PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

poruka: 1.997
|
čitano: 656.302
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

Slažem se, bolje pratiti stranicu iskopanu tko zna gdje nego temu koja se bavi jailbreakom na 60 stranica.

 

1. Rebug je odgovorio sa malim zakašnjenjem na OFW 4.80

   CFW Rebug 4.80.1 - Cobra 7.3 - Toolbox-2.02.10 .

 

 2. SEN Enabler v6.0.2 - podrška za CFW 4.80

        SEN Enabler v6.0.2

 

3. Ne mogu pronači CCAPI za 4.80, ako netko nađe neka stavi link

Poruka je uređivana zadnji put sub 21.5.2016 9:57 (Wontay).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

Pozdrav svima!

 

Zamolio bih vas za pomoc.

 

Nedavno sam sinu kupio PS3 i zelio bih ga jailbreak_ovati. Problem je sto ne znam kako, a zelim "sacuvati" 50€ :)

 

Pratio sam tutorijle, ali iskren da budem totalno sam se pogubio :( 

 

Pomocu vaseg upustva i programa znam da mi PS3 kompatibilan (CECH 2504B i date code 0D)

 

Trenutna verzija software je 4.75. Pomocu datoteke koju sam ovdje skinu utvrdio sam da mi je fabricka verzija bila 3.50

 

Molim vas ako mi mozete pomoci i uputiti me na dalje korake i ako mozete da mi postavite linkove sa kojih bih skinuo sve sta mi je potrebno za jailbreak.

 

 

Veliki pozdrav iz Podgorice!!

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati
Po tome znači da je moguče napravit downgrade. Probaj kontaktirat Supermarija na njuskalu

http://www.njuskalo.hr/servis-igracih-konzola/ps3-modifikacija-downgrade-jailbreak-oglas-17333412
 
1 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati
igor_me kaže...

Pozdrav svima!

 

Zamolio bih vas za pomoc.

 

Nedavno sam sinu kupio PS3 i zelio bih ga jailbreak_ovati. Problem je sto ne znam kako, a zelim "sacuvati" 50€ :)

 

Pratio sam tutorijle, ali iskren da budem totalno sam se pogubio :( 

 

Pomocu vaseg upustva i programa znam da mi PS3 kompatibilan (CECH 2504B i date code 0D)

 

Trenutna verzija software je 4.75. Pomocu datoteke koju sam ovdje skinu utvrdio sam da mi je fabricka verzija bila 3.50

 

Molim vas ako mi mozete pomoci i uputiti me na dalje korake i ako mozete da mi postavite linkove sa kojih bih skinuo sve sta mi je potrebno za jailbreak.

 

 

Veliki pozdrav iz Podgorice!!

Nemozes napravit downgrade i jailbrek bez E3 Flashera.

Nema tih programa i datoteka koji mogu napravit bez navedenog flashera

13 godina
neaktivan
offline
PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

Tesko mi pronaci igre na net-u za jailbreakan-u konzolu sa pristojnom brzinom, moze li kakav savjet u oblik pm poruke?

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

Pomoć,uletio mi ps3 super slim,softver je 4.80,sad me zanima kak provjeriti dal je jalibrejkan?iskreno do sad nisam imal nikaj po tom pitanju pa me zanima-hvala unaprijed.

Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati
bahrija1979 kaže...

Pomoć,uletio mi ps3 super slim,softver je 4.80,sad me zanima kak provjeriti dal je jalibrejkan?iskreno do sad nisam imal nikaj po tom pitanju pa me zanima-hvala unaprijed.

PS3 super slim sigurno nije jailbrekan jer je njega nemoguce jailbrekat!

13 godina
neaktivan
offline
PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

ako kojim slucajem ima nekog zainteresiranog kupca, imam ps3 slim 250 gb modificiranog za prodat

 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

Ima li ko broj od super_marija?

Nema ga na njuskalu, a treba mi modifikacija

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

Ako trebaš modifikaciju, javi se na pp.

Preko 60 konzola downgradeanih do sad.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

Pozdrav, dobio sam PS3 FAT 40Gb CECHG04 - na kojem je riknuo HDD. zamijenio sam hdd i sada ne mogu ući u BIOS/RECOVERY - probao sam sa 3 hdd-a i uvijek isto.

 

Ima li spasa ovom PS3 ili je za smeće

 

slike u prilogu

 

 

 

 

 

095/9170-795 / robert.lausin@gmail.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati
Na koji nacin si pokusao uci u recovery?
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

držim prst na power dok se ne ugasi nakon 3 beepa, pa onda opet držim prst do duplog beepa i pustim...

 

sad sam konačno ušao u recovery, napravio restore.... u systemu otišao na update... bio je gore 2.8 i skidao se 4.8. nakon restarta i sad neka greška.... System update na 75% svaki puta sa greškom (8002F14E)

095/9170-795 / robert.lausin@gmail.com
14 godina
offline
Re: PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati
General_Woo kaže...

držim prst na power dok se ne ugasi nakon 3 beepa, pa onda opet držim prst do duplog beepa i pustim...

 

sad sam konačno ušao u recovery, napravio restore.... u systemu otišao na update... bio je gore 2.8 i skidao se 4.8. nakon restarta i sad neka greška.... System update na 75% svaki puta sa greškom (8002F14E)

 

Uglavnom, bez obzira koji HDD stavim, javlja mi grešku 8002f281 kod update firmwarea... bilo koja druga opcija cannot acces hard drive.

095/9170-795 / robert.lausin@gmail.com
14 godina
neaktivan
offline
PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

Spoji disk na komp i napravi low level format pa ga formatiraj u ntfs , sa HDD Tune provjeri ima li bad sectora i onda probaj vratiti u PS3. Dalje znaš

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati
Ništa. Sve isto. Da li je moguce da netko napravi image svog diska i da ja stavim na svoj ps3?
095/9170-795 / robert.lausin@gmail.com
14 godina
offline
PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

To najvjerojatnije nece radit nego ce ti odmah u biosu rec da disk mora formatirat.

Ovaj 4.80 si pokušavao stavit cfw ili službeni?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati
General_Woo kaže...
Ništa. Sve isto. Da li je moguce da netko napravi image svog diska i da ja stavim na svoj ps3?

Jel ti Blu ray drive ispravan?

Jel citao igre?

Jer update firmware ili instalacija fw nece proc ako nema BD

14 godina
offline
Re: PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati
silasara2 kaže...
General_Woo kaže...
Ništa. Sve isto. Da li je moguce da netko napravi image svog diska i da ja stavim na svoj ps3?

Jel ti Blu ray drive ispravan?

Jel citao igre?

Jer update firmware ili instalacija fw nece proc ako nema BD

 A trebao bi biti spravan. Ne mogu to provjeriti bez ps3-a.

095/9170-795 / robert.lausin@gmail.com
14 godina
offline
Re: PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati
dalja46 kaže...

To najvjerojatnije nece radit nego ce ti odmah u biosu rec da disk mora formatirat.

Ovaj 4.80 si pokušavao stavit cfw ili službeni?

 Službeni. nije bio cfw prije

095/9170-795 / robert.lausin@gmail.com
7 godina
neaktivan
offline
PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

Posedujem PS3 slim sa 3.40 OFW na njemu, nikad nije radjen jailbreak niti bilo sta drugo. Molimo za pomoc sta mi je sledece raditi i koji CFW mogu instalirati i kako? Da li je moguce ovaj najnoviji CFW 4.80 direktno staviti na USB i uraditi system update preko USB?

Ukratko voleo bi znati proceduru za svoj slucaj.

Hvala unapred!

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

Moze li me tko uputit za Osijek tko je pouzdan i radi jailbreak?

 

edit:odradjen jailbreak..

 

Dobio konzolu sa ferrox cfw i instaliranim multiman-om.. Sto bi mi preporucili od alata jos?

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.10.2016 1:11 (Jeti).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

Modificirao bih super slim konzolu, da mogu igrati igre sa usb-a i gledati mkv filmove, pa bih molio preporuku u PM. Hvalaa

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati
elander kaže...

Modificirao bih super slim konzolu, da mogu igrati igre sa usb-a i gledati mkv filmove, pa bih molio preporuku u PM. Hvalaa

 Takoder trebam pomoc s tim...

Imam 80 giga hdd al mi to nece bit dovoljno pa jer bi bilo razlike ako igram preko extrenog diska i onoga u kucistu

Gdje mogu naci kako jailbrekati super slim verziju 4.80 a da je provjerno da nije neki scam?

13 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati
karlo125 kaže...
elander kaže...

Modificirao bih super slim konzolu, da mogu igrati igre sa usb-a i gledati mkv filmove, pa bih molio preporuku u PM. Hvalaa

 Takoder trebam pomoc s tim...

Imam 80 giga hdd al mi to nece bit dovoljno pa jer bi bilo razlike ako igram preko extrenog diska i onoga u kucistu

Gdje mogu naci kako jailbrekati super slim verziju 4.80 a da je provjerno da nije neki scam?

Nemozes super slim jailbrekat, samo ugradnja ODE Chipa

15 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

.

Poruka je uređivana zadnji put pon 31.10.2016 22:34 (elander).
15 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati
silasara2 kaže...
karlo125 kaže...
elander kaže...

Modificirao bih super slim konzolu, da mogu igrati igre sa usb-a i gledati mkv filmove, pa bih molio preporuku u PM. Hvalaa

 Takoder trebam pomoc s tim...

Imam 80 giga hdd al mi to nece bit dovoljno pa jer bi bilo razlike ako igram preko extrenog diska i onoga u kucistu

Gdje mogu naci kako jailbrekati super slim verziju 4.80 a da je provjerno da nije neki scam?

Nemozes super slim jailbrekat, samo ugradnja ODE Chipa

 Pa dobro jel zna mozda netko di mogu za neku normalnu cijenu staviti taj cip, da gledam filmove i igram igrice s usb-a?

13 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati
elander kaže...
silasara2 kaže...
karlo125 kaže...
elander kaže...

Modificirao bih super slim konzolu, da mogu igrati igre sa usb-a i gledati mkv filmove, pa bih molio preporuku u PM. Hvalaa

 Takoder trebam pomoc s tim...

Imam 80 giga hdd al mi to nece bit dovoljno pa jer bi bilo razlike ako igram preko extrenog diska i onoga u kucistu

Gdje mogu naci kako jailbrekati super slim verziju 4.80 a da je provjerno da nije neki scam?

Nemozes super slim jailbrekat, samo ugradnja ODE Chipa

 Pa dobro jel zna mozda netko di mogu za neku normalnu cijenu staviti taj cip, da gledam filmove i igram igrice s usb-a?

Pa imas po njuskalu kolko hoces koji ugradjuju cobra ode chip

10 godina
offline
PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati
Već nekoliko mjeseci nisam igrao online pa me zanima koji je sada najsigurniji način za izbjeći ban. Imam nadograđen CFW na rebug 4.80.1.
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice