Koji televizor kupiti - vodič za odabir izdvojena tema

poruka: 46.375
|
čitano: 14.175.845
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Re: LCD TV ILI PLAZMA - vodič za odabir i kupovinu

A gle, uvijek sam bio slab na veličinu.  Ja bi svejedno 5'' veći uzeo da imam para. 1000 kn i nije puno dugoročno gledano , jer moraš prizanati da se vide u sobi.

Kad već nemaš za veliki auto, je l te...

 

 

 

  

MM
14 godina
offline
Re: LCD TV ILI PLAZMA - vodič za odabir i kupovinu
Astrates kaže...

A gle, uvijek sam bio slab na veličinu.  Ja bi svejedno 5'' veći uzeo da imam para. 1000 kn i nije puno dugoročno gledano , jer moraš prizanati da se vide u sobi.

Kad već nemaš za veliki auto, je l te...

 

 

 

  

Pa gle, ako je veličina izuzetno važna  onda neka bude i tih 5", ali bolje bi za njega uzeo orginal samsung tipkovnicu sa touchpad-om, a ako koristi skype i kameru za tih 1000 kn i imao spektakl u sobi 

13 godina
offline
Re: LCD TV ILI PLAZMA - vodič za odabir i kupovinu
MasterOfDisaster kaže...
Astrates kaže...
compwiz1 kaže...

Aha! Pa to i je ono što mi je bitno. Također naginjem Samsungu, premda ni sam ne znam zašto.

 

Možeš li mi molim te reći kako ti se čini ovaj model - http://www.technomarket.hr/products/09135324/samsung-ue-55h6200

 

Danas sam naletio na akciju, a traje do kraja mjeseca; cijena mi odgovara, karakteristike (55incha, Smart, 3D) zvuče dobro. Što misliš?

 

 

Sjajan televizor. I ja sam ga svojedobno gledao, na kraju mi je, na žalost, bio preskup. Ako imaš love - kupuj! Teško da ćeš naći boljeg, a sada ti je i snižen 700 kn vidim na ovom tvom linku. k1klop ti je obrazložio sve, ionako.

TV je odličan. Ja sam uzeo Samsung UE50H6200 u Santa Domenica za 4.750 kn jer imaš kod za 5% popusta. Sad samo treba odvagati da li 5" vrijedi 1000 kn. Meni očito nije vredilo 

Ej mislim da ti kod BARCA daje 10% popusta pa probaj njega ukucat ;)

14 godina
offline
Re: LCD TV ILI PLAZMA - vodič za odabir i kupovinu
zaki23 kaže...
MasterOfDisaster kaže...

TV je odličan. Ja sam uzeo Samsung UE50H6200 u Santa Domenica za 4.750 kn jer imaš kod za 5% popusta. Sad samo treba odvagati da li 5" vrijedi 1000 kn. Meni očito nije vredilo 

Ej mislim da ti kod BARCA daje 10% popusta pa probaj njega ukucat ;)

OMG pa šta mi tjedan dana ranije nisi rekao, kod valja i uštedio bi još 250 kn  Hvala za kod, ali kasno  Znači Samsung UE50H6200 sa popustom od 10% u Santa Domenici je 4.500 kn, pa to je povoljno do bola.

14 godina
offline
Re: LCD TV ILI PLAZMA - vodič za odabir i kupovinu
MasterOfDisaster kaže...
zaki23 kaže...
MasterOfDisaster kaže...

TV je odličan. Ja sam uzeo Samsung UE50H6200 u Santa Domenica za 4.750 kn jer imaš kod za 5% popusta. Sad samo treba odvagati da li 5" vrijedi 1000 kn. Meni očito nije vredilo 

Ej mislim da ti kod BARCA daje 10% popusta pa probaj njega ukucat ;)

OMG pa šta mi tjedan dana ranije nisi rekao, kod valja i uštedio bi još 250 kn  Hvala za kod, ali kasno  Znači Samsung UE50H6200 sa popustom od 10% u Santa Domenici je 4.500 kn, pa to je povoljno do bola.

 Super telka ali ni nemas 3d naocale u paketu,nije samsung panel,sto ne znaci da nije dobar,nesto veci kontrast...ali ti odlucujes,ja sam  uzeo nakon tjedana citanja samsung ue48h6400 i nisam pozalio...nema ih vise bar trenutno,ja svoj zadnji prinjerak uzeo u svijetu medija 4600.... pozz

12 godina
protjeran
offline
LCD TV ILI PLAZMA - vodič za odabir i kupovinu
Ovdje pročitajte malo,pa čete shvatiti koji tvji su najbolji, što se tiče kvaliteta slike.
http://www.bozzabench.com/Tests/TestView/tabid/95/id/268/Monitori-stampaci-digitalne-kamere/LG-Flatron-IPS231P-sta-izabrati-TN-VA-ili-IPS.aspx
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: LCD TV ILI PLAZMA - vodič za odabir i kupovinu
mariocroatia78 kaže...
MasterOfDisaster kaže...
zaki23 kaže...
MasterOfDisaster kaže...

TV je odličan. Ja sam uzeo Samsung UE50H6200 u Santa Domenica za 4.750 kn jer imaš kod za 5% popusta. Sad samo treba odvagati da li 5" vrijedi 1000 kn. Meni očito nije vredilo 

Ej mislim da ti kod BARCA daje 10% popusta pa probaj njega ukucat ;)

OMG pa šta mi tjedan dana ranije nisi rekao, kod valja i uštedio bi još 250 kn  Hvala za kod, ali kasno  Znači Samsung UE50H6200 sa popustom od 10% u Santa Domenici je 4.500 kn, pa to je povoljno do bola.

 Super telka ali ni nemas 3d naocale u paketu,nije samsung panel,sto ne znaci da nije dobar,nesto veci kontrast...ali ti odlucujes,ja sam  uzeo nakon tjedana citanja samsung ue48h6400 i nisam pozalio...nema ih vise bar trenutno,ja svoj zadnji prinjerak uzeo u svijetu medija 4600.... pozz

Sve su to preference. 3D me uopće ne zanima tako da mi nije žao radi naočala jer ih nikad ne bi ni koristio. To što moj model nema Samsung panel i nije neki strašan nedostatak baš upravo zbog većeg kontrasta. Fora kod Santa Domenice je da možeš uzeti na 24 rate pa uopće ne osjetiš kupovinu, naravno onaj tko ima keš ta ga informacija uopće ne zanima. Sve u svemu nisam požalio, TV je zvijer i sada uživam u njemu, kao što i ti u svojem TV-u uživaš.

13 godina
offline
LCD TV ILI PLAZMA - vodič za odabir i kupovinu
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: LCD TV ILI PLAZMA - vodič za odabir i kupovinu

 Ako ti treba 4K UHD.....za kojih imas sadrzaja pretežno na you tube...kupi.....  i ja sam bio u slicnoj dilemi ali je  pamet prevladala 1080p.......sto ne znaci da nije za tebe...za uhd treba se strpit jos malo dok bude sadrzaja i nizih cijena...pozz

 

11 godina
offline
Re: LCD TV ILI PLAZMA - vodič za odabir i kupovinu
mariocroatia78 kaže...
MasterOfDisaster kaže...
zaki23 kaže...
MasterOfDisaster kaže...

TV je odličan. Ja sam uzeo Samsung UE50H6200 u Santa Domenica za 4.750 kn jer imaš kod za 5% popusta. Sad samo treba odvagati da li 5" vrijedi 1000 kn. Meni očito nije vredilo 

Ej mislim da ti kod BARCA daje 10% popusta pa probaj njega ukucat ;)

OMG pa šta mi tjedan dana ranije nisi rekao, kod valja i uštedio bi još 250 kn  Hvala za kod, ali kasno  Znači Samsung UE50H6200 sa popustom od 10% u Santa Domenici je 4.500 kn, pa to je povoljno do bola.

 Super telka ali ni nemas 3d naocale u paketu,nije samsung panel,sto ne znaci da nije dobar,nesto veci kontrast...ali ti odlucujes,ja sam  uzeo nakon tjedana citanja samsung ue48h6400 i nisam pozalio...nema ih vise bar trenutno,ja svoj zadnji prinjerak uzeo u svijetu medija 4600.... pozz

 Ja isto uzeo 48h6400, zadnji u technomarketu za 4400kn..

 

I ja sam vagao dali bi 6200 ili 6400, ali 3d naočale su prevagnule i bolji panel ipak 400hz vs 200hz, + uzeo onaj model što ima DVBT2..

100kn više dat za 5 incha više, a fale naočale i ovo ostalo - NE VRIJEDI

12 godina
offline
Re: LCD TV ILI PLAZMA - vodič za odabir i kupovinu
garfield1 kaže...
Ovdje pročitajte malo,pa čete shvatiti koji tvji su najbolji, što se tiče kvaliteta slike.
http://www.bozzabench.com/Tests/TestView/tabid/95/id/268/Monitori-stampaci-digitalne-kamere/LG-Flatron-IPS231P-sta-izabrati-TN-VA-ili-IPS.aspx

 Di si izvuko sad taj prastari tekst, koji se odnosi na monitore. I pola ovog što je tu navedeno više ionako ne vrijedi...

14 godina
offline
Re: LCD TV ILI PLAZMA - vodič za odabir i kupovinu
k1klop kaže...
garfield1 kaže...
Ovdje pročitajte malo,pa čete shvatiti koji tvji su najbolji, što se tiče kvaliteta slike.
http://www.bozzabench.com/Tests/TestView/tabid/95/id/268/Monitori-stampaci-digitalne-kamere/LG-Flatron-IPS231P-sta-izabrati-TN-VA-ili-IPS.aspx

 Di si izvuko sad taj prastari tekst, koji se odnosi na monitore. I pola ovog što je tu navedeno više ionako ne vrijedi...

 garfield zivi u devedesetima. Ljudima preporuca philips kao najbolji tv. Sta vise reci...

Potpis!
12 godina
protjeran
offline
LCD TV ILI PLAZMA - vodič za odabir i kupovinu
Philips i sony su uvijek bili pojam za LCD tvje..Sad u poslednje vrijeme i lg.
Moj prvi lcd je bio upravo philips.imao sam ga 6 godina i nikakvih problema.Sad sam uzeo drugog i nije mi žao.
Što se tiče slike nema boljeg.Ima komšija samsung 6400 i ne priđe mu blizu.
Ja ne trebam kompjuter nego tv sa dobrom slikom.Tako ,da još jednom svi tvji sa ip panelom, su bolji nego samsung što se tiče kvaliteta slike.
Zašto imaju onda uglavnom svi tvji osim amsunga ips panele.A ne s-pva panele,kad su ti tako dobri.
 
1 3 hvala 0
12 godina
offline
LCD TV ILI PLAZMA - vodič za odabir i kupovinu

Stvar je u tome što ne postoji definitivan odgovor najboljeg panela jer svaki ima svoje prednosti i mane. Zato se uvjek preporuča IPS za dnevni boravak ako se gleda po danu i radi boljeg kuta gledanja. A VA za gledajne u mraku sa fiksne pozicije...

Poruka je uređivana zadnji put pet 21.8.2015 13:27 (k1klop).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
TV do 5000 KN

POzdrav, evo kratko da upitam, 

 

tražim best buy TV do 5000 kn. Nisam siguran za veličinu ekrana, tražim po netu ali dosta variraju mišljenja, udaljenost od kauča do regala mi je 4-4,5 m, dakle da gledam minimalno 120 cm ekran?

 

Također ne znam da li je potrebno uzimati DVB-T ili DVB-t2 opciju sad kad već uzimam novu televiziju?

 

Onda opet da li se isplati uzimati možda neku plazmu do 5000 kn?

 

Hvala unaprijed svima koji mogu pomoći :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
LCD TV ILI PLAZMA - vodič za odabir i kupovinu

Ekipa dilema je  i ne mogu se odluciti izmedu ova dva lcd-a PANASONIC TX-48AS640E vs SAMSUNG UE48H6400, Panasonic ima 5 god. garanciju i nešto je jeftinij. Šta vi mislite koji je bolji? Hvala unaprijed.

Poruka je uređivana zadnji put pon 24.8.2015 14:07 (petar.pan007).
 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: LCD TV ILI PLAZMA - vodič za odabir i kupovinu
petar.pan007 kaže...

Ekipa dilema je  i ne mogu se odluciti izmedu ova dva lcd-a PANASONIC TX-48AS640E vs SAMSUNG UE48H6400, Panasonic ima 5 god. garanciju i nešto je jeftinij. Šta vi mislite koji je bolji? Hvala unaprijed.

 Po mom mišljenju je panasonic bolji.Stvarno odličan tv..

 A ti sam odluči.

15 godina
offline
Re: TV do 5000 KN
Electroroll kaže...

POzdrav, evo kratko da upitam, 

 

tražim best buy TV do 5000 kn. Nisam siguran za veličinu ekrana, tražim po netu ali dosta variraju mišljenja, udaljenost od kauča do regala mi je 4-4,5 m, dakle da gledam minimalno 120 cm ekran?

 

Također ne znam da li je potrebno uzimati DVB-T ili DVB-t2 opciju sad kad već uzimam novu televiziju?

 

Onda opet da li se isplati uzimati možda neku plazmu do 5000 kn?

 

Hvala unaprijed svima koji mogu pomoći :)

Ja sam od ravnine ekrana udaljen nešto malo ispod 3m i gledam u 55". Nema teorije da bih više gledao manji ekran na toj udaljenosti, eventualno 65" ili veći, čak i da je slika lošija od manje dijagonale telke za iste novce. Ono, kino efekt. Jasno, za takve ekrane trebaš HD sliku (satelitska i blu-ray), a kad imaš HD sliku više-manje je svejedno koju telku uzmeš u tim gabaritima, sve će dobro izgledati. Ako ti se gledaju samo kanali SD rezolucije (domaće televizijsko bunjište iz kamenog doba i siromašni komercijalni paketi domaćih TV providera) uzmi što manji televizor da ne gledaš blurry sliku. DVB-T2 je svakako dobrodošla mogućnost jer će se ne to prijeći u doglednoj budućnosti (valjda će i nas jednog dana prestati tretirati ko da smo s drva jučer sišli, pa nam slože pokoji HD kanal). Plazmu više zaboravljaj osim ako ti se stvarno gledaju domaći kanali u SD rezoluciji, onda uzmni plazmu sa što nižom rezolucijom. Od firmi bih se ja držao LG-a ili Samsunga.

Deckard
14 godina
offline
Re: TV do 5000 KN
deckard kaže...
Electroroll kaže...

POzdrav, evo kratko da upitam, 

 

tražim best buy TV do 5000 kn. Nisam siguran za veličinu ekrana, tražim po netu ali dosta variraju mišljenja, udaljenost od kauča do regala mi je 4-4,5 m, dakle da gledam minimalno 120 cm ekran?

 

Također ne znam da li je potrebno uzimati DVB-T ili DVB-t2 opciju sad kad već uzimam novu televiziju?

 

Onda opet da li se isplati uzimati možda neku plazmu do 5000 kn?

 

Hvala unaprijed svima koji mogu pomoći :)

Ja sam od ravnine ekrana udaljen nešto malo ispod 3m i gledam u 55". Nema teorije da bih više gledao manji ekran na toj udaljenosti, eventualno 65" ili veći, čak i da je slika lošija od manje dijagonale telke za iste novce. Ono, kino efekt. Jasno, za takve ekrane trebaš HD sliku (satelitska i blu-ray), a kad imaš HD sliku više-manje je svejedno koju telku uzmeš u tim gabaritima, sve će dobro izgledati. Ako ti se gledaju samo kanali SD rezolucije (domaće televizijsko bunjište iz kamenog doba i siromašni komercijalni paketi domaćih TV providera) uzmi što manji televizor da ne gledaš blurry sliku. DVB-T2 je svakako dobrodošla mogućnost jer će se ne to prijeći u doglednoj budućnosti (valjda će i nas jednog dana prestati tretirati ko da smo s drva jučer sišli, pa nam slože pokoji HD kanal). Plazmu više zaboravljaj osim ako ti se stvarno gledaju domaći kanali u SD rezoluciji, onda uzmni plazmu sa što nižom rezolucijom. Od firmi bih se ja držao LG-a ili Samsunga.

 

Znači pošto ću vjerojatno koristiti MAX TV, slika neće biti dobre kvalitete ako uzmem npr 55"? najviše se dvoumim između 120 i 140 cm baš zbog toga, a udaljenost mi je poprilična jer mi je dnevni nažalost izveden kao pravokutnik...

14 godina
offline
Re: TV do 5000 KN
Electroroll kaže...

 

Znači pošto ću vjerojatno koristiti MAX TV, slika neće biti dobre kvalitete ako uzmem npr 55"? najviše se dvoumim između 120 i 140 cm baš zbog toga, a udaljenost mi je poprilična jer mi je dnevni nažalost izveden kao pravokutnik...

Da MAX TV slika je SD slika osim HD programa ako ih imaš i na 55" bi ta slika mogla biti krajnje neugodna za gledat sa neke manje udaljenosti. Po meni za SD signal na 55" bi morao biti udaljen minimalno 3-4 metara od TV da ne bi gledao pixele na TV-u. Osobno imam 50" TV i Optima TV (SD signal), gledam sa udaljenosti od od oko 2,5 - 3 metra i podosta se vide pixeli dok se na Panasonic plazmi od 42" ni blizu nije vidjela tako pikselizacija, ali ona (Panasonic plazma) je bila HD ready tj. 720p, a ovaj novi TV je full HD 1080p i zbog toga je razlika još upečatljivija. 

11 godina
offline
LCD TV ILI PLAZMA - vodič za odabir i kupovinu

Ja sam gledao MAXtv na 55'' s udaljenosti od 2m i to samo SD materijal. Slika je blaga koma.

Bolja je preko antene i DVB-t dok ju pustiš.

 

 

 

Sto se tiče ove gore rasprave Panasonic vs Samsung.

Ja imam taj Samsung i zadovoljan sam. Puštao sam 1080p i BluRay, slika je vrhunska.

Nemogu reci dal je bolja/lošija od Panasonica jer ga nemam ali ja sam prezadovoljan.

 

Garancija je veliki +, al vidi jos i ostalo, ja sam dobio dvoje 3D naočale i 2 daljinska.

 

Onaj drugi jos nisam ni skuzio kak radi, probao sam voice commands al ne reagira kad pritisnem tipku. Možda jer ga jos nisam povezao na net?

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: LCD TV ILI PLAZMA - vodič za odabir i kupovinu

 

Doooobar! Sva sreća da je vrijeme za kupovinu kompa za klince.

 

Jesi ga uzeo možda da čujemo iskustva iz prve ruke?

MM
12 godina
protjeran
offline
Re: LCD TV ILI PLAZMA - vodič za odabir i kupovinu
lepi91 kaže...

Ja sam gledao MAXtv na 55'' s udaljenosti od 2m i to samo SD materijal. Slika je blaga koma.

Bolja je preko antene i DVB-t dok ju pustiš.

 

 

 

Sto se tiče ove gore rasprave Panasonic vs Samsung.

Ja imam taj Samsung i zadovoljan sam. Puštao sam 1080p i BluRay, slika je vrhunska.

Nemogu reci dal je bolja/lošija od Panasonica jer ga nemam ali ja sam prezadovoljan.

 

Garancija je veliki +, al vidi jos i ostalo, ja sam dobio dvoje 3D naočale i 2 daljinska.

 

Onaj drugi jos nisam ni skuzio kak radi, probao sam voice commands al ne reagira kad pritisnem tipku. Možda jer ga jos nisam povezao na net?

 Što se tiče panasonica, napram samsunga što se tiče kvalitet slike,je panasonic puno bolji.Jer panasonic ima 200hz panel a samsung 100hz.

 Ovdje se vidi razlika u kvalitetu slike.

12 godina
offline
Re: LCD TV ILI PLAZMA - vodič za odabir i kupovinu
garfield1 kaže...
lepi91 kaže...

Ja sam gledao MAXtv na 55'' s udaljenosti od 2m i to samo SD materijal. Slika je blaga koma.

Bolja je preko antene i DVB-t dok ju pustiš.

 

 

 

Sto se tiče ove gore rasprave Panasonic vs Samsung.

Ja imam taj Samsung i zadovoljan sam. Puštao sam 1080p i BluRay, slika je vrhunska.

Nemogu reci dal je bolja/lošija od Panasonica jer ga nemam ali ja sam prezadovoljan.

 

Garancija je veliki +, al vidi jos i ostalo, ja sam dobio dvoje 3D naočale i 2 daljinska.

 

Onaj drugi jos nisam ni skuzio kak radi, probao sam voice commands al ne reagira kad pritisnem tipku. Možda jer ga jos nisam povezao na net?

 Što se tiče panasonica, napram samsunga što se tiče kvalitet slike,je panasonic puno bolji.Jer panasonic ima 200hz panel a samsung 100hz.

 Ovdje se vidi razlika u kvalitetu slike.

  Panel od 200hz ne postoji... barem ne u ovom rangu televizora. 

14 godina
offline
Re: TV do 5000 KN
MasterOfDisaster kaže...
Electroroll kaže...

 

Znači pošto ću vjerojatno koristiti MAX TV, slika neće biti dobre kvalitete ako uzmem npr 55"? najviše se dvoumim između 120 i 140 cm baš zbog toga, a udaljenost mi je poprilična jer mi je dnevni nažalost izveden kao pravokutnik...

Da MAX TV slika je SD slika osim HD programa ako ih imaš i na 55" bi ta slika mogla biti krajnje neugodna za gledat sa neke manje udaljenosti. Po meni za SD signal na 55" bi morao biti udaljen minimalno 3-4 metara od TV da ne bi gledao pixele na TV-u. Osobno imam 50" TV i Optima TV (SD signal), gledam sa udaljenosti od od oko 2,5 - 3 metra i podosta se vide pixeli dok se na Panasonic plazmi od 42" ni blizu nije vidjela tako pikselizacija, ali ona (Panasonic plazma) je bila HD ready tj. 720p, a ovaj novi TV je full HD 1080p i zbog toga je razlika još upečatljivija. 

 Ja imam 4 m udaljenosti, ali nekako sam skeptičan da mi 120 cm neće biti dovoljno...znači više ne gledam TV do 5000 nego do 6000 kn :/

14 godina
offline
Re: TV do 5000 KN
Electroroll kaže...
MasterOfDisaster kaže...
Electroroll kaže...

 

Znači pošto ću vjerojatno koristiti MAX TV, slika neće biti dobre kvalitete ako uzmem npr 55"? najviše se dvoumim između 120 i 140 cm baš zbog toga, a udaljenost mi je poprilična jer mi je dnevni nažalost izveden kao pravokutnik...

Da MAX TV slika je SD slika osim HD programa ako ih imaš i na 55" bi ta slika mogla biti krajnje neugodna za gledat sa neke manje udaljenosti. Po meni za SD signal na 55" bi morao biti udaljen minimalno 3-4 metara od TV da ne bi gledao pixele na TV-u. Osobno imam 50" TV i Optima TV (SD signal), gledam sa udaljenosti od od oko 2,5 - 3 metra i podosta se vide pixeli dok se na Panasonic plazmi od 42" ni blizu nije vidjela tako pikselizacija, ali ona (Panasonic plazma) je bila HD ready tj. 720p, a ovaj novi TV je full HD 1080p i zbog toga je razlika još upečatljivija. 

 Ja imam 4 m udaljenosti, ali nekako sam skeptičan da mi 120 cm neće biti dovoljno...znači više ne gledam TV do 5000 nego do 6000 kn :/

Pa gle, do 5000 kn imaš jako solidnih 50" TV-a što mislim da bi ti to bilo čist solidno za gledat. 

14 godina
offline
Re: TV do 5000 KN

Može neki prijedlog? :)

11 godina
neaktivan
offline
Re: TV do 5000 KN
Electroroll kaže...

Može neki prijedlog? :)

 Možda ti je odgovor moja dilema   PANASONIC TX-48AS640E vs SAMSUNG UE48H6400

Poruka je uređivana zadnji put uto 25.8.2015 13:29 (petar.pan007).
14 godina
offline
Re: TV do 5000 KN
petar.pan007 kaže...
Electroroll kaže...

Može neki prijedlog? :)

 Možda ti je odgovor moja dilema   PANASONIC TX-48AS640E vs SAMSUNG UE48H6400

 

Meni Panasonic izgleda super za ovu lovu i još ima DVB/T2 i 5 godina garancije! Plus što ovaj Samsung izlazi iz prodaje, ako dobro vidim ovo su prošlogodišnji modeli?

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 25.8.2015 14:07 (Electroroll).
11 godina
offline
Re: TV do 5000 KN
Electroroll kaže...
petar.pan007 kaže...
Electroroll kaže...

Može neki prijedlog? :)

 Možda ti je odgovor moja dilema   PANASONIC TX-48AS640E vs SAMSUNG UE48H6400

 

Meni Panasonic izgleda super za ovu lovu! Plus što ovaj Samsung izlazi iz prodaje, ako dobro vidim ovo su prošlogodišnji modeli?

Pa ako su proslogodinji modeli, a jesu, onda valjda oba izlaze iz prodaje a ne samo Samsung :)

Vec ima za kupit novih modela od oba proizvodjaca.

I ja pikiram neki stariji model al teze ih nac. Uglavnom ih nema puno kak mi se cini, dosta ih je i izlozbenih primjeraka sto ostalo po pojedinim trgovinama.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice