Pomoć pri odabiru mobitela izdvojena tema

poruka: 38.030
|
čitano: 10.954.292
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
croGOREatia kaže...

Pozz ekipa kako nema nikakvih nameta i davanja odlucio sa se na kupnju mobitela sa amazon.de
Eh sad mi je potrebna pomoc jer sam totalno neodlucan
najbitnije kod mob-a je baterija da izgura barem dan bez problema ili bar do veceri.......te druga stvar ona bitna je kamera,cijenovno do 2500-2700
Eh uredaji za koje sam ja zapeo su

 

1.Huawei Honor 9

 

2.HTC One 10

 

3.Huawei P9

 

Pa eto ako bi pomogli bio bih vrlo zahvalan

 P9 preporucam

 

mada za te novce imas Galaxy S7 sa garancijom po oglasima, pa si pogledaj i tu opciju

14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Sa youtubea ovako na brzinu. Citiram: "p9 gaming is better imo i used both htc 10 and p9.If huawei is cheap,htc is shit:D P9 loads faster and htc 10 gets lots of heat"
 
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Uostalom zato je htc drugi po prodaji na svijetu a ne huawei. Stvarno mislim ako je htc toliko jak di mu je prodaja onda?
 
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
FanBoy kaže...
Hexfire kaže...
FanBoy kaže...

Deutsch  NorthBlue  Hvala vam na savjetima! Jedino me još zanima koja je fora sa firmom Tia Mobiteli, vidim da nude nove mobitele za garancijom do 1000 kn ispod cijene pa pretpostavljam da postoji neka caka?

 Što konkretno je toliko ispod cijene? Nisam od njih dosad kupovao, ali koliko sam skužio cijene su im dosta niže u odnosu na ostatak HR shopova najčešće kad je taj proizvod na velikom popustu na npr. Amazonu ili Alzi. Tak da ne vjerujem da postoji caka osim klasike: kupi jeftino i prodaj skuplje.

 Evo na primjer Note 8. Kod njih je 6400kn, a u Sancta Domenici 7700kn. Ima i jeftinije od Sancte Domenice, ali nigdje cijene nisu ispod 7k, dok je kod njih 6400.

 To je ono što velim, u odnosu na Amazon recimo su im cijene tu negdje. Note 8 je jeftiniji nekih 200 kuna odoka. Tak da ono, ne vjerujem da postoji neka caka. Nisam dosad čuo da bi s tim shopom bilo nekih problema.

 

Bajdevej, išao sam reda radi provjeriti na jeftinije.hr i da večina je skuplja, ali ima i jedan jeftiniji. Nemam iskustva s njima, ali na prvu stranica izgleda legit.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
9 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Dakle ostaje p9 ili Honor 9

P9 je jeftiniji skoro za 100 eura od 9-ke na amazonu dok kod nas je mislim cca 400 kn jeftiniji dal se isplati davat za Honor 9 toliko vise para?

Sto se kamere tice prakticki su isti dok Honor ima prednost baterije I cini mi se malo manje mesa gore/dole

Samo jos jedno pitanje dal se moze s ova dva moba jos usporedivat mate 10 lite?

Dal on moze parirat Honor 9 i Huawei p9?

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Smiješno je htc 10 svrstavati medju huawei i honnor....kvaliteta izrade daleko najbolja na htcu,kamera na strani htca,zvucnici i kvalitet izlaza za sluske na strani htca.Dakle multimedijalno i fotografski. Bolji telefon plus kvaliteta izrade .Nema tu dileme mnogo bolji je svakako ,ne kazem da su losi al sustina je da je bolji nije duplo al je bolji sveukupno
8 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Taj htc 10 je vratio u zivot kompaniju htc za informaciju vas mnogih koji govorite da je p9 ili honor 9 bolji sto je smijesno.Dosta su ulozili u taj model i sigurno je odlican ,ja ga imam a imao sam peiliku i ostale te da koristim.Htc 10 bolje kamere,Bolji cipset,bolji sistem,kvalitet zvucnika,kvalitet izlaza slusalica daleko bolji,kvalitet izrade i materijala bolji ,ne vidim niti jednu prednost tih huawei i honor modela.Smijesmo poredjenje al bas
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Ne budem na forumu koji tjedan i vidim ovo. Pa jeste li vi normalni, kakav huawei P9 naspram HTC 10. Fluidniji? Hladniji? 

Nije HTC 10 nešto posebno dobar, ali je svakako objektivno bolji od P9-tke po izboru chipseta, izradi, bateriji,usudio bih se reći i kameri, a o zvučnim sposobnostima da ne govorim

Glavni argument ti je citat nekog polupismenog degena sa youtubea koji 99% nije koristio nijedan od dva uređaja

Hearthstone: Maks0806#2960
Poruka je uređivana zadnji put ned 19.11.2017 17:42 (maks0806).
Moj PC  
2 1 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Ne znam zadnji HTC kojeg sma imao je m8 koji je imao katastrofalnu bateriju to je ono sto me odbija od htca....bojim se da ce podbacit u tom segmentu,cak sma usporedivo I na gadgets ima losiju ocijenu od Dr modela sto se baterije tice

 
0 3 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Bravo maks0806 na odgovoru smijesno je porediti a kamera je bolja svakako to potpisujem na htc 10 od Huawei i honora 9. A ti druze poredis htc m8 koji je izasao pre 3 godine pa baterija je vrh na htc 10.U sustini baterija je kak na galaxh s7 a sad ima likova koji hoce citav dan na telefonu da budu pa ne moze ni jedna baterija to izdržati uostalom imas brzi punjac koji za pola sata puni 50%
 
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Ako kompaniju treba vraćati u żivot onda je stvarno prava kompanija. Da je ne vode naši? Hahahaha.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Zasto nitko nikada od vas ljubitelja dobrih fotografija ovdje nije u životu kupio neki dobar dslr? Makar na kredu? Mislim retoričko pitanje.
 
1 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Dado91 kaže...
Bravo maks0806 na odgovoru smijesno je porediti a kamera je bolja svakako to potpisujem na htc 10 od Huawei i honora 9. A ti druze poredis htc m8 koji je izasao pre 3 godine pa baterija je vrh na htc 10.U sustini baterija je kak na galaxh s7 a sad ima likova koji hoce citav dan na telefonu da budu pa ne moze ni jedna baterija to izdržati uostalom imas brzi punjac koji za pola sata puni 50%

 Ja sam jedan od "likova" kojem je jako bitno da baterija izdrži cijeli dan!

Kupio sam si A3 i prezadovoljan sam "baterijom" tj. ne baterijom (krivi izraz ljudi koriste) nego autonomijom mobitela.

 

btw: HTC 10 ima lošu "autonomiju" jer energetski zahtjevi njegovog hardveraja zahtjevaju barem još 1000mAh kapacitetniju bateriju!

 

Šteta što se to ne uzima u obzir kod hardverski dobrih mobitela jer odbija osjetan postotak potencijalnih kupaca.

 

Pa definitivno bih radije kupio S7 Edge nego HTC 10 !!!

Some people are so poor... all they have is money!
Poruka je uređivana zadnji put ned 19.11.2017 20:13 (andi.cro).
9 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Posjedujem al mi isto tako za neke stvari treba mob sa dobrom kamerom rsdi brzeg okidanja

Dok ja izvadim dslr,stavim jedan objektiv :P

Nije da sam usporedio HTC sa ZTE :P

Mislim cjenovno sam usporedio 3 mob koji su tu negdje....ja bi recimo reko da kod p9 za 2000 kn dobijes jako puno.....gledam cijene kakve jesu u trgovinama

Nema svak 5000 kn za note 8,iPhone I tako to

 

Realan sam jer je P9 izabran je za najbolji europski pametni telefon po izboru potrošača u sezoni 2016./2017.

Prelistaj zadnjih 20 postova pa nitko ziv nije preporučio nikome da kupi HTC

Odma neka histeriziranja :P

8 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Pa nije jer htc marketiski lose radi,sve se svodi na samsung i apple a evo u skorije vrijeme i Huawei.pogledaj samo huawei koliko ulaze u marketing,u svim mogucim gradovima imaju neki vid reklame,plus tv reklame,plus po fb reklame.Ja me znam ko ne bi preporučio htc 10 al ajd.Telefon je realno vrh pa sad
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela
Koliko ja vidim ne uspoređuju se S7e i Htc 10 nego P9 i Htc 10, a tu je svaka dilema poprilično besmislena. Jest da baterija nije pretjerano dobra, ali na P9 je primjetno lošija.
Hearthstone: Maks0806#2960
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Prelisto sam zadnjih 30 str ne znam dal je itko spomenio htc 10 u 10 postova i to sve usporedujuci ga s lg g5 i op3t za kojeg kazu da je vrh naspram htca
steta sto ga vise nema za kupit.Poslje toga najspominjaniji mob je samsung s7 te huawei p9,p10 za koje ponajvise kazu da dobijes najvise za manje para nego ostali mob 

 
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Kupujem neki mid-range mobitel pa sad gledam neke Huaweie i nije mi jasna jedna stvar, postoje dva modela:

 

Huawei P8 Lite 2017

i

Huawei P9 Lite 2017

 

Imaju iste specifikacije.

Neke trgovine imaju P8, a neke P9, o čemu se tu radi i zašto je Huawei pustio u prodaju iste telefone s različitim oznakama?

http://dukedantalion.weebly.com/
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Dado91 kaže...
Taj htc 10 je vratio u zivot kompaniju htc za informaciju vas mnogih koji govorite da je p9 ili honor 9 bolji sto je smijesno.Dosta su ulozili u taj model i sigurno je odlican ,ja ga imam a imao sam peiliku i ostale te da koristim.Htc 10 bolje kamere,Bolji cipset,bolji sistem,kvalitet zvucnika,kvalitet izlaza slusalica daleko bolji,kvalitet izrade i materijala bolji ,ne vidim niti jednu prednost tih huawei i honor modela.Smijesmo poredjenje al bas

Vratio u život kompaniju koja je već ne znam koju godinu zaredom prijavila gubitak, a ne dobit...

8 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Pa vratio je u zivot kako gos,pogledaj malo statistiku pa onda pričaj argumentovano a ne ovako da lupas bezveze.
 
0 1 hvala 0
7 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Fiskalna izvješća HTC-a govore više nego dovoljno. 10 je bio korak u pravom smjeru, ali je HTC, naravno, marketinški zakazao i financijski smjestio 10 (a i U11) u najviši cjenovni rang u kojem konkurencija pruža daleko više.
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pomoć pri odabiru mobitela......

 

Sve cijene u TELE 2 - na bonove

1. Huawei P10 lite - 1899,00kn

2. Samsung A5 (2017) - 2249,00kn

3. Samsung J5 (2017) - 1799,00kn

12 1. Huawei P10 lite
4 2. Samsung A5 (2017)
0 3. Samsung J5 (2017)
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Ajd molim te objasni sad tu glupost sto si iznijeo ,kazes od u11 konkurencija pruza vise sta to ajd navedi molim te .Evo poredjenje kamere znaci u11 prosipa galaxy s8 u najtezim uslovima tj nocnim.O zvuku ne treba trositi riječi koji ima bolji i koji ima bolji izlaz za slusle.Multimedijalno i fotografaki bolji u11 a i fludniji je to je dokazano dakle pruza manje ahahahah
8 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
robogo nemoj da lupas napamet ,vidi se da ne pratis dovoljno industriju smartphona.Htc u11 ima 5 mikrofona znaci u prevodu bolji video i zvuk snima prilikom nekih scena npr kad si na koncertu nekome ,daleko bolje radi od ostalih telefona to a i prilozio sam vam slike nocnih uslova u11 vs galaxy s8.Navedi mi prednost jednu galaxy s8 sem tog bazel less displeja koji je stvar ukusa ko sta voli,meni npr ne igra nikakvu ulogu .Najvaznije stvari kad gledas telefon je brzina rada,kamera,multimedijalno iskustvo .
 
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Zato je samsung u plusu a htc u minusu. Posalji htc u karitas tamo kod sebe mozda jadniku pomognu. E da fakat ste dosadni.
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Ne prica se ovde u poslovanju firme vec o kvalitetu uredjaja,nemoj se fatati za bankovne racune vec shvati da je nadmoćnija kamera u htc u11 ,da je zvukovno nadmocniji uredjaj,da je klasa ispred ato se tice kvaliteta zvuka,da je fluuidniji uredjaj htc itd.Stvarno je glupo mi raspravljati s nekima ovde koji veze nemaju o telefonima i smartphone industrijom.Bojim se da nisi kompetentan da pricas sa mnom o ovakvim temama,fatate se samo za bankovne racune firmi.Evo ti primjer jedan hyndai napravi ogroman finansijski prihod npr vise od vw ... I sad mi kazes po tvome da je hyndai kvalitetniji od vw ,strasno ne lupetaj na prazno
 
1 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
I eble vas slike. Već sam napisao da si kupite pravi fotić. Jer sve te slike sa mobitela su k od ovce prema pravom fotoaparatu.
 
2 2 hvala 0
16 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Jesi, tj pitao si što ne kupe DSLR, i neko ti je lepo odgovorio, i da takav uređaj već poseduje, i šta će mu solidna/upotrebljiva kamerica na mobilnom telefonu pored takvog uređaja (iako sumnjam da je tako nešto potrebno objašnjavati, osim kad nekome namerno "nije jasno").

 

Drugo, momci su lepo naveli i neke druge karakteristike gde misle da je HTC bolji. O performansama nisu pričali, jer su one na oba više nego dobre (uostalom u U11 je SD835, a isti SoC je i u jednoj od dve varijante S8) i razlika u tome šta će korisnik dobiti je na drugim mestima.

 

Jedino još nisam čuo po čemu je S8 bolji, osim po prodajnim rezultatima, al' ako je ovo neki tech forum, onda valjda imamo i malo tehničkiju tačku gledišta od toga, zar ne?

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Poruka je uređivana zadnji put uto 21.11.2017 13:28 (Ivan(4)).
Moj PC  
0 1 hvala 1
8 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Pa bolje se prodaje to niko ne spori,naveo sam primjer jednog hyndaia koji je imo bolje poslovanje od vw al to ga ne cini kvalitetnijim vozilom a ovaj bas lupeta za dslr aparate,sta ce mi aparat ako ocu najbolju kameru na telefonu.Imas po YouTubeu speed testova milion gdje je htc u11 superiorniji od galaxy s8 jer ima bolji ram menadzment.Ne kazem ja da je s8 spor svasta , glupost je to izjaviti kad danasnji sve jedan smartfon iz flagship kategorije je masina za sebe.Sustina je da je u 11 fludnjji,da ima bolju kameru po testovima svim mogucim,da je bolji zvuk ,bokji izlaz ma slusalicama klasa za sebe.Nije on duplo bolji to niko ne kaze al sustina je da je za neki procenat bolji u najvaznijim parametrima kad gledas smartphone
 
0 2 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Superirnost multitaksinga vise nego ocigledna
 
0 2 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice