Avatar

poruka: 350
|
čitano: 109.884
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
protjeran
offline
RE: Avatar
Prison Breaker kaže...

Nakon samo 39 dana u kinima Avatar je postao film koji je sveukupno najviše zaradio te je premašio i Titanica koji je dosada držao prvo mjesto. Eto, za neke nebitan događaj, za neke možda povijesni, no od danas Titanic više nije na prvom mjestu, nego James Cameronov Avatar. Ako vas brojke zanimaju, možete skoknuti ovdje - http://www.boxofficemojo.com/alltime/world/

Sve je to OK, ali fakat ne kuzim zaradu od pirata (procitati dolje edit), jer film je totalna bljezgarija u odnosu na tako visoku zaradu.

 

EDIT:

Ocito nisam bio dovoljno jasan (moja krivnja), mislio sam na film Pirates of Caribbean, a ne na ove zloceste pirate

:-)

I DONT NEED SEX, THE GOVERNMENT FU*KS ME EVERY DAY
Poruka je uređivana zadnji put sri 27.1.2010 9:38 (MorciTheCroat).
16 godina
offline
RE: Avatar

Šta ti nije jasno?

Pa film je rezerviran po par dana unaprijed, i to pazi kod nas di je piratstvo zbilja rašireno.

Frendica je pokušala u ponedjeljak rezervirati za srijedu i ne ide.
Ja sam rezervirao tjedan dana prije kada sam išao gledati da bi dobio dobra mjesta. Sad je nešto lakše doduše.

Ugl, film je jako gledan. Naravno da zarađuje.

 

_______________________________

 

edit: hehe, mali nesporazum onda. :)

When i get sad i stop being sad, and be awesome instead... TRUE STORY!
Poruka je uređivana zadnji put sri 27.1.2010 9:41 (Danny_HR).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Avatar
@Morci
Eto, vidiš meni su Pirati(s Kariba) najbolji, možda 3. dio nije baš, ali mi je super priča i sve ostalo, kako se Jack Sparrow(vrabac) ponaša. On je potpuno netipičan lik, a još jedan takav film nećeš naći
Intenzivno koristim: m.bug.hr ///// Ako ti je netko pomogao, stisni Hvala (ispod potpisa).
16 godina
offline
RE: Avatar
Šef kaže...
@Morci
Eto, vidiš meni su Pirati(s Kariba) najbolji, možda 3. dio nije baš, ali mi je super priča i sve ostalo, kako se Jack Sparrow(vrabac) ponaša. On je potpuno netipičan lik, a još jedan takav film nećeš naći

 Meni su pirati samo OK,ništa previše posebno.

 

Baš me zanima hoće avatar doći do 2 milijarde kada se počnu prodavati dvd i blu ray izdanja + ovih još koji tjedan prikazivanja.

 

Kineske vlasti su shebale stvar, zabranile su prikazivanje 3D izdanja zbog nekog kineskog filma gdje glumi njihova ikona chow jun fat tj. da mu avatar neoduzima gledanost.

 

 

MSN - drazen016@net.hr , e-mail novi - drazen018@email.t-com.hr
15 godina
neaktivan
offline
RE: Avatar

Znali neko imali li dvdrip verzija na internetu.....skino dosad dva put taj film ali losa slika,cam verzija......a necu da ga gledam tako jer kazu da je predobar,a ne isplati se odgledat na slabom snimku takav film....radije cekat jos da izadje extra snimak,pretpostavljam da ste u kinima gledali

14 godina
protjeran
offline
RE: Avatar
Šef kaže...
@Morci
Eto, vidiš meni su Pirati(s Kariba) najbolji, možda 3. dio nije baš, ali mi je super priča i sve ostalo, kako se Jack Sparrow(vrabac) ponaša. On je potpuno netipičan lik, a još jedan takav film nećeš naći

 

Mene Jack Sparrow uvelike podsjeca na Keith Richardsa iz Rolling Stonesa.

a.k.a dr. House, ali to je ime bilo zauzeto....
15 godina
neaktivan
offline
RE: Avatar
Pa mislim da se baš Keith pojavljuje u ulozi Jackovog oca
Intenzivno koristim: m.bug.hr ///// Ako ti je netko pomogao, stisni Hvala (ispod potpisa).
16 godina
offline
RE: Avatar
logic kaže...
@psiho sto ne mozes do kina?

Ma ne, vec mi je cura s3,14ckala nogu pa nemoze u kino.

Necu valda ja sam ic? :P

- Psiho246
16 godina
neaktivan
offline
RE: Avatar

Hahahhaa

Ne znam jel ti cura tehnoloski osvijestena al ako nije bolje da ides sam ;)

Nekako sumnjam da se puno cura odusevljava takvim stvarima kao sto su 3d prikaz i dolby digital zvuk

;)

 

16 godina
offline
Avatar

Koliko vidim na box oficeu AVATAR je presisao 2 MILIJARDE dolara

MSN - drazen016@net.hr , e-mail novi - drazen018@email.t-com.hr
14 godina
neaktivan
offline
RE: Avatar
Hyperion kaže...

Koliko vidim na box oficeu AVATAR je presisao 2 MILIJARDE dolara

Jeli prešao Titanika koji je največi po zaradi?

ceRina:)
16 godina
offline
RE: Avatar
Cerina15 kaže...
Hyperion kaže...

Koliko vidim na box oficeu AVATAR je presisao 2 MILIJARDE dolara

Jeli prešao Titanika koji je največi po zaradi?

Jos otkad.

MSN - drazen016@net.hr , e-mail novi - drazen018@email.t-com.hr
15 godina
neaktivan
offline
RE: Avatar
Hyperion kaže...
Cerina15 kaže...
Hyperion kaže...

Koliko vidim na box oficeu AVATAR je presisao 2 MILIJARDE dolara

Jeli prešao Titanika koji je največi po zaradi?

Jos otkad.

Još samo fali u SAD-u, al eto, Cameron je genije.

Btw, sad kad se otvorio Cinestar Šibenik, sad bih mogao u kino pogledati taj Avatar.

EDIT

I btw, očito glupo i besmisleno pitanje, ali kako je Avatar mogao ovako nazvati film, a postoji crtić nazvan Avatar: The Last Airbender? Jeli Nickelodeon zaštitio prava ili se to odnosi na cijelo ime? Možda se zato ovaj novi film prema crtiću ne zove Avatar, nego bašThe Last Airbender.

Poruka je uređivana zadnji put pon 1.2.2010 20:42 (netko_namo).
16 godina
offline
RE: Avatar
netko_namo kaže...

Još samo fali u SAD-u, al eto, Cameron je genije.

Btw, sad kad se otvorio Cinestar Šibenik, sad bih mogao u kino pogledati taj Avatar.

EDIT

I btw, očito glupo i besmisleno pitanje, ali kako je Avatar mogao ovako nazvati film, a postoji crtić nazvan Avatar: The Last Airbender? Jeli Nickelodeon zaštitio prava ili se to odnosi na cijelo ime? Možda se zato ovaj novi film prema crtiću ne zove Avatar, nego bašThe Last Airbender.

Tko šiša taj crtić, sigurno su se mnogi zabunili dok su skidali avatara pa su zapravo skinuli crtić,a ne film i taj airbender je sigurno dobio na popularnosti puno.

Isti slučaj je bio sa filmom 2012, samo su već prije njega postojala 2 filma imenom 2012 pa su se tu ljudi još više zabunili.

 

Avatar 2 - I am waiting.

 

James Cameron stvarno zna napraviti BOOM, spektakl od filma. Neznam zašto TITANIC ima takvu kriminalno nisku ocjenu, bolji mi je od najnovijeg batmana(skoro sam zaspao dok sam ga gledao) 150 puta.

 

Evo slike s box office-a, prvih 10 filmova koji su najviše zaradili globalno:


 

LINK na kojem uvijek možete vidjeti highest grossing filmove, update-a se svaki dan,ali naravno trebaju i filmovi koji mogu toliko zaraditi,a za sada je tu samo avatar drugi stoje na mjestu(što se tiče prvih 10-20)

MSN - drazen016@net.hr , e-mail novi - drazen018@email.t-com.hr
Poruka je uređivana zadnji put uto 2.2.2010 10:29 (Hyperion).
16 godina
neaktivan
offline
Avatar

Avatar je vrlo solidan SF uradak i svakako bi ga trebali pogledati svi filmoljubci Namigiva

 

Osobno, gledao sam 3D verziju i jako mi se dopala, efekti su fenomenalni a animacija nevjerojatna.

 

Kada dođe nekakvi blu-ray rip obavezno skidam (film je već dovoljno zaradio u kinima pa ga neću pomagat i kupnjom BR-a) Belji se

Lijep pozdrav ;)
16 godina
offline
Avatar

Još milja i pol dolara i ruši vjerovatno zadnji rekord koji može srušiti ,a to je zarada u SAD-u. Na mom SS-u(2. post iznad) je $595.8, a evo već sada su osvježili statistiku i sada je na $598.5 i naravno pričamo o milijunima.

 

Titanicov rekord je $600 mil. i to je najveća zarada u SAD-u ikada no još vjerovatno dan i titanic ponovno tone.

MSN - drazen016@net.hr , e-mail novi - drazen018@email.t-com.hr
Poruka je uređivana zadnji put uto 2.2.2010 23:03 (Hyperion).
14 godina
neaktivan
offline
Avatar

ima li tko znanja o tome kad bi se mogao lagano na nekoj vrsti dvd-a se pojaviti.

jedan od rjetkih koji još nije gledao,jer lovu za kino nisam dao desetljeće (a možda sam trebao sad),a dovoljno sam strpljiv da ne gledam one verzije s cam.pa sad čekam a dokad,to pitam sad?

16 godina
online
RE: Avatar

Ako možeš pogledat 3D onda odi jer je stvarno doživljaj a ako ne onda se budeš moral stript još mjesec dva ako ne i više.

Tak dugo dok ljudi plačaju da bi gledali u kinu film ne bude došel na dvd.

Poruka je uređivana zadnji put čet 4.2.2010 12:43 (NEW_MAN).
15 godina
offline
Avatar

Navodno se pojavio Avatar DVDSCR za skinuti...

TrustNo1
14 godina
neaktivan
offline
RE: Avatar
Miki77 kaže...

Navodno se pojavio Avatar DVDSCR za skinuti...

reci gdje???

Poruka je uređivana zadnji put čet 4.2.2010 13:28 (shimano).
14 godina
offline
Avatar

pogledao sam u prošlu subotu 3d i pošto sam prvi puta u kinu gledao 3d predobro je

16 godina
online
RE: Avatar
Je Screener je out.

Sve jedno budem čekal HD.
16 godina
offline
RE: Avatar
shimano kaže...
Miki77 kaže...

Navodno se pojavio Avatar DVDSCR za skinuti...

reci gdje???

Da ali i DVDSCR je crap kvaliteta, samo ćeš si film zeznut. Pričekaj DVD RIP.

Za dom - vjera, ljubav i domovina
16 godina
neaktivan
offline
Avatar

Sumnjam da će itko čekati DVD Rip dok je DVD Screener vani.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Avatar
Vakaka kaže...
shimano kaže...
Miki77 kaže...

Navodno se pojavio Avatar DVDSCR za skinuti...

reci gdje???

Da ali i DVDSCR je crap kvaliteta, samo ćeš si film zeznut. Pričekaj DVD RIP.

u down procesu je,pa kad budem počeo gledat onda ću odlučit jel vrijedi gledat ili ću još čekat.ionako sam taj početak več par puta probao gledati pa sam odustao ako je bilo loše,a do sad je bilo sve loše.

16 godina
offline
Avatar

Također čekam FULL HD (ili 720p HD), ništa ispod toga nevrijedi downloadat.

MSN - drazen016@net.hr , e-mail novi - drazen018@email.t-com.hr
15 godina
neaktivan
offline
Avatar

Dobro reče Hyperion iznad, jer kako su ovom filmu najbolja strana efekti onda ne vrijedi gledati nista slabije od 720p, u protivnom neces dozivjeti u punom sjaju najbolju stranu filma.

http://www.prisonbreaker.bloger.hr/
16 godina
neaktivan
offline
RE: Avatar

Najbolja strana je 3D a to neces dozivjeti ni na 720p.

15 godina
offline
RE: Avatar
Prison Breaker kaže...

Dobro reče Hyperion iznad, jer kako su ovom filmu najbolja strana efekti onda ne vrijedi gledati nista slabije od 720p, u protivnom neces dozivjeti u punom sjaju najbolju stranu filma.

Ja cu osobno kupiti blue-ray izdanje kada dodje kod nas

16 godina
offline
RE: Avatar
logic kaže...

Najbolja strana je 3D a to neces dozivjeti ni na 720p.

Ima i za to vremena...

 

 

3D televizori i 3D verzija filma.

 

 

Ali prije ćemo dočekat avatar 2 3D, to ću gledat sigurno u cinestaru, sjednem na vlak u sisku i eto me tamo odmah blizu cinestara za manje od 1h.

MSN - drazen016@net.hr , e-mail novi - drazen018@email.t-com.hr
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice