PS3 - Pitanja i odgovori

poruka: 6.165
|
čitano: 2.198.671
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: TUTORIAL: Spajanje PS3-a na monitor, TUTORIAL: Filmovi s titlovima na ps3-u
15 godina
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori

Evo vam MKV player probo sam jedan 720p MKV radi ok jedino zvuk zna negad malo kasnit za slikom i jos jedna mana je kaj ne cita srt tiltlove(nzn dal cita uopce koje)al ovo je tek beta pa se netreba time zamarat

 

http://www.ps3hax.net/2011/04/showtime-1080p-support-rogero-manager-v8-3-beta-2-es35s-customizelearn-to-dev-on-ps3/

 

EDIT:srt radi al mene nece zbog neceg il nzn upalit

Marilyn Manson
Poruka je uređivana zadnji put sub 9.4.2011 17:35 (R4zOR229).
14 godina
neaktivan
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Ako hackikam konzolu ovim novim hackom sto moze preko obicnoga USB-a jel mogu slobodno updateat na org firmware i igrat org igre online?

malada
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori

ne!

***Ako sam ti ikako pomogao samo pritisni HVALA!***
14 godina
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

ima li itko ovdje da je kupio ps3 slim u zadnjih par mjeseci da mi kaže s kojom je verzijom firmware-a došao?

znači zanima me koja je "out of the box" verzija firmware-a kod novih slimova. 

Guns don't kill people... lasers do
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Igrate li FPS-ove na trigere ili shouldere (mislim na ADS i fire)?

malada
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
unchosen one kaže...

ima li itko ovdje da je kupio ps3 slim u zadnjih par mjeseci da mi kaže s kojom je verzijom firmware-a došao?

znači zanima me koja je "out of the box" verzija firmware-a kod novih slimova. 

vjerujem da će ti biti 3.50 ili neki stariji, pogotovo ako kupuješ u RH XD

Stara japanska: ako pas laje, nije dovoljno kuhan.
14 godina
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori

3.50 poznanik neki dan kupio...

Moje najdraze stranice:http://adf.ly/Then i http://adf.ly/ThfF
13 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori

pozdrav dečki, dobio ps3 fat verziju (neznam jel 60 gb ili 40) sa YLOD-om. rastavija san je 3 puta i grija fenom i stavlja novu pastu.večeras je matična bila u pećnici. kad je pokrenem čuje se klik kod zelenog i klik kad se pojavi žuto. onda blica crveno. sad jel problem do hard diska ili je napajanje riknilo. napravija san fan test i čuje se klik 15 sec poslije rada ventilatora i blica crveno. naručija bi novo napajanje da znan da je do njega ili novi hard...hvala unaprijed na odgovoru{#}

15 godina
protjeran
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
Piko500 kaže...

pozdrav dečki, dobio ps3 fat verziju (neznam jel 60 gb ili 40) sa YLOD-om. rastavija san je 3 puta i grija fenom i stavlja novu pastu.večeras je matična bila u pećnici. kad je pokrenem čuje se klik kod zelenog i klik kad se pojavi žuto. onda blica crveno. sad jel problem do hard diska ili je napajanje riknilo. napravija san fan test i čuje se klik 15 sec poslije rada ventilatora i blica crveno. naručija bi novo napajanje da znan da je do njega ili novi hard...hvala unaprijed na odgovoru{#}

hard nije sigurno jer se konzola pali i bez njega

http://protocol4.animehr.com/
13 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
Piko500 kaže...

pozdrav dečki, dobio ps3 fat verziju (neznam jel 60 gb ili 40) sa YLOD-om. rastavija san je 3 puta i grija fenom i stavlja novu pastu.večeras je matična bila u pećnici. kad je pokrenem čuje se klik kod zelenog i klik kad se pojavi žuto. onda blica crveno. sad jel problem do hard diska ili je napajanje riknilo. napravija san fan test i čuje se klik 15 sec poslije rada ventilatora i blica crveno. naručija bi novo napajanje da znan da je do njega ili novi hard...hvala unaprijed na odgovoru{#}

Matična je crkla.

13 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori

a ništa neka stoji na ormaru ka ukras.

13 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
Piko500 kaže...

a ništa neka stoji na ormaru ka ukras.

Uvijek ga možeš prodat za djelove.

13 godina
neaktivan
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Moze pitanje,kako spojiti neki flim s subovima,ne funkcionira kad stavim na USB recimo film s istim imenom kao i subovi,to funkcionira na DVD kad zaprzim,ali ovako bi definitivno bilo elegantnije,pa ako ikako mogu spojiti to dvoje :).

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
BMK kaže...

Moze pitanje,kako spojiti neki flim s subovima,ne funkcionira kad stavim na USB recimo film s istim imenom kao i subovi,to funkcionira na DVD kad zaprzim,ali ovako bi definitivno bilo elegantnije,pa ako ikako mogu spojiti to dvoje :).

http://www.bug.hr/forum/topic/igrace-konzole/tutorial-filmovi-titlovima-ps3/78994.aspx

Stara japanska: ako pas laje, nije dovoljno kuhan.
14 godina
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

sljedeći tjedan kupujem ps3 pa sam gledao malo ponude u našim dućanima i sad me zanima zna li itko ima li igdje za kupit ps3 slim 160 gb ili 120 gb ispod nekih

2400 kn jer svugdje se za tu cijenu (i malo veću) dobije igra buzz koja me jednostavno ne zanima. postoji li dućan u zg-u koji ima u ponudi jeftiniji slim bez igre?

Guns don't kill people... lasers do
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
unchosen one kaže...

sljedeći tjedan kupujem ps3 pa sam gledao malo ponude u našim dućanima i sad me zanima zna li itko ima li igdje za kupit ps3 slim 160 gb ili 120 gb ispod nekih

2400 kn jer svugdje se za tu cijenu (i malo veću) dobije igra buzz koja me jednostavno ne zanima. postoji li dućan u zg-u koji ima u ponudi jeftiniji slim bez igre?

Nece ti bit zao ako kupis s Buzz igrom

14 godina
neaktivan
offline
PS3 - Pitanja i odgovori
Moze mala pomoc :)

Htio bih isprobati onaj program za gledanje filmova, te do sada sve radi, ali htio bih probati 1080p filmove.Ali imam problem da svaki film ima vise od 4gb a kako ps3 cita fat32 neznam koji da program koristim da prebacim film sa kompa na prijenosni hard.
Timski rad je zakon. Uvijek možeš okriviti nekog drugog.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Zanima me dali je sada omogućeno korištenje HDD u NTFS formatu, da ne moram splitat igre

Te me zanima dali je puno dati za ovu konzolu 

http://www.njuskalo.hr/ps3-konzole/playstation-3-160gb-cita-kopije-garancija-5-igri-oglas-2333042

Pro Deo Et Patria
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

imam pitanje.

 

Kako ljudi razlikuju "konzolaske" i "kompjuterske" igre... Ne mislim na one igre koje su napravljene iskljucivo za ps3 ili pc, nego na usporedivanje....

 

Primjer: Za FIFA 11 vecina ljudi ce reci da je to cista konzolaska igra, dok je Pro Evolution Soccer kompjuterska igra. Kako ljudi dodju do zakljucka kamo spada ta igra? Je li u pitanju grafika?

 

Unaprijed hvala.

http://www.youtube.com/beleudovice
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
dturko kaže...

imam pitanje.

 

Kako ljudi razlikuju "konzolaske" i "kompjuterske" igre... Ne mislim na one igre koje su napravljene iskljucivo za ps3 ili pc, nego na usporedivanje....

 

Primjer: Za FIFA 11 vecina ljudi ce reci da je to cista konzolaska igra, dok je Pro Evolution Soccer kompjuterska igra. Kako ljudi dodju do zakljucka kamo spada ta igra? Je li u pitanju grafika?

 

Unaprijed hvala.

Ljudi su debili, ne obaziri se na to.

Ne uči me, ne govori mi, o svemu znam sve - bez pameti!
14 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
Danny_HR kaže...
dturko kaže...

imam pitanje.

 

Kako ljudi razlikuju "konzolaske" i "kompjuterske" igre... Ne mislim na one igre koje su napravljene iskljucivo za ps3 ili pc, nego na usporedivanje....

 

Primjer: Za FIFA 11 vecina ljudi ce reci da je to cista konzolaska igra, dok je Pro Evolution Soccer kompjuterska igra. Kako ljudi dodju do zakljucka kamo spada ta igra? Je li u pitanju grafika?

 

Unaprijed hvala.

Ljudi su debili, ne obaziri se na to.

i ja kazem, ali Vecina ljudi to odreduje po kontrolama i tome

malada
13 godina
protjeran
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
spartak17 kaže...

Zanima me dali je sada omogućeno korištenje HDD u NTFS formatu, da ne moram splitat igre

Te me zanima dali je puno dati za ovu konzolu

http://www.njuskalo.hr/ps3-konzole/playstation-3-160gb-cita-kopije-garancija-5-igri-oglas-2333042

  to nema veze.spojis se na konzolu preko FTP-a i prebacujes normalno bez ikakvog splitanja

13 godina
neaktivan
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Imam pitanje u vezi ps3 joysticka naime imam sixaxis i lijeva gljivica mi stalo ide malo naprijed sama tj ne želi se vračati nazad ponekad.
mogu li to kako srediti?

iPhone 4
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Off Toppic: Inace kaze se Gamepad ;),al nema veze.

 

Imao sam ja takav problem na DS2 i moras otvarat Gamepad da to riješiš (Mada to ne preporučam da radis na Sixaxis).

malada
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Da li netko zna kolika bi bila cijena najjeftinije verzije polovnog ps3-a?!

Koja verzija se preporuca (slim,fat,80 gb,320 gb,itd.)

Prodaja svih mogucih botova za lockerz!Kontakt na PM
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
Perkan777 kaže...

Da li netko zna kolika bi bila cijena najjeftinije verzije polovnog ps3-a?!

Koja verzija se preporuca (slim,fat,80 gb,320 gb,itd.)

Cijene su ti nekih 1500kn za 80gb fat modele ili nekih 1200kn za 60gb (ali se kvare ko lude).

Najbolje ti je uzet 80gb ili 160gb od fat-ova ili neki slim, one od 60gb zaboravi jer če ti crknut 95% a i oni od 40gb isto imaju dosta šanse da crknu razlog večine kvarova je pregrijavanje.

iPhone 4
14 godina
neaktivan
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Ja imam 80gb FAT (Zapravo je 500gb posto sam mijenjao HDD jer sam kupio neke igre na PSN) i prezadovoljan sam nikakvih kvarova,pregrijavanja,uglavnom sve savrseno vec...........3g :D

malada
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
AFK kaže...
Perkan777 kaže...

Da li netko zna kolika bi bila cijena najjeftinije verzije polovnog ps3-a?!

Koja verzija se preporuca (slim,fat,80 gb,320 gb,itd.)

Cijene su ti nekih 1500kn za 80gb fat modele ili nekih 1200kn za 60gb (ali se kvare ko lude).

Najbolje ti je uzet 80gb ili 160gb od fat-ova ili neki slim, one od 60gb zaboravi jer če ti crknut 95% a i oni od 40gb isto imaju dosta šanse da crknu razlog večine kvarova je pregrijavanje.

A sta je sa 40 gb verzijama.Nju bih mogao kupiti za ispod 1000 kn?!

malada kaže...

Ja imam 80gb FAT (Zapravo je 500gb posto sam mijenjao HDD jer sam kupio neke igre na PSN) i prezadovoljan sam nikakvih kvarova,pregrijavanja,uglavnom sve savrseno vec...........3g :D

Ja ne kuzim.Da li se taj ylod dogadja samo nekim konzolama ili bas svima iz te serije (80 gb i 60 gb)?!Jel to jako opasno i da li se moze popraviti?

Prodaja svih mogucih botova za lockerz!Kontakt na PM
13 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
Perkan777 kaže...
AFK kaže...
Perkan777 kaže...

Da li netko zna kolika bi bila cijena najjeftinije verzije polovnog ps3-a?!

Koja verzija se preporuca (slim,fat,80 gb,320 gb,itd.)

Cijene su ti nekih 1500kn za 80gb fat modele ili nekih 1200kn za 60gb (ali se kvare ko lude).

Najbolje ti je uzet 80gb ili 160gb od fat-ova ili neki slim, one od 60gb zaboravi jer če ti crknut 95% a i oni od 40gb isto imaju dosta šanse da crknu razlog večine kvarova je pregrijavanje.

A sta je sa 40 gb verzijama.Nju bih mogao kupiti za ispod 1000 kn?!

malada kaže...

Ja imam 80gb FAT (Zapravo je 500gb posto sam mijenjao HDD jer sam kupio neke igre na PSN) i prezadovoljan sam nikakvih kvarova,pregrijavanja,uglavnom sve savrseno vec...........3g :D

Ja ne kuzim.Da li se taj ylod dogadja samo nekim konzolama ili bas svima iz te serije (80 gb i 60 gb)?!Jel to jako opasno i da li se moze popraviti?

Ta 40gb verzija se kvari malo manje od 60gb ali opet dosta se kvare.

Što se tiče YLOD-a to se dašava zbog pregrijavanja, ako se to dogodi nemožeš ga popraviti više za stalo radit če ti neko vrijeme i onda opet če se desit tako da su večina tih 40/60gb modela več sigurno imali ylod pa ih prodaju jeftino da ih se rješe.

Ja imam 160gb fat i prezadovoljan sam njime ne grije se, tih je ......

iPhone 4
15 godina
protjeran
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
AFK kaže...
Perkan777 kaže...
AFK kaže...
Perkan777 kaže...

Da li netko zna kolika bi bila cijena najjeftinije verzije polovnog ps3-a?!

Koja verzija se preporuca (slim,fat,80 gb,320 gb,itd.)

Cijene su ti nekih 1500kn za 80gb fat modele ili nekih 1200kn za 60gb (ali se kvare ko lude).

Najbolje ti je uzet 80gb ili 160gb od fat-ova ili neki slim, one od 60gb zaboravi jer če ti crknut 95% a i oni od 40gb isto imaju dosta šanse da crknu razlog večine kvarova je pregrijavanje.

A sta je sa 40 gb verzijama.Nju bih mogao kupiti za ispod 1000 kn?!

malada kaže...

Ja imam 80gb FAT (Zapravo je 500gb posto sam mijenjao HDD jer sam kupio neke igre na PSN) i prezadovoljan sam nikakvih kvarova,pregrijavanja,uglavnom sve savrseno vec...........3g :D

Ja ne kuzim.Da li se taj ylod dogadja samo nekim konzolama ili bas svima iz te serije (80 gb i 60 gb)?!Jel to jako opasno i da li se moze popraviti?

Ta 40gb verzija se kvari malo manje od 60gb ali opet dosta se kvare.

Što se tiče YLOD-a to se dašava zbog pregrijavanja, ako se to dogodi nemožeš ga popraviti više za stalo radit če ti neko vrijeme i onda opet če se desit tako da su večina tih 40/60gb modela več sigurno imali ylod pa ih prodaju jeftino da ih se rješe.

Ja imam 160gb fat i prezadovoljan sam njime ne grije se, tih je ......

Onda cu najvjerojatnije jos ustedjeti pa onda uzeti slim ili 160 gb fat!

Prodaja svih mogucih botova za lockerz!Kontakt na PM
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: TUTORIAL: Spajanje PS3-a na monitor, TUTORIAL: Filmovi s titlovima na ps3-u
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice