Xiaomi Redmi Note 4

poruka: 1.865
|
čitano: 288.391
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
Xiaomi Redmi Note 4

Dakle u mom Xiaomi RN4 SD 625 star 1 god. od početka imam Tele2 SIM, signal i brzine su mi u stanu od min 5 do 40 Mbps a u gradu Crikvenici ponegdje znaju biti i do 90 Mbps,
da bi isprobao signal i brzine od HT Tmobile neki dan sam u drugi utor stavio njihovu SIM karticu i brzine su živi očaj 
cca. do 10 Mbps isto tako je bilo i u Rijeci gdje sam  kupio SIM karticu u HT centru i na otvorenom prostoru isto je bilo.
Nekako sumnjam da ovaj mob možda ne podržava B20 band na kojem HT ide sa 4G , jer a

Network cell info

mi za HT pokazuje samo UMTS signal u B1 i B8 bandu a za Tele2 4G evo dolje prikaz.
Čudno mi je to , a čitao sam negdje da Kineski mobiteli ne podržavaju band B20 a među njima je čini se i RN4.
Pozdrav.

Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
Re: Xiaomi Redmi Note 4

Zanimljivo. Baš sam bio u HR prošli vikend na odmoru, HT - ista stvar. Do 10Mbps, gdje god toliko je. U Splitu, okolici, Trogir, Čiovo. S drugim operaterima nisam ni pokušavao. 

Kod mene je RN4X, globalna verzija. 

BTW: Doduše meni je prikazivalo 4G signal. Možda je jednostavno u tim trenutcima bila opterećena mreža. Ali opet 4 dana da je konstantno brzina ispod 10Mbps mi nije baš ok.

Poruka je uređivana zadnji put sri 19.6.2019 8:53 (H3rc0).
3 mjeseca
neaktivan
Xiaomi Redmi Note 4

Pozdrav svima! 

Zna li netko rješenje sljedećeg problema: 

Ekran radi, ali nakon reboota samo dvije sekunde pokazuje boje. Poslije postane sav sivi. Vibracija radi, Tipke za zvuk i gašenje rade, normalno prikazuje opcije za gašenje (reboot, power off, airplane i silent), 

mobitel zvoni ali nije se moguće javiti jer je ekran sav sivi i ništa ne pokazuje osim znakova života. Isto tako, alarm zvoni ali ne mogu ga ugasiti. 

Rješenja na internetu sugeriraju restart iz safe modea ali to ne pomaže, isto kao ni trik s baterijom i mijenjanjem brightnesa (jer ništa se nikako ne vidi).

Na jednom od upita na internetu za potencijalno isti problem, čovjek je pisao da se nakon par sati stanje unormali, i onda krene ponovo. Postoji li šansa za to i u ovom slučaju? Što napraviti tada? Ima li dovolnno vremena za updejt MIUI-a jer pretpostavljam da je sve ovo posljedica neke loše verzije MIUI-a. 

Također, ako je jedini način data wipe, zna li netko kako spasiti podatke? MIUI cloud ne koristim, a nisam radio redovne backupe. 

Isto, koliko bi koštalo da se svi podatci profesionalno vrate? 

Hvala svima unaprijed!

0 0 hvala 0
5 godina
Xiaomi Redmi Note 4

u zadnjih dva tjedna mobitel neće sinhronizirati gmail i you tube ne povezuje na internet.ima li netko savjet ili riješenje.

0 0 hvala 0
11 godina
moderator
Re: Xiaomi Redmi Note 4
hoz kaže...

u zadnjih dva tjedna mobitel neće sinhronizirati gmail i you tube ne povezuje na internet.ima li netko savjet ili riješenje. 

MTK ili Snapdragon?

Imaš dovoljno slobodnog prostora na sistemskoj particiji?

Jesi probao napraviti očistiti keš Cleanerom?

Jesi Gmail i YouTube ažurirao na posljednju verziju?

A ako ništa od toga nije pomoglo, jesi probao resetirati mobitel (vratiti na "tvorničke postavke")?

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice