PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.742
|
čitano: 6.894.060
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
mariclius kaže...
amd freak
Witcher 3 goty za ps4 nisam nigdje našao za 170 kuna. Očito krivo gledam ili?

 Sry frende moj bed krivi shop sam ti naveo.

 

Dakle witcher 3 GOTY verzija 168kn u mall.hr

 

https://www.mall.hr/igre/cdprojekt-witcher-3-wild-hunt-game-of-the-year-edition-ps4

8 godina
offline
Re: PlayStation 4
Yovitssa kaže...

PSN plus digital code (12 mjeseci) za us account 39,99$ na Amazon.com

 

hvala na ovom, kupljeno, i sad sam miran godinu dana, 36e je fakat povoljno

14 godina
offline
Re: PlayStation 4

 Imas na game co uk rabljeni za 20 £. Meni apsolutno isto bio disk rabljeni ili novi.

MadeInCroatia
12 godina
offline
PlayStation 4

330kn za 12mj PS+ i sad izabrat izmedu Horizon zero dawn i GT Sporta na SDu. Tesko ce bit ovih par dana :D 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Evo i na psnu black friday popusti meni zapeo za oko i novčanik GT Sport 224 kn.

 

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ne bi bilo loše da ponekad stavite link kad je neka igra tako povoljno. Ovakvi kao ja nikad ništa naći, a tražio sam:)
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Mislio sam za horizon na game co uk :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
SimeKZ kaže...

330kn za 12mj PS+ i sad izabrat izmedu Horizon zero dawn i GT Sporta na SDu. Tesko ce bit ovih par dana :D 

 Gdje je 330kn za 12mj ps+ ?

13 godina
offline
Re: PlayStation 4
zabranjeniples kaže...
SimeKZ kaže...

330kn za 12mj PS+ i sad izabrat izmedu Horizon zero dawn i GT Sporta na SDu. Tesko ce bit ovih par dana :D 

 Gdje je 330kn za 12mj ps+ ?

 https://store.playstation.com/en-hr/product/IP9102-NPIA90006_01-PSPLUSSUBS12MDIS

14 godina
offline
PlayStation 4

Vidim da se neki interesiraju za kupovinu PSVR-a.

Ja ga imam od prvog dana. Koristio sam ga rijetko. Ali i plejku sam koristio rijetko pa i nisam baš neko mjerilo.

Pretpostavljam da bi 4mal dao bolji osvrt.

Igre u VR-u su definitivno "imerzivnije". Lako se ufuraš i zaboraviš na lošu rezoluciju. Svi koji su kod mene probali VR bili su oduševljeni. Napominjem da svi ti koji su probali igraju igre još rjeđe nego ja.

Motion sickness je veliki problem za neke. Meni dosta smeta kod utrka i svemirskih simulacija. Kažu da se nakon nekog vremena privikneš. Nisam toliko dugo igrao te tipove igara da bih to mogao komentirati.

Meni su najzabavnije pucačine jer je super osjećaj kod ciljanja. Ko pravo.

I horori. VR je dušu dao za horore. Ako se kod igranja neke horor igre ili gledanja horor filma trznete kod iznenadnih scena, u VR u će te možda napuniti gaće ili će te skinuti VR sa glave od straha.

 

Što se HDR passthrougha tiče, malo to smeta ali nije neki problem. HDMI kabel se prekopča za par sekundi. Tlaka je ali nije prevelika.

Nisam ni znao da su to riješili kod novih modela.

 

 

 

 

PSN - darklydexter
Poruka je uređivana zadnji put uto 21.11.2017 8:53 (Ezio).
Moj PC  
3 0 hvala 2
11 godina
offline
PlayStation 4

Hvala ti na osvrtu, sad mi samo jos reci jesi pozalio sto si kupio VR ili bi ponovio kupnju?

PSN:Tomislav025
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
PlayStation 4

Stigli BF popusti

https://store.playstation.com/en-hr/grid/STORE-MSF75508-BLACKFRIDAY17PS4/1

 

Al stranica je preopterećena :-)

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
2 0 hvala 1
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...

Stigli BF popusti

https://store.playstation.com/en-hr/grid/STORE-MSF75508-BLACKFRIDAY17PS4/1

 

Al stranica je preopterećena :-)

 

 

 

 Ja sam gledao jutros. Sony se stvarno isprsio. ima za svakoga ponesto, krenuvsi od GT Sport, Fifa 18 pa sve do starijih igara. 

 

Ja uzimam Ghost Recon Wildlands, mozda jos nesto uleti. Nisam ni sam siguran.

13 godina
offline
PlayStation 4

Wolf 2 je 249kn 

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Spike1983 kaže...

Wolf 2 je 249kn 

To i ja pikam i još Sniper Elite 4 i superiška.

12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...

Stigli BF popusti

https://store.playstation.com/en-hr/grid/STORE-MSF75508-BLACKFRIDAY17PS4/1

 

Al stranica je preopterećena :-)

 

 SD i store su toliko optereceni da ne mozes pristupit, a tako bi si GT pikno. Sta kazete, jel se isplati vise za 250kn u SDu pa dobiti fizicku kopiju ili ovu za 220kn ? 30kn ne igra ulogu, al opet gledam fizicku mogu prodat kasnije. Mislim da sam si dao odgovor vec sa ovim, al cisto da vidim misljenja :D 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
SimeKZ kaže...
Bitanga kaže...

Stigli BF popusti

https://store.playstation.com/en-hr/grid/STORE-MSF75508-BLACKFRIDAY17PS4/1

 

Al stranica je preopterećena :-)

 

 SD i store su toliko optereceni da ne mozes pristupit, a tako bi si GT pikno. Sta kazete, jel se isplati vise za 250kn u SDu pa dobiti fizicku kopiju ili ovu za 220kn ? 30kn ne igra ulogu, al opet gledam fizicku mogu prodat kasnije. Mislim da sam si dao odgovor vec sa ovim, al cisto da vidim misljenja :D 

 

Uzmi digitalnu, ja svoju fizičku prodajem već mjesec dana, nitko me nije zvao :-)

Ili još bolje, nemoj uopće uzeti jer je igra poprilično bezveze.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put uto 21.11.2017 12:13 (Bitanga).
16 godina
offline
PlayStation 4

Ja uvijek preferiram fizicke jer ih je jako lako prodati, lako ih je prenijeti kod frenda da se zaigra a i lijepo izgleda kao kolekcija.

 

Mozda sam staromodan ali bolje se osjecam da lovu koju ulazem imam pretvorenu u fizicko izdanje a ne digitalno :D

 

Jedina prednost digitalnih igara po meni je sto se ne moras dizat iz kreveta kako bi promjenio igru i gotovo uvijek su barem malo jeftinije.

 

Ali opet s druge strane danas za 149kn dobis novu zapakiranu igru sa besplatnom dostavom i to top igru. Ako nisi kolekcionar kupis 5 igara izgustas se i mijenjas za druge. Dakle za minimalnu investiciju se moze odigrat na desetke igara.

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
amd freak kaže...

Ja uvijek preferiram fizicke jer ih je jako lako prodati, lako ih je prenijeti kod frenda da se zaigra a i lijepo izgleda kao kolekcija.

 

Mozda sam staromodan ali bolje se osjecam da lovu koju ulazem imam pretvorenu u fizicko izdanje a ne digitalno :D

 

Jedina prednost digitalnih igara po meni je sto se ne moras dizat iz kreveta kako bi promjenio igru i gotovo uvijek su barem malo jeftinije.

 

Ali opet s druge strane danas za 149kn dobis novu zapakiranu igru sa besplatnom dostavom i to top igru. Ako nisi kolekcionar kupis 5 igara izgustas se i mijenjas za druge. Dakle za minimalnu investiciju se moze odigrat na desetke igara.

 Al to isto zna biti zeznuto, nekad nitko nece mijenjati i nude igre koje si vec igrao a opet moras npr slati postom.

U sustini se slazem s tobom ali i ne :)

Konzola je bucnija s diskom takoder

12 godina
offline
PlayStation 4

Kao sta sam naveo u par postova iznad. Prvi pick su mi PS+ za cijelu godinu, GT i Horizon zero dawn. Citao sam reviewove za obje igre i sad se dvoumim. Da uzimam igre na rate u SD nema smisla. Opet mogu uzet jednu od tih igara pa iskoristit 10% za jednokratno placanje, sta je kojih 25kn dolje :D Tako da me digitalna bude izasla isto ko i fizicka kopija. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
toxic kaže...
amd freak kaže...

Ja uvijek preferiram fizicke jer ih je jako lako prodati, lako ih je prenijeti kod frenda da se zaigra a i lijepo izgleda kao kolekcija.

 

Mozda sam staromodan ali bolje se osjecam da lovu koju ulazem imam pretvorenu u fizicko izdanje a ne digitalno :D

 

Jedina prednost digitalnih igara po meni je sto se ne moras dizat iz kreveta kako bi promjenio igru i gotovo uvijek su barem malo jeftinije.

 

Ali opet s druge strane danas za 149kn dobis novu zapakiranu igru sa besplatnom dostavom i to top igru. Ako nisi kolekcionar kupis 5 igara izgustas se i mijenjas za druge. Dakle za minimalnu investiciju se moze odigrat na desetke igara.

 Al to isto zna biti zeznuto, nekad nitko nece mijenjati i nude igre koje si vec igrao a opet moras npr slati postom.

U sustini se slazem s tobom ali i ne :)

Konzola je bucnija s diskom takoder

 Definitivno, ali ako zivis npr u Zagrebu gdje je gustoca ljuda visoka velika je sansa da ces naci sto te zanima za zamjenu. Isto tako postoji dosta grupa na socijalnim mrezama gdje se moze naci zbilja svega. Nije stvar toliko novca koliko snalazljivosti. Zadnjih par mjeseci si jedva mogao naci neku novu igru za manje od 200kn a pogle sad, imas barem top 20 igara za bolju subotnju rundu sa frendovima.

 

Ja imam dosta dobar pc i zato uzimam samo ps ekskluzive koje zbilja jako lako prodajem. Ne sjecam se iskreno kad si mogao uzimat originalna fizicka izdanja za pc top igara po smijesnih 149kn zato obozavam ps. Dodatnih 10% popusta od sd niti nisam naveo.

 

A to za buku otom potom, ja to iskreno ne cujem posto sam udaljen cirka 4 metra od 65 incha telke. Ako sam blize medij jedino cujem tokom pokretanja same igre na minutu posto je svaka instalirana na hddu tako da to ne vidi kao neki veliki problem.

 

Pc je pc bio i ostao, ali sto sam stariji vise mi se svida dolazak s posla direktno u krevet i plug and play sustav.

12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Tih 10% je za sve igre u SD? Znači te igre npr. od 149 kn ispadnu 134 kn? Taman kažem neću više cd kopije i sad ne znam šta bi prije uzeo:) Mene su navukli na taj BF i ta sniženja kao da imam 15 god se veselim:)
16 godina
offline
PlayStation 4

Da meni je proslo ja sam uzeo nedavno bloodborn goty, horizon i wipeout collection i ispalo me 402kn sa besplatnom postarinom.

Moj PC  
2 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Hvala. Super si izabrao:) Ja sam toliko digitalnu fifu 18 platio, a nije mi dobra pa se ne mislim više tako zaletavati i uzimati ih prvi dan pogotovo jer igram SP. Kad sve sagledaš, treba se pripremati za ove popuste i staviti lovu sa stane.
14 godina
offline
PlayStation 4

I koja će bit na kraju cijena HZD-a u SD na BF? 249 ili 149?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
nani kaže...

I koja će bit na kraju cijena HZD-a u SD na BF? 249 ili 149?

 Bumo vidli.

MadeInCroatia
16 godina
offline
PlayStation 4

Ima li kakva akcija na sluše/headset za PS4/PC?

Uboa bi neke nove, ove od Xboxa nakon 2 godine su počele lagano pucat po šavovima :)

PSN: Muskarcina77
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
PlayStation 4

Lol, izgleda da se rasprodao GT Sport običan, više ga nema u ponudi.

 

EDIT: A ima i dalje popust, samo mi se ne prikazuje na zajedničkoj listi.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put uto 21.11.2017 14:56 (Bitanga).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
omomomomoomm kaže...

Hvala ti na osvrtu, sad mi samo jos reci jesi pozalio sto si kupio VR ili bi ponovio kupnju?

 

Nisam požalio. Žalim samo što nemam više vremena za plejku općenito.

PSN - darklydexter
14 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Šta mislite je li bolje uzeti HZD sad na akciji ili čekati copmlete edition, pa se nadati akciji za Božić?

Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice