Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.712
|
čitano: 4.885.398
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
guzda22 kaže...

bok..jel ima ko kakva insajderske informacije hoće li pretlata biti na kakvoj akciji uskoro? istekla mi a nisam uzeo sad kad je bila promocija u 12.mj 

 

Mislim da neće biti sad na ovom sale-u, bilo je nešto prije Božića isto nisam uzeo jer mi je još trajalo, a računao sam na ovaj January sale. 

 

Neću uzeti sigurno po punoj cijeni, ak ništa drugo, čekam Uskrs.

5 godina
offline
Sony PlayStation 5

Uskrs zna biti, ne vjerujem ni ja da ce bilo sta ubrzo jer nije proslo ni mj dana od zadnje ps+ akcije.

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Junior335 kaže...

Uskrs zna biti, ne vjerujem ni ja da ce bilo sta ubrzo jer nije proslo ni mj dana od zadnje ps+ akcije.

 ali ta zadnja akcija je bila samo za nove korisnike..

5 godina
offline
Sony PlayStation 5

Pa ja sam bio stari korisnik jer mi je tri dana prije akcije istekla pretplata... pa mozda zato... 🤷‍♂️

 

Ne znam kako to gledaju, ali tako je....

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Jel netko misli uzimati Playstation Portal? 220€ mi se cini puno no primamljiv mi je uređaj

 Dobio sam za Bozic od zene. Iskreno bio sam skepican na pocetku jel teoretski mozes Remote Play na Laptopu ili PC-u igrati ali na Portalu jednostavno radi odlicno. Za SP igre odlicna stvar ako je TV zauzet. Mislio sam da necu uopce to koristiti ali presao vec pola Spidermen-a samo na Portalu

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Junior335 kaže...

Pa ja sam bio stari korisnik jer mi je tri dana prije akcije istekla pretplata... pa mozda zato... 🤷‍♂️

 

Ne znam kako to gledaju, ali tako je....

 Stari korisnik si ako ti je sub jos uvijek aktivan. Ak ti je istekao pred 3 dana, novi korisnik si. Al ak se ne varam PS+ akcije su gotovo uvijek u pravilu samo za "nove" korisnike...

 

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

CroVandal 

Ja ga također pikiram, mislim da je to taman ono što mi treba s obzirom da žena dosta vremena provodi pred TV-om...iakao sam prodao prije nešto manje od godinu dana PS 5, zbog Portala mislim da ću ga opet pazarit, samo sam u dilemi dal da se strpim do Pro verzije, ali vidim da je Sony na CES-u jučer imao prezentaciju pa ništa od najave još uvijek  

Poruka je uređivana zadnji put sri 10.1.2024 8:34 (lobotomac90).
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
lobotomac90 kaže...

CroVandal 

Ja ga također pikiram, mislim da je to taman ono što mi treba s obzirom da žena dosta vremena provodi pred TV-om...iakao sam prodao prije nešto manje od godinu dana PS 5, zbog Portala mislim da ću ga opet pazarit, samo sam u dilemi dal da se strpim do Pro verzije, ali vidim da je Sony na CES-u jučer imao prezentaciju pa ništa od najave još uvijek  

 

Neće Sony to najaviti do prije samog izlaska (vjerojatno koji mjesec prije). Da kažu da izlazi bolji PS5 po cijeni sličnoj OG PS5 i da režu cijenu OG PS5, prodaja bi se odmah strmopizdila.

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Mislim da ce sve slijedece biti samo za nove korisnike... PS Plus je u ocekivanom padu nakon novih razina pretplata i povećanja cijene sniženja.
Zarada je veća jer je dosta ljudi preslo na Extra. Ima jako puno ljudi koji jos imaju Premium zbog ps nowa, bit ce zanimljivo vidjeti koju razinu ce odabrati kad im istekne premium.
Popusta za Uskrs nije bilo vec par godina, prosle nije bilo ni za days of play. Jedino sigurno je black Friday i holiday sale. Kazem ljudima da kupuju svake godine u isto vrijeme pa nece biti bitno jeli za nove ili postojece korisnike, no oni uvijek cekaju neku akciju koje nekad ima nekad nema.
Game pass ni nema taj godisnji popust, srecom pa ima nacina za povoljniju kupnju preko konverzije golda.
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
January Sale traje do 18.1. - ima šanse da još ubace danas-sutra (kad već dodaju akcije) PS Plus popust?
7 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Mislim da ce sve slijedece biti samo za nove korisnike... PS Plus je u ocekivanom padu nakon novih razina pretplata i povećanja cijene sniženja.
Zarada je veća jer je dosta ljudi preslo na Extra. Ima jako puno ljudi koji jos imaju Premium zbog ps nowa, bit ce zanimljivo vidjeti koju razinu ce odabrati kad im istekne premium.
Popusta za Uskrs nije bilo vec par godina, prosle nije bilo ni za days of play. Jedino sigurno je black Friday i holiday sale. Kazem ljudima da kupuju svake godine u isto vrijeme pa nece biti bitno jeli za nove ili postojece korisnike, no oni uvijek cekaju neku akciju koje nekad ima nekad nema.
Game pass ni nema taj godisnji popust, srecom pa ima nacina za povoljniju kupnju preko konverzije golda.

 Ja sam imao tragediju da je meni PS+ istekao doslovno dan nakon sto je zavrsila akcija, inače bih produzio i čekao godinu dana za novu akciju, sada ne zelim nista uzimati, pa čak ni ono od mjesec dana jer me strah da nebi bila neka akcija pa je ne mogu iskoristiti..

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
greysaint0 kaže...
lobotomac90 kaže...

CroVandal 

Ja ga također pikiram, mislim da je to taman ono što mi treba s obzirom da žena dosta vremena provodi pred TV-om...iakao sam prodao prije nešto manje od godinu dana PS 5, zbog Portala mislim da ću ga opet pazarit, samo sam u dilemi dal da se strpim do Pro verzije, ali vidim da je Sony na CES-u jučer imao prezentaciju pa ništa od najave još uvijek  

 

Neće Sony to najaviti do prije samog izlaska (vjerojatno koji mjesec prije). Da kažu da izlazi bolji PS5 po cijeni sličnoj OG PS5 i da režu cijenu OG PS5, prodaja bi se odmah strmopizdila.

 

Ma kontam si i ja da tako bude, ali sam polagao nade u CES da znam na čemu sam, pa na kraju ćorak.

Kontam si da bude nekada oko Božića vani jer ima dosta leakova koji govore da izlazi 2024.

 

 

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
PS Plus Extra Igre za Siječanj

Tiny Tina’s Wonderlands – Next-Level Edition | PS4, PS5
Resident Evil 2 | PS4, PS5
Hardspace: Shipbreaker | PS5
LEGO City Undercover | PS4
Just Cause 3 | PS4
Session: Skate Sim | PS4, PS5
Shadow Tactics: Blades of the Shogun | PS4
Vampire: The Masquerade – Swansong | PS4, PS5
Surviving the Aftermath | PS4


Moj PC  
3 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
lobotomac90 kaže...

CroVandal 

Ja ga također pikiram, mislim da je to taman ono što mi treba s obzirom da žena dosta vremena provodi pred TV-om...iakao sam prodao prije nešto manje od godinu dana PS 5, zbog Portala mislim da ću ga opet pazarit, samo sam u dilemi dal da se strpim do Pro verzije, ali vidim da je Sony na CES-u jučer imao prezentaciju pa ništa od najave još uvijek  

 Stvarno cool stvarica jedino malo skupo ali sve je skupo, VR 2 sam recimo prodao nakon par mjeseci jel sam odigrao sto sam htio i samo je stajao dok ovo je nesto sto se uvijek moze koristiti. Nadam se da ce Ps5 pro doci taman da zamjenim svoj FAT i opet nekoliko godina mir

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Izgleda da stize Dualsense V2
12h baterija
Dolazi u paketu s charging stationom
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
MadDogMattis kaže...

 Ja sam imao tragediju da je meni PS+ istekao doslovno dan nakon sto je zavrsila akcija, inače bih produzio i čekao godinu dana za novu akciju, sada ne zelim nista uzimati, pa čak ni ono od mjesec dana jer me strah da nebi bila neka akcija pa je ne mogu iskoristiti..

 Pa mogao si produžiti ranije?

PSN - darklydexter
16 godina
offline
Sony PlayStation 5

toliko plakanja nakon 1g besplatnog ps+...

Moj PC  
0 7 hvala 0
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Nisu ga svi imali, neki luzeri (ja npr) su mjesec dana prije euro showa kupili PS+ i istekao je taman kad su prešli na euro i digli cijene tako da...

Poruka je uređivana zadnji put čet 11.1.2024 11:23 (Nuclear_Phoenix).
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

https://www.sancta-domenica.hr/gaming/gaming-pribor/ps5-dulasense-wireless-controller-v2.html

 

Uzeo neki dan,nezz jel to taj ali oznaka je drugacija naspram starog i drugačiji je font iza.

16 godina
offline
Sony PlayStation 5

jebi ga desi se

ja isto sam platio cijelu godinu ps+, i cekat cu deal kada istekne do tko zna kada

 

meni zivciraju ovi sta kmece da nemogu platit karticom, a mogu bonovima, a ne zale se kako imaju besplatno cijelo vrijeme ps+

 

u bilo kojem mjesecu su mogli otkazati ps+ prije nego sta je deal dosao, ali se je muzlo dok je moglo

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Damn you mobilni gaming!

Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
AFARON kaže...

Damn you mobilni gaming!

 

Iskreno, uopće ne kužim kaj ljudi igraju na mobitelima.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Nebitno sto igraju, bitno je sto kupuju... A kupuju skinove, battle passove i ostale gluposti.
Kina je uvela neke zanimljive zabrane vezane uz MTX, tek kad vidite te zabrane shvatite koliko su neke igre kreativne kad se radi o muznji para.
Dnevni login ti donosi popust na kupnju, kupi vise itema pa dobijes popust, dobijes nagradu za odredenu kupnju itd. Samo par tih zabrana i vec se govori o milijunima gubitaka.
Ja bi zakonom zabranio sve mikrotransakcije. Skinove i gluposti vezati uz broj provedenih sati u igri i eto. Ali zasto braniti kad netko ocito moze i zeli platiti.
Poruka je uređivana zadnji put čet 11.1.2024 14:05 (Gogy7).
16 godina
offline
Sony PlayStation 5

mene zanima od toga grafa koliko otpada na aziju, a koliko na ostatak svijeta

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Nebitno sto igraju, bitno je sto kupuju... A kupuju skinove, battle passove i ostale gluposti.
Kina je uvela neke zanimljive zabrane vezane uz MTX, tek kad vidite te zabrane shvatite koliko su neke igre kreativne kad se radi o muznji para.
Dnevni login ti donosi popust na kupnju, kupi vise itema pa dobijes popust, dobijes nagradu za odredenu kupnju itd. Samo par tih zabrana i vec se govori o milijunima gubitaka.
Ja bi zakonom zabranio sve mikrotransakcije. Skinove i gluposti vezati uz broj provedenih sati u igri i eto. Ali zasto braniti kad netko ocito moze i zeli platiti.

 

Ma mene baš zanima što igraju. I ja bih htio igrati i kupovati, al na mobitelu nisam našao niti jednu igru vrijednu spomena osim eventualno Heartstonea koji mi se zgadio konstantnim promjenama.

Kužim da je to sve biznis. Gledam klinca kako slini na Fortnite skinove i sve, ali mene zanima zašto je mobile gaming toliko popularan. Što se to igra?!

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Igra se CoD, Pubg, Genshin, Candy Crush. Ja neznam kako se nekome da to igrati na mobitelu, no opet znam koliko je prije bio popularan game boy ili recimo tamagotchi.
Moje mišljenje je da zenska populacija uvelike dominira na tom tržištu, hrpu cura i zena sam vidio da igraju mobilne igre dok se voze u javnom prijevozu, dok muski uglavnom nesto čitaju ili tipkaju.
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gemmy kaže...

mene zanima od toga grafa koliko otpada na aziju, a koliko na ostatak svijeta

 Baš sam htio ići napisati ovo. Pitanje je koliko na tom grafu ide na Aziju, ali i na Afriku i Latinsku Ameriku (siromašnije zemlje), gdje je mobitel često jedino što osoba ima kao elektronički uređaj za igru / komunikaciju. Zato i je mobile gaming toliko jak. Nemaju svi za konfe i konzole, jedva se sklepa za nekog Poca /Žaomija / XYZ brand novog ili rabljenog i tako se igra, jer za više od toga se nema. 

Poruka je uređivana zadnji put čet 11.1.2024 15:19 (WackyZG).
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Napokon mogu reci koliko je dobra nova prince of persia igra.

Sjajna i dotjerana igra, Ubisoft je ulozio puno truda u ovu igru. Dok vecina metroidvania igara nema ni voiceover ova ima strasno kvalitetan voice acting i dosta dobru pricu.
Ogromna mapa i fluidna borba s hrpom comboa, anime boss bitke i na momente tezak platforming.
Par platforming sekcija sam igrao i do 40 minuta da ih prijedem.

Znao sam da ce igra dobiti oko 9/10, po meni zaslužuje i 9.5. Nisam nasao ni jednu zamjerku. Tko voli metroidvania igre, ovo mora igrati.
Mislim da je $50 sasvim solidna cijena za nekih 20 sati igre.
Moj PC  
7 0 hvala 3
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Napokon mogu reci koliko je dobra nova prince of persia igra.

Sjajna i dotjerana igra, Ubisoft je ulozio puno truda u ovu igru. Dok vecina metroidvania igara nema ni voiceover ova ima strasno kvalitetan voice acting i dosta dobru pricu.
Ogromna mapa i fluidna borba s hrpom comboa, anime boss bitke i na momente tezak platforming.
Par platforming sekcija sam igrao i do 40 minuta da ih prijedem.

Znao sam da ce igra dobiti oko 9/10, po meni zaslužuje i 9.5. Nisam nasao ni jednu zamjerku. Tko voli metroidvania igre, ovo mora igrati.
Mislim da je $50 sasvim solidna cijena za nekih 20 sati igre.

 

I DF ga je nahvalio.

 

Čak i na Switchu veli da radi impresivno dobro.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Odigrao malo demoa i odma kupio igru.
Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Poruka je uređivana zadnji put pet 12.1.2024 2:49 (Kill Frenzy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice