Samozapaljenja Notea 7 se nastavljaju

poruka: 32
|
čitano: 3.682
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Samozapaljenja Notea 7 se nastavljaju".
13 godina
suspendiran
offline
Re: Samozapaljenja Notea 7 se nastavljaju
Feudalac kaže...
limitedition kaže...

 Ajoj, c/p sam na c/p, i linkao clik-bait na click-bait. Sramim se, zaista. Forsiraju Note zato što se na to klika, ide zadnjih dana. A baterije odlaze i na svačem drugom. ovi su barem svoje priznali i platili.

 Stvar je u tome što se pale i zamijenjeni uređaji. Danas je Samsung priznao da su obustavili proizvodnju; nešto se ozbiljnog definitivno događa. Što se mene tiče ne smatram Samsung zbog toga lošom markom, to se može svima dogoditi obzirom da nitko od njih ne proizvodi svoje baterije već ih kupuju od drugih. Bitna je samo reakcija na problem. Čini mi se da Samsung nema pojma što se zapravo događa jer se pale i zamijenjeni uređaji, ali ako su spremni mijenjati, odnosno obustaviti proizvodnju i obeštetiti kupce - sve ok.

Stvar je u tome, da su "ekipa" malo postali prepohlepni novaca, potencijalnih kupaca flagship modela, pa im se sada obija o glavu, nije da sam osobno zbog toga nešto nesretan! 

Uvjeren sam da se barem netko sjeća mog komentara od prije otprilike godinu dana, plus minus koji mjesec, kada sam "glasno razmišljao" kako bi svim brendovima bilo bolje da uspore, sa velikim U na početku, obzirom da izbacuju, neću se samo zadržati na flagship modelima, ubrajam tu i ostale midlewel i lowlevel modele, svake godine nove i novije, umjesto da su intervale produljili na dvije godine, a u međuvremenu delali na nadogradnjama samog OS-a! 

Tu bi se svakako našlo mjesta i za poraditi na kvaliteti i samoj optimizaciji bakterija, a što se tiče featuresa, kao 3.5 milimetarskog jack ulaza, paaaaa recimo da bi se moglo raditi i model sa i bez njega, možda, uvjeren sam da za obje verzije bi se našlo zainteresiranih. 

ATJ Lučko
13 godina
offline
Samozapaljenja Notea 7 se nastavljaju

Ima netko da želi raditi u Samsungu? 

 
2 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice