Acquisitum Magnum - ADM

poruka: 2.575
|
čitano: 810.171
|
moderatori: vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
RE: Acquisitum Magnum - ADM

ja zivim 160km od zagreba i htio bih novi komp naruciti iz adm-a ali zanima me sto ako se nesto pokvari, jel bi ja to morao nositi u zagreb?

Poruka je uređivana zadnji put pet 7.8.2009 21:47 (AmD).
16 godina
offline
RE: Acquisitum Magnum - ADM
AmD kaže...

ja zivim 160km od zagreba i htio bih novi komp naruciti iz adm-a ali zanima me sto ako se nesto pokvari, jel bi ja to morao nositi u zagreb?

mislim da ne,samo im postom posaljes i oni ce rijesit sve pa ti i vrate tak nazad.

sniper only
15 godina
neaktivan
offline
RE: Acquisitum Magnum - ADM

hvala bogu, onda necu morati kupiti u sugavom vemilu

15 godina
offline
Acquisitum Magnum - ADM

evo....procitao sam samo prvi post ove teme...i ovako....bas danas sam dobio konfu od ADM-a...ja sam to slozio (virtualno), a oni su to sve besplatno slozili unutra i testirali...cjene su im OK..i poslali su mi Oversisom, danas doslo....odusevljen sam!

01010100 01001001 01001111
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Acquisitum Magnum - ADM

Ta ljudi jel su vama te stranice malo nezgrapno riješene? Meni sve šteka, sve je nekako nepregledno - užas živi! Ja bih se na njihovom mjestu malo zamislio i poduzeo nešto po tom pitanju. Ako bi meni to kao trgovcu povećalo prodaju i 1% - isplati se investirati u dobre stranice. A mislim da bi itekako imali koristi od odličnih web stranica.

 

Vidim da uglavnom svi hvalite trgovinu, kako uslugom, tako i prihvatljivim cijenama. Brat si planira malo nadograditi konfiguraciju pa sam malo bacio pogled i na njihove stranice - kad ono koma! Odbojno i fuj! Pa nisu ovo 90-te, dajte ljudi uložite malo truda (trgovcima se obraćam - da se netko od forumaša ne uvrijedi), makar se sami obrazujete pa složite neke stranice kak bog zapovijeda- da budu jednostavne i pregledne, brze i ugodne. Zar je to tako teško?

 

Da sad sebi sastavljam komp zbilja ne znam preko koje trgovine bih naručivao jer eto na neku foru zazirem od onih trgovina kojima kupci ne znače ništa - jer da znače sigurno se ne bi tako odnosili prema njima, a i ne bi imali takve stranice kakve trenutno imaju. Možda sam prežestoko reagirao, eto neću više... što vi mislete o tome?

They took our jobs!
Moj PC  
1 2 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Acquisitum Magnum - ADM

Ja sam imao nazovimo to neugodnih iskustava s njima sa reklamacijom... I to takvih kakve nisam imao niti s bilo kime na ovim prostorima.

To sto su oni lijepi i dragi kod prodaje, to mi je sasvim jasno - svi su takvi, pa cak i u konzumu. Bitnije mi je koliko su azurni, ako nesto ne radi ili krepucne, a tu su - ispostavilo se - poprilicno neazurni.

Daleko vise volim one koji imaju 'lager', nego cekati zakonski rok da mi se eventualno vrati novac, ako se i vrati (doduse, oni vracaju). *ebiga, neki ljudi se ne igraju samo i nemaju vremena cekati i cekati.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Acquisitum Magnum - ADM
Stimulans kaže...

Ta ljudi jel su vama te stranice malo nezgrapno riješene? Meni sve šteka, sve je nekako nepregledno - užas živi! Ja bih se na njihovom mjestu malo zamislio i poduzeo nešto po tom pitanju. Ako bi meni to kao trgovcu povećalo prodaju i 1% - isplati se investirati u dobre stranice. A mislim da bi itekako imali koristi od odličnih web stranica.

 

Vidim da uglavnom svi hvalite trgovinu, kako uslugom, tako i prihvatljivim cijenama. Brat si planira malo nadograditi konfiguraciju pa sam malo bacio pogled i na njihove stranice - kad ono koma! Odbojno i fuj! Pa nisu ovo 90-te, dajte ljudi uložite malo truda (trgovcima se obraćam - da se netko od forumaša ne uvrijedi), makar se sami obrazujete pa složite neke stranice kak bog zapovijeda- da budu jednostavne i pregledne, brze i ugodne. Zar je to tako teško?

 

Da sad sebi sastavljam komp zbilja ne znam preko koje trgovine bih naručivao jer eto na neku foru zazirem od onih trgovina kojima kupci ne znače ništa - jer da znače sigurno se ne bi tako odnosili prema njima, a i ne bi imali takve stranice kakve trenutno imaju. Možda sam prežestoko reagirao, eto neću više... što vi mislete o tome?

Stranica je 3.5/5, lako je se snać, možda na prvi pogled je malo confused, ali vidjet ces sve je vrlo lako nac, samo koristi za komponente onaj menu s ljeve strane!

Mrgud Veliki kaže...

Ja sam imao nazovimo to neugodnih iskustava s njima sa reklamacijom... I to takvih kakve nisam imao niti s bilo kime na ovim prostorima.

To sto su oni lijepi i dragi kod prodaje, to mi je sasvim jasno - svi su takvi, pa cak i u konzumu. Bitnije mi je koliko su azurni, ako nesto ne radi ili krepucne, a tu su - ispostavilo se - poprilicno neazurni.

Daleko vise volim one koji imaju 'lager', nego cekati zakonski rok da mi se eventualno vrati novac, ako se i vrati (doduse, oni vracaju). *ebiga, neki ljudi se ne igraju samo i nemaju vremena cekati i cekati.

Neznam, meni su bili dobri, evo kod njih su mi djelovi, naime kod mene procesor koji ima pokvarene senzore(prikaziva 100+ temp) kod njih radi super, dok moj Q9550 na ovoj maticnoj radi normalno, sad to mi je dosta cudno, ali nema veze nabavit cu bratu novu maticnu i valjda ce mu kako oni kazu radit E8400(koji je u njih).
Sad mi pregledavaju ram, ali neodgovaraju ovih par dana, pa sam malo bio grublji u emailu pa da vidim sta kazu, a iskreno neda mi se vise ni cekat, narucio ima mjesec dana samo mi monitor, procesor i napajanje rade normalno!!

I don't care...
15 godina
neaktivan
offline
RE: Acquisitum Magnum - ADM
zeroname kaže...

Mogu li ovi iz adm nabavit nešto što nemaju u ponudi(cjeniku)

Mogu. Ja sam uzimao laptop, nije ga bilo na cijeniku, samo sam im poslo mail (u petak), u ponedjeljak je laptop već bio kod njih i došao sam po njega. Nisam ga u petak bio niti naručio niti išta, sam sam ih tražio ponudu, rekli su lijepo da će biti za par dana. U ponedjeljak nazvo, laptop stigo, otišo tamo s kešom i uzeo laptop...

I see offline people!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Acquisitum Magnum - ADM

slazem se da im je stranica nekako lose organizirana, ali ima i nekih djelova koji su opet super rijeseni

takodjer mi stranica steka i malo je vizualo zastarijela te bi mogli po tom pitanju nesto poduzeti

a sto se tice narucivanja, kupovine, cijena, usluga, tu nemam sta reci, tu su odlicni

bas san narucija xfx hd4850 i dolazi u pon, jedva cekam hehe xd

 

I can't remember anything
16 godina
offline
Acquisitum Magnum - ADM

Evo ja sam kupio svoj trenutni komp kod njih i baš su bili ljubazni....sve im je super jedino kaj im je stranica malo zastarjela po izgledu, a i mogla bi biti malo funkcionalnija....ali i to će jednom riješiti. Uglavnom kad bih glasao za najbolji IT shop u Hrvatskoj, ADM bi definitivno bio moj izbor! Osmijeh

Usudi se biti mudar!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Acquisitum Magnum - ADM
labrovic kaže...

slazem se da im je stranica nekako lose organizirana, ali ima i nekih djelova koji su opet super rijeseni

takodjer mi stranica steka i malo je vizualo zastarijela te bi mogli po tom pitanju nesto poduzeti

a sto se tice narucivanja, kupovine, cijena, usluga, tu nemam sta reci, tu su odlicni

bas san narucija xfx hd4850 i dolazi u pon, jedva cekam hehe xd

 

U tom smjeru sam razmišljao. Ne žalim se ja na trgovinu zbog usluge ili cijene već me smeta što nikome nije stalo napraviti web stranice koje su dostojne jedne informatičke trgovine. Ne očekujem ja da će jedna trgovina tepiha i tepisona imati prvorazredne web stranice ili da će ih uopće imati ali trgovine koje se bave prodajom proizvoda iz područja informatike zasigurno bi trebali.

 

Trgovci koji su u tim vodama sigurno znaju da im posjetitelji web stranica a time i potencijalni kupci nisu "šupljeglavci" (barem ne u prosjeku), već su to ljudi koji se donekle razumiju u ono što ih zanima, te žele vidjeti opis, eventualno koju sliku, cijenu i sl. Znači radi se ipak o donekle informatički obrazovanoj klijenteli. Onda se tako trebaju i odnositi prema vlastitim web stranicama koje su usput najbolja reklama trgovine.

 

Evo na primjer: kako ste uglavnom svi zadovoljni usugom i cijenom trgovine, zamislite da sutra osvanu nove stranice ADM-a! Stranice su recimo bolje od svih domaćih konkurentskih trgovina (da ih sad ne nabrajam). Recimo samo da vam izmame osmijeh na lice i osjećaj zadovoljstva. Ljudi bi bili još zadovoljniji jer bi znali da je trgovcima stalo do kupaca, da su se vraški potrudili. "Za dobrim konjem prašina se diže"... na taj način dizala bi se prašina još više. Ma htio sam samo reć: zar je tako teško napraviti web stranice? Ne razumijem se baš nešto posebno u izradu web stranica ali ima stručnih ljudi - pa nek plate šta ja znam 5 000, 10 000 kn i vozi Miško. Siguran sam da bi im se višestruko isplatilo...

They took our jobs!
15 godina
offline
Acquisitum Magnum - ADM

sta ti je otiso komp?

NLO - neidentificirani leteći objekt
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Acquisitum Magnum - ADM

jel se sad preko FINE plaća provizija? prije znam da nije

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Acquisitum Magnum - ADM
M4X kaže...

jel se sad preko FINE plaća provizija? prije znam da nije

Uvik se plaća na to određena provizija, mislim da je 1%

15 godina
neaktivan
offline
Acquisitum Magnum - ADM

imam 2 pitanj

 

1. može li mi neko detaljno objasnit kako uplatit novac  na adm-ov račun

 

i

 

2. kako ću bit siguran da će mi komponente biti dostavljenje kući ako uplatim račun

Poruka je uređivana zadnji put sri 19.8.2009 22:46 (tomo464).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Acquisitum Magnum - ADM

Ne budi lijen digni cash i odi s autom do njih, najsigurniji nacin i ne trebam brinuti u kakvom ce mi stanju dostaviti robu.

 

Uskoro kupujem cijelu konfiguraciju, ali posto nema svih komponenata koje trazim morati cu malo od linksa, malo od adm-a. Znam da bi im uskoro morala roba stici pa mozda uzmem sve kod njih. Necu dati da mi sloze tamo jer najveci mi je gust kada se doma lijepo sijednem i upoznam sa svojim novim kompom....Bonding ^^

This is usually the part where people start screaming
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Acquisitum Magnum - ADM

Jel se može kod njih kupiti na firmu preko weba?

Punk's not dead!!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Acquisitum Magnum - ADM
Sylar kaže...

Ne budi lijen digni cash i odi s autom do njih, najsigurniji nacin i ne trebam brinuti u kakvom ce mi stanju dostaviti robu.

 

Uskoro kupujem cijelu konfiguraciju, ali posto nema svih komponenata koje trazim morati cu malo od linksa, malo od adm-a. Znam da bi im uskoro morala roba stici pa mozda uzmem sve kod njih. Necu dati da mi sloze tamo jer najveci mi je gust kada se doma lijepo sijednem i upoznam sa svojim novim kompom....Bonding ^^

Dobra ideja, ali ja sam u Koprivnici pa da idem u Zagreb s autom? Jedva da znam doći do Zagreba, a snalazit se s autom po Zagrebu nema šanse.

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
16 godina
offline
RE: Acquisitum Magnum - ADM
tomo464 kaže...

imam 2 pitanj

 

1. može li mi neko detaljno objasnit kako uplatit novac  na adm-ov račun

 

i

 

2. kako ću bit siguran da će mi komponente biti dostavljenje kući ako uplatim račun

Napraviš narudžbu na netu i oni ti pošalju broj žiro računa i poziv na broj. Kupiš opću uplatnicu odeš u banku ili poštu i uplatiš.

Biti siguran? U biti ne možeš, ali ja mislim da svaka firma koja drži do sebe neće dopustiti da se dogodi da ne dobiješ naručenu robu. Ja sam tako plaćao u Vemilu i nije bilo problema.

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Acquisitum Magnum - ADM
doctor_crash kaže...

Jel se može kod njih kupiti na firmu preko weba?

Zna netko?

Punk's not dead!!!!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Acquisitum Magnum - ADM
doctor_crash kaže...
doctor_crash kaže...

Jel se može kod njih kupiti na firmu preko weba?

Zna netko?

???

Punk's not dead!!!!
16 godina
offline
RE: Acquisitum Magnum - ADM
doctor_crash kaže...
doctor_crash kaže...
doctor_crash kaže...

Jel se može kod njih kupiti na firmu preko weba?

Zna netko?

???

Dosadan si, vidiš da nitko nezna.

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Acquisitum Magnum - ADM
doctor_crash kaže...
doctor_crash kaže...

Jel se može kod njih kupiti na firmu preko weba?

Zna netko?

tel       : 01 2451 176, 01 2456 493

fax      : 01 2456 494

e-mail : danko@adm.hr

e-mail : vedran@adm.hr

 

Nazoves i pitas ili posaljes mail.

World championships:7, GP started:250, GP wins:91, Podium finishes:154, Pole positions:68, Fastest laps:76, Points:1,369
15 godina
neaktivan
offline
RE: Acquisitum Magnum - ADM
doctor_crash kaže...
doctor_crash kaže...

Jel se može kod njih kupiti na firmu preko weba?

Zna netko?

Može. Znam iz iskustva.

I see offline people!
15 godina
neaktivan
offline
Acquisitum Magnum - ADM

Sve najbolje o njima, ali morali bi više srediti tu stranicu. Stvarno je užas...

Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Acquisitum Magnum - ADM
Aerendyl kaže...

Sve najbolje o njima, ali morali bi više srediti tu stranicu. Stvarno je užas...

to da....mislim, dobra je kad malo bolje pogledas...sve sto mi treba je da odem na proizvod doddam ga u kosaricu i stisnem KUPI....al, trebali bi malo poraditit na brzini servera i na izgledu...al meni je bitno da sluzi svojoj svrsi Osmijeh

01010100 01001001 01001111
14 godina
neaktivan
offline
RE: Acquisitum Magnum - ADM
Aerendyl kaže...

Sve najbolje o njima, ali morali bi više srediti tu stranicu. Stvarno je užas...

Istina, malo im je spora stranica, ali sve ostalo je za 10 ;D

“Let’s put a smile on that face!” xfire - gabrielgraysylar
16 godina
offline
Acquisitum Magnum - ADM

Znam da je offtopic, ali kad se već raspravlja o trgovini zanima me kakva su iskustva s Diskontom24 jer mislim kod njih naručiti Phenom II.

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Acquisitum Magnum - ADM

Evo danas stigla igračka.

Sve 5. Trpjeli sve moje prohtjeve i zahtjeve i mogu reći sve najbolje o njima.

Jedina mala stvar koja mi se ne sviđa (ali sasvim razumljiva i nikako ne bih to stavio kao minus) je ta da su mi stavili naljepnice na kućište odostraga (garancija), a pošto studiram u VŽu... Khmm, Khmm, mislim da nadogradnje budu bile samo oko Božića i preko ljeta.

Every hole is a goal!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Acquisitum Magnum - ADM
Bukva kaže...

Evo danas stigla igračka.

Sve 5. Trpjeli sve moje prohtjeve i zahtjeve i mogu reći sve najbolje o njima.

Jedina mala stvar koja mi se ne sviđa (ali sasvim razumljiva i nikako ne bih to stavio kao minus) je ta da su mi stavili naljepnice na kućište odostraga (garancija), a pošto studiram u VŽu... Khmm, Khmm, mislim da nadogradnje budu bile samo oko Božića i preko ljeta.

Imaš ljepu mašinicuuu,oprostite na OT nisam se mogo suzdržat!

Punk's not dead!!!!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice