Nove tarife iz Vipneta

poruka: 39
|
čitano: 9.327
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nove tarife iz Vipneta".
14 godina
neaktivan
offline
RE: Nove tarife iz Vipneta
BMT kaže...

Ako je ovo istina, a još uvijek se ne može službeno saznati na njihovom sajtu jer ga non-stop mijenjaju, onda je to prava katastrofa. Jedina "normalna" VIP-ova pretplata je bila Easy+ Promo. Plaća se samo radijska frekvencija, a pozivi prema svim mrežama u svako doba dana i noći 0,91 kn/min.

Da, tu sam i ja ubo, nikakvih pretplata, ni ugovora ni minimalnih potrosnji, sve mreze za 0,91.

Ne znam sta im bi da su dali takvu tarifu, za njih potpuno netipicna, valjda je zato i bila tako kratko u ponudi, pa tko uzeo uzeo...srecom ja sam taman u to vrijeme trazio neki mob.

 

I uz to koristim Tele2, koji je extra jeftin. Uglavnom ta komobinacija mi je skinula racun moba za vise od 70%

Poruka je uređivana zadnji put pet 9.4.2010 11:38 (miki1981).
15 godina
offline
RE: Nove tarife iz Vipneta
miki1981 kaže...
BMT kaže...

Ako je ovo istina, a još uvijek se ne može službeno saznati na njihovom sajtu jer ga non-stop mijenjaju, onda je to prava katastrofa. Jedina "normalna" VIP-ova pretplata je bila Easy+ Promo. Plaća se samo radijska frekvencija, a pozivi prema svim mrežama u svako doba dana i noći 0,91 kn/min.

Da, tu sam i ja ubo, nikakvih pretplata, ni ugovora ni minimalnih potrosnji, sve mreze za 0,91.

Ne znam sta im bi da su dali takvu tarifu, za njih potpuno netipicna, valjda je zato i bila tako kratko u ponudi, pa tko uzeo uzeo...srecom ja sam taman u to vrijeme trazio neki mob.

 

I uz to koristim Tele2, koji je extra jeftin. Uglavnom ta komobinacija mi je skinula racun moba za vise od 70%

A istovremeno s uvođenjem ovih tarifa nisu se pohvalili da korisnici easy+ promo tarife više ne mogu (a do prije uvođenja ovih tarifa mogoše) produljiti ugovor nakon isteka i nabaviti novi telefon po povoljnijoj cijeni. Toliko o VIP-ovskom poštenju.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Nove tarife iz Vipneta
BMT kaže...

A istovremeno s uvođenjem ovih tarifa nisu se pohvalili da korisnici easy+ promo tarife više ne mogu (a do prije uvođenja ovih tarifa mogoše) produljiti ugovor nakon isteka i nabaviti novi telefon po povoljnijoj cijeni. Toliko o VIP-ovskom poštenju.

Easy+ promo tarifa nema produzenja, nema n iobaveznog trajanja, i traje mi i dalje, dok god se ja ne odlucim prebaciti na neku drugu tarifu, ili dok god je oni ne ukinu, a za postojece korisnike nije ukinuta. Tako da meni i dalje to odgovara super. U stvari nije mi da mi tarifa kao tarifa nes treba, nego je meni sta za 35kn kupim 450 sms poruka mjesecno. Jer taj vip koristim najvise samo za slanje sms-a prema vipu i za primanje poziva.

15 godina
offline
RE: Nove tarife iz Vipneta
miki1981 kaže...
BMT kaže...

A istovremeno s uvođenjem ovih tarifa nisu se pohvalili da korisnici easy+ promo tarife više ne mogu (a do prije uvođenja ovih tarifa mogoše) produljiti ugovor nakon isteka i nabaviti novi telefon po povoljnijoj cijeni. Toliko o VIP-ovskom poštenju.

Easy+ promo tarifa nema produzenja, nema n iobaveznog trajanja, i traje mi i dalje, dok god se ja ne odlucim prebaciti na neku drugu tarifu, ili dok god je oni ne ukinu, a za postojece korisnike nije ukinuta. Tako da meni i dalje to odgovara super. U stvari nije mi da mi tarifa kao tarifa nes treba, nego je meni sta za 35kn kupim 450 sms poruka mjesecno. Jer taj vip koristim najvise samo za slanje sms-a prema vipu i za primanje poziva.

Možda nisam bio jasan. Tarifa se može koristiti dovijeka, ali se do prije dva dana moglo nabaviti telefon iz njihove ponude po nižoj cijeni uz produljenje ove tarife. Sad to više nije moguće. Tko hoće jeftiniji telefon, mora promijeniti tarifu. To je ujedno i jedina pretplatnička tarifa na kojoj su uveli da nema povoljnijih telefona ako se produži ugovorna obaveza.

16 godina
offline
RE: Nove tarife iz Vipneta
Bukva kaže...
Mentor kaže...

svi naplacuju uspostavu poziva a za pretplatnike je svugdje prva minuta 60sec a to mozemo zahvaliti nasoj dragoj vladi kad je uvela operaterima harac od 6% na neto zaradu,di ce oni nego preko nasih leđa.

Ja ne plaćam uspostavu poziva u Tele2.

Ima tarifa u kojima se plaća, ima u kojima ne...

U ViP-u također - ženi sam još prije nekoliko godina uzeo business 300 (koju su BTW ukinuli u međuvremenu, ali se može produljivati ugovor sa starim uvjetima) i tamo nema naplate uspostave poziva, ima 1+1 besplatan broj (prvi je skroz besplatan, ovaj dodatni se doplaćuje 30 kn/mj.) i niti jedna tarifa se ne može mjeriti s ovom po potrošnji. Razlog? Njen stil korištenja mobitela - ima tonu razgovora od po par sekundi, kada god joj se prohtije, ona nazove nekog, pa makar i da kaže da je krivo nazvala :D

 

Zato sam ja srećom na prepaidu i trošim cca. 300 kn godišnje. Sva sreća da ne volim telefone niti duge razgovore - a ženi sam ionako na besplatnom broju ;)

 

Jedino što bi njoj možda moglo biti bolje po cijenama je Tele2, ali tu smo se već ranije opekli, jer oni jako loše stoje (ili su bar stajali) po pitanju roaminga (nema ga - ili se tu konačno nešto promijenilo?), a žena je često vani. Jbg, nemožeš imati sve.

Gledam te!
14 godina
neaktivan
offline
RE: Nove tarife iz Vipneta

@BMT - jep, sorry, ja krivo shvatio. Da, prvi put, kad sam dogovorio tarifu onda sam mogao uzet i mob jeftinije, a za kasnije se stvarno nisam ni informirao, al znaci ne moze...al dobro, to mi nije ni bitno, ne kupujem te mobitele od operatera vec neko vrijeme, i od kad sam prestao od tad vise ni nemam problema nikakvih sa mobitelima.

 

@Veliki Brat - Ja sa tele2 u roamingu jako zadovoljan, prvi put njihov mob u roamingu koristio pred 2 i pol godine i od onda ga u roamingu koristim po 5-6 puta godisnje po par dana do 2 tjedna, najčešće u Austriji, Sloveniji, Italiji, Njemačkoj, Danskoj i UK i problema nikad ni je bilo. Koristio sam ga jos u par zemalja, ali samo ono u voznji kroz njih, pa nemogu dat neku reprezentativniju ocijenu ali isto tako nisam imao problema.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Nove tarife iz Vipneta
istina, pozive na druge mreze naplacuju ko suho zlato.. evo tocno se sjecam kad sam zvao frenda na tele2, razgovarao sam manje od minutu i skinuo mi je 6 kuna..
01000010 01110010 00000111 01111000 || Dajem lockerz pozivnice!! javite se na PM :D
14 godina
offline
RE: Nove tarife iz Vipneta

Sve zbog nas...vlasnici vipove ideal tarife(dakle pretplata 50kn) bez aktivacije bilo koje mobilne tarife ovoliko plaćaju manje od 3 megabajta mobilnog prometa

 

 

 

račun račun
15 godina
offline
Nove tarife iz Vipneta

Pa zato si aktiviraš mobilni internet za 15 kuna i miran si. Ja sam sad na prepaid ubacio 100MB-a za 30kuna, i sad lijepo bez opterečenja surfam po netu, gledam mail i slično.

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice