Mozilla Firefox pitanja

poruka: 577
|
čitano: 180.787
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Re: Mozilla Firefox pitanja
Jeti kaže...

štiklirao sam i da mi obrise profi.. sad nema nikakvih problema

Profil je centralna stvar u Firefoxu, sve postavke su tamo. U 99% slučajeva kada želiš reinstalirati Firefox samo trebaš izbrisati profil.

Oscar-Mike-Golf Whiskey-Tango-Foxtrot
12 godina
offline
Mozilla Firefox pitanja

Zna li itko zašto mi YouTube izgleda ovako strgano? Koristim zadnju verziju Firefoxa i Flash Playera.

Nisam prije imao ovaj problem.

 

EDIT: Zanemarite, popravio sam ovo brisanjem cijelog historya (sa cacheom i cookiesima) pa sad izgleda kako treba. Ali zaista čudan problem.

0100011001000001010100000010000000110100001000000100110001001001010001100100010100100001
Poruka je uređivana zadnji put uto 6.11.2012 18:35 (pr0n_addict).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Mozilla Firefox pitanja
pr0n_addict kaže...

Zna li itko zašto mi YouTube izgleda ovako strgano? Koristim zadnju verziju Firefoxa i Flash Playera.

Da, imaš nepotpunu stranicu u cacheu, a Firefox pretpostavlja da je sve tamo.

 

pr0n_addict kaže...
EDIT: Zanemarite, popravio sam ovo brisanjem cijelog historya (sa cacheom i cookiesima) pa sad izgleda kako treba. Ali zaista čudan problem.

Ubuduće kada ti se nešto slično dogodi umjesto brisanja svega i svačega prvo lupi ctrl + F5 to će prisiliti Firefox da osvježi stranicu i ignorira ono što je trenutno u cacheu (clean refresh).

Oscar-Mike-Golf Whiskey-Tango-Foxtrot
15 godina
neaktivan
offline
Mozilla Firefox pitanja

Ljudi kako da povećam Ikone i sam tekst na Firefoxu. naime promijenio sam monitor, a ikone, Menu i Toolbari su ostale male..

Znači zumiram tekst ali ikone i dalje ostaju male.

D.L
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Mozilla Firefox pitanja
nalogodavac kaže...

Ljudi kako da povećam Ikone i sam tekst na Firefoxu. naime promijenio sam monitor, a ikone, Menu i Toolbari su ostale male..

Znači zumiram tekst ali ikone i dalje ostaju male.

Umjesto da pokušavaš naći način da mijenjaš veličinu menu fonta u Firefoxu, traži DPI postavke u windowsima...

Oscar-Mike-Golf Whiskey-Tango-Foxtrot
Poruka je uređivana zadnji put ned 11.11.2012 18:24 (rustweaver).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Mozilla Firefox pitanja
rustweaver kaže...
nalogodavac kaže...

Ljudi kako da povećam Ikone i sam tekst na Firefoxu. naime promijenio sam monitor, a ikone, Menu i Toolbari su ostale male..

Znači zumiram tekst ali ikone i dalje ostaju male.

Umjesto da pokušavaš naći način da mijenjaš veličinu menu fonta u Firefoxu, traži DPI postavke u windowsima...

Ok, ali na vinsima sam već podesio postavke i nemam baš veze sa ikonama i tekstom u Firefoxu. Ili nisam dobro objasnio ili nisam dobro razumio jer sa Chrome nema problema. Sa Ctrl + skrol na mišu povečam samo tekst koji čitam ali ne sve.

D.L
14 godina
offline
Mozilla Firefox pitanja

Sa CTRL i + povećaš, - za smanjiti i  0  za reset zooma.

 

Možeš i desni klik na recimo Home tipku - Customize i onda odvućeš Zoom Controls (- + znak) u toolbar gdje hoćeš.

01101110 01101010 01101111 01101110 01101010 01101001
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Mozilla Firefox pitanja

FIREFOX 17 je dostupan

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Mozilla Firefox pitanja

Kako ubit BUg reklame (prebacivanje na drugu stranicu) prije mi se to nije dogadalo;sada imam Adblock plus,edge,plus pop-up??

They have descended from heavens in fire chariots, and made humans on their own image.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Mozilla Firefox pitanja
lmutak kaže...

Kako ubit BUg reklame (prebacivanje na drugu stranicu) prije mi se to nije dogadalo;sada imam Adblock plus,edge,plus pop-up??

Pojasni, jer sam te izgubio. Meni se ništa slično ne događa...

0xBADC0DE
13 godina
offline
Re: Mozilla Firefox pitanja
rustweaver kaže...
lmutak kaže...

Kako ubit BUg reklame (prebacivanje na drugu stranicu) prije mi se to nije dogadalo;sada imam Adblock plus,edge,plus pop-up??

Pojasni, jer sam te izgubio. Meni se ništa slično ne događa...

Problem je nestao,a mislio sam:znaci surfam bug stranicom i najednom me prebaci na hr stranicu panasonic viera lcd telke (reklama)

They have descended from heavens in fire chariots, and made humans on their own image.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Mozilla Firefox pitanja

Kod tebe onda očito nešto ne radi kako treba jer bi adblock trebao ubiti sve reklame.

0xBADC0DE
13 godina
neaktivan
offline
Mozilla Firefox pitanja

Sredio sam..

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 7.12.2012 20:37 (drahic).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Mozilla Firefox pitanja

Naci zanima me dali se ikako moze namjestit u firefoxu da mi home page budu one speed linkovi ko šta budu kad odem na novi tab?, nači nešto slično ko u operi.

Bruce Wayne: Why didn't you just kill me? Bane: Your punishment must be more severe
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Mozilla Firefox pitanja

Imas addon Speed dial

They have descended from heavens in fire chariots, and made humans on their own image.
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Re: Mozilla Firefox pitanja
Volvox kaže...

Naci zanima me dali se ikako moze namjestit u firefoxu da mi home page budu one speed linkovi ko šta budu kad odem na novi tab?, nači nešto slično ko u operi.

https://addons.mozilla.org/en-us/firefox/addon/fvd-speed-dial/

Poruka je uređivana zadnji put pon 10.12.2012 0:02 (Diavol).
13 godina
neaktivan
offline
Mozilla Firefox pitanja

Kako da maknem kada imam vise tabova i kad predem misem preko jednog on mi automatski pokaze taj tab. Ne zelim da mi pokazuje tako nego tek kad kliknem na taj tab.

 

hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Mozilla Firefox pitanja
drahic kaže...

Kako da maknem kada imam vise tabova i kad predem misem preko jednog on mi automatski pokaze taj tab. Ne zelim da mi pokazuje tako nego tek kad kliknem na taj tab.

 

hvala

jel ti to mozda neki add-on?

12 godina
neaktivan
offline
Re: Mozilla Firefox pitanja
Volvox kaže...

Naci zanima me dali se ikako moze namjestit u firefoxu da mi home page budu one speed linkovi ko šta budu kad odem na novi tab?, nači nešto slično ko u operi.

U opcijama kao Home Page stavi: "about:newtab"

13 godina
neaktivan
offline
Re: Mozilla Firefox pitanja
Diavol kaže...
drahic kaže...

Kako da maknem kada imam vise tabova i kad predem misem preko jednog on mi automatski pokaze taj tab. Ne zelim da mi pokazuje tako nego tek kad kliknem na taj tab.

 

hvala

jel ti to mozda neki add-on?

Da,tab utilites.

 

Skinuo stariju verziiju i sad je ok

15 godina
offline
Mozilla Firefox pitanja

Imam problem s novom verzijom mozille (17), kad tražim nešto na googleu prije mi je nudio moguće tražene pojmove i radio besprijekorno brzo a sad niti mi nudi moguće pojmove niti kada upišem nešto šta tražim on mi ništa ne nađe ostane prazan sivi ekran?

 

Kada upišem neke adrese normalno otvori stranicu i dosta brzo učita sve.

 

Na IE radi normalno, virusa nemam windowsi su friško stavljeni prije tjedan dana.

 

btw. Napravio sam posebnu temu u vezi toga ali tamo nitko ništa konkretno nije rekao tako da problem još postoji a ne da mi se samo IE koristiti zbog googlea a google dosta koristim.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Mozilla Firefox pitanja

Dansa sam instalirao najnoviju verziju Firefoxa ! S stare verzije 3.6 sam presao na 17.0 ! Sve mi je OK osim jedne stvari koja mi nikako nepase !

 

Znaci , na staroj verziji su mi tabovi bili ispod bookmarkova

tab ispod bookmarka tab ispod bookmarka
 

na novoj verziji su mi iznad bookmarka

tab iznad bookmarka tab iznad bookmarka
 

Kak da ja to slozim da su mi tabovi dolje kao i na staroj verziji ?

Music As A Weapon !!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Mozilla Firefox pitanja

desni klik na tabbar i odznači kartice na vrhu

http://d-u-d.deviantart.com
 
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Mozilla Firefox pitanja
Dud kaže...

desni klik na tabbar i odznači kartice na vrhu

Ovo tvoje bas nisam skuzio , al sam napravio po ovome i sad je dobro !

 

EDIT : tvoje ni nisam mogao skuzit kad ni nisam imao tu opciju , sad ju imam i mogu mijenjat !

 

 

(1) In a new tab, type or paste about:config in the address bar and press Enter. Click the button promising to be careful.

(2) In the filter box, type or paste tabs and pause while the list is filtered

(3) Double-click browser.tabs.onTop to switch it from true to false to move the tabs below the toolbars.

Music As A Weapon !!
Poruka je uređivana zadnji put čet 27.12.2012 14:37 (Haf932).
12 godina
neaktivan
offline
Mozilla Firefox pitanja

jel nekom mozda se stalno rusi 19.0 , taman nadogradio i svako malo

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Mozilla Firefox pitanja

kako nariktat ko nnpr. na exploreru kad se otvori da mi izbacuje u prozorima koje sam zadnje stranice koristio, tj koje sam najvise koristio

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Mozilla Firefox pitanja
golatificon kaže...

jel nekom mozda se stalno rusi 19.0 , taman nadogradio i svako malo

Koje plugine imaš, koje addone imaš, koji antivirus koristiš, koji OS koristiš? Isto tako, jesi li primijetio nekakav uzorak koji se ponavlja? Recimo uvijek na stranici X, ili na stranicama koje sadrža video, ili nakon što firefox dugo bude otvoren, bilo što?

 

Firefox 19 koristim već skoro mjesec i pol i, pogađaš, nisam iskusio nestabilnosti. Pa hajdemo pokušati pronaći razlog rušenja firefoxa kod tebe.

0xBADC0DE
14 godina
neaktivan
offline
Re: Mozilla Firefox pitanja
marxone kaže...

kako nariktat ko nnpr. na exploreru kad se otvori da mi izbacuje u prozorima koje sam zadnje stranice koristio, tj koje sam najvise koristio

Misliš na onaj firefoxov speed dial koji se otvori kada otvoriš novi tab?

new tab new tab
Pored ikonice na toj slici koju moraš kliknuti da ti se prikažu okviri u kojima će se prikazivati slike sajtova, još moraš imati i podešen firefox tako da pamti browsing history:

 

0xBADC0DE
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.2.2013 2:45 (rustweaver).
13 godina
offline
Re: Mozilla Firefox pitanja
rustweaver kaže...
marxone kaže...

kako nariktat ko nnpr. na exploreru kad se otvori da mi izbacuje u prozorima koje sam zadnje stranice koristio, tj koje sam najvise koristio

Misliš na onaj firefoxov speed dial koji se otvori kada otvoriš novi tab?

Pored ikonice na toj slici koju moraš kliknuti da ti se prikažu okviri u kojima će se prikazivati slike sajtova, još moraš imati i podešen firefox tako da pamti browsing history:

 

E to to.hvala na pomoci :D jedno vrijeme je bilo kako treba pa se sve poremetilo tj. u novi tab izbaci na neku drugu stranicu pa uvijek moram na home pa rucno upisivat

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.2.2013 9:24 (marxone).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Mozilla Firefox pitanja
golatificon kaže...

jel nekom mozda se stalno rusi 19.0 , taman nadogradio i svako malo

Hvala na upozorenju,znači nije baš sigur. Bolje ne raditi nadogradnju.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice