Xiaomi Redmi 3

poruka: 2.089
|
čitano: 364.788
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
online
Re: Xiaomi Redmi 3
Skener prsta umjesto vece baterije...hmmm
Ja bi radje 4000mAh bez skenera prsta
http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi 3

Također. Jedna od specifičnosti ovog mobitela je upravo jača baterije. Bez takve baterije se uopće ne bi isticao u ovom moru ponude

8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
A istina, ali mislim da bi i 3000mah bilo dovoljno jer nije bas neki velik ekran , a i procesor mislim da ne trosi puno, ali vidjet cemo
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Xiaomi Redmi 3

E napokon je stigao i moj Redmi 3. I trenutno imam jedan sitan problemčić, naime kako sam stavio da za otkljucavanje telefona koristim šemu, sada mi i pri ulasku na google play traži da ukucam šemu. Nigdje nisam stavio da mi ta aplikacija bude "zaključana". Bio bih zahvalan ako ko ima rješenje kako da skinem to zaključavanje sa nje. Da napomenem da kad vratim ono standardno otključavanje više ni na google play-u ne traži potvrdu.

 
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Xiaomi Redmi 3
JokicG kaže...

E napokon je stigao i moj Redmi 3. I trenutno imam jedan sitan problemčić, naime kako sam stavio da za otkljucavanje telefona koristim šemu, sada mi i pri ulasku na google play traži da ukucam šemu. Nigdje nisam stavio da mi ta aplikacija bude "zaključana". Bio bih zahvalan ako ko ima rješenje kako da skinem to zaključavanje sa nje. Da napomenem da kad vratim ono standardno otključavanje više ni na google play-u ne traži potvrdu.

 

Pogledaj si postavke (Settings) u Google Play-u.

 

User Controls>Require authentication for purchases

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
14 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi 3

Di bi mogao kupiti staklo ili foliju za Redmi 3 al da mi dode unutar tjedan dana?

 

Na e-bayu nema opcija neke žurne posiljke iz kine,samo je free opcija i to je to.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
the_dammed kaže...

Di bi mogao kupiti staklo ili foliju za Redmi 3 al da mi dode unutar tjedan dana?

 

Na e-bayu nema opcija neke žurne posiljke iz kine,samo je free opcija i to je to.

 Eventualno Njuškalo jer ako kupuješ recimo sa Aliexpressa, DHL poštarinu ili slično bi platio 40$+ da ti paket dođe u roku 7 dana.

Xiaomi Redmi 1S + Mi Wifi Router + Mi Band - MIUI General Moderator
14 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi 3

A neki EU shop? Ove koje znam (giztop npr) nemaju.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
Sa ebaya dodje za desetak dana ako ti nije toliko hitno
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi 3

Šalje iz Njemačke, stiže unutar tjedan dana, naručivao sam nedavno
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
http://m.ebay.de/itm/6x-Savvies

Šalje iz Njemačke, stiže unutar tjedan dana, naručivao sam nedavno
9 godina
offline
Xiaomi Redmi 3

Taj link što si postavio mene samo pošalje na početnu stranicu ebaya.

A interesuje me i ko je već nabavio ovo staklo, kakvo je stanje gore kod slušalice (zvučnika) i kamere, da  li ima otvor za ovaj senzor svjetlosti, ili je jedan otvor i za taj senzor i za zvučnik.

Pošto ovo kako je prikazano na slici, djeluje mi taj otvor i suviše mali pa da ne prekrije ovaj senzora

http://www.dx.com/p/tochic-9h-tempered-glass-screen-guard-for-xiaomi-redmi-3-transparent-423831#.Vue4Lstgizk

Poruka je uređivana zadnji put uto 15.3.2016 8:23 (JokicG).
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Xiaomi Redmi 3

E sad novi zanimljiv problemčić. Naime na onoj vremenskoj aplikaciji koja je bila na telefonu nema moga grada, i skinuo sam neku sa marketa ali sada imam problem da mi recimo sat na vidzetu zavisi od Wi-fi veze, i čim mi nestane interneta i sat stane. Da li se to kako može srediti.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Xiaomi Redmi 3

Review

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
Stigao je xiaomi.eu rom
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
Deutsch kaže...
Stigao je xiaomi.eu rom

 to je multi language ? može link ?

8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
http://xiaomi.eu/community/threads/6-3-17.30633/
Trebaas unlockat bootloader i twrp imat, da, multilanguage je
14 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
Evo uzeo sam Redmi 3, pa me zanima dali zna neko di se namjesta opcija vezano za automatsko spajanje ili obavjesti o na otvorenim Wifi mrezama? Na Xperiji sam imao tu opciju.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Xiaomi Redmi 3

Nakon ne previše čekanja, dobila sam SMS da mi je odobreno otključavanje bootloadera. Skinula sam njihovu unlock aplikaciju, sve pokrenula po PS-u, ali proces staje na 50% i tvrdi da acc kojim sam ulogirana na kompu nije isti kao na mobitelu. Guglala sam, naravno, hrpa ljudi ima isti problem, a kao rješenje navode stavljanje developer roma i ponovno rootanje. Je li se itko susreo s ovim problemom? Trenutno imam stable 7.1.3.0. LHPCNCK.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Xiaomi Redmi 3

Pozz ekipa. Zainteresiran sam za ovaj uređaj i imam par upita.

1) Kakva je situacija sa GPS-om kod ovog mobitela ? Kakva je navigacija i praćenje aktivnosti kod aplikacija tipa sports tracker ?

2) Kolko vam traje baterija ? Vaše mišljenje na što je non removable ?

3) Dali ste zadovoljni sa kamerom ?

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
Ja mislim da ne možeš otključati bootloader na stable ROM-u, nego prije početka otključavanja moraš stavtii developer ROM i onda pokrenuti postupak za otključavanje?

Daj mi molim te reci kakav ti je zvuk tijekom poziva, Jel normalan, dovoljno glasan? Ja sam pokrenuo postupak za vraćanje mobitela jer jednostavno se jedva čuje osoba s kojom pričam, probao sve i nikako ne mogu pojačati, da bude normalno. Ne znam u čemu je problem. Molim da drugi podijele svoje iskustva, bojim se uopće opet uzeti isti mobitel ako to ne može biti glasnije.

Koliko si čekala code, ja s prije 3 tjedna trazio za ženu i nije ništa dobila. Jesi dobila i poruku u inbox svog računa na MIUI web siteu?
10 godina
offline
Xiaomi Redmi 3

Ah, a baš sam se nadala da ću proći bez motanja s ROMovima opet... :D

 

Zvuk mi je potpuno normalan, čitala sam da ljudi imaju problema s njim, meni je zasad sve u najboljem redu. Kod mi je došao za desetak dana, stvarno prilično brzo. Dobila sam SMS, ništa u inbox.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
Flameseeker kaže...

Pozz ekipa. Zainteresiran sam za ovaj uređaj i imam par upita.

1) Kakva je situacija sa GPS-om kod ovog mobitela ? Kakva je navigacija i praćenje aktivnosti kod aplikacija tipa sports tracker ?

2) Kolko vam traje baterija ? Vaše mišljenje na što je non removable ?

3) Dali ste zadovoljni sa kamerom ?

 

1) Odličan, meni lovi signal u zatvorenom prostoru u valjda 30 sekundi, vani ne stignem ni izbrojati. :) Nema prekida ni problema.

2) Ne toliko koliko je hvale po forumima, nažalost, ali sam najviše dogurala do 3 dana i oko 4 sata SOT.

3) Imam dojam da je na Redmi 1S bila bolja, ali je za taj novac solidna. Nadam se da će biti još tweakanja.

12 godina
offline
Xiaomi Redmi 3

Ima li tko u blizini Rijeke a da ima Redmi 3 ?

 

Prijateljici sam naručio nekoliko itema, ali se na kraju ispostavilo da je ipak dobila Redmi Note 3 a ne Redmi 3 tako da će biti viška.

Volio bi to nekome osobno dati jer mi se stvarno neda slati poštom..

 

Tempered Glass

Maskica roze boje

Maskica zlatne boje

 

 

Xiaomi Redmi 1S + Mi Wifi Router + Mi Band - MIUI General Moderator
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi 3

Ma gledam sad, dali da uzmem ovaj Xiaomi ili Redmi Note 2.  

Kod ovog mi sve odgovara, jedino me brine ova baterija koja se ne može izvadit. Mislim ak slučajno bude neki problem s baterijom, ne vjerujem da je mogu sam zamijenit nego bi ga trebo u neki servis slat sigurno. Svaki uređaj koji sam dosad koristio je imao uklonjivu bateriju (iako niti jedan nije imao problem sa istom).

12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
Flameseeker kaže...

Ma gledam sad, dali da uzmem ovaj Xiaomi ili Redmi Note 2.  

Kod ovog mi sve odgovara, jedino me brine ova baterija koja se ne može izvadit. Mislim ak slučajno bude neki problem s baterijom, ne vjerujem da je mogu sam zamijenit nego bi ga trebo u neki servis slat sigurno. Svaki uređaj koji sam dosad koristio je imao uklonjivu bateriju (iako niti jedan nije imao problem sa istom).

 Osobno bi išao na Redmi 3 zbog jače baterije i manje dijagonale ekrana.

Mislim da te non-removable baterija nebi trebala zabrinjavati..

Xiaomi Redmi 1S + Mi Wifi Router + Mi Band - MIUI General Moderator
10 godina
offline
Xiaomi Redmi 3

Imate neku preporuku za multilanguage ROM? Nije mi toliko zbog jezika koliko zbog roota i rješavanja kineskih aplikacija. :)

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
the_dammed kaže...
Evo uzeo sam Redmi 3, pa me zanima dali zna neko di se namjesta opcija vezano za automatsko spajanje ili obavjesti o na otvorenim Wifi mrezama? Na Xperiji sam imao tu opciju.

 Ja i dalje nemogu ovo nać, pomogajte neko.

15 godina
offline
Xiaomi Redmi 3

Jel može netko od vas koj iste uzeli mobitel sa Top one-a uslikat onu masku koja se dobije gratis uz njega da vidim na šta to lići ? 

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice