Tema lockana iako ne krši pravila zaključana tema

poruka: 125
|
čitano: 13.278
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Re: Tema lockana iako ne krši pravila
rooswelt1991 kaže...

eee jel ima netko od moderatora tko će se udostojiti pogledati bar ovu temu, ako ništa, da nam bar kartone zakuca{#}

De nemoj tako čovječe samo ljudi davaju svoja mišljenja tako treba moji forumaši{#} jer nisu pošteni mi kad se darivamo odma zaključaju a zašto oni malo nedjele kad imaju love(brdo){#}

13 godina
offline
Re: Tema lockana iako ne krši pravila

Ja bih shvatio da je tema zakljucana jer je autor tek dosao na forum i ima vise otvorenit davacih tema,OK zelite se zastit,ali ako je netko tu od 2 godine i par punih zvjezdica,pa ne mislite da bi on sad davao ukradenu robu izlgajuci sebe i dobitnika riziku.Prije bi valjda podjelio prijatelju nego nepoznatim osobama.

- {CRO}IvanoiLe http://bfbc2.statsverse.com/stats/pc/%7BCRO%7D%20IvanoiLe/
13 godina
neaktivan
offline
Re: Tema lockana iako ne krši pravila
nick54312 kaže...
Dinče kaže...
nick54312 kaže...

Isto ne znam zašto su je lockali i zabranili takve teme.

 

Ali probajte shvatit modelatore, oni su više manje odgovorini za ovaj forum i što se na njemu dešava, poklanja. Zar vama nije čudno da se u tako velikom broju poklanjaju svakavi antivirusi? Meni je, a vjerujem da je i modelatorima zato su i zabranili takva poklanjanja.

A ćuj ljudi poklanjaju tu na forumu jer tu ima ljudi koje se razumiju bar nešto malo u te kompjutere,programe i elektroniku,tu ih otprilike poznaju i znaju da neki trebaju,neće sad neki otići na njuškalo i tamo poklanjati gdje skoro nitko ni nezalazi u tako to...

Sve to stoji ali koji je razlog zašto jedan makedondac (ne znam točno ime forumaša) poklanja antiviruse? Što on dobije s time da pokloni npr. 10 antivirusa?

Od kud njemu ti antivirusi?

Vjerujem da to muči i modelatore.

Vjerovat treba samo onome s kim si dobar na ovom forumu,kome vjeruješ i koji nije sumnjiv,evo taj makedonac može biti bilo tko,netreba vjerovat onom ko je sumnjiv kao taj makedonac,on je poklanjo te antiviruse,pitaj boga jel on neki haker ili programer koji je sam to isprogramirao,nitko nezna...

Dino
13 godina
protjeran
offline
Re: Tema lockana iako ne krši pravila
Gmailovac kaže...

Toliko bezveznih tema ima koje se trebaju lockati,i modovi te bezvezne teme ostave a ovakve gdje se može osvojiti nekakav program lockaju,totalno idiotsko ponašanje,ovome se nisam nadao od Mire.

 

 

edit

TU i HVALA si dobio zato što je netko pokušao stati na kraj nemoralu.

  radije daj koju sliku svog pc-a nego da spamaš

 
0 2 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Tema lockana iako ne krši pravila

sada da moderatora nazoveš nekim pogrdnim imenom popio bi crni ili u najgorem slučaju crveni...Ne kužim ja Vas moderatore...više ni pokloniti ništa nemoš kak spada

 

 

Nešto je trulo na Bug forumu

ako sam ti pomogao slobodno stisni HVALA
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.4.2011 20:33 (Hrvojestr).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Tema lockana iako ne krši pravila

mislim da su zabranjene jer veličaju narcisoidnost, bahatost onog tko otvara takvu temu.

 

ajde ja vam poklanjam stvar od 100kn a vi se "kerovi" pokoljite tko će dobiti MOJU nagradu, koju JA poklanjam.

 

onaj tko želi pokloniti nešto, ne bi trebao veličati sebe s takvom temom, već sám odabere komu će nešto pokloniti i nije za to potrebno nikakvo glorificiranje s nekakvom "ekskluzivnom temom" u kojoj se forumaši "natječu" za nagradu.

 

nitko ne brani nikome da otvori temu u oglasniku ; poklanjam licencu, procesor, kućište, matičnu itd... onom tko mi se prvi javi na pm i gotovo, čemu ovakve egoistične eskapade.

f = 2^{12k/12} \times 440 \,\mbox {Hz} = 2^k \times 440 \,\mbox {Hz}
Moj PC  
3 4 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Tema lockana iako ne krši pravila
Hrvojestr kaže...

sada da moderatora nazoveš nekim pogrdnim imenom popio bi crni ili u najgorem slučaju crveni...Ne kužim ja Vas moderatore...više ni pokloniti ništa nemoš kak spada

 

 

Nešto je trulo na Bug forumu

Ja radije nebih ništa njima loše rekao,znam da ću ispasti smješan,ali ja sam ovdje kao u komunističkoj državi (naravno da se neuvrjede moderatori molim),poštujem njihov zakon a ako se neslažem sa zakonom ima da me nema,planiram što duže ovdje ostati i nikakvo sranje nenapraviti jer znam što me čeka.Nije pametno baš se sukobljavati s moderatorima,moj jedan kolega je već odavno tu bio,nije baš volio pravila,eno dan danas je neaktivan neposjećuje više ovaj forum jer nema razloga

Dino
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.4.2011 20:39 (Dinče).
15 godina
offline
Re: Tema lockana iako ne krši pravila
Bugofil kaže...

mislim da su zabranjene jer veličaju narcisoidnost, bahatost onog tko otvara takvu temu.

 

ajde ja vam poklanjam stvar od 100kn a vi se "kerovi" pokoljite tko će dobiti MOJU nagradu, koju JA poklanjam.

 

onaj tko želi pokloniti nešto, ne bi trebao veličati sebe s takvom temom, već sám odabere komu će nešto pokloniti i nije za to potrebno nikakvo glorificiranje s nekakvom "ekskluzivnom temom" u kojoj se forumaši "natječu" za nagradu.

 

nitko ne brani nikome da otvori temu u oglasniku ; poklanjam licencu, procesor, kućište, matičnu itd... onom tko mi se prvi javi na pm i gotovo, čemu ovakve egoistične eskapade.

  Imao sam i takvu temu, u kojoj sam davao prvome koji se javi, isto je lockana.

 

da bog da crk'o rock'n'roll, kad ga svako svira
15 godina
offline
Tema lockana iako ne krši pravila

Ma ovo izbjegavanje odgovora me živcira, ali valjda spremaju odgovor koji će nas oboriti s nogu.

 

Da ja hoću nesto pokloniti, ja bih otvorio temu i rekao da mi stavu TU svi oni koji se žele natjecati, i onda ih putem pm.a obavjestio o pobjedniku.

Vjerovatno bi popio karton za to, ali ni prvi ni zadnji, do sad sam ih sve primio onako "stojički" ali ako će me kazniti zato što nešto legalno dijelim, onda cu se itekako pobuniti

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Tema lockana iako ne krši pravila
Bugofil kaže...

mislim da su zabranjene jer veličaju narcisoidnost, bahatost onog tko otvara takvu temu.

 

ajde ja vam poklanjam stvar od 100kn a vi se "kerovi" pokoljite tko će dobiti MOJU nagradu, koju JA poklanjam.

 

onaj tko želi pokloniti nešto, ne bi trebao veličati sebe s takvom temom, već sám odabere komu će nešto pokloniti i nije za to potrebno nikakvo glorificiranje s nekakvom "ekskluzivnom temom" u kojoj se forumaši "natječu" za nagradu.

 

nitko ne brani nikome da otvori temu u oglasniku ; poklanjam licencu, procesor, kućište, matičnu itd... onom tko mi se prvi javi na pm i gotovo, čemu ovakve egoistične eskapade.

zašto bi nekome nešto nasumično dao???????????

 

 

Pa ja neznam ni da li on to želi...U igru se prijavljuju oni kojima to treba..

 

Ja naprimjer se nisam prijavio niti za jednu jer mi nije trebalo...ali podržavam ideju!!

ako sam ti pomogao slobodno stisni HVALA
16 godina
offline
Tema lockana iako ne krši pravila

Ajd da si stavio da poklanjaš prvoj dvojici koji se jave. To je još po meni ok.

Ovak s organiziranjem natjecanja meni to previše smrdi na reklamu ili neki jadan pokušaj bildanja vlastitog ranka na forumu.

 

Uostalom ima masa ljudi koji imaju više accountova. Tko te može spriječiti da nakon što si se izreklamirao nekim slučajem izvučeš kao pobjednike baš svoja dva accounta.

 

Možda si ti i imao dobru namjeru, ali treba ovakve stvari srezati u korjenu prije nego mučka đubrad počne dobivati ideje.

I zato thumbs up Bossu.

a.k.a. Z[C]onv1ct; I'm gonna train my children to say sudo instead of please.
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.4.2011 20:42 (ZC_Someone).
Moj PC  
2 1 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Tema lockana iako ne krši pravila

Mah, sada cu garant dobit crveni ili slicno

 

bug kada je trebao privuc korisnike i slicno onda nie bilo baniranja i ovakvih stvari a sada kada ih i previse pa sada i za bedastaoce banaju

zvoneXP
Moj PC  
1 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Tema lockana iako ne krši pravila
rooswelt1991 kaže...

Ma ovo izbjegavanje odgovora me živcira, ali valjda spremaju odgovor koji će nas oboriti s nogu.

 

Da ja hoću nesto pokloniti, ja bih otvorio temu i rekao da mi stavu TU svi oni koji se žele natjecati, i onda ih putem pm.a obavjestio o pobjedniku.

Vjerovatno bi popio karton za to, ali ni prvi ni zadnji, do sad sam ih sve primio onako "stojički" ali ako će me kazniti zato što nešto legalno dijelim, onda cu se itekako pobuniti

Plan ti je nema šta, nakon što dobiješ npr 30-50 TU, na sve ćeš odgovoriti 30-50 privatnih poruka?

 

Vrlo jednostavno, dijeli se neka licenca za antivirusni program, u najčitanijoj temi u vezi toga napišeš post, tko ti se prvi javi dadneš mu to, a kasnije editiraš post da si podjelio i to je to.

Velika frka oko svega.

Digni se iz pepela, kao sto put do sada, sad s' mirisom ljiljana, ljubavi moja!!! Zemljo mojih djedova, dok je tvojih sinova, ti ćeš biti prkosna, slobodna i ponosna!
16 godina
offline
Re: Tema lockana iako ne krši pravila
koko kaže...

Mah, sada cu garant dobit crveni ili slicno

 

bug kada je trebao privuc korisnike i slicno onda nie bilo baniranja i ovakvih stvari a sada kada ih i previse pa sada i za bedastaoce banaju

Kad je bilo malo korisnika nije ni bilo ovakvih tema.

a.k.a. Z[C]onv1ct; I'm gonna train my children to say sudo instead of please.
15 godina
offline
Tema lockana iako ne krši pravila

to su bila vremena

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Tema lockana iako ne krši pravila
ZC_Someone kaže...

Ajd da si stavio da poklanjaš prvoj dvojici koji se jave. To je još po meni ok.

Ovak s organiziranjem natjecanja meni to previše smrdi na reklamu ili neki jadan pokušaj bildanja vlastitog ranka na forumu.

 

Uostalom ima masa ljudi koji imaju više accountova. Tko te može spriječiti da nakon što si se izreklamirao nekim slučajem izvučeš kao pobjednike baš svoja dva accounta.

 

Možda si ti i imao dobru namjeru, ali treba ovakve stvari srezati u korjenu prije nego mučka đubrad počne dobivati ideje.

I zato thumbs up Bossu.

  Da imam multiacc-ove bannali bi me već i prije, jer bi se ubrzo vidjele prijave na više računa s istog i.p.-a

Uostalom u svim dosadašnjim temama su dobili ne neki novi članovi, nego forumaši s dobrim stažom

 

da bog da crk'o rock'n'roll, kad ga svako svira
15 godina
offline
Re: Tema lockana iako ne krši pravila
Nznm zašto dijele lokote za "poklon" teme, moguće je da i neki mod nešto osvoji :P


Mislim da će i ova vrlo skoro pod lock
Atomska bubamara. ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★
13 godina
neaktivan
offline
Re: Tema lockana iako ne krši pravila
ZC_Someone kaže...
koko kaže...

Mah, sada cu garant dobit crveni ili slicno

 

bug kada je trebao privuc korisnike i slicno onda nie bilo baniranja i ovakvih stvari a sada kada ih i previse pa sada i za bedastaoce banaju

Kad je bilo malo korisnika nije ni bilo ovakvih tema.

Onda je bio tek početak,koliko znam i koliko sam čitao jaaako stare teme bilo ih je manje moderatora,stari forumaši nisu poznavali toliko jedni druge,a bug je imao ja mislim i neki test da vide jedno par dana hoće li sve napredovati,i krenilo je,vidim već 3 godine.

Dino
14 godina
neaktivan
offline
Re: Tema lockana iako ne krši pravila
Bugofil kaže...

mislim da su zabranjene jer veličaju narcisoidnost, bahatost onog tko otvara takvu temu.

 

ajde ja vam poklanjam stvar od 100kn a vi se "kerovi" pokoljite tko će dobiti MOJU nagradu, koju JA poklanjam.

 

onaj tko želi pokloniti nešto, ne bi trebao veličati sebe s takvom temom, već sám odabere komu će nešto pokloniti i nije za to potrebno nikakvo glorificiranje s nekakvom "ekskluzivnom temom" u kojoj se forumaši "natječu" za nagradu.

 

nitko ne brani nikome da otvori temu u oglasniku ; poklanjam licencu, procesor, kućište, matičnu itd... onom tko mi se prvi javi na pm i gotovo, čemu ovakve egoistične eskapade.

  Mislim da si promašio bit. Ako neko otvara temu s nagradama ne znači odmah da je narcisoidan. A i da znači, šta ćeš samo zbog toga lockat temu?

ZC_Someone kaže...

Ajd da si stavio da poklanjaš prvoj dvojici koji se jave. To je još po meni ok.

Ovak s organiziranjem natjecanja meni to previše smrdi na reklamu ili neki jadan pokušaj bildanja vlastitog ranka na forumu.

 

Uostalom ima masa ljudi koji imaju više accountova. Tko te može spriječiti da nakon što si se izreklamirao nekim slučajem izvučeš kao pobjednike baš svoja dva accounta.

 

Možda si ti i imao dobru namjeru, ali treba ovakve stvari srezati u korjenu prije nego mučka đubrad počne dobivati ideje.

I zato thumbs up Bossu.

  Da, činjenica je da ima nekakve logike. Al opet, nije mi baš u redu zabranjivat teme gdje se ne vrijeđa ni ne oštećuje nikoga.

16 godina
offline
Re: Tema lockana iako ne krši pravila
Mitch kaže...
Nznm zašto dijele lokote za "poklon" teme, moguće je da i neki mod nešto osvoji :P


Mislim da će i ova vrlo skoro pod lock

Možda baš zato kaj nije osvojio xD

a.k.a. Z[C]onv1ct; I'm gonna train my children to say sudo instead of please.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Tema lockana iako ne krši pravila
ZC_Someone kaže...
Mitch kaže...
Nznm zašto dijele lokote za "poklon" teme, moguće je da i neki mod nešto osvoji :P


Mislim da će i ova vrlo skoro pod lock

Možda baš zato kaj nije osvojio xD

Ovaj forum je još odličan na one ostale,na ostalima niti moderatora,forumaši psuju jedni drugima a nema nikog da im podjeli ban,ja sam gledo na jednom forumu to samo jedan administrator,korisnici napišu jedan post i odu,ja se registriram kad ono neki tip tamo skroz piše neke gluposti...Bug je još odličan po moderatorima,no dokad?...

Dino
15 godina
protjeran
offline
Tema lockana iako ne krši pravila

mozete zahvalit borgu koji je napravio novi account i iso srat po apazinjanovoj temi 

koja je bila samo u svrhu reklame nikakvog ranka na forumu 

http://protocol4.animehr.com/
Moj PC  
4 0 hvala 2
16 godina
neaktivan
offline
Tema lockana iako ne krši pravila

Lockaju ovakve teme, a i brdo drugih, jer neznaju napraviti poštenu tražilicu.

 

HiHihihi

 
0 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Tema lockana iako ne krši pravila
majkell kaže...

Lockaju ovakve teme, a i brdo drugih, jer neznaju napraviti poštenu tražilicu.

 

HiHihihi

Nije to ništa smješno,to je žalosno...

Dino
14 godina
neaktivan
offline
Tema lockana iako ne krši pravila

Zasto je tema "lockana"?

Informatika je moj hobi, o kojem pojma nemam....
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Tema lockana iako ne krši pravila
hrabri zec kaže...

Zasto je tema "lockana"?

nezna se, modovi ne žele reći

BAZINGA As a theoretical physicist, he possesses a master's degree, two PhDs, and an IQ of 187.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Tema lockana iako ne krši pravila
P4k1 kaže...
hrabri zec kaže...

Zasto je tema "lockana"?

nezna se, modovi ne žele reći

Oprosti, nisam naglasio da je to pitanje bilo namijenjeno njima. {#}

 

EDIT: p.s. Zna se, zna se. Ovako se i Ivo ponasao. "Ja sam svoje rekao...." Kad ono opet Ivo, ima nesto u tom imenu.

Informatika je moj hobi, o kojem pojma nemam....
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.4.2011 21:09 (hrabri zec).
14 godina
offline
Tema lockana iako ne krši pravila

Kolega Rootsman i ja smo na RIFT topicu  poklonili svoje RIFT accountove nakon par dana od izdanja jer nam se nije svidjeo , i nije bilo nikakvih problema ni upozorenja ni od moderatora ni od naših poklona, ljudi ih dan danas igraju. Tako da zakaj je ovo lockano mogu samo nagađati.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Tema lockana iako ne krši pravila
Crotiger kaže...

Kolega Rootsman i ja smo na RIFT topicu  poklonili svoje RIFT accountove nakon par dana od  izdanja jer nam se nije svidjeo , i nije bilo nikakvih problema ni upozorenja ni od moderatora ni od naših poklona, ljudi ih dan danas igraju. Tako da zakaj je ovo lockano mogu samo nagađati.

  Isto tako sam i ja poklonio svoj beta account na RIFT beta temi, i nitko se nije bunio

da bog da crk'o rock'n'roll, kad ga svako svira
13 godina
neaktivan
offline
Tema lockana iako ne krši pravila

Možda nam kažu ujutro razlog zašto je tema LOCKANA

Dino
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice