Zakon Braće

poruka: 369
|
čitano: 134.271
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Zakon Braće

Aj preko Privatne poruke posalji molim te

UZasno mi je hitno

plsssss

14 godina
neaktivan
offline
Zakon Braće

Ovako,inace gledam prvu sezonu,slucajno sam sinoc zakacio na RTL neku epizodu..

Danas pitam druga on kaze da je to zadnja epizoda 4 sezone,jel istina?(Recite da nijeMršti se)

 

U toj epizodi Michael umire da bi spasao Saru i dijete..hoce biti jos sezona poslije 4?

 

Ako je kraj stvarni je bilo tuzno na kraju..Sramim se

 

Ljudska glupost i svemir su beskonačni, ali za ovo drugo nisam baš siguran siguran.
14 godina
protjeran
offline
Zakon Braće
Ima i peta sezona,nebrini.

Michael nije umro,ziv je.

Imas trajler na you tube,pa vidi
14 godina
neaktivan
offline
RE: Zakon Braće

Jesi siguran? Ja sam vidio samo nekakve fan-made trejlere za 5. sezonu. Neodlučan

14 godina
offline
RE: Zakon Braće
Toni93 kaže...
Ima i peta sezona,nebrini.

Michael nije umro,ziv je.

Imas trajler na you tube,pa vidi

 Nema 5 sezone postoji još samo nešto slično kao film u biti dvije serije spojene u kojoj Michael umire i ostavlja iza sebe djete i saru PlačPlačPlačPlačPlačPlačPlač THE END

14 godina
offline
RE: Zakon Braće
CANABIS kaže...
Toni93 kaže...
Ima i peta sezona,nebrini.

Michael nije umro,ziv je.

Imas trajler na you tube,pa vidi

 Nema 5 sezone postoji još samo nešto slično kao film u biti dvije serije spojene u kojoj Michael umire i ostavlja iza sebe djete i saru PlačPlačPlačPlačPlačPlačPlač THE END

To je bilo sinoc, a kakva 5 sezona? Pa ni Chuck Norris nemre onaj udar prezivit...

14 godina
protjeran
offline
Zakon Braće
U zakonu brace je sve moguce.bila je sara mrtva pa se kasnije vratila.
Gledao sam nesto na you tube,mozda je krivo tj.mozda vi dobro govorite
16 godina
offline
Zakon Braće

Ja sinoć nisam mogel izdržati do kraja, bila je prehebena epizoda.

Onog prokletog agenta-izdajicu iz prve dvije epizode bi obesil za jaja :D

Tako funkcionira Formula 1 - rekao je kolumbijski vozač
14 godina
neaktivan
offline
Zakon Braće

zna li netko gdje ima skinuti cijele sezone zakona braće preko torrenta ako moze naka mi netko dadne link

 

tsimic
14 godina
offline
RE: Zakon Braće

Ja sam nakon tog kraja bio cijeli dan u banani...;(

Još moram film pogledat..

Igru igram..dosadna je, ali ću je preć samo zato što je prison break..=)

Dijelim časopis VIDI u PDF-u! (iz arhive, dakle svaki mjesec imam za prošli mjesec)
14 godina
neaktivan
offline
Zakon Braće

Ljudi nemojte mi se igrati sa emocijama,el ima 5 sezona ili ne?

Ljudska glupost i svemir su beskonačni, ali za ovo drugo nisam baš siguran siguran.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Zakon Braće
ulinsky kaže...

Ljudi nemojte mi se igrati sa emocijama,el ima 5 sezona ili ne?

Ne

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
14 godina
neaktivan
offline
Zakon Braće

Kraj serije je preglup i preneralan stvarno su legendarnu seriju upropastili u četvrtoj sezoni ma užaš..Viče

BC2 ingame:Croat-hunter
14 godina
offline
RE: Zakon Braće
Šta ste se svi zapalili..pa nemože svugdje bit happy end..
I što je točno nerealno?

Btw. ja sam prešao igru. Tko voli prison break neka odigra, a tko ne, bit će mu dosadna...
Dijelim časopis VIDI u PDF-u! (iz arhive, dakle svaki mjesec imam za prošli mjesec)
14 godina
neaktivan
offline
Zakon Braće

Ja jučer prolazim gradom i vidim neku žensku koja mi je poznata od nekud. Približim se i malo bolje pogledam i vidim da je ženska ista Sarah Wayne Callies. Tko zna možda i je došla u nas na odmor.

Society leans ever heavily on computers, if you have the power to take out computers you can take out society.
14 godina
neaktivan
offline
RE: Zakon Braće
Toni93 kaže...
Ima i peta sezona,nebrini.

Michael nije umro,ziv je.

Imas trajler na you tube,pa vidi

Ti si pijan ili?

14 godina
offline
RE: Zakon Braće
Razor_Callahan kaže...
Toni93 kaže...
Ima i peta sezona,nebrini.

Michael nije umro,ziv je.

Imas trajler na you tube,pa vidi

Ti si pijan ili?

Vjerojatno je mislio na "The final break".

Dijelim časopis VIDI u PDF-u! (iz arhive, dakle svaki mjesec imam za prošli mjesec)
14 godina
protjeran
offline
Zakon Braće

nisam pio uf kolko

 

na krivo sam mislioNamigiva

 

14 godina
neaktivan
offline
RE: Zakon Braće
Toni93 kaže...

nisam pio uf kolko

 

na krivo sam mislioNamigiva

 

Ti nebi ni smio pit maloljetan si ;).

14 godina
neaktivan
offline
Zakon Braće

Evo gledam 5 epizodu druge sezone.

Inače daleko,daleko najbolji lik u seriji mi je John Abruzzi :) Šteta štu su ga ubili :(

Ljudska glupost i svemir su beskonačni, ali za ovo drugo nisam baš siguran siguran.
14 godina
neaktivan
offline
Zakon Braće

Izvinite na double post,imam jedno pitanje..

 

Evo gledam sada 22 epizodu 2 sezone,i nekoliko puta se pojavljivao stariji čovjek,ćelav,pričao s Kimom (onaj japanac..)..Zna li neko ko je to i hoće biti o njemu nekih informacija u nastavku?

I hoće li ubiti agenta Mahonea?

Ljudska glupost i svemir su beskonačni, ali za ovo drugo nisam baš siguran siguran.
Poruka je uređivana zadnji put ned 30.5.2010 20:04 (ulinsky).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Zakon Braće
ulinsky kaže...

Izvinite na double post,imam jedno pitanje..

 

Evo gledam sada 22 epizodu 2 sezone,i nekoliko puta se pojavljivao stariji čovjek,ćelav,pričao s Kimom (onaj japanac..)..Zna li neko ko je to i hoće biti o njemu nekih informacija u nastavku?

I hoće li ubiti agenta Mahonea?

to je general krantz i bit će još dosta rečeno o njemu u sljedećim epizodama.

 

Mahone će ostat živ

14 godina
neaktivan
offline
Zakon Braće

Evo završena 2 sezona...

 

Nego koliko će dugo ostati u zatvoru u Panami?

Ljudska glupost i svemir su beskonačni, ali za ovo drugo nisam baš siguran siguran.
14 godina
neaktivan
offline
RE: Zakon Braće
ulinsky kaže...

Evo završena 2 sezona...

 

Nego koliko će dugo ostati u zatvoru u Panami?

a jbg da mi drugi tako govore meni ne bi bilo zanimljivo gledat.

 

cijelu 3. sezonu

14 godina
neaktivan
offline
Zakon Braće

Dobo hvala :) Ne treba više :D

Ljudska glupost i svemir su beskonačni, ali za ovo drugo nisam baš siguran siguran.
14 godina
odjavljen
offline
Zakon Braće

zanima me.

gledo sam 1 2 3 4. i na kraju u 4 sezoni ovi dođu na njegov grob i to jel ali me zanima. 

ja sam negdje vidio kako je sara u zatvoru? :O i onda Susan ili Gretchen i General ali on je na kraju 4 sezone stavljen na elektičnu.

također sam vidio da dok je on bio u zatvoru Michael ga posjetio. to sam vidjeo na TV-u ali ne i ovome što sam ja skinio i pogledo (4 sezone).

I da šta je to The Final Break- Sara u zatvoru? Di je ta epizoda? ta priča? Želim gledat. :D

http://regmasters.bloger.hr/
Poruka je uređivana zadnji put ned 6.6.2010 13:57 (K1so).
14 godina
offline
RE: Zakon Braće
K1so kaže...

zanima me.

gledo sam 1 2 3 4. i na kraju u 4 sezoni osvi dođu na njegov grob i to jel ali me zanima. 

ja sam negdje vidio kako je sara u zatvoru? :O i onda Susan ili Gretchen i General ali on je na kraju 4 sezone stavljen na elektičnu.

također sam vidio da dok je on bio u zatvoru Michael ga posjetio. to sam vidjeo na TV-u ali ne i ovome što sam ja skinio i pogledo (4 sezone).

I da šta je to The Final Break- Sara u zatvoru? Di je ta epizoda? ta priča? Želim gledat. :D

Kao prvo, stavi jbni spojler! Pa možda ima ljudi koji još nisu gledali!

 

Taj dio o kome ti pričaš je film. Prison Break - The final break. Imaš i to za skinut.

Dijelim časopis VIDI u PDF-u! (iz arhive, dakle svaki mjesec imam za prošli mjesec)
14 godina
neaktivan
offline
RE: Zakon Braće
DamageHigh kaže...
Šta ste se svi zapalili..pa nemože svugdje bit happy end..
I što je točno nerealno?

Btw. ja sam prešao igru. Tko voli prison break neka odigra, a tko ne, bit će mu dosadna...

 Joj sada bih ti mogao nabrajat do prekosutra, ali to nije bitno svaka serija ima nerealne stvari pogotovo američke. Kraj nemora biti happy end samo mi nije jasno ako su Scofielda izlječili od bolesti koju je imao kako je kasnije ponovo dobio simptome. Vjerovatno zato da bi se mogao ubiti sa strujom, a da nama nebude žao jer je imao razlog.

BC2 ingame:Croat-hunter
14 godina
offline
RE: Zakon Braće
kejbl kaže...
DamageHigh kaže...
Šta ste se svi zapalili..pa nemože svugdje bit happy end..
I što je točno nerealno?

Btw. ja sam prešao igru. Tko voli prison break neka odigra, a tko ne, bit će mu dosadna...

 Joj sada bih ti mogao nabrajat do prekosutra, ali to nije bitno svaka serija ima nerealne stvari pogotovo američke. Kraj nemora biti happy end samo mi nije jasno ako su Scofielda izlječili od bolesti koju je imao kako je kasnije ponovo dobio simptome. Vjerovatno zato da bi se mogao ubiti sa strujom, a da nama nebude žao jer je imao razlog.

Nisu ga "izlječili". Očito ti niko od bližnjih nije imao tumor, rak i slično. Nakon što ga izrežu nije sigurno da su ga i potpuno otkolinili. Zato se još ide i na kemoterapije bla bla..uglavnom ništa neobično.

Dijelim časopis VIDI u PDF-u! (iz arhive, dakle svaki mjesec imam za prošli mjesec)
14 godina
offline
Zakon Braće

04.04. izlazi nova sezona... Gdje je Michael ipak živ!

 

I da... rasprave sa zadnjih par stranica mogu završiti jer je Wentworth potvrdio da je gay.

 

Red tuge, red bijesa
Poruka je uređivana zadnji put sri 8.3.2017 22:59 (Ferritin).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice