Origin - pitanja i odgovori izdvojena tema

poruka: 879
|
čitano: 269.718
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Re: Origin EA download manager
goranbm kaže...

Ima li netko problema sa logiranjem u origin-u ?? Izbacuje mi da su oni neki authentication serveri down. Ali u Battlefieldu ima igrača koliko očeš, hehe :D u čemu je kvaka ??

Ja imam isti problem, nadam se da će se uskoro riješiti.

14 godina
offline
Re: Origin EA download manager

Kažu na live supportu da će bit popravljeno vrlo brzo, e sad koliko je to, hehe tko zna.

Samsung Galaxy S, Firmware: CyanogenMod 7 , Version: 7.1 stable, Android: 2.3.7, Modem: XXJVT, Kernel: Stock-2.6.35.12, Launcher: Launcher pro, Theme: Rover's Cyan
13 godina
neaktivan
offline
Re: Origin EA download manager

Popravljeno!

14 godina
offline
Re: Origin EA download manager

Ovako zanima me kad aktiviram igru sa cd keyem kupljenim ovak preko foruma a ne sa store-a ... da li ta igra ima ograničen broj skidanja, tj koliko puta ju mogu instalirati na svoj komp ??

Samsung Galaxy S, Firmware: CyanogenMod 7 , Version: 7.1 stable, Android: 2.3.7, Modem: XXJVT, Kernel: Stock-2.6.35.12, Launcher: Launcher pro, Theme: Rover's Cyan
13 godina
offline
Origin - pitanja i odgovori

Zanima me da li mogu igre BF3 i FIFA 12 sačuvati, a da ne moram ponovno skidati nakon reinstalacije windowsa! Bio sam prisiljen već 2 puta skidat sve ispočetka zbog nove matične, pa da ne skidam 22GB zabezveze ponovo.

Ovaj put sam instalirao Origin i Origin Games na (D:) disk

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Origin - pitanja i odgovori
David87 kaže...

Zanima me da li mogu igre BF3 i FIFA 12 sačuvati, a da ne moram ponovno skidati nakon reinstalacije windowsa! Bio sam prisiljen već 2 puta skidat sve ispočetka zbog nove matične, pa da ne skidam 22GB zabezveze ponovo.

Ovaj put sam instalirao Origin i Origin Games na (D:) disk

Moja iskustva s BF3:

 

Iskopirao cijeli direktorij gdje imam BF3 (kod mene je drugaciji nego od Origina)

Formatirao komp.

Snimio Origin.

Zapoceo download BF3, tako da napravi direktorij.

Zaustavio skidanje.

Ugasio Origin iz memorije.

Presnimio kopiju igre u ovaj novi direktorij.

Usao u Origin, nastavio instalaciju, i nastala je na 100%, igra instalirana.

Pedo medo, Pedo medo, vabi te sa sladoledom
13 godina
offline
Re: Origin - pitanja i odgovori
CyberDemonVZ kaže...
David87 kaže...

Zanima me da li mogu igre BF3 i FIFA 12 sačuvati, a da ne moram ponovno skidati nakon reinstalacije windowsa! Bio sam prisiljen već 2 puta skidat sve ispočetka zbog nove matične, pa da ne skidam 22GB zabezveze ponovo.

Ovaj put sam instalirao Origin i Origin Games na (D:) disk

Moja iskustva s BF3:

 

Iskopirao cijeli direktorij gdje imam BF3 (kod mene je drugaciji nego od Origina)

Formatirao komp.

Snimio Origin.

Zapoceo download BF3, tako da napravi direktorij.

Zaustavio skidanje.

Ugasio Origin iz memorije.

Presnimio kopiju igre u ovaj novi direktorij.

Usao u Origin, nastavio instalaciju, i nastala je na 100%, igra instalirana.

E tnx na odgovoru, probat ću tak onda ;)

14 godina
offline
Re: Origin EA download manager
goranbm kaže...

Ovako zanima me kad aktiviram igru sa cd keyem kupljenim ovak preko foruma a ne sa store-a ... da li ta igra ima ograničen broj skidanja, tj koliko puta ju mogu instalirati na svoj komp ??

 

Evo ovako, ako nekog zanima, kontaktirao sam support, i rekao mi lik da se kao igra s jednog origin accounta može instalirat maksimalno 5 puta ... malo bezveze, al ajd. I da za starije igre kad se dođe do tih 5, oni mogu resetirati igru i da onda bude opet 5 puta, ali na BF3 još nije moguće ......

Samsung Galaxy S, Firmware: CyanogenMod 7 , Version: 7.1 stable, Android: 2.3.7, Modem: XXJVT, Kernel: Stock-2.6.35.12, Launcher: Launcher pro, Theme: Rover's Cyan
12 godina
neaktivan
offline
Re: Origin EA download manager
goranbm kaže...
goranbm kaže...

Ovako zanima me kad aktiviram igru sa cd keyem kupljenim ovak preko foruma a ne sa store-a ... da li ta igra ima ograničen broj skidanja, tj koliko puta ju mogu instalirati na svoj komp ??

 

Evo ovako, ako nekog zanima, kontaktirao sam support, i rekao mi lik da se kao igra s jednog origin accounta može instalirat maksimalno 5 puta ... malo bezveze, al ajd. I da za starije igre kad se dođe do tih 5, oni mogu resetirati igru i da onda bude opet 5 puta, ali na BF3 još nije moguće ......

ja sam do sad bf3 reinstalirao barem 10 puta,osim ako to 5 puta znaci 5 razlicitih pc-eva

15 godina
moderator
offline
Re: Origin EA download manager
Logigamer kaže...

ja sam do sad bf3 reinstalirao barem 10 puta,osim ako to 5 puta znaci 5 razlicitih pc-eva

Možeš instalirat i uninstalirat koliko želiš puta.

 

Kad instaliraš onda izgubiješ jedan "ticket" i da ga vratiš moraš uninstalirat igru.

Možda je on instalirao i onda mu krepao hard ili bez uninstaliranja išao instalirat novi windows.E tako lako izgubiš tih 5 "ticketa".

 

سمندری ڈاکو
Poruka je uređivana zadnji put pet 2.3.2012 17:31 (pirat).
14 godina
offline
Re: Origin EA download manager

Zanimljivo mi je da je 10 minuta poslije neki drugi agent na isto pitanje odgovorio sa time da je kao broj neograničen ...

Samsung Galaxy S, Firmware: CyanogenMod 7 , Version: 7.1 stable, Android: 2.3.7, Modem: XXJVT, Kernel: Stock-2.6.35.12, Launcher: Launcher pro, Theme: Rover's Cyan
15 godina
offline
Re: Origin EA download manager
goranbm kaže...

Zanimljivo mi je da je 10 minuta poslije neki drugi agent na isto pitanje odgovorio sa time da je kao broj neograničen ...

Ma i ja vjerujem da je tako. Ne bi bilo u redu da je drugačije. Igre na Originu baš i nisu jeftine da nas ograničavaju s nekoliko instalacija. Ako to usporedimo s kupljenim boxom, kao da npr. DVD medij ima zaštitu da neku igru možeš instalirati točno određeni broj puta (i onda ti se u stilu 007 samozapali :).

Mali korak za čovjeka, velik za stonogu
14 godina
neaktivan
offline
Origin - pitanja i odgovori

Vidim da se je updejto Origin, sad malo drukčije izgleda. Nadam se da će se sad moć skinut patch za igru bez potrebe skidanja cijele igre.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Origin - pitanja i odgovori
Pozdrav!
Novi sam na forumu, pa prvo pozdrav svim forumašima. Imam jedno pitanje u vezi Origina.
Koristim Firefox i Chrome i nemogu se spojiti na www.origin.com da skinem Origin tako da mogu isprobati Mass Efect3 demo. Unaprijed zahvaljujem na pomoći
15 godina
moderator
offline
Re: Origin - pitanja i odgovori
dado123 kaže...
Pozdrav!
Novi sam na forumu, pa prvo pozdrav svim forumašima. Imam jedno pitanje u vezi Origina.
Koristim Firefox i Chrome i nemogu se spojiti na www.origin.com da skinem Origin tako da mogu isprobati Mass Efect3 demo. Unaprijed zahvaljujem na pomoći

Origin

سمندری ڈاکو
12 godina
neaktivan
offline
Re: Origin - pitanja i odgovori
Hvala pirat, ali sada kada se probam logirati sa svojim Origin ID kaže mi "the origin network could not be reached"
12 godina
offline
Re: Origin - pitanja i odgovori
dado123 kaže...
Hvala pirat, ali sada kada se probam logirati sa svojim Origin ID kaže mi "the origin network could not be reached"

Netko ili nesto ti brani kontakt prema Orginovoj adresi.

A vjerojatno i nekim drugim.

 

Mozda internet davatelj usluga? Mozda imas podesenu nekakvu sigurnost na High?

Mozda imas firewall ili antivirus sa firewallom koji ti brani taj kontakt?

Mozda imas firewall u postavkama routera?

Mozda problemi s hosts fileom u Windows\system32\drivers\etc\host direktoriju?

 

Nazalost, puno toga moze biti....

Pedo medo, Pedo medo, vabi te sa sladoledom
12 godina
neaktivan
offline
Re: Origin - pitanja i odgovori
Uključen ili isključen firewall, uključen ili isključen avast antivirus i dalje mi neda spojiti na Origin i dalje piše "the origin network could not be reached"
16 godina
offline
Origin - pitanja i odgovori

Imas li mozda onaj program peerblocker ili nesto slicno tome, koji se koristi kad skidas torrente kao da te ne mogu pratiti? on isto blokira sve sto ima veze sa EA...

-BiH-slackspace
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Origin - pitanja i odgovori
Nemam peerblocker. Stvarno više neznam šta da učinim!!!
12 godina
neaktivan
offline
Re: Origin - pitanja i odgovori
Riješio sam!!!;) Hvala svim forumašima na pomoći! Hvala
14 godina
neaktivan
offline
Re: Origin - pitanja i odgovori
dado123 kaže...
Riješio sam!!!;) Hvala svim forumašima na pomoći! Hvala

Onda napišeš što si i kako rješio da možda pomogneš nekom drugom kolegi u sa sličnim problemom-

No matter where you go, there you are.
12 godina
offline
Re: Origin - pitanja i odgovori
dado123 kaže...
Riješio sam!!!;) Hvala svim forumašima na pomoći! Hvala

Ispod poruke imas ikone slazem se, ne slazem se i Hvala.

Ako ti netko pomogne kliknes mu Hvala.

 

A i kako ti je receno, napisi kako si rjesio, mozda ce netko imati isti problem pa ce naci tvoje rjesenje.

I kliknut ce ti Hvala :)

Pedo medo, Pedo medo, vabi te sa sladoledom
12 godina
neaktivan
offline
Re: Origin - pitanja i odgovori
Bio je problem s host fileom izbrisao sam jedan red teksta u kojem je pisao origin i spremio i spojio mi se je na origin.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Origin - pitanja i odgovori

S obzirom da sam čuo da je EA omogučio kupnju DLC izravno iz Origina, zanima me na koji način to funkcionira..

 

Naime, da li je DLC i dalje samo dostupan putem onih bodova, ili izravno eurima / dolarima..

 

 

14 godina
offline
Re: Origin - pitanja i odgovori

Evo ima ga u Store-u za 7,49 Eura ... na akciji je ... (back to karkand) a spectact kit onaj je 2.99 Eura .... e sad kak s plaća neznam, jer preko origina nisam kupovao još .....

Samsung Galaxy S, Firmware: CyanogenMod 7 , Version: 7.1 stable, Android: 2.3.7, Modem: XXJVT, Kernel: Stock-2.6.35.12, Launcher: Launcher pro, Theme: Rover's Cyan
14 godina
neaktivan
offline
Re: Origin - pitanja i odgovori

Mislio sam više na Mass Effect 2 DLC, koji nije viljdiv, a navodno bi trebao biti dostupan..

12 godina
neaktivan
offline
Origin - pitanja i odgovori

Pozdrav dali pri kupovini Battlefield 3 igre koja je već na popust 50% Spring Sale mogu iskoristiti još jedan posebni -15% kupon?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Origin - pitanja i odgovori
goranmactavish kaže...

Pozdrav dali pri kupovini Battlefield 3 igre koja je već na popust 50% Spring Sale mogu iskoristiti još jedan posebni -15% kupon?

da. ja sam kad je the run bio 85% off iskoristio još i 15% off kupon

14 godina
offline
Origin - pitanja i odgovori

Hackali su mi account! FFS... Upravo čitam na Origin forumu.... dovoljno je kontaktirati službu za korisnike i dati im datum rođenja i email i oni fino mijenjaju podatke kako želiš... Kakvi moroni, na tu foru mi je lik digao account... Idem kontaktirati support.

 

EDIT

 

Kontaktirao support putem chata, account mi je vraćen! Tražili su me dosta podataka; ID, e-mail, datum rođenja, a i keyeve svih igara na Originu.

I possess a skill to google.
Poruka je uređivana zadnji put uto 13.3.2012 0:10 (Minoza).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice