Gran Turismo Sport

poruka: 595
|
čitano: 191.908
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Re: Gran Turismo Sport
A sorry, nisam povezao da si to ti, OK.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Gran Turismo Sport
Sa ovim update-om je dosla navodno i mogucnost da nekog prijavis za nesportsko ponasanje, odnosno "grief report".
Jel itko skuzio kako se to radi? Nisam vidio u Daily Race nekakav dodatni izbornik koji bi mi to omogucio niti sam nasao nesto na sluzbenim stranicama GTSa, niti na internetu opcenito.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Gran Turismo Sport
Nisam ni ja skuzio....mozda treba sejvat replay pa onda ima opcija...ili kliknes na ime vozaca pa da dodatne opcije....

Anway....dobre i fer utrke zadnja 2 dana. Barem na C/S gdje sam ja trenutno. Imao sam danas clean race na Yamagiwi....to mi se jos valjda nije desilo na ovim dugim utrkama.
 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: Gran Turismo Sport
Ekipa, jel' vozimo za vikend?
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Gran Turismo Sport

Pozdrav!

 

Razmisljam kupiti  GT Sport pa me zanima da li mogu da sa bratom igram split screen multiplayer na  kaucu?  Znaci nas dvoje  protiv ostalih vozaca online! Thx!

Odmori se u Istini! :))
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Gran Turismo Sport
Nisam probao, no cisto sumnjam. Sigurno mozete jedan protiv drugog u Arcade modu voziti split screen.
 
0 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: Gran Turismo Sport
Brat je kupio igru! Nisam pronaso opciju da mozemo nas dva protiv ostalih!😢. Prepostavljam da je nema! Np! Split screen je uredu, moze se! Tnx!
Odmori se u Istini! :))
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Gran Turismo Sport
Ja sam za, mogu i petak i subotu oko 22,00 pa na dalje.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Gran Turismo Sport
Upravo odvozio dvije trke Gr1 na Lago Maggiore GP, sa Bugatti-jem.
Obje trke CISTO ko suza. Svi paze da se ne sudaraju. A tek sto ja pazim?!
Uglavnom, izgleda da novi penalty sistem daje rezultate i da su se isfiltrirali vozaci koji paze.
Prezadovoljan.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Gran Turismo Sport

Najava lobby-a za danas (petak, 9.3.) i sutra (10.3.) od 22,00 pa na dalje:

 

9.3. lobby HLV Trka 4:  Gr4, Suzuka, Interlagos, Alsace, svaka staza 10-15 minuta practice (ili bar dok svatko ne odvozi koji krug), 10 krugova utrka, BoP, defaultne postavke auta, tire wear 8x (ili manje ako utvrdim da staze jedu previše), fuel depletion 7x.

 

10.3. lobby HLV Trka 5: Gr3, Suzuka, Interlagos, Alsace, uvjeti isti kao gore - jedina razlika je što je subota Gr3.

 

Zamislio sam da danas tjeramo sporije aute kako bi svi svladali stazu, a sutra jače za pravo utrkivanje.

 

Obavijest sam poslao i na grupu, ali možda nisu svi u grupi.

 

Za voice chat bit će aktivan Shrike005's Party. Za sve sudionike voice chat-a odmah po ulasku u chat poštimajte postavke mikrofona u postavkama party-a da vas se čuje kako treba.

 

Ajmo ljudi idemo se skupit, stalno nas je malo.

Poruka je uređivana zadnji put pet 9.3.2018 9:30 (shrikehyp).
Moj PC  
2 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Re: Gran Turismo Sport
Submit grief report system:

naisao sam na post u kojem se objasnjava da nekog vozaca mozete prijavit odmah nakon zavrsetka trke, kad je prikazana tablica s konacnim poretkom, klikom na tog vozaca se navodno nudi takva opcija (vidi screenshot s GtPlanet-a).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Gran Turismo Sport
Duplo. Valda do mobitela.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Gran Turismo Sport

Pozdrav!

Jucer brat kupio igru, igrali malo, napravili update PS 5.50 software, pustio preko noci da skine 19 GB update! Sada upalim PS4 pokrenem igru i stalno baca, error CE-38700-8

Ne kuzim gdije je caka, nemogu igrati nikako! Da je na novo isntaliram isli sta vec!? Dali netko od vas zna kako to rijesiti? Da ne uradim nesto sta ne trebam!

Tnx!

Odmori se u Istini! :))
Poruka je uređivana zadnji put pet 9.3.2018 17:57 (veseli007).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Gran Turismo Sport
Pozzz ekipa evo ako moze da i mene dodate
psn:LEGIJASASHKO
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Gran Turismo Sport
https://www.gtplanet.net/forum/threads/ce-38700-8-error.373837/

veseli007,
to je poznat problem. Vecinom uzrokovan ili problemom u vezi s playstation networkom ili save-om koji se iz nekog razloga pokvario (corupted save).
Da sam ti, deinstalirao bih igru i instalirao je ponovo.
9 godina
offline
Re: Gran Turismo Sport
Thx! 👍

Bas tako deinstalirao sam igru i ponovno instalirao, i problem rijesen!☺

Zanima me sta trebam raditi da otvorim LOBY, jer je lokot na njemu!?

Odmori se u Istini! :))
15 godina
neaktivan
offline
Re: Gran Turismo Sport
veseli007,
ako nemas Playstation Plus, nemozes pristupat online sadrzajima. To je pretplata za online igranje.
11 godina
protjeran
offline
Re: Gran Turismo Sport
Zašto sinoć nisam mogao igrati s vama. Odigrao 6-7 krugova "kvalifikacija" i kad je utrka krenula auto mi ostalo u AUTO DRIVE modu. Pokušao cjeli krug dok ste vi vozili riješit to bez uspjeha i popizdio i otišao spavati
Moj PC  
0 1 hvala 0
9 godina
offline
Re: Gran Turismo Sport
Rijeseno trebao sam pogledati ona 2 videa o ponasanju na pisti 2x 2:20 sec, i onda sam dobio certifikat za ONLINE😁 jupi! Thx!
Odmori se u Istini! :))
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Gran Turismo Sport

Nazalost nisam jos igrao s vama niti jedan lobby uopce, no kolko sam vidio drugi imaju problema s njim i dosta bugova se događa

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Gran Turismo Sport
Meni je do sad radilo savrseno svaki put....
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Gran Turismo Sport
ursusc355,
nema objasnjenja za to. Koliko vidim po streamovima s interneta, to se dogadja svima. Prvi vikend kad smo igrali, ivan_sw007 je dva puta ostao u auto-driveu i tek kad je restartao PS4, sljedecu trku je uspio zapocet s nama normalno.
Ti si ostao u auto-driveu, grga84 je izbacen odmah na startu i to dobio je poruku da sam ga ja izbacio iz sobe hahahaha.
Vidio sam da te vise nema i zakljucio da s vjerojatno popizdio.
To je sve do igre. Nakon tih pocetnih problema, vise nije bilo nijednog problema u lobbyu, a igrali smo do 01,00 i dodavali nove igrace.
11 godina
protjeran
offline
Gran Turismo Sport
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Gran Turismo Sport
Naše utrke u lobbyima itekako daju rezultate, bar meni.
Evo danas je Daily Race C Suzuka Gr3. Nikad mi to nije pasalo i nisam mogao vozit ispod 2.01.
Danas odvezao svoje najbolje vrijeme ikad i dvije odlične trke.
Samo zato jer smo prošli vikend vozili Suzuku i naravno, vježba protiv ljudskog protivnika je najbolja vježba.
Inače, igra ko igra super - ljudi se ne sudaraju, dvije trke bez ijednog incidenta.
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Gran Turismo Sport
Kako da u utrci izbjegnem da me udare u svakoj utrci odozada na kočenju. Ne kužim. Vozim normalno svaki jebeni put me neko lupi i padnem na zadnje mjesto. Lik dobio 5 sekundi penalty a meni utrka uništena.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Gran Turismo Sport
ursusc355 kaže...
Kako da u utrci izbjegnem da me udare u svakoj utrci odozada na kočenju. Ne kužim. Vozim normalno svaki jebeni put me neko lupi i padnem na zadnje mjesto. Lik dobio 5 sekundi penalty a meni utrka uništena.

 

Teško je sa budalama. Ja kad vidim da me neko ima namjeru udriti u zavoju, promijenim putanju. Taman kad želim zakočiti prebacim se iz vanjske linije u sredinu. Jbga, izgubim koju sekundu u tom zavoju, ali bolje to nego da mi propadne utrka. A i zabavno je kad budala izleti iz zavoja jer je neočekivano izgubila svoju kočnicu, tebe :D 

Poruka je uređivana zadnji put uto 13.3.2018 15:13 (wrathchild).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Gran Turismo Sport
ursus,
Znam da nije popularan savjet, ali moras vozit brze i kocit kasnije i doslovno bjezat od auta iza sebe kad ulazis u zavoj, sto mekanije i sa sto manje ostrog kocenja, nema druge.
Ako si nisko i SR grupi, onda vozi sto cisce da se popnes u SR S, tu ce bar malo bit bolja situacija.
I ako vidis u retrovizoru da se bas ljepi u tebe, bjezi u stranu, nek se razbije budala.
Bitnije je ostat na stazi i izgubit poziciju, nego drzat poziciju i izletit sa staze.
A nakon utrke imas za odabrat "Report", vozaca koji te udario prijavis i navodno bude kaznjen.
Ja sam prekjucer prijavio jednog za isto takvo nabijanje, ali iskreno ne znam sta se deslo poslije.
12 godina
offline
Gran Turismo Sport

Danas sa Meganom doslovno letio po onoj Gr.4 Yamagiwa sta je trenutno u odabiru. Nakon toga kupio TT Cup i mogu rec' da je to novi Megane. 2 pobjede, jedno 3, jedno 5 mjesto. Autic za prste polizat kako drzi cestu.

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Gran Turismo Sport
Bravo Sime, nego jel dolazis ti veceras na okrsaj?
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice