Zakon Braće

poruka: 369
|
čitano: 134.273
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Zakon Braće

Kao prvo, Wentworth nije gay.

 

Kao drugo, to sto je tako nadprosjecno pametan je "bolest" koju je naslijedio od majke, to sto je pametan ima posljedice, inace bi umro od bolesti, a ovako je žrtvovao sebe da spasi Saru.

 

Tako da, on jeste nadprosjecno pametan, ali to nije normalno, i bas zbog toga i jeste bolovao od neizljecive bolesti.

http://www.prisonbreaker.bloger.hr/
14 godina
neaktivan
offline
Zakon Braće

Danas ništa od zakona braće na rtl-u stvarno neznam koji je razlog, ali sam razočaranPlač.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Zakon Braće
kejbl kaže...

Danas ništa od zakona braće na rtl-u stvarno neznam koji je razlog, ali sam razočaranPlač.

Pa imaš torrent pa poskidaj 4 sezonu i sve 5.  Da sam čekao RTL prije bi krepao nego pogledao sezonu do kraja

14 godina
neaktivan
offline
RE: Zakon Braće
Prison Breaker kaže...

E da, za kraj su misljenja uglavom podijeljenja. Nekome razocaravajuc, nekome los, meni je bio izvrstan, nikad me nista u zivotu sto se tice filmova/serija nije dirnulo kao kraj Prison Breaka, ona zadnja scena. Znam da nakon sto sam u 5. mjesecu prosle godine pogledao tu zadnju epizodu bio s*eban citav dan i jos par sljedecih dana. Nije mi bilo do nicega, ono, jbt, najbolja serija se zavrsila. A kraj stvarno dirne... Jbg, steta sto je gotova serija, ali tako je kako je.

Ja sam pogledao kraj prije par dana i čak su mi suze potekle a to mi se nije dogodilo već poprilično godina. Mislim da ova serija zavrjeđuje sretan kraj, a ne ovako...

14 godina
neaktivan
offline
Zakon Braće

Evo kako sam slućajno pročitao spoiler od nekoga ko ga je napisao na forumu nema veze... uglavnom gledao sam jučer na rtl-u dvije epizode i moram reči da je od te serije stvorena ipak malo prevelika sapunica, a još saznanje da kraj serije i nije sretan me stvarno razočaralo. No nema veze odgledat ću je do kraja jer je pratim od prve sezone i ne želim ju skidati pa pogledati u mahu. Još mi ostaje nada da kraj i nije toliko CRN.

14 godina
offline
Zakon Braće

Serija je fantastična! Nisam ju još pogledao do kraja pa se ne usudim čitat ovaj thread..

Ali stvarno dugo nisam ovako nokte grzio gledajući seriju/film..:P

Sad sam na početku 4. sezone.

@Prison Breaker - šta Wentworth stvarno nije gay?

Dijelim časopis VIDI u PDF-u! (iz arhive, dakle svaki mjesec imam za prošli mjesec)
15 godina
neaktivan
offline
Zakon Braće

Ma nije Wentworth gay. Nego ono, klasicna stvar, postao popularan, pa frendovima bilo krivo. Prakticki prije Prison Breaka mislim da nitko nije ni cuo za Wentwortha, no kako su sezone odmicale postajao je sve popularniji, neki su mu zavidjeli na tome, izmislili da je gay, to se munjevito prosirilo i eto ga. Wentworth je to sve demantirao, tako da su to sve gluposti.

 

A sto se serije tice, stvarno mi je zao sto nema vise. Najjaca serija ikada. Eto gledam bas sada, pratim dosta serija, uglavnom sve ove sto su kao bolje, sve ovo sto bi mi moglo biti dobro, ali sve je to daleko, niti jedna nije ni blizu Prison Breaka, serije su nesto slabe u zadnje vrijeme. Niti koja ima tako fenomenalnu glumacku postavu, tako izvrsnu glazbu, pricu, preokrete...

 

Kad sam pogledao zadnju epizodu Prison Breaka, to je bilo u petom mjesecu prosle godine, taj citav dan sam bio s*eban. Kao da mi je netko umro, kao da se nesto veliko dogodilo, nije mi bilo ni do cega, nisam bio ni za sto... Nikad me jos nista nije tako pogodilo sto se filmova/serija/igra tice kao kraj Prison Breaka.

 

Ali eto, svemu jednom dode kraj, tako i tome. Ovi ljudi sto su radili na Prison Breaku sada rade na novoj seriji naziva "Breakout Kings". Serija bi trebala poceti ove jeseni, premda je to nesto skroz drugo, mozda cu se prisjecati PB-a dok to budem gledao, s obzirom da je rade isti ljudi. A i tematika je slicna, mozda bude trunka slicnosti.

 

Pet puta sam pogledao sve sezone Prison Breaka, i da imam s kime gledao bih opet sve ponovno. Ja sam dva puta gledao sam. Ono jednom kako je izlazilo i jednom sve skupa. Onda treci, cetvrti i peti puta sam gledao s jos nekim kome je to bilo prvi puta. Jbg, da, mozda ce neki reci da nisam normalan sto gledam toliko puta, ali eto, serija mi je savrsenstvo. Nekog nesto obuzme, mene je Prison Break.

 

Btw, dokle su stigli s prikazivanjem na RTL-u?

http://www.prisonbreaker.bloger.hr/
14 godina
offline
RE: Zakon Braće

Nemam pojma. Ja si sve  nabavio pa se kuštam po cijeli dan..

Uopće mi se negleda takva serija sa onim jbnim RTL-ovim reklamama!

Serija je super..i tnx na ovom Breakout Kings-u. Kada izađe, ako ti se bude dalo, obavijesti me.

Baš sam neki dan (jučer??) gledao neku epizodu kad je bila scena s tvog avatara..

Odmah se tebe sjetio..=)

Dijelim časopis VIDI u PDF-u! (iz arhive, dakle svaki mjesec imam za prošli mjesec)
15 godina
offline
RE: Zakon Braće

Michael pobjegao iz one ''ludare''(  čitaj ludnice ) od kompanije uz pomoć  svoje drage :)

Ponosni vlasnik PS3 i nekoliko desetaka original igara / http://www.accredo.hr/
14 godina
neaktivan
offline
Zakon Braće

t-bag je najbolji i najseksi!!!!!

14 godina
neaktivan
offline
Zakon Braće

Ma sta recii serija je prelegendarna!!Smijeh

16 godina
neaktivan
offline
Zakon Braće

Odlična serija...Nisam sve pohvatao od početka na TV-u pa sam skinuo sad i gledam :D

15 godina
neaktivan
offline
RE: Zakon Braće
DamageHigh kaže...

Nemam pojma. Ja si sve nabavio pa se kuštam po cijeli dan..

Uopće mi se negleda takva serija sa onim jbnim RTL-ovim reklamama!

Serija je super..i tnx na ovom Breakout Kings-u. Kada izađe, ako ti se bude dalo, obavijesti me.

Baš sam neki dan (jučer??) gledao neku epizodu kad je bila scena s tvog avatara..

Odmah se tebe sjetio..=)

Sto se Breakout Kingsa tice, nema frke. Kad izade nesto vise informacija budem napisao. Ako zaboravim ovdje napisat, napisat cu sigurno na blogu ciji je link u mojem potpisu, na njemu pisem sve sto ima veze s Prison Breakom.

 

Inace, sto se Breakout Kingsa tice, zasada je poznato da ce skupina detektiva i policijaca, ili tako nesto, hvatati ljude koji pobjegnu iz zatvora. To je zasada sve sto se zna. Vuce nekako da bi moglo biti kao svaka epizoda za sebe, nesto kao CSI, NCIS i tako to, no budemo vidjeli. Ocekujem nesto vise.

 

Ovaj moj avatar je inace jedna od posljednjih scena u zadnjoj epizodi 3. sezone. Po mnogima najlosija sezona Prison Breaka, a po meni jednako dobra kao i sve ostale, kojih je tu bilo preokreta, a ta zadnja epizoda bas tuzna... I tako, odlucio print screen, i ja imam svuda tu sliku na avataru, a i jedini sam koji ima tu sliku. Tako da, ako negdje naides na taj avatar, znaj da sam to ja. :)

http://www.prisonbreaker.bloger.hr/
16 godina
neaktivan
offline
RE: Zakon Braće
Prison Breaker kaže...

Inace, sto se Breakout Kingsa tice, zasada je poznato da ce skupina detektiva i policijaca, ili tako nesto, hvatati ljude koji pobjegnu iz zatvora. To je zasada sve sto se zna. Vuce nekako da bi moglo biti kao svaka epizoda za sebe, nesto kao CSI, NCIS i tako to, no budemo vidjeli. Ocekujem nesto vise.

 

Radi se o U.S. Maršalima koji se udružuju s bivšim zatvorenicima da bi pohvatali bjegunce iz zatvora. Dosad prema testnoj publici to je najbolja nova serija i dobiva u većini slučajevima najvišu ocjenu.

 

Pred par dana je objavljena u nekim američkim novinama tema o novijim serijama tj. u kojem su stadiju produkcije, rečenica dvije o čemu se radi, što misli testna publika o njima i kakav uspijeh i što očekuju TV kuće od njih. I nisam baš oduševljen s onime što sam vidio od novih serija. Ako nađem ime novina poslat ću ti naziv.

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
16 godina
neaktivan
offline
Zakon Braće

Ja sam skinio cijelu 4 sezonu zato što mi se neda čekat dok na tvu sve prođu.

www.hhcentar.com-Centar Hip Hop kulture.
14 godina
offline
RE: Zakon Braće

Sad sam se zapalio i za igru..;)

Sad jedva čekam da pogledam sve do kraja pa da zaigram,..=)

Dijelim časopis VIDI u PDF-u! (iz arhive, dakle svaki mjesec imam za prošli mjesec)
15 godina
neaktivan
offline
Zakon Braće

Trebali su prekinut sa prvom sezonom... onda je još bio zanimljiv sam bijeg iz zatvora, ali drugu su malo rastegnuli... pa u trečoj opet završe u zatvoru, pa u četvrtoj opet bježe....

Vir prudens non contra ventum mingit...
14 godina
neaktivan
offline
Zakon Braće

Serija je SUPER. Kraj je odličan i baš me dirnuo,plakao sam cijeli dan lol, ha ha, lik se ubio sa 1200 volti ako sam dobro skužio, bolje to nego tumor. Super je izveden kraj a onda film koji prikaže što se zbilo između.Jedna od najboljih serija...

14 godina
offline
RE: Zakon Braće
Z_interactive kaže...

Serija je SUPER. Kraj je odličan i baš me dirnuo,plakao sam cijeli dan lol, ha ha, lik se ubio sa 1200 volti ako sam dobro skužio, bolje to nego tumor.

Ne, a?

 

Malo si fulo...

 

Al inace serija je jeb*na...

14 godina
offline
Zakon Braće

Jbmu mater!

Koji vam je .......?!?!

Pa barem stavite spojler ako već otkrivate kraj!

 

I ja nasreću nisam pročitao do kraja..samo do dijela koliko sam skužio lik se ubio s 2000 volti...

Ali i to bi mi moglo pokvariti kraj..

Dijelim časopis VIDI u PDF-u! (iz arhive, dakle svaki mjesec imam za prošli mjesec)
14 godina
neaktivan
offline
Zakon Braće

serija je super samo šta mi ju je jedan *sra kad je rekao kraj, a nije stavio da je spoiler

Society leans ever heavily on computers, if you have the power to take out computers you can take out society.
14 godina
neaktivan
offline
Zakon Braće

Stvarno se ispričavam, zbilja nisam htio otkriti kraj. Ionako morate pogledati da bi shvatili. Ovaj završni film će mislim biti u nedjelju na RTL-u, posle CSI-a. I opet ću ga pogledati, serija je zbilja super!!! I bude vam žao na kraju jer nema više epizoda i kolko vam god drago bilo da je kraj drugačiji i inovativan za razliku od drugih serija gdje su svi sretno živjeli do kraja života (je, moš mislit) opet nekako želite da je Michael živ...

14 godina
neaktivan
offline
Zakon Braće

moze meni neko na privatnu poruku dati link gdje da skinem sve sezone?

- Prodao sam danas nekih memorija ram i zato imam keša da varim ceo dan -
Poruka je uređivana zadnji put pon 10.5.2010 20:52 (rebelsy).
14 godina
protjeran
offline
Zakon Braće
Znaci bit ce jos film u nedilju
15 godina
offline
RE: Zakon Braće
Toni93 kaže...
Znaci bit ce jos film u nedilju

ne film, nego još dvije serije;)

Ponosni vlasnik PS3 i nekoliko desetaka original igara / http://www.accredo.hr/
14 godina
neaktivan
offline
RE: Zakon Braće
kostolomac kaže...
Toni93 kaže...
Znaci bit ce jos film u nedilju

ne film, nego još dvije serije;)

Film je.

 

"THE FINAL BREAK" i najvjerojatnije će biti prikazan u Nedjelju!

Zbilja fantastična serija! PREPORUKE svima neka pogledaju THE FINAL BREAK!

14 godina
neaktivan
offline
Zakon Braće

Evo pogledao sam do kraja i mogu reči da su me razočarali sa svim onim sranjima u raspletu pa ko da gledam jeftine američke sapunice još je samo falilo da Scofield sazna da je sam sebi MAMA...

BC2 ingame:Croat-hunter
14 godina
offline
RE: Zakon Braće
Koji te točno dio podsjeća na sapunicu?
Meni je kraj predobar..napišem poslije i zašto (nemam na mobu spoiler)..
Dijelim časopis VIDI u PDF-u! (iz arhive, dakle svaki mjesec imam za prošli mjesec)
14 godina
neaktivan
offline
Zakon Braće

Pozz

 

Ima li gdje skinuti 1 sezonu ali po epizodama npr  samo 1, 2 , 3, 4, 5 i 6 epizodu jer mi treba biti gotovo do sutra popodne a to bi se brze skinulo

Uglavnom ima li gdje skinuti 1. sezonu po epizodima a ne samo kompletno?

 

Hitno!

Brza pomoć molim vas!

14 godina
neaktivan
offline
RE: Zakon Braće
Ludak kaže...

Pozz

 

Ima li gdje skinuti 1 sezonu ali po epizodama npr  samo 1, 2 , 3, 4, 5 i 6 epizodu jer mi treba biti gotovo do sutra popodne a to bi se brze skinulo

Uglavnom ima li gdje skinuti 1. sezonu po epizodima a ne samo kompletno?

 

Hitno!

Brza pomoć molim vas!

ima ali se nesmi reć di

Society leans ever heavily on computers, if you have the power to take out computers you can take out society.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice