Galaxy S23 FE koristit će Exynos u Europi, dok će

poruka: 36
|
čitano: 13.119
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Galaxy S23 FE koristit će Exynos u Europi, dok će ".
12 godina
online
Re: Galaxy S23 FE koristit će Exynos u Europi, dok
Feudalac kaže...
Minneyar kaže...

Zanimljivo, ja sam silom prilika presao na iPhone (jedino sto se nudi kao sluzbeni) i taj FaceID mi je najgore sranje koje sam u zivotu vidio. Ne mozes jednostavno tapnut mobitel i otkljucat ga ako npr lezi na stolu nego ga moras pokupljat i stavljat pred facu, ili se naginjat, pa u voznji ako zelis otkljucat nedaj boze... i onda se jos sjeti taman tada pitat lozinku, zbilja odlicno i sigurno rjesenje  I onda netko svojevoljno da nekoliko tisuca eura za takvo smece koje te samo zajebava sa svojim "pametnim" rjesenjima

 Nije to tako crno bijelo. Ako ti već stoji izvan vidokruga FaceID sustava, onda ni ne vidiš ekran kako treba. Drugo, poruke ti ne mogu drugi čitati dok je na stolu pa slobodno odeš na WC, javiti se na uredski telefon, do printera i slično. U krajnjoj liniji, uvijek ga možeš nasloniti na kompjutor ili nešto slično da ti stoji ravno ispred tebe ili se javiti na poziv sa hej siri, prekinuti sa hej siri... odgovoriti na poruku glasom itd.

 

Za auto, nadam se da ne pišeš poruke, za sve drugo postoji hej siri... ako imaš carplay podržan, otključavanje ti ni netreba a Siri radi još bolje tako da ga uopće ne treba ni vaditi iz džepa. 

 

 

 

 Jednostavno mi nista ne znaci ta "sigurnost" i sta mogu na wc bez da mi itko cita poruke, jer nemam sta od koga skrivati i dovoljno sam nebitan da nikog ne zanima sta je u mom mobitelu. A i svi "normalni" mobiteli su isto zakljucani, samo ih je lakse za korisnika otkljucati fingerprintom - nije da mi netko moze slobodno uci u Android mobitel ako imam fingerprint ukljucen?

 

I neki put svako tolko trazi obvezno ukucavanje lozinke bez obzira na FaceID, a to zna biti i u voznji. Hej siri i ostale glasovne komande ne volim, ne koristim i ne zelim koristiti, probao sam nekad na Samsungu i cuo me krivo 90% puta.

 

Najvise od svega ne razumijem zasto nemam OPCIJU koristiti otisak prsta umjesto FaceID ako mi isti vise odgovara, i ne vidim koji je njegov downside u odnosu na FaceID, dok ih FaceID ima masu koji me doslovno smetaju u svakodnevnom koristenju telefona.

 

I jos ga ne mogu ni iskljuciti radi korporativnih sranja.

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
8 godina
offline
Re: Galaxy S23 FE koristit će Exynos u Europi, dok
Minneyar kaže...
Feudalac kaže...
Minneyar kaže...

Zanimljivo, ja sam silom prilika presao na iPhone (jedino sto se nudi kao sluzbeni) i taj FaceID mi je najgore sranje koje sam u zivotu vidio. Ne mozes jednostavno tapnut mobitel i otkljucat ga ako npr lezi na stolu nego ga moras pokupljat i stavljat pred facu, ili se naginjat, pa u voznji ako zelis otkljucat nedaj boze... i onda se jos sjeti taman tada pitat lozinku, zbilja odlicno i sigurno rjesenje  I onda netko svojevoljno da nekoliko tisuca eura za takvo smece koje te samo zajebava sa svojim "pametnim" rjesenjima

 Nije to tako crno bijelo. Ako ti već stoji izvan vidokruga FaceID sustava, onda ni ne vidiš ekran kako treba. Drugo, poruke ti ne mogu drugi čitati dok je na stolu pa slobodno odeš na WC, javiti se na uredski telefon, do printera i slično. U krajnjoj liniji, uvijek ga možeš nasloniti na kompjutor ili nešto slično da ti stoji ravno ispred tebe ili se javiti na poziv sa hej siri, prekinuti sa hej siri... odgovoriti na poruku glasom itd.

 

Za auto, nadam se da ne pišeš poruke, za sve drugo postoji hej siri... ako imaš carplay podržan, otključavanje ti ni netreba a Siri radi još bolje tako da ga uopće ne treba ni vaditi iz džepa. 

 

 

 

 Jednostavno mi nista ne znaci ta "sigurnost" i sta mogu na wc bez da mi itko cita poruke, jer nemam sta od koga skrivati i dovoljno sam nebitan da nikog ne zanima sta je u mom mobitelu. A i svi "normalni" mobiteli su isto zakljucani, samo ih je lakse za korisnika otkljucati fingerprintom - nije da mi netko moze slobodno uci u Android mobitel ako imam fingerprint ukljucen?

 

I neki put svako tolko trazi obvezno ukucavanje lozinke bez obzira na FaceID, a to zna biti i u voznji. Hej siri i ostale glasovne komande ne volim, ne koristim i ne zelim koristiti, probao sam nekad na Samsungu i cuo me krivo 90% puta.

 

Najvise od svega ne razumijem zasto nemam OPCIJU koristiti otisak prsta umjesto FaceID ako mi isti vise odgovara, i ne vidim koji je njegov downside u odnosu na FaceID, dok ih FaceID ima masu koji me doslovno smetaju u svakodnevnom koristenju telefona.

 

I jos ga ne mogu ni iskljuciti radi korporativnih sranja.

 Probaj siri. Za pozivanje i poruke je jako dobar; i ja sam bio protiv dok nisam s autom dobio podršku za carplay, sad "ne mogu" bez toga i vidim da dobro radi i samo sa običnim BT radiom. Naviknuvši se na korištenje, nekaj popravljam kod kuće, ruke prljave a moram po djecu u školu i iz druge sobe s nekih 7-8 metara pitam siri koliko je sati. Đubre me čulo i odgovorilo! Onda nađem da možeš odgovoriti na poziv dok ti je mobitel negdje ostavljen (punjač) i staviti ga na spiker samo glasovnom komandom i isto tako prekinuti poziv. Ima stvarno zgodnih stvari; ako čovjek ima potrebu za njima. Nije savršeno, recimo kod pozivanja traži da kažeš ime i prezime redoslijedom kako je napisano u imeniku; ali uglavnom prihvaća samo ime ako si komunicirao s tom osobom u zadnje vrijeme. Recimo da u 95% i više slučajeva radi bez greške. Preporodio sam se u vožnji otkad sam počeo koristiti glasovne komande.

Ja rekoh
Poruka je uređivana zadnji put uto 18.7.2023 10:56 (Feudalac).
6 godina
offline
Galaxy S23 FE koristit će Exynos u Europi, dok će

Naslov teme je :

 

  • Galaxy S23 FE koristit će Exynos u Europi, dok će verzija u SAD-u dobiti Snapdragon

 

 

 

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Galaxy S23 FE koristit će Exynos u Europi, dok će

Fora mi je kako je OK opravdavati kada bilo koja firma osim Apple-a je*e svoje korisnike...

 

Da, da, ma predivan procesor, evo nice - sve najbolje  - a losiji - LMAO!

 

Treba sve prozivati na njihov bullshit!

NULL!=NULL
 
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Galaxy S23 FE koristit će Exynos u Europi, dok će

Samsung vec godinama vara Europske kupce, prodavajuci, po istoj ili vecoj cijeni, uredaj sa istim nazivom, a drugacijim specifikacijama, slabijim performansama i slabijim trajanjem baterije.

 

Sve moguce udruge za zastitu potrosaca, Europski parlamentarni odbori za zastitu trzisnog natjecanja i odbori za zastitu potrosaca, niti glasa o tome.

 

Bitno da mozemo kupiti jednako kvalitetan prasak za ves na teritoriju cijele Europe 

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Galaxy S23 FE koristit će Exynos u Europi, dok

Koliko znam, oni na cijelom EU tržištu moraju prodavati isti uređaj što i rade, pa se zato ne javljaju. Ali svatko ga može prijavit EU ako misli da bi se trebali pozabavit tim pitanjem.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice