1S+ Mi Band 2 + Redmi 1S - MIUI General Moderator
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
Cromaki, od 1-10 ocjena onako na brzinu za R3S ?
7 godina
offline
Xiaomi Redmi 3

Za smartphoneovski nepismene, ak naručim odavde http://www.aliexpress.com/store/product/Original-Xiaomi-Redmi-3-2G-RAM-16G-ROM-Metal-Body-Red-Rice-2-4100-mAh-Snapdragon/342812_32593513062.html neću trebat platit carinu, jel?

Također, je moguće koristit mobitel bez mijenjanja roma i kako funkcionira garancija ako nešto otiđe kvragu?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
Gogo222 kaže...
Cromaki, od 1-10 ocjena onako na brzinu za R3S ?

 Dao bih 9/10 možda zbog kamere.

Levistej kaže...

Za smartphoneovski nepismene, ak naručim odavde http://www.aliexpress.com/store/product/Original-Xiaomi-Redmi-3-2G-RAM-16G-ROM-Metal-Body-Red-Rice-2-4100-mAh-Snapdragon/342812_32593513062.html neću trebat platit carinu, jel?

Također, je moguće koristit mobitel bez mijenjanja roma i kako funkcionira garancija ako nešto otiđe kvragu?

 Samo uzmi DHL shipping i nema carine/pdv.

Zatraži Sealed box prilikom kupovine i to je to i ništa ne moraš mijenjati.

 

I još si razmisli da uzmeš 3S jer ima i Android M based MIUI ako ti to išta znači a neznatno je skuplji.

Xiaomi Redmi 3S + Mi Wifi Router + Mi Band 1S+ Mi Band 2 + Redmi 1S - MIUI General Moderator
15 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
Nadam se da ce izbaciti kernel source kao za Note 3 pro verziju. U tom slucaju , ovo ce biti daleko najbolja kupovina u klasi 5".
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice