Nvidia GTX 600 (Kepler) Info

poruka: 3.446
|
čitano: 576.088
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Nvidia GTX 600 (Kepler) Info
Minoza kaže...

Novi beta driver:

http://www.nvidia.com/object/win8-win7-winvista-64bit-310.64-beta-driver.html

 

U Far Cry 3 i do 38% poboljšanje performansi!

Za Nvidia drivere postoji tema. A k tome ja sam već tu vijest postao.

14 godina
offline
Re: Nvidia GTX 600 (Kepler) Info
MasterOfDisaster kaže...

Za Nvidia drivere postoji tema. A k tome ja sam već tu vijest postao.

 

Da, i? Ne vidim zasto ne bi i tu postao, nije offtopic. Postao sam i u FC3 temi, u mad?

I possess a skill to google.
14 godina
offline
Re: Nvidia GTX 600 (Kepler) Info
Minoza kaže...
MasterOfDisaster kaže...

Za Nvidia drivere postoji tema. A k tome ja sam već tu vijest postao.

 

Da, i? Ne vidim zasto ne bi i tu postao, nije offtopic. Postao sam i u FC3 temi, u mad?

Zašto bi bio ljut??? Samo kažem da već postoji tema koja se tiče Nvidia drivera i da po nekoj logici, tamo bi se trebale davati informacije o novim driverima. A ti slobodno postaj gdje hoćeš. Tvoja volja.

 

 

13 godina
neaktivan
offline
Nvidia GTX 600 (Kepler) Info

Ovde je sasvim ok postaviti link za to, optimazacije zadnjih par verzija beta drivera su primarno namijenjeni 600 seriji.

 

A s obzirom da je ovo GTX 600 Kepler tema, onda ne vidim nikakav problem.

Poruka je uređivana zadnji put pet 30.11.2012 21:32 (Leopard_st).
Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Nvidia GTX 600 (Kepler) Info

Imam jedan neobičan problem, dakle, gledajući svugdje okolo, base clock ove kartice bi trebao biti 980 MHz, a boost 1033, meni naime je base clock niži, a boost mi je maksimalni 950?! Po kojoj logici??? Na 310.64 driverima sam i sad sam pokušao bezveze clockati karticu bar malo i vidim da na stock postavkama ne prelazi 953 MHz base clock i ostao sam uistinu zapanjen..... A memory clock je 3000 MHz.... Mislim, jel boost ne radi, jel uistinu tako treba biti??? Ako je onda zašto po specifikacijama svugdje piše da je 980 base clock??? 

\/\/ F1des911 \/\/ Champion of the Underworld
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Nvidia GTX 600 (Kepler) Info

Cudno, boost je u 99% slucajeva barem 30-40 mhz veci od onog sto vidis u GPU-Z npr.

 

Kakve su temp karte?

 

I mozda da probas izbrisati drivere, pa u safe mode sa driver sweeperom pa opet instalirati 306.97, fin broj ljudi se zalio na zadnje beta drivere.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Nvidia GTX 600 (Kepler) Info
Leopard_st kaže...

Cudno, boost je u 99% slucajeva barem 30-40 mhz veci od onog sto vidis u GPU-Z npr.

 

Kakve su temp karte?

 

I mozda da probas izbrisati drivere, pa u safe mode sa driver sweeperom pa opet instalirati 306.97, fin broj ljudi se zalio na zadnje beta drivere.

Pokušao opet ista stvar..... Da nisam to pokušao nebi ni rekao ništa.... A temperature su do 71 stupanj u furmarku na 40% max vent, to je na automatskoj regulaciji, na 55% vent pri čemu je čujan ide do max nekih 67-8....

\/\/ F1des911 \/\/ Champion of the Underworld
13 godina
neaktivan
offline
Nvidia GTX 600 (Kepler) Info

Cudno pravo.

 

Sve Kepler karte pocinju da spustaju frekvu kada dotaknu 70C, ali opet tvoja u startu ne radi na min zagarantovanom boostu.

 

Nazalost ne znam rjesenje problema.

Poruka je uređivana zadnji put sub 1.12.2012 19:43 (Leopard_st).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Nvidia GTX 600 (Kepler) Info

ima li netko  Palit GTX670 2GB JETSTREAM?

ako može netko dat mišljenje o ovoj kartici

Stranice su trenutno nedostupne.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Nvidia GTX 600 (Kepler) Info
Kill Frenzy kaže...

ima li netko  Palit GTX670 2GB JETSTREAM?

ako može netko dat mišljenje o ovoj kartici

Nisam imao prilike vidit naedenu karticu, ali navodno je dosta bučna (ako gledamo 670 seriju).

Ugl, probaj bacit oko na pokoji review (googlaj), ima ih.

 

A možda ti se netko na forumu javi iz prve ruke.

Poruka je uređivana zadnji put pon 3.12.2012 21:05 (zabranjeniples).
14 godina
offline
Nvidia GTX 600 (Kepler) Info

to me zanima iz prve ruke. jedan lik na youtube kaže da je gotovo nečujna i u full loadu dok neki tamo review kaže d se čuje ali ne pretjerano.ništa iritantno

Stranice su trenutno nedostupne.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Nvidia GTX 600 (Kepler) Info

Da li je netko pokušao napraviti oc sa gtx 670 za 24/7?

 

meni radi na ovim postavkama bez diranja po naponu

 

 

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Nvidia GTX 600 (Kepler) Info

MSI , a usto ima i 12 mj. duze jamstvo !

Music As A Weapon !!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Nvidia GTX 600 (Kepler) Info

Sto se hlađena tice, podjedanko dobro, giga vjerovatno malkice tisa kao uobicajno.

 

Ali eto MSI ima 12 mjeseci vise.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Nvidia GTX 600 (Kepler) Info

Od ovih MSI - malo po jeftinijoj cijeni.

 

A inače imaš i dobru Zotacicu koja je osjetno jeftinija od MSI i Gige.

 

 

14 godina
offline
Re: Nvidia GTX 600 (Kepler) Info

Ja imam MSI 660TI i prezadovoljan sam, ali i Gigabyte isto ima super kartice. Tako da bilo koju odabereš dobro si izabrao. Iako MSI ima 12 mjeseci duže jamstvo, što nije za bacit.

 

LP

14 godina
neaktivan
offline
Nvidia GTX 600 (Kepler) Info

Uskoro mi dolazi POV gtx660 kao zamjena za gtx470SOC, nije neki upgrade ali i ne treba mi puno snage, vise mi je radi grijanja i efikasnosti. Dobivam model sa boljim hladnjakom, 2 ventilatora. Jel imate dobrih iskustava s njihovim karticama?

Nikad te necemo zaboraviti. RIP EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Nvidia GTX 600 (Kepler) Info

 Pa bome i je upgrade, pogotovo kad je clockneš.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Nvidia GTX 600 (Kepler) Info
itomic009 kaže...

 Pa bome i je upgrade, pogotovo kad je clockneš.

Hell yeah, a bit ce mi samo 250kn troska jer na gtx-ici imam accelero extreme koji cu prodat odvojeno. I jos dobivam garanciju, gartica stara koji mjesec. S obzirom da mi je i 470 imala dovoljno snage ovo ce bit divota. I nece mi pretvorit kuciste u špaher.

Nikad te necemo zaboraviti. RIP EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
13 godina
offline
Re: Nvidia GTX 600 (Kepler) Info

 Ova se osjetno manje grije i troši jedno al nepretjerujem 100W manje u gamingu sigurno !!

14 godina
neaktivan
offline
Re: Nvidia GTX 600 (Kepler) Info
itomic009 kaže...

 Ova se osjetno manje grije i troši jedno al nepretjerujem 100W manje u gamingu sigurno !!

Oko 110 u gamingu, oko 30-35w u idleu. Gledao testove na anantech-u. S obzirom da mi pc radi 24/7 , uracunaj 30w i cak ima osjetljive ustede kroz duze vrijeme xd.

Nikad te necemo zaboraviti. RIP EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
13 godina
neaktivan
offline
Nvidia GTX 600 (Kepler) Info

imam jedno pitanje nadam se d ace mi neko vrlo brzo i preciznno pdgovorit prije nego mi kartica crkne il sta vec imam graficku karticu

  zotac gtx 560 ti oc testiram je preko furmarka  kartica radi 4 minute na stock hladenju od 40 posto a temperatura se dize na 89-90 stepeni a isti test  haldenje dignem na automatski temperatura dostize maximalnih 75-77 stepeni jeli to normalno i nije mi jasno zasto hladenje ove kartice je moguce podesiti na maximalnih 75 posto mjesto 100 posto 

admir
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Nvidia GTX 600 (Kepler) Info

Kad je vent postavljen na automatsko reguliranje , na koliko % se vrti ?

Music As A Weapon !!
13 godina
neaktivan
offline
Nvidia GTX 600 (Kepler) Info

pa sa minimalnih 40 na maximalnih 75 posto ventilator ide nemoze vise od 75 posto jeli mogucce kako to podesit na vise  i sta vi kazete na sve ovo sto sam napiso

admir
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Nvidia GTX 600 (Kepler) Info

Ljudi da li accelero extreme plus 2 paše na gtx660?  Sluzbeno ne vidim podržku ali prema slikama ne vidim razloga da nebi pasao. Ja imam plus 1 verziju koja ne odgovara samo zato šta joj komad aluminija nazad neda da sjedne. Taj komad je na plus 2 verziji maknut??

Nikad te necemo zaboraviti. RIP EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Nvidia GTX 600 (Kepler) Info

Ako mislis na ovaj komadic na kojem zavrsavaju toplovodne cijevi ( koji sam oznacio crveno ) , da , kraci je !

 

E sad dali Xtreme Plus II pase na GTX660 neznam , al po slikama je meni to sve vise-manje isto !

Xtreme plus Xtreme plus
Xtreme plus II Xtreme plus II
Music As A Weapon !!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Nvidia GTX 600 (Kepler) Info

A nema nikakvog razloga da nebi odgovarao. Mogao bi nabavit backplate za svog extreme 1 i moddat ga malo da stane na karticu al ispada da mi se vise isplati prodat ga i uzest extreme 2. Ako paše, a ne vidim zasto nebi.

Nikad te necemo zaboraviti. RIP EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Nvidia GTX 600 (Kepler) Info
Kako se povećava napon tj. koliko je sigurno ga povećat, do koje granice i u kojim koracima na GTX 560 Ti?
Gaming is Life!
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice