3 GB RAM-a za smartfone

poruka: 62
|
čitano: 6.079
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "3 GB RAM-a za smartfone".
15 godina
offline
Re: 3 GB RAM-a za smartfone
chutac kaže...

  Istina, svi žele biti bolji od drugih i sve propada na taj način.

Svima je bitan novac, ne razum.

 

Da, i eto ti odgovora zašto se pumpa hardver, zato da se proda. 

 

hobi:moj-android.net
10 godina
protjeran
offline
Re: 3 GB RAM-a za smartfone
nine kaže...

ovo pumpanje libida gadgetima mi je super-smiješno... dajte još tih kako bariti mobitelom {#}{#}{#}

Potpisujem.

@Mitch:

Ja sam ti malo pregnjio da bih danas išao bariti curke... ali priznam da sam najviše volio skidati trebe lakostičarima koji bi ovlaš stavili ključeve od BMW-a (pandan današnjim iPhoneima) na šank. S tom razlikom da one koje bi stvarno pušile priču "dosta o meni, ajmo malo o mom novom (whatever)" ne bih ni štapom, ni da mi plate. Kupljeno - frigidno. Većina cura, srećom, kima glavom i guta priču SAMO dok joj plaćaš cugu, a šmugnut će na pravu zabavu čim joj se ukaže prilika ili sponzor zabrazdi u alkohol ili spi... pare.

Čitaj dobre knjige, gledaj zanimljive filmove, slušaj dobru muziku, bavi se zanimljivim hobijima (i uz to nemoj se fizički baš usvinjiti) - to je interesantno i hebozovno, a ne komad hardvera kojim kao nešto dokazuješ.

I ulaganje u socijalnu inteligenciju - s twisterom, pictionarijem ili belom ćeš prije naći partnera/icu nego li dangubiti po forumima. Frizurica, šuljica i gejfon smrde na neuspjeh na kilometar. Brijem da je 500% bolji (a isto seljibelji) ribafishtm ulet "ajmo na ćevape pa kud nam se pukne" :-)

 

is.gd/filipvk1000 : -Da bar NEBUDE,bilo bi super VIDIT ali imam tako jak OSJEČAJ da će ovo LIČIT strašno na Android- is.gd/VelikiBrat -Ne znam, meni ovo očajno izgleda (VIZUALNO).-
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice