Extreme Digital - iskustva

poruka: 2.395
|
čitano: 985.115
|
moderatori: vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
molnyi kaže...

Odmah zovem voditelja il koga već izravno u dućanu i refundiraju mi novce isti tren i kraj. Ja se ne mislim natezat il mi zamjenite il cu im svaki dan doc u ducan i tjera musterije. Tak se to inace radi

mos misliti kako ce ti to uspijeti...i jači su probali pa nije bilo bas puno utjecaja sto su zvali voditelja, vlasnike i ne znam šta ;=)

 

jedva čekam da ti nešto krepa pa da onda vidim koliko si jak :D

PCE nick: FRipper
11 godina
neaktivan
offline
Re: Extreme Digital - iskustva

Nece nista krepat, da je htjelo vec je trebalo. Uostalom meni nije problem cijeli dan sjedit kod njih u ducanu i zajebavat ih sve :) A kad sam uzimao u ducanu sam ih pitao koliko je vrijeme dostave i sve, oni su rekli 7-9 dana. Ja sam odgovorio da dolazim za 9 dana po to i tako je i bilo :)

Poruka je uređivana zadnji put sub 7.9.2013 20:34 (molnyi).
13 godina
offline
Extreme Digital - iskustva

molnyi, drago mi je da si zadovoljan uslugom ali nažalost po pitanju zadovoljstva s ovim shopom si u manjini. Nikad ne znaš kad ti može nešto krepati a ljudi po pitanju reklamacija imaju loša iskustva a to je jedna od najbitnijih stavki u trgovini, a ne niska cijena. Tu je neodgovaranje korisnicima na pozive, mailove... Iskreno ovaj shop bi meni bio najzadnja opcija za trgovinu koliko god imali niske cijene jer ako nemaju povjerenje kupaca uzalud im sve to. Moraju se potruditi da to poprave, kad se tu zaredaju u većini pozitivna iskustva počet ću i ja kupovati od njih.

Moj PC  
4 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Extreme Digital - iskustva

Žao mi je što su drugi imali negativna iskustva i volio bih da se to ne dešava, ja na sreću nisam imao te sam prošao dobro i trenutno sam zadovoljan ovime što sam kupio ( sve radi odlično). Ako su zaista takvi to pod hitno moraju popravit . Ja sam kupio tamo zbog toga što su cijene bile puno jeftinije, jedini razlog. Da nisu otišao bi u ADM. 

Poruka je uređivana zadnji put sub 7.9.2013 21:01 (molnyi).
11 godina
neaktivan
offline
Extreme Digital - iskustva

evo vidio sam ovu temu pa da se ja izjasnim jer sam u ed kupovao graficku asus 6670 i dosla je za 1 tjedan i nije mi bilo puno za cekati... tako da nemam lose iskustvo s njima

Gaming 4ever.
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Extreme Digital - iskustva

Ja sam do sad kupio samo zvučnu karticu kod njih. Došlo normalno, podigo ju u trgovini i sve ok.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
molnyi kaže...

Čitam postove ovdje i ko da ljudi koji koriste ovaj forum neznaju čitat što piše na stranici od exdigitala... Piše lijepo narudžbe se dostavljaju u roku od 7-9 radnih dana ( nedjelja se ne računa kao radni dan). Ako hoćete jeftinije stvari onda se i strpite malo. Ja sam svoj cijeli pc sastavio tamo i prosao za jedno 500-600 kn jeftinije. Isplati se, samo treba cekati tj-dva najviše :) Nikom nije toliko hitno da se nemre strpit toliko (bar ja tako mislim). Zadovoljan sam i sa kvalitetom usluge i proizvodima, cijenama pogotovo !

 

Evo meni je lijepo pisalo Monitor na EU zalihi, preuzimanje u dućanu za 2-4 dana (ne piše radnih, ali uopće nije ni bitno). Naručio 29.6., a dobio 12.8.

 

Meni nije bilo hitno i nije problem čekati, ali moraš priznat da ovo nije normalno.

13 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva

Dobio si nakon mjesec i pol dana ??

13 godina
offline
Extreme Digital - iskustva

Jednom sam im poslao mail sa svog žnj maila u ovo vrijeme negdje do 15 h max i odgovorili su na upit o SSD-u te njegovoj raspoloživosti u roku od 5 min, dobio odgovor da ga nema na stanju i super, dobio odgovor i to je to. To što su jeftiniji od drugih je super, ali uvijek kupim u provjerenim trgovinama di sam i prije kupovao, ADM, Links...Ma da se nebi još zezao sa reklamacijama s ovima, jbš 50-100 kn više, preboliš te pare i možeš mirno spavat.

► Play ▌▌ Pause ■ Stop
Moj PC  
3 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Extreme Digital - iskustva

Moje iskustvo je takvo da sam im uplatio novac a dobio paket sa otkupninom i sad jos od subote cekam da mi ponovo dodje... Sto bi rekao mracnjak E.A.Poe: never more

 
4 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Extreme Digital - iskustva

Imali su dosta dječjih bolesti, sad mi se čini bolje

 
0 2 hvala 0
13 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva

 I dalje ne odgovaraju na mailove kad im se neda. Ja u nedjelju navereč naručio SSD koji je bio označen "na zalihi" i isporuka u roku od 2 do 4 radna dana. Narudžbu su mi potvrdili i sad to tako stoji. Danas taj SSD i dalje stoji u statusu na zalihi ali sad piše da se može preuzeti u roku od 4 do 7 radnih dana  da je na europskom skladištu. To znači da će meni u Osijek doći možda sljedeći tjedan a možda tko zna kada. Smiješno ali istinito. Ni jedan web shop nema tako bezobraznu korisničku podršku kao ovi, ali ni tako niske cijene.

13 godina
offline
Extreme Digital - iskustva

Mislim da su oni svjesni da su najjeftiniji pa rade što hoće i kad hoće jer ljudi su spremni svašta istrpiti da ušparaju koju kunu.

Nek u drugim trgovinama padnu cijene na njihov nivo jao si ga njima, morati će malo drukčiju politiku voditi.

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Extreme Digital - iskustva

Ja kod njih uzeo Galaxy S4,bili su mi najpovoljniji jer sam uzimao mob na firmu..

Nazvao ih u petak,lik je bio ljubazan i poslao mi predračun( virman) na mail, u subotu ga platio i jučer su me zvali da će mi ga popodne dostaviti gdje treba..Ja popodne radio i kurir mi ga dofurao na posao u V.Goricu sa R1 računom...
Tako što se mene tiće,ja super zadovoljan{#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Extreme Digital - iskustva

Kupovao sam kod njih 3-4 puta i svaki put je sve prošlo bez problema, odnosno roba je stigla unutar onih 7-9 dana kako je i pisalo. Je da je to malo više nego kod ostalih shopova, ali s obzirom da sam u prosjeku uštedio oko 200 kn na svakoj kupovini nemam se razloga za buniti...

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
vrinho kaže...

(...)

Nek u drugim trgovinama padnu cijene na njihov nivo

(...)

 

Hahahaha

11 godina
neaktivan
offline
Extreme Digital - iskustva

ED je glupost, pise da imaju na skladistu, ali na europskom i dostava 2-4 dana, a kad ih kontaktiras dostava je 14 radnih dana.

Ma bezveze, kod njih nista nekupujem vise. Đabe sto su jeftini kada im je usluga iz doba pracovjeka.

Što hladnije to bolje...
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
Praedator kaže...

ED je glupost, pise da imaju na skladistu, ali na europskom i dostava 2-4 dana, a kad ih kontaktiras dostava je 14 radnih dana.

Ma bezveze, kod njih nista nekupujem vise. Đabe sto su jeftini kada im je usluga iz doba pracovjeka.

Za europsko skladište uvijek piše 7-9 dana, 2-4 dana je ako je roba u HR skladištu. Nigdje ne piše da oni i ovaj rok garantiraju, pa naručiš s plaćanjem pri preuzimanju pošiljke. Ako prođe više dana nego si spreman čekati jednostavno ne preuzmeš paket kad stigne i boli te k....

 

13 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva

Ali oni napišu da ga imaju pa onda opet čekaš 15 dana, brže stigne iz Kine. Ne kužim kako se ne mogu organizirati da brže to distribuiraju. To im je stvarno veliki minus.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Extreme Digital - iskustva

iskustva dosad samo pozitivna, narucio dosad od njih sveukupno 4 artikla i nikad problema

 

na mail odgovaraju unutar jednog radnog dana

 

ako je pisalo od 7-9 dana 9 dan je najkasnije bilo kod mene, s tim da su u dva slucaja dosli i dan ranije nego sto je najavljeno

 

nude opciju da sam izaberes dan dostave sto je odlicno, prilicno povoljniji u odnosu na druge i ogromno sirok izbor

 

ja mislim da bi neki ljudi tu na forumu htjeli da ako za nesto pise 7-9 dana da dodje za 3 dana

 

ocito da edigital nije za vas koji nemate strpljenja, ako znate da treba sacekat sto ne idete u ADM pa platite 100-150 kuna vise i skuplju dostavu

 

netko ce radije dat 150 kuna vise, netko ce sacekat tjedan dana, ja sam jedan od onih koji se ne voli razbacivat novcima 

 

12 godina
offline
Extreme Digital - iskustva

Evo prošlo više od mjesec dana od reklamacije mojeg glodavca i dalje štanjga...Operateri se javljaju, prodavači se izmjenjuju, šalju se mailovi u onaj super, turbo, prebrzi servis i dalje ništa...Ajde razmel bi da je neka komponenta, ali fucking mouse...Loše iskustvo za sad...

 
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
Volume kaže...
Praedator kaže...

ED je glupost, pise da imaju na skladistu, ali na europskom i dostava 2-4 dana, a kad ih kontaktiras dostava je 14 radnih dana.

Ma bezveze, kod njih nista nekupujem vise. Đabe sto su jeftini kada im je usluga iz doba pracovjeka.

Za europsko skladište uvijek piše 7-9 dana, 2-4 dana je ako je roba u HR skladištu. Nigdje ne piše da oni i ovaj rok garantiraju, pa naručiš s plaćanjem pri preuzimanju pošiljke. Ako prođe više dana nego si spreman čekati jednostavno ne preuzmeš paket kad stigne i boli te k....

 

http://www.edigital.hr/Monitori/LG_23EA63V-P_IPS_LED_monitor-p34270.html

 

Evo ti proizvod koji možeš preuzeti za 2-4 dana .... Ja sam ga naručio 29.6., a dobio 12.8.

13 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
Darko1983 kaže...
Volume kaže...

Za europsko skladište uvijek piše 7-9 dana, 2-4 dana je ako je roba u HR skladištu. Nigdje ne piše da oni i ovaj rok garantiraju, pa naručiš s plaćanjem pri preuzimanju pošiljke. Ako prođe više dana nego si spreman čekati jednostavno ne preuzmeš paket kad stigne i boli te k....

 

http://www.edigital.hr/Monitori/LG_23EA63V-P_IPS_LED_monitor-p34270.html

 

Evo ti proizvod koji možeš preuzeti za 2-4 dana .... Ja sam ga naručio 29.6., a dobio 12.8.

Ja sam samo govorio iz osobnog iskustva da ne bi ispalo da ih branim, zaboli me k.... za njih iskreno. Kako sam već rekao, kupovao sam kod njih nekoliko puta i svaki put je narudžba stigla unutar tih 7-9 dana kako je i pisalo na stranici. Da sam npr. to isto naručivao u Adm-u ili u nekom od ostalih shopova prošao bih oko 150-200 kn skuplje u prosjeku po kupovini. Tako da mi je draže pričekati par dana više i ostaviti koju kunu u džepu...

 

Inače, da se meni dogodilo to što i tebi nema šanse da bih preuzeo monitor nakon toliko čekanja iz principa. Rekao bi poštaru da ga vrati onome tko ga je i poslao i da ih usput nabije na neku stvar...

14 godina
offline
Extreme Digital - iskustva

Kvaliteta jamstvene podrške, prava je slika same kvalitete nekakvog shopa/dučana.

Po svemu sudeći, ovaj shop izbjegavam.

 

Za xurac ti ljubaznost prilikom kupovine, kad te kod jamstva/zamjene i sl, uredno oxjebu.

Dovoljno je pročitat 5-6 loših iskustava po tom pitanju, sve ti je jasno.

Pola vas (kako je netko već spomenuo), nije iskusilo situaciju kod reklamiranja, nego dojmove temeljite na kupovini.

 

Istina, ne temelji se sve na tih 5-6 iskustava.
Ali je činjenica da zavlačenje postoji.

Pametnom dosta! 

Moj PC  
9 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
zabranjeniples kaže...

Kvaliteta jamstvene podrške, prava je slika same kvalitete nekakvog shopa/dučana.

Po svemu sudeći, ovaj shop izbjegavam.

 

Za xurac ti ljubaznost prilikom kupovine, kad te kod jamstva/zamjene i sl, uredno oxjebu.

 

"kvaliteta jamstvene podrške" prava je slika poštovanja zakona odnosno zakona o obveznim odnosima. Direktno igranje prodavatelja s time je ples po tajnoj žici.

Svatko tko smatra da mu je pravo povrijeđeno može se obratiti inspektoratu kao i dr. npr društvu za zaštitu potrošača. Problem se može rješavati i putem suda ako je isplativo s obzirom na vrijednost stvari.

 

kupovao sam dvaput u tom shopu (GTX 660 i Nikon D5200) i sve je prošlo bezprijekorno, nisam naletio na probleme no i da jesam sumnjam da bi se željeli nasukati na pravnika.

Poruka je uređivana zadnji put čet 12.9.2013 12:54 (igy).
14 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
igy kaže...

 

kupovao sam dvaput u tom shopu (GTX 660 i Nikon D5200) i sve je prošlo bezprijekorno, nisam naletio na probleme no i da jesam sumnjam da bi se željeli nasukati na pravnika.

Slažem se s napisanim!

I s onim što sam obrisao iz citata.

Ali unatoč svemu tome, problema i dalje ima.

Spominju se nekakvi zakoni, pravna pitanja i slično.

Da se toga svi drže, vjerovatno ne bi bili u ovakvom stanju u kakvom se nalazimo.

 

Vezano za ovo što sam ostavio u citatu.

Opet se nalazimo u pitanju prodaje, a ne u pitanju reklamiranja nekakvog proizvoda.

Ponavlja, jedno je bit zadovoljan prilikom kupovine (prodavač/ica uljudan, uslužan, nasmijan, sexi), a drugo je pitanje reklamacije (nitko se ne javlja, sutra će/preksutra će/ u petak će... i sl.).

16 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
zabranjeniples kaže...

Spominju se nekakvi zakoni, pravna pitanja i slično.

Da se toga svi drže, vjerovatno ne bi bili u ovakvom stanju u kakvom se nalazimo.

 

 

Mnogi se ne drže zato što se nisu nasukali. Odnosno pojedinci nisu imali dovoljno inetersa (možda i volje) da se pozabave zaštitom svojih prava.

 

Npr. ako prodavatelj putem jamsvenoga lista jamči da će kvar ukloniti u razumnom roku ili određenom vremenoskom razdoblju ili će dati novu stvar, a onda se istekom tog razdoblja pravi lud onda je to svakako povreda po čijoj bi prijavi inspektorat trebao reagirati (pogotovu ako se takve prijave počnu gomilati).

Poruka je uređivana zadnji put čet 12.9.2013 13:01 (igy).
14 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
igy kaže...

 

Npr. ako prodavatelj putem jamsvenoga lista jamči da će kvar ukloniti u razumnom roku ili određenom vremenoskom razdoblju ili će dati novu stvar, a onda se istekom tog razdoblja pravi lud onda je to svakako povreda po čijoj bi prijavi inspektorat trebao reagirati (pogotovu ako se takve prijave počnu gomilati).

Ma slažem se sa svime, daleko od toga.

Samo eto, žalosno je da unatoč svemu, problema ima i dalje.

11 godina
neaktivan
offline
Extreme Digital - iskustva

ja imam za sad pozitivno iskustvo, u utorak navecer(10.8.) narucio monitor-http://www.edigital.hr/Monitori/LG_23EA63V-P_IPS_LED_monitor-p34270.html- i evo danas stigo(12.8.)

jedino sta je bilo, dode dostavljac oko 11 i kaze samo se podpisi ovdje i to je to, ja njemu moram platit to a on odma "nista nemoras platit" ja onako u soku wtf? i evo sad prije koju minutu zove dostavljac da kad je doso po monitor nisu mu nikakav papir dali da mora lovu uzet ili nest, da ce doc po pare sutra :D 

malo su zbunjeni ti ljudi tam u skladistu ili nest :D

 
1 2 hvala 0
13 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva

Ja jučer naručio i poklikao da mi danas dostave i naravno da ništa nije došlo.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice