Spin Tires

poruka: 145
|
čitano: 67.257
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Spin Tires
Osa kaže...
Fele08 kaže...

zar na ovom kamionu se ne moze sa kranom natovarit, trazi da stavim carriage, ali ako to stavim onda ne mogu kran

Ako se ne varam ovo je drvo srednje dužine (medium log), a za njega trebaš i medium prikolicu, a kolko vidim, nemaš je. Ili to ja sve krivo vidim u ovome mraku {#}

Nope, ni ja ne vidim prikolicu, za to trebaš meduim log trailer, ili skini taj kran i instaliraj carriage.

Poruka je uređivana zadnji put ned 22.6.2014 19:47 (St0ka).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Spin Tires
St0ka kaže...
Osa kaže...
Fele08 kaže...

zar na ovom kamionu se ne moze sa kranom natovarit, trazi da stavim carriage, ali ako to stavim onda ne mogu kran

Ako se ne varam ovo je drvo srednje dužine (medium log), a za njega trebaš i medium prikolicu, a kolko vidim, nemaš je. Ili to ja sve krivo vidim u ovome mraku {#}

Nope, ni ja ne vidim prikolicu, za to trebaš meduim log trailer, ili skini taj kran i instaliraj carriage.

malo je drvo u pitanju, ono se moze smao na carriage utovarit? I onda gubim mogucnost krana jer se ne moze stavit sa carriage

14 godina
offline
Re: Spin Tires
Fele08 kaže...
St0ka kaže...
Osa kaže...
Fele08 kaže...

zar na ovom kamionu se ne moze sa kranom natovarit, trazi da stavim carriage, ali ako to stavim onda ne mogu kran

Ako se ne varam ovo je drvo srednje dužine (medium log), a za njega trebaš i medium prikolicu, a kolko vidim, nemaš je. Ili to ja sve krivo vidim u ovome mraku {#}

Nope, ni ja ne vidim prikolicu, za to trebaš meduim log trailer, ili skini taj kran i instaliraj carriage.

malo je drvo u pitanju, ono se moze smao na carriage utovarit? I onda gubim mogucnost krana jer se ne moze stavit sa carriage

Iskreno ne znam za carriage jer ga ni ne koristim, pogotovo na tim 8x8. Jednostavno uzmi prikolicu i tovari medium logs. Svaki tovar medium logs ti nosi 4 boda, sa 8x8 nije problem prevest (ako paziš na gorivo). Provjeri jel ima mogućnost carrieage sa kranom. Ak nema ili češ ići sa 2 kamiona pa s jednim tovariti, ili jednostavno stisneš da ti automatski tovari, no ako se prevrneš negde u pripi*dini sa carriageom moraš dovest drugi kamion koji ima kran da utovariš.

10 godina
neaktivan
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Spin Tires

Pripazite, meni Avast javlja da je ZIP datoteka zaražena. Ali kad extraktiram van launcher  i skeniram ga onda je ok.

Save game menager radi dobro.

10 godina
neaktivan
offline
Spin Tires

na hill mapi je 7 kamiona i 2 garaze? I moze li neko uslikati mejsta na hill mapi gdje se rucno moze natovariti, bio bih jako zahvalan

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.6.2014 0:42 (Fele08).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Spin Tires

pozdrav ekipa!! {#}

evo ovo je meni pomoglo pa ce mozda i vama ;)

 

btw.ako netko zeli staviti neko novo vozilo evo modova koje su napravili  {#}

link- https://spintires.nl/category/st14-vehicles/

;)
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Spin Tires
croatia324231 kaže...

pozdrav ekipa!! {#}

evo ovo je meni pomoglo pa ce mozda i vama ;)

 

btw.ako netko zeli staviti neko novo vozilo evo modova koje su napravili  {#}

link- https://spintires.nl/category/st14-vehicles/

Čar igre je da si upravo sam otkriješ mapu i istražiš ju. Koja je poanta onda ako si pola posla odgonetneš sa interneta? Samo vožnja od A do B

13 godina
offline
Re: Spin Tires
croatia324231 kaže...

 

btw.ako netko zeli staviti neko novo vozilo evo modova koje su napravili  {#}

link- https://spintires.nl/category/st14-vehicles/

kad se stave nova vozila je li zamjenjuju postojeća ili se baš posebno stvore u garaži ?

Pravi balkanci ne čitaju upute da saznaju na početku kako nešto radi ili kako nešto osposobiti, već da vide gdje su zajebali
10 godina
neaktivan
offline
Re: Spin Tires
croatia324231 kaže...

pozdrav ekipa!! {#}

evo ovo je meni pomoglo pa ce mozda i vama ;)

 

btw.ako netko zeli staviti neko novo vozilo evo modova koje su napravili  {#}

link- https://spintires.nl/category/st14-vehicles/

odlicna stvar samo se ne vidi nista na slikama premale su oznake

16 godina
offline
Re: Spin Tires
zagi55 kaže...
croatia324231 kaže...

 

btw.ako netko zeli staviti neko novo vozilo evo modova koje su napravili  {#}

link- https://spintires.nl/category/st14-vehicles/

kad se stave nova vozila je li zamjenjuju postojeća ili se baš posebno stvore u garaži ?

Zamjenjuju onaj plavi kamion s 4 kotača, sadržaj moda se kopira u "C:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Spintires\Media" folder i to je to.

 

Na mapi coast se odmah počinje s tim kamionom tak da je najbolje tu mapu pokrenut za testiranje.

Fortune favours the brave
10 godina
neaktivan
offline
Spin Tires

ovo gdje sam natovaris kamion, mana je sto premalo drva ima, natovaris jednom i nema vise, tako npr prevrnes se i ne mozes vsie sam natovarit jer nema drva, moras ici na autoload u lumber

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Spin Tires

Pozdrav,

pocetnik sam u igri, al moze netko objasniti kako otkrivati mapu, tj da mi ne bude crna, dosao sam s jednog kraja mapa na drugi ali i dalje mi je skoro sve crno.

Hajduk živi vječno!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Spin Tires

Moras micat cloakinge, pritisnes F1 i kliknes na cloacking vozis do tamo i makne se, ja osobno to prvo napravim prije nego krenem prevozit lumber.

10 godina
neaktivan
offline
Re: Spin Tires

zamjenjuju se postojeća 

;)
10 godina
neaktivan
offline
Spin Tires

Nekolike slike sa MP:

Moj PC  
4 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Spin Tires

ova igra me jako sekira, al obozavam ju

 
5 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Spin Tires

Igram River mapu, ona mi se činila najtežom. Ništa mi zasad ne ide od ruke, ali nisam ni malo frustriran, dapače, oduševljen sam.

Poruka je uređivana zadnji put uto 1.7.2014 11:18 (Lemyxz).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Spin Tires
Lemyxz kaže...

Igram River mapu, ona mi se činila najtežom. Ništa mi zasad ne ide od ruke, ali nisam ni malo frustriran, dapače, oduševljen sam.

ja na hill mapi zaglavio sa svim kamionima, neki pokvareni neki bez goriva, neki upali u rijeku :D, ali necu da resetiram u garazu, ostao mi je jedino type D pa cu s njim krenuti u misiju spasavanja :D

14 godina
offline
Re: Spin Tires
Fele08 kaže...
Lemyxz kaže...

Igram River mapu, ona mi se činila najtežom. Ništa mi zasad ne ide od ruke, ali nisam ni malo frustriran, dapače, oduševljen sam.

ja na hill mapi zaglavio sa svim kamionima, neki pokvareni neki bez goriva, neki upali u rijeku :D, ali necu da resetiram u garazu, ostao mi je jedino type D pa cu s njim krenuti u misiju spasavanja :D

Nešto kao ovo?

 

12 godina
online
Spin Tires

Ima li netko problema sa jogurt verzijom? Kod mene uvijek zadnji cloaking baca error i baca me van igre. Lp

LoL(EUW): CRORenato NFSW: Remzi1996 WoT: I_play_alone
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Spin Tires
Remzi kaže...

Ima li netko problema sa jogurt verzijom? Kod mene uvijek zadnji cloaking baca error i baca me van igre. Lp

iamo sam ja dok nisam kupio original , jednsotavno nema ti druge nego kupit original

12 godina
online
Re: Spin Tires
Fele08 kaže...
Remzi kaže...

Ima li netko problema sa jogurt verzijom? Kod mene uvijek zadnji cloaking baca error i baca me van igre. Lp

iamo sam ja dok nisam kupio original , jednsotavno nema ti druge nego kupit original

Našao u međuvremenu i verziju na kojoj sve radi +radi i mp tako da sad nemam problema

LoL(EUW): CRORenato NFSW: Remzi1996 WoT: I_play_alone
12 godina
neaktivan
offline
Spin Tires

Ima li ko kakva saznanja kad bi mogo izac sledecu update ? Nadam se da ce napravit save u MP {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
online
Spin Tires

Koja je zadnja verzija igre? Ja kad hoću igrati MP većinom mi kaže da je server verzija 1.0.0.0, a ja imam 1.0.0.1 verziju.

LoL(EUW): CRORenato NFSW: Remzi1996 WoT: I_play_alone
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Spin Tires
Remzi kaže...

Koja je zadnja verzija igre? Ja kad hoću igrati MP većinom mi kaže da je server verzija 1.0.0.0, a ja imam 1.0.0.1 verziju.

uradi update

14 godina
offline
Spin Tires

Kako winch koristiti i zasto se koristi? Imam dzip i onaj plavi kamion bezveze neki koji upadne u nevolju samo tako. Ne znam sto da radim sa tim. Sa dzipom sam uspio doci do sume i zapeo tamo izmedu 2 stabla, a kamion zapne na prvoj vecoj rupici i jos ima prikolicu. Tek sam poceo igrati.

Volio bih savjete! :)

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Spin Tires
Fake_Alert kaže...

Kako winch koristiti i zasto se koristi? Imam dzip i onaj plavi kamion bezveze neki koji upadne u nevolju samo tako. Ne znam sto da radim sa tim. Sa dzipom sam uspio doci do sume i zapeo tamo izmedu 2 stabla, a kamion zapne na prvoj vecoj rupici i jos ima prikolicu. Tek sam poceo igrati.

Volio bih savjete! :)

Pročitaj ovo u vezi winch-a (obavezno stavi Diff lock - ON i All wheels - on). U početku imaš samo ta dva vozila, ali kako otkrivašcloaking area vidjet češ da ima još raznih vozila po mapi, samo moraš doći do njih i unlockat ih. Onda je već lakše a i zanimiljivije. 

14 godina
offline
Spin Tires

Igra ima losu preglednost terena sto me jako razocara. Zapeo sam sa dzipom na neki kamen na centar vozila, ni vrit ni mimo a tamo kamion ne moze doci.

 

PS: Za sta sluzi brzina +1? Stalno mi gasi motor kad ubacim.

Shvatio

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
Poruka je uređivana zadnji put sub 5.7.2014 13:01 (Fake_Alert).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Spin Tires

Ima itko kakav savjet kako da izvadim onaj plavi najjadniji kamion prevrnut u vodi? Ustvari, kako vi uopće prevrnute kamione vraćate na noge. S jednim sam se dobro namučio a bio je na ravnom. Na kraju sam se u njega zakucao s onim najvećim 8x8 pa ga vratio na kotače ali i uništio do kraja. Winch nije baš koristan kod takvih situacija kao ni mehanička ruka.

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice