Poznate cijene iPhonea 7 u Hrvatskoj

poruka: 73
|
čitano: 9.932
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Poznate cijene iPhonea 7 u Hrvatskoj".
12 godina
neaktivan
offline
Re: Poznate cijene iPhonea 7 u Hrvatskoj

Banke ce ove godine zaraditi puno novca pomocu kredita. I jos vise ljudi ce jesti pastete, al hodati s mobitelima ponosno u ruci.

k
16 godina
neaktivan
offline
Poznate cijene iPhonea 7 u Hrvatskoj

S obzirom na potražnju i odličan hardver cijena bi mogla biti i veća 

But how do it know
 
2 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Poznate cijene iPhonea 7 u Hrvatskoj

s obzirom na kvalitetu i u usporedbi s ostalim mobitelima na tržištu sasvim realne i prihvatljive cijene...

 
1 2 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Poznate cijene iPhonea 7 u Hrvatskoj

za te novce kupis xiaomi mi5 i golfa 3...imas mobitel 2 puta bolji od ajfona i auto 

R.I.P. Aziz Sergeyevich Shavershian
Moj PC  
9 3 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Poznate cijene iPhonea 7 u Hrvatskoj
Super mu stoji, ne savija se kad ga staviš u džep, lovi signal odlično bez obzira u kojoj ruci ga držiš... Ovo, baš je super i ima 5 godišnje jamstvo ;-)

Za one koji ne kuže poantu: riječ je o TV-u koji vrti Android na 4 jezgrenom procesoru i pokreće sve relevantne aplikacije poznate iz Android i iOS svijeta. Ima 4K panel sa HDR-om, HAVC dekoder, PiP...

E sad, ili mene neće matematika ili mi nema logike koliko dijelova / novaca je ugrađeno u taj tv, a koliko u iPhone/Samsung flagshipove, a da im je cijena u maloprodaja izjednačena??
15 godina
protjeran
offline
Poznate cijene iPhonea 7 u Hrvatskoj

Nisu svi siromasi i ne žele se gnjaviti specifikacijama. Zanima ih proizvod koji radi.

Baš danas slušao Twit i komentiraju kako zlatni iWatch neće dobiti update ali kako je nekome tih 10k dolara ništa kad kupuje cipele od 7k. S7 je do prije par tjedana bio 5500-6000 kn. I što sad?

Ja sam na Winphone od 1000 kn. Ne bi nikad dao 2500-3000 kn za One+ i ostale igračke. Kome se da zezati s flashanjem, rootanjem neka izvoli. Zamisli neukirurga kome se da trošiti 5 minuta na priču o mobitelu. Ima čovjek pametnijeg posla.

Da imam brdo para uzeo bi iphone.

Eto, udrite dalje....

 

P.S. Cijena je prilagodjena konkurenciji, kvaliteti, brandu, tržištu,... Meni nije jasno tko recimo kupuje S7 u trgovini za 5000 kn. ove godine S7 drži cijenu kao da je od zlata. Prošle godine je S6 u trgovini u 6 mjesecu na akciji bio 4200. Uz Amex 3800. Toliko o cijenama

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.9.2016 22:21 (CroDexter).
 
3 4 hvala 0
13 godina
offline
Re: Poznate cijene iPhonea 7 u Hrvatskoj
Luciano kaže...
Super mu stoji, ne savija se kad ga staviš u džep, lovi signal odlično bez obzira u kojoj ruci ga držiš... Ovo, baš je super i ima 5 godišnje jamstvo ;-)

Za one koji ne kuže poantu: riječ je o TV-u koji vrti Android na 4 jezgrenom procesoru i pokreće sve relevantne aplikacije poznate iz Android i iOS svijeta. Ima 4K panel sa HDR-om, HAVC dekoder, PiP...

E sad, ili mene neće matematika ili mi nema logike koliko dijelova / novaca je ugrađeno u taj tv, a koliko u iPhone/Samsung flagshipove, a da im je cijena u maloprodaja izjednačena??

 minjaturizacija košta :D

15 godina
protjeran
offline
Re: Poznate cijene iPhonea 7 u Hrvatskoj
Luciano kaže...
Super mu stoji, ne savija se kad ga staviš u džep, lovi signal odlično bez obzira u kojoj ruci ga držiš... Ovo, baš je super i ima 5 godišnje jamstvo ;-)

Za one koji ne kuže poantu: riječ je o TV-u koji vrti Android na 4 jezgrenom procesoru i pokreće sve relevantne aplikacije poznate iz Android i iOS svijeta. Ima 4K panel sa HDR-om, HAVC dekoder, PiP...

E sad, ili mene neće matematika ili mi nema logike koliko dijelova / novaca je ugrađeno u taj tv, a koliko u iPhone/Samsung flagshipove, a da im je cijena u maloprodaja izjednačena??

Navodno su na TV-ima profitne margine kiriki. Svi mogu napraviti tv koji radi. I kod mobitela se to dogadja. Prije 2, 3, 4 godine kineski mobiteli su bili smeće. Zato je važan branding ali i eko sustav.

16 godina
online
Re: Poznate cijene iPhonea 7 u Hrvatskoj
ITman kaže...

Fina je cena, prava domaća, šte ima više penezi neg pameti naj si ga kupi.

Žalosno je samo da smo tak jadna država i da smo na to spali da nam je jedan faking smartfon statusni simbol, i da puno ljudi bude dalo te pare samo da bi dokazali sebi i drugima da se "ima".

Pa nije to tak samo u Hrvatskoj, u Americi pa i globalno je još i luđa situacija, bez iŠljama ne moš niti do pekare po burek itd.Kolko ono u Hrvatskoj košta ovaj najskuplji iŠljam 7, dakle kao slobodan uređaj bez ikakvih preplata suma sumarum 9200kn.

 

Eto kaj se može kupit za istu lovu, pa sad ti vidi jedan šminkerski iŠljam smrad vs ovo dole fučkaj ga sad.

 

Trek FX 7.2 globalno jedan od dva najprodavanija modela bajsa u ovoj cjenovnoj klasi

 

http://www.rog-joma.hr/bicikli_detalj.php?i=14748

 

Ok Multimedijski Laptop 17 veličine

 

https://www.protis.hr/products/details/prijenosno-racunalo-lenovo-g7080-80ff0082sc/102566

 

27/1080p AMVA monitor

 

https://www.nabava.net/monitori__90/benq-monitor-ew2750zl-led-27__16186331

 

AMD Radeon RX460

 

https://www.protis.hr/products/details/graficka-kartica-sapphire-amd-radeon-rx-460-nitro-gddr5-4gb128bit-1250mhz1750mhz-pcie-30-x16-hdmi-dvid-dualx-coolerdouble-slot-lite-retail/115259

 

Na kraju još nam ostane 300kn, taman dosta za odlazak u salon za masažu+veseli završetak.

 

 

https://www.malwarebytes.org/antiexploit/index.html
16 godina
online
Re: Poznate cijene iPhonea 7 u Hrvatskoj
Luciano kaže...
Za malo više novaca (ip7+ 256gb) kupio sam nedavno mlađem sinu Braviu 4K HDR od 55" ?! Hvala Apple, mene više nećeš šišati :-P

 Hm, al te ošišao Sony 😀

16 godina
online
Re: Poznate cijene iPhonea 7 u Hrvatskoj
Chronosus kaže...

 

Pokazao ga kolegi koji je nedavno kupio iP6s i pitao ga što misli koliko košta. Procjena je bila 4,5k.

 

 

 Nadam se da kolega ne radi na radnom mjestu procjenitelja inače propade firma...

10 godina
neaktivan
offline
Re: Poznate cijene iPhonea 7 u Hrvatskoj
SupremeCommander kaže...

7+ 32GB u hrvatskom telekomu sa uracunatom 24mj. pretplatom:

 

Start: 6458 + 2856 = 9314 kn

Pricam: 5598+4296 = 9894 kn

Surfam: 5598+4296 = 9894 kn

Imam sve: 3698 + 6936 = 10634 kn

Premium: 2098 + 12216 = 14314 kn

 

7+ 128GB je tocno 800kn skuplji u svim tarifama.

 

 Jebote dodaj onda još kućne režije i gorivo pa će ispast da iphone košta 20 000 kn 

 

Pa neku tarifu moraš koristit koji god mobitel da imaš, znači ako trošiš 150 kuna mjesečno toliko ćeš potrošiti i na iphoneu, samsungu i htcu. Pa ne vidim zašto tu cijenu dodaješ na cijenu mobitela koja se zna kolika je.

Iphone 7 32gb - 6296 kn

Iphone 7 plus 32gb - 7419 kn

 

8 godina
neaktivan
offline
Re: Poznate cijene iPhonea 7 u Hrvatskoj
Cijeli kapitalizam je takav, ne samo mi.
https://en.wikiquote.org/wiki/Mikhail_Bakunin
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Poznate cijene iPhonea 7 u Hrvatskoj
brachonelix kaže... 

 Jebote dodaj onda još kućne režije i gorivo pa će ispast da iphone košta 20 000 kn 

 

Pa neku tarifu moraš koristit koji god mobitel da imaš, znači ako trošiš 150 kuna mjesečno toliko ćeš potrošiti i na iphoneu, samsungu i htcu. Pa ne vidim zašto tu cijenu dodaješ na cijenu mobitela koja se zna kolika je.

Iphone 7 32gb - 6296 kn

Iphone 7 plus 32gb - 7419 kn

Za 90% ljudi je jedini smisao tih tarifa otplata mobitela na rate. Ne znam kolika ovca moraš biti da uzmeš "Imam Sve" ili Surfam/Pričam tarifu za 199kn/139kn kad možeš uzeti zmajsku opciju za 59kn.

 

Those damn scientist people have been promising global warming for years now. But when I go outside it's still very cold. I want the global warming like they promised NOW! I hate being col
16 godina
offline
Re: Poznate cijene iPhonea 7 u Hrvatskoj
kerum kaže...

 

uzet ću ga samo jer mi ga firma daje

 

Zapamti, there is no such thing as a free lunch ;)

14 godina
offline
Poznate cijene iPhonea 7 u Hrvatskoj

Ne znam za vas,  ali ja uvijek uzmem po jedan u svakoj boji.  Propao bi u zemlju od srama da me vide svaki dan s istim. 

You don't fucking play a videogame for 30 minutes... You spare at least an hour and a half. And end up playing 3 hou
Moj PC  
5 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Poznate cijene iPhonea 7 u Hrvatskoj
Ljudi daju puno vise love za puno besmislenije stvari. Daju tisuce eura vise za vw a isto imaju u dacii i hyundaiu. Daju stotine i tisuce kuna mjesecno za cigarete, a iphone da otplatis je 3x manje u 2 godine.
 
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Poznate cijene iPhonea 7 u Hrvatskoj
F10EXX kaže...
Ljudi daju puno vise love za puno besmislenije stvari. Daju tisuce eura vise za vw a isto imaju u dacii i hyundaiu. Daju stotine i tisuce kuna mjesecno za cigarete, a iphone da otplatis je 3x manje u 2 godine.

 Slazem se.

Zivimo u zemlji licemjerja, apsurda i kontradiktornosti, ajfon je samo jedan djelic toga, a dok bi nabrajal ostale stvari koje su "nebitne" ne bi sve stalo ovdje..

Mislim da je ajfon trn u oku, a zakaj, to znaju samo oni kojima smeta..

 

Cijena je takva kakva je, a tu sad mogu nabrajt u nedogled i ostale cijene koje su nabrijane..

 

Za kog oni rade te ajfone? Za nas, masu, svaki je od nas dio te mase, bilo to vozis das auto ili kupis ajfon, koja je razlika..

 

Dal je skup? Skup je ko vrag, nije nis skuplji neg nadolazeci Note 7..

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 17.9.2016 8:25 (zvonac).
12 godina
offline
Re: Poznate cijene iPhonea 7 u Hrvatskoj
zvonac kaže...

Dal je skup? Skup je ko vrag, nije nis skuplji neg nadolazeci Note 7..

 

 

 S tim da je Note 7 puno manje poseban u odnosu na konkurenciju u usporedbi s iPhoneom 7. Za Note 7 stvarno mozes reci da ima konkurencije slicnih mogucnosti. Za iPhone bas i ne.

16 godina
offline
Poznate cijene iPhonea 7 u Hrvatskoj
Ono kaj uvijek velim, ajfonu priznam ispeglani OS i redoviti updatei, naravno hardver prilagodjen softveru, konacni rezultat je odlican, nije ni cudo kad imaju jedan model u ponudi..

Ostalo, ne obara me s nogu, al ajd, ove godine mi je ipak malo bolji, neg 6s:D Imaju jak marketing i tu im svaka cast, a dodatni plus je jos kaj ima mali gubitak vrijednosti kod prodaje rabljenog...




Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Poznate cijene iPhonea 7 u Hrvatskoj
movie kaže...
Chronosus kaže...

 

Pokazao ga kolegi koji je nedavno kupio iP6s i pitao ga što misli koliko košta. Procjena je bila 4,5k.

 

 

 Nadam se da kolega ne radi na radnom mjestu procjenitelja inače propade firma...

 

Čovjek je kupio iPhone i Golfa.. Očito nije baš dobar s procjenama.

12 godina
offline
Re: Poznate cijene iPhonea 7 u Hrvatskoj
flash6 kaže...
Luciano kaže...
Za malo više novaca (ip7+ 256gb) kupio sam nedavno mlađem sinu Braviu 4K HDR od 55" ?! Hvala Apple, mene više nećeš šišati :-P

 i? kako mu stoji u dzepu?

 Nisi skužio poantu... Još mu je i ostalo za Android flagship i odveo sina na ćevape.

Xiaomi Redmi 3S + Mi Wifi Router + Mi Band 2 - MIUI General Moderator
14 godina
neaktivan
offline
Re: Poznate cijene iPhonea 7 u Hrvatskoj
F10EXX kaže...
zvonac kaže...

Dal je skup? Skup je ko vrag, nije nis skuplji neg nadolazeci Note 7..

 S tim da je Note 7 puno manje poseban u odnosu na konkurenciju u usporedbi s iPhoneom 7. Za Note 7 stvarno mozes reci da ima konkurencije slicnih mogucnosti. Za iPhone bas i ne.

Koje su to mogućnosti po kojima je iPhone poseban u odnosu na konkurenciju? Osim rastuće liste nepostojećih fičra?

15 godina
offline
Poznate cijene iPhonea 7 u Hrvatskoj

iz iskustva potvrđujem da bolji učinak ima poluvaljkasta izbočina na hlačama sprijeda nego četvrtasta straga. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
7 0 hvala 0
11 godina
offline
Poznate cijene iPhonea 7 u Hrvatskoj

.......

Poruka je uređivana zadnji put ned 20.11.2016 8:00 (GSP).
 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Poznate cijene iPhonea 7 u Hrvatskoj
Mirko935 kaže...
F10EXX kaže...
zvonac kaže...

Dal je skup? Skup je ko vrag, nije nis skuplji neg nadolazeci Note 7..

 S tim da je Note 7 puno manje poseban u odnosu na konkurenciju u usporedbi s iPhoneom 7. Za Note 7 stvarno mozes reci da ima konkurencije slicnih mogucnosti. Za iPhone bas i ne.

Koje su to mogućnosti po kojima je iPhone poseban u odnosu na konkurenciju? Osim rastuće liste nepostojećih fičra?

 iPhone nema konkurencije :))

But how do it know
16 godina
neaktivan
offline
Re: Poznate cijene iPhonea 7 u Hrvatskoj
SupremeCommander kaže...
brachonelix kaže... 

 Jebote dodaj onda još kućne režije i gorivo pa će ispast da iphone košta 20 000 kn 

 

Pa neku tarifu moraš koristit koji god mobitel da imaš, znači ako trošiš 150 kuna mjesečno toliko ćeš potrošiti i na iphoneu, samsungu i htcu. Pa ne vidim zašto tu cijenu dodaješ na cijenu mobitela koja se zna kolika je.

Iphone 7 32gb - 6296 kn

Iphone 7 plus 32gb - 7419 kn

Za 90% ljudi je jedini smisao tih tarifa otplata mobitela na rate. Ne znam kolika ovca moraš biti da uzmeš "Imam Sve" ili Surfam/Pričam tarifu za 199kn/139kn kad možeš uzeti zmajsku opciju za 59kn.

 

 zmajska koja naplaćuje 30lipa po uspostavljernom pozivu. 6-10 poziva dnevno je 2-3kn denvno*30= 60-90kn mjesecno na tih 59. Nije da si se ubio od uštede, a zavisno o načinu na koji koristiš i za što koristiš mobitel svaka tarifa/pretplata ima svoje za i protiv. A treba čitat i ona sitna slova. 

14 godina
neaktivan
offline
Re: Poznate cijene iPhonea 7 u Hrvatskoj

Imaš i hrpe povoljnih tarifa bez uspostave. Tomato, Bonbon npr.

 

Baš sam neki dan gledao T-Mobile tarife, to je pljačka neviđena.

Poruka je uređivana zadnji put sub 17.9.2016 12:07 (Mirko935).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Poznate cijene iPhonea 7 u Hrvatskoj
Mirko935 kaže...

Imaš i hrpe povoljnih tarifa bez uspostave. Tomato, Bonbon npr.

 

Baš sam neki dan gledao T-Mobile tarife, to je pljačka neviđena.

 znam da ima, jednu od njih i koristim...sve ovisi za što i kako koristiš mob

12 godina
offline
Re: Poznate cijene iPhonea 7 u Hrvatskoj
Ma šta je 10 cekija hrvatu.Dok se ima može se, to je uvijek bila dobitna kombimacija.🤑

"Sve je lako dok si mlad......
svaki ishit ti dobro stoji.....
hlače, friz i tenke ne broji...
krv i suze mogu teći.......
boli te k-(iki) s kojim ishitom ćeš u krevet leći.....
sve je baš lako......
O DA,O DA,O DA!" 😲🙃🤕
Moj PC  
2 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice