World of Warcraft Molten server

poruka: 237
|
čitano: 72.146
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warcraft Molten server
Iv4n0u5 kaže...

Igra li tko na molten ragnaros serveru ak netko igra nek me doda i nek mi se javi nick mi je Harmafest

Igram ja ali low lvl :)

igram na DW i Warsong

 

People have been messing with me my whole life. I learned a long time ago that there's no sense getting all riled up every time a bunch of idiots give you a hard time. In the end, the universe tends
Poruka je uređivana zadnji put sub 3.12.2011 21:48 (Scarfaceee).
13 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft Molten server

ja i jso nekoliko frendova igramo na frostwolfu x3,   zovem se gasat pa me dodajte, za sad sam 28lvl hunter

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis..
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
World of Warcraft Molten server

Evo i prvi problemi s launchanjem Cataclysm Greymane realma   :(

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
World of Warcraft Molten server

jel neko igra catu na moltenu,da kaze kakvi su dojmovi,dali je uopce igrivo?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
World of Warcraft Molten server

Ja sam na 34 lvl-u s Human Paladinom. 

Neki questovi još ne rade no da se igrati.

Znam da dungeon finder ne radi, neke instance i battlegrounds.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: World of Warcraft Molten server
cale kaže...

jel neko igra catu na moltenu,da kaze kakvi su dojmovi,dali je uopce igrivo?

Počeo jučer čisto da vidim kako ide. Uzo BE Paladina i sad sam lvl 30 i mogu ti reći da id prilično dobro, neki questovi ne rade ali igrivo je. Laga nema i stalno nešto poboljšavaju. Čini se da nakon godinu dana WOTLK na moltenu prelazim na Catu

Basically any Mac is now an overrated/overpriced PC...
12 godina
offline
Re: World of Warcraft Molten server

Počeo jučer čisto da vidim kako ide. Uzo BE Paladina i sad sam lvl 30 i mogu ti reći da id prilično dobro, neki questovi ne rade ali igrivo je. Laga nema i stalno nešto poboljšavaju. Čini se da nakon godinu dana WOTLK na moltenu prelazim na Catu

Ja imam lvl 35 Human Prot. Paladina, predobar je :)

Samo šteta što će server ipak zadržati u USA... Nije mi neki gušt igrati sa 160ms pingom..

12 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft Molten server

Zašto ne radi dungeon finder? Kako ući u njih onda? molim pomoć :)

Now you see me, now you don't :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: World of Warcraft Molten server
xXxBartmanxXx kaže...

Zašto ne radi dungeon finder? Kako ući u njih onda? molim pomoć :)

Još ga nisu scriptali.

A u dungeone moraš sam ići sa ekipom..

16 godina
offline
World of Warcraft Molten server

Jučer su to sredili navečer izgleda, baš gledam na stranici.

Basically any Mac is now an overrated/overpriced PC...
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft Molten server

jel samo za Cataclysm il i WotLK?

 

Now you see me, now you don't :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: World of Warcraft Molten server
xXxBartmanxXx kaže...

jel samo za Cataclysm il i WotLK?

 

da to i mene zanima probao jucer na WotKL serveru i nista,dobio ćorak

12 godina
offline
World of Warcraft Molten server

Lijepo piše Greymane and Deepholm.

Poruka je uređivana zadnji put sub 3.3.2012 13:51 (XVII Mini).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
World of Warcraft Molten server

Jel igra tko na Deepholm da je horda? Nebitan lvl i klasa bitno da je naš čoek, tj balkanac. Dop*zdilo mi samom igrat

Basically any Mac is now an overrated/overpriced PC...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
World of Warcraft Molten server

a sto se tice spellova,vidio sam nesto na njihovoj stranici da ih tek kao stavljaju kod trenera.Sta to znaci da nema sve spellove

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
World of Warcraft Molten server

Hehe, još se to igra!

 

Meni je bio poprilično zgodan http://wowen.hellground.pl/ jer se igra TBC, nema čekanja, cca 2000 online, ljudi pomažu i nema spammera, jedini problem je što je 90% ekipa iz Poljske :)

 

Tu i tamo znam uletit malo, ali WoW je .... mrtav :)

http://www.appoteka.net/ - http://www.zvonimirbuzanic.com/ - http://www.doom.com.hr/
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: World of Warcraft Molten server
zbuzanic kaže...

Hehe, još se to igra!

 

Meni je bio poprilično zgodan http://wowen.hellground.pl/ jer se igra TBC, nema čekanja, cca 2000 online, ljudi pomažu i nema spammera, jedini problem je što je 90% ekipa iz Poljske :)

 

Tu i tamo znam uletit malo, ali WoW je .... mrtav :)

Definitvno je dead, al dok čekam da izađu "pande i pokemoni" na retail (čitaj: Mists of Pandaria) moram malo kratit vrijeme. Nezz nekako mi je molten najbolje legao još. WOTLK je preko 95% dovršen, a Cata se sređuje u hodu.

Basically any Mac is now an overrated/overpriced PC...
12 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft Molten server

Gdje mogu nac lik za download?

 

Great minds think alike :)
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: World of Warcraft Molten server
dark_wizz kaže...
zbuzanic kaže...

Hehe, još se to igra!

 

Meni je bio poprilično zgodan  http://wowen.hellground.pl/  jer se igra TBC, nema čekanja, cca 2000 online, ljudi pomažu i nema spammera, jedini problem je što je 90% ekipa iz Poljske :)

 

Tu i tamo znam uletit malo, ali WoW je .... mrtav :)

Definitvno je dead, al dok čekam da izađu "pande i pokemoni" na retail (čitaj: Mists of Pandaria) moram malo kratit vrijeme. Nezz nekako mi je molten najbolje legao još. WOTLK je preko 95% dovršen, a Cata se sređuje u hodu.

  cisto sumnjam,BC je mozda 95%,a lich je puno manje,ima dosta stvari koje su zbugane,al realno mislim da nikad nece moci proci 90% ni s jednom ekspanzijom

12 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft Molten server

igro tko na ragnaros x20?

www.youtube.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warcraft Molten server

 

 

Tony
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.7.2012 22:45 (Hypewower).
11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warcraft Molten server

Igram na Cataclysmi molten  na sargerasu x20 jel igram zbog toga sto se lvla brzo.

 

Zelim da se skupi barem 20-40 balkanaca za guild  i da ga osnujemo ga kada se skupi barem 15.

 

ako je netko za  onda neka me whisper u WoW-u  nek mi je Spartakwomen 40 lv sam sada sam poceo nema 15 min.

 

Uvjeti bi bili: koristiti teamspeak u raid

 

 

12 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft Molten server

igram na Ragnarosu x20 WOTLK
tražim nekakav guild za PVE (FOS, POS i HOR jedan quest run i ostalo farm) 
bio sam u balkanskom guildu Immortalls, no članovi su u zadnje vrijeme postali neaktivni
ako je netko na višem činu u nekom lijepom guildu (ne mora bit balkanski, tečno govorim eng) da mi pošalje u mail poruku da se nađemo jedan dan i da me prime u guild
glavni charr mi je Sorcererjoe mage lvl80, frost/arcane (PVP/PVE)
na glavnom imam JC (full) i Ench
na drugom charru lvl74 imam Blacksmithing i mining

te na zanjem engeniring

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft Molten server

Ja sam igrao na molten wowu na frostwolfu, lvl 45 night elf druid. Bugove i shebani dungeon finder sam trpio dok mi jednog dana nije puko film. I tako ja zivcan isti dan kupim wow. Nakon 4 dana dosadi mi... Najgore potrosenih 100 kuna u mom zivotu...

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: World of Warcraft Molten server
Roko567 kaže...

Ja sam igrao na molten wowu na frostwolfu, lvl 45 night elf druid. Bugove i shebani dungeon finder sam trpio dok mi jednog dana nije puko film. I tako ja zivcan isti dan kupim wow. Nakon 4 dana dosadi mi... Najgore potrosenih 100 kuna u mom zivotu...

Koliko znam da Dungeon Finder radi normalno ? 

Ako ti se neda levelat i to probaj na Warsongu, možda ti je PvP zabavniji.

Nema tog pitanja na kojeg ja imam pametan odgovor.
13 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warcraft Molten server

prodajem wow acc na moltenu za sve informacije posaljite poruku 

11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warcraft Molten server
Cromaki kaže...
Roko567 kaže...

Ja sam igrao na molten wowu na frostwolfu, lvl 45 night elf druid. Bugove i shebani dungeon finder sam trpio dok mi jednog dana nije puko film. I tako ja zivcan isti dan kupim wow. Nakon 4 dana dosadi mi... Najgore potrosenih 100 kuna u mom zivotu...

Koliko znam da Dungeon Finder radi normalno

Ako ti se neda levelat i to probaj na Warsongu, možda ti je PvP zabavniji.

U vrijeme kad sam ja igrao, on nije bio skriptiran. U dungeone se ulazilo samo u grupama. 

Opet sam se navukao na WoW, kvaka je bila u tome da mi je horda dosadila i sve je bilo nekako monotono.
Sad igram za alijansu, 25 lvl night elf rogue i super mi je! Okupio sam ekipu, skupa se levelamo, idemo u dungeone.....

13 godina
offline
World of Warcraft Molten server

uh evo da se i ja javim, igro wow od vremena scape gaminga (wow crack), pa preko magic wow-a do moltena, trenutno na moltenu i mogu rec da se fakat trude u skriptiranju i uklanjanju bugova..

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
World of Warcraft Molten server

server je ok sto se tice tih tehnickih stvari,ali je katastrofa sto se ljudi tice.Tamo je ekipa banana i jos imas one vote iteme,tak da mozes dobit skoro sve i to ekipa uglavnom radi.Samo vote,nagirat se i gotova stvar.Moj savjet ako zelis bas iskusit kak spada wow onda idi na neki di ima 1000 ljudi i da nema vote itema.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warcraft Molten server
cale kaže...

server je ok sto se tice tih tehnickih stvari,ali je katastrofa sto se ljudi tice.Tamo je ekipa banana i jos imas one vote iteme,tak da mozes dobit skoro sve i to ekipa uglavnom radi.Samo vote,nagirat se i gotova stvar.Moj savjet ako zelis bas iskusit kak spada wow onda idi na neki di ima 1000 ljudi i da nema vote itema.

nije baš tako...ti možeš kupitit stvari sa vote pointima, no one nisu jače od onih koje možeš kupiti za honour ili embleme iz dungeona...i kaj je najgore te stvari sa vote nisu ni za pve ni za pvp... onak pola-pola

to je možda za one kojima ne ide u početku pa da se malo "pogurnu" i ne odustaju od igre molten im da tu opremu sa kojom možeš imati najviše oko 4.5 kgs

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice