Obnovljen MAXtv

poruka: 46
|
čitano: 17.961
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Obnovljen MAXtv".
15 godina
offline
Obnovljen MAXtv

stiglo je uglavnom valjda svima..al jos ne funkcionira kako treba...u videoteci mi se zasteka pa moram STB gasit...inace je ok :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Obnovljen MAXtv

evo bas sad gledam i izgleda super, malo je brzi(makar meni) 

15 godina
neaktivan
offline
Obnovljen MAXtv

evo ja sad maloprije ukljucio i vidim novi dizajn, onda kad gledam TV mi prije nije radio txt a sad mi radi, sucelje je BRŽE...itd...ima nove mogucnosti...

zasto su smajlici zuti? Hmm...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Obnovljen MAXtv

i meni isto zašteka u videoteci...i moram onda ugasit iz struje i upalit,ništa drugo ne pomaže...

 

barem je tak bilo jutros,sad nisam gledao..

16 godina
neaktivan
offline
Obnovljen MAXtv

I koliko vidim od novog updatea ponovo se mogu snimati svi programi na dvd recorder.

I am Guybrush Threepwood, Mighty Pirate!
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Obnovljen MAXtv

Evo i ja danas dobio novo sučelje, moram priznati vrlo lijepo izgleda ali dosta bugovito. Do sada sam 3 puta morao resetirati STB (Siemens), a sa starim softverom nisam nikad imao problema

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Obnovljen MAXtv
vistma kaže...

Evo i ja danas dobio novo sučelje, moram priznati vrlo lijepo izgleda ali dosta bugovito. Do sada sam 3 puta morao resetirati STB (Siemens), a sa starim softverom nisam nikad imao problema

  ja sam ga jednom morao resetirati, malo je bugovit ali svejedno je bolje nego prije
16 godina
offline
Obnovljen MAXtv

Takodjer nisu samo vizualno prosli na novo, slika sad ide u 1080i, prije je 720p bilo, 1080p jos uvjek nije dostupno

People who are crazy enough to think they can change the world are the ones who do.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Obnovljen MAXtv

kako ste vi zadovoljni maxtv-om ja bi si ga uzeo netreba mi snimalic tj necu je koristiti imam maxadsl flat nego me zanimaju programi kakvih ima i koliko kosta mj

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Obnovljen MAXtv

65 kn osnovni paket....vise o programima citaj na http://www.tportal.hr/maxtv/fset.html

meni inace ok..uveli nekoliko novih programa prosli i ovaj mjesec..plus sucelje..

16 godina
neaktivan
offline
Obnovljen MAXtv

Zašto mi šteka slika kad gledam nešto iz Snimalice ili Videoteke?

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tešku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Obnovljen MAXtv
lzgr kaže...

Zašto mi šteka slika kad gledam nešto iz Snimalice ili Videoteke?

 jer je to maxtv, tadada dada
People who are crazy enough to think they can change the world are the ones who do.
16 godina
offline
RE: Obnovljen MAXtv
Aki kaže...

Takodjer nisu samo vizualno prosli na novo, slika sad ide u 1080i, prije je 720p bilo, 1080p jos uvjek nije dostupno

 Kaj zbilja? Kod mene nije nikad bilo max. 720p. Bilo je 576p, a sad je 1080i ili manje kak si namjestim, ali nikad nije bilo samo 720p.
Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
16 godina
offline
RE: Obnovljen MAXtv
Igor kaže...
 Kaj zbilja? Kod mene nije nikad bilo max. 720p. Bilo je 576p, a sad je 1080i ili manje kak si namjestim, ali nikad nije bilo samo 720p.
 meni je bilo 720p prije, sad je 1080i, dajte 1080p! :)
People who are crazy enough to think they can change the world are the ones who do.
16 godina
offline
Obnovljen MAXtv

ja imam Scientific Atlanta STB i od ove promjene je puno puno brža reakcija na daljinski, prije je trebalo dobrano stisnuti gumb na daljinskom kod biranja broja programa, sad je instant reakcija na stisak gumba

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Obnovljen MAXtv
Wolverine kaže...

ja imam Scientific Atlanta STB i od ove promjene je puno puno brža reakcija na daljinski, prije je trebalo dobrano stisnuti gumb na daljinskom kod biranja broja programa, sad je instant reakcija na stisak gumba

 i ja sam to primijetil
People who are crazy enough to think they can change the world are the ones who do.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice