[Tutorial] LG GT540 GB & ICS

poruka: 2.312
|
čitano: 541.625
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Re: [Tutorial] LG GT540 GB & ICS
Najbrži kaže...
Keklja kaže...

 da li kod PCFighter-a radi gps? Ja sam trenutno na sdsl1 i super je samo što mi baterija traje max jedan dan a ako ga baš intezivno koristim traje i kraće

U mene na nijednom ROM-u ne radi GPS -.-" Ne znam zašto.

Sada koristim igo i radi bez problema. čak je dosta brzo i uhvatio signal. Podigao sam frekvenciju min na 320 a max na 700 i nešto. Igrice mi brzinski sliste bateriju

12 godina
protjeran
offline
Re: [Tutorial] LG GT540 GB & ICS

Zato sto zelis da ti proradi unutar 5 minuta. Najmanje se treba ostaviti 15minuta na otvorenom, a prilikom brisanja, wipe-a i svega toga sto napravimo mobitelu, treba da sve ponovo odradi, ispravi me ako grijesim. Mozda si ti to vec probao?

Trenutno imam CM7.2 od miroslava, i evo zovu me na kucni i kazu da sam nedostupan sto znaci da mi je mob bio ugasen, i ja da upalim lockscreen kaze unesite pin.. sta moze biti? Setcpu: 320-729, ponekad 744... imam adv. task. cleaner 2.0

i stavio sam sve na autokill kad se ugasi ekran, isto tako baterija brzo leti, vec je ispod pola.. ako neko zna kako ono da se to popravi, znam da ima u cwm wipe battery stats, ali sta i kako? P.S. uradio sam wipe kad je bila 100%{#}

Sipa
Poruka je uređivana zadnji put sri 14.12.2011 17:36 (UltimateGroup47).
16 godina
offline
Re: [Tutorial] LG GT540 GB & ICS
Mislim da wipe battery status iz recovery-ja treba napraviti kad je bat. prazna.
12 godina
protjeran
offline
Re: [Tutorial] LG GT540 GB & ICS

Suprotno

Sipa
16 godina
offline
Re: [Tutorial] LG GT540 GB & ICS
Znam da se na 100% brise sa BatteryCalibration, mislim da je na XDA pisalo da si iz recover. brise kad je prazna.
ako si siguran da je suprotno onda OK i isprika ;-)
13 godina
neaktivan
offline
[Tutorial] LG GT540 GB & ICS

radi gps na pcfighterovom romu, meni iz sobe fiksira devet satelita za par minuta.

 

neko je spomenuo advance tast killer i jos neku aplikaciju koja sluzi da produzava zivot bateriji.... ove aplikacije nikako nisu dobre zato sto android sasvim lepo obavlja gasenje ne potrebnih aplikacija kad mu ponestane memorije. Sto se tice aplikacija koje se vrte u pozadini imate 2 tipa, background app to su aplikacije koje su koriscenje i spremljene u memoriju ove aplikacije ne koriste cpu, drugi tip su servisi, oni trose bateriju al oni ce uvek da se pokrenu kad ih ubijete i tako trose jos vise baterije. Resenje je autostarts aplikacija koja pri bodu sprecava pokretanje ne potrebnih servisa.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
[Tutorial] LG GT540 GB & ICS

Na 2.3.7 AOSP od Gapinskog mob mi je spor na angry birds,podesio sam min 320 a max 600mhz i čini se da multitasking isto šteka.Napravio sam dvaput factory reset,wipe dalvik/cache nakon flashanja i nikako da "poleti" utopija je bila puno brža.Ima tko kakvu ideju?

 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: [Tutorial] LG GT540 GB & ICS
thomas moore kaže...

Na 2.3.7 AOSP od Gapinskog mob mi je spor na angry birds,podesio sam min 320 a max 600mhz i čini se da multitasking isto šteka.Napravio sam dvaput factory reset,wipe dalvik/cache nakon flashanja i nikako da "poleti" utopija je bila puno brža.Ima tko kakvu ideju?

Podigni clock za pocetak na 729, pa sutra 744 i odigraj u medjuvremenu angry birds, pa na nam javi rezultate i naravno da li se previse grije. Pozz {#}

Sipa
14 godina
offline
Re: [Tutorial] LG GT540 GB & ICS
kad se moze ocekivati funkcionalan ics? mislim da je prefora...
i da pitam, koliko rama vam je slobodno inace... meni je obicno 60mb, a u idleu i 70... vi?
'mrzim kad mi Metro 2033 ide manje od 250fps || EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
13 godina
neaktivan
offline
Re: [Tutorial] LG GT540 GB & ICS
Najbrži kaže...
Keklja kaže...

 da li kod PCFighter-a radi gps? Ja sam trenutno na sdsl1 i super je samo što mi baterija traje max jedan dan a ako ga baš intezivno koristim traje i kraće

U mene na nijednom ROM-u ne radi GPS -.-" Ne znam zašto.

to se i meni bilo desilo. jel si stavljo jednom onaj rom od htc-a? ako jesi zbog toga ti onda ne radi. ima riješenje na xda kako se to riješi. kad nađem stavim ti link

13 godina
offline
[Tutorial] LG GT540 GB & ICS

Imam LG GT540 i nekad imam problema tokom razgovora.Zvucnik se stisa pa postane glasan.Koristim 2.1 OS,Eclair.I ubijam redovito procese sa task managerom kojega sam skinuo pa nez ima li to veze sa zvucnikom.Molim preporuke za rjesenje problema i za OS ako treba.

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: [Tutorial] LG GT540 GB & ICS
zoharbizo kaže...

Imam LG GT540 i nekad imam problema tokom razgovora.Zvucnik se stisa pa postane glasan.Koristim 2.1 OS,Eclair.I ubijam redovito procese sa task managerom kojega sam skinuo pa nez ima li to veze sa zvucnikom.Molim preporuke za rjesenje problema i za OS ako treba.

Probaj uraditi hard  reset, prije toga izvadi naravno SIM i sd karticu da ti nebi odletili kontakti kao sto su meni.

Evo kako uraditi hard reset, napominjem, spasi sve na sd karticu, odnosno bitne dokumente, slike i ostalo stavi na komp.

Ugasi mobitel, te ga upali, cim se pojavi LG LOGO pritisni sljedece VOLUME UP + HOME + SEARCH, drzi 5s, ako sta bude pitao za potrvdu samo OK, CONTINUE. {#}

Sipa
13 godina
offline
Re: [Tutorial] LG GT540 GB & ICS
UltimateGroup47 kaže...
zoharbizo kaže...

Imam LG GT540 i nekad imam problema tokom razgovora.Zvucnik se stisa pa postane glasan.Koristim 2.1 OS,Eclair.I ubijam redovito procese sa task managerom kojega sam skinuo pa nez ima li to veze sa zvucnikom.Molim preporuke za rjesenje problema i za OS ako treba.

Probaj uraditi hard  reset, prije toga izvadi naravno SIM i sd karticu da ti nebi odletili kontakti kao sto su meni.

Evo kako uraditi hard reset, napominjem, spasi sve na sd karticu, odnosno bitne dokumente, slike i ostalo stavi na komp.

Ugasi mobitel, te ga upali, cim se pojavi LG LOGO pritisni sljedece VOLUME UP + HOME + SEARCH, drzi 5s, ako sta bude pitao za potrvdu samo OK, CONTINUE. {#}

Si siguran da ce pomoci to?BTW hard resetom ga ne vracam na stariji OS?

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
12 godina
protjeran
offline
Re: [Tutorial] LG GT540 GB & ICS

ne vracas ga na stariji OS. Vrijedi pokusati.

Sipa
16 godina
offline
Re: [Tutorial] LG GT540 GB & ICS
tonchy kaže...
kad se moze ocekivati funkcionalan ics? mislim da je prefora...
i da pitam, koliko rama vam je slobodno inace... meni je obicno 60mb, a u idleu i 70... vi?

Mike's twiteer kaže da bi moglo uskoro biti gotovo. Naravno trebat će još sitne bugove riješavati.

zoharbizo kaže...

Imam LG GT540 i nekad imam problema tokom razgovora.Zvucnik se stisa pa postane glasan. Koristim 2.1 OS,Eclair. I ubijam redovito procese sa task managerom kojega sam skinuo pa nez ima li to veze sa zvucnikom.

Nemoj gasiti DSP Manager.

thomas moore kaže...

Na 2.3.7 AOSP od Gapinskog.

Možeš li testirati i javiti šta od ovoga sve radi da stavim u tabelu? Stavi "x" - ne radi ili "o" - radi.

 

AOSP 2.3.7

Wifi   BT   GPS   ZVUK   SLUŠALICE
  ?     ?      ?        ?           ?

Normalna android tipkovnica Normalna android tipkovnica
LG IME 2.3 tipkovnica LG IME 2.3 tipkovnica
LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
12 godina
neaktivan
offline
Re: [Tutorial] LG GT540 GB & ICS
Najbrži kaže...
tonchy kaže...
kad se moze ocekivati funkcionalan ics? mislim da je prefora...
i da pitam, koliko rama vam je slobodno inace... meni je obicno 60mb, a u idleu i 70... vi?

Mike's twiteer kaže da bi moglo uskoro biti gotovo. Naravno trebat će još sitne bugove riješavati.

zoharbizo kaže...

Imam LG GT540 i nekad imam problema tokom razgovora.Zvucnik se stisa pa postane glasan. Koristim 2.1 OS,Eclair. I ubijam redovito procese sa task managerom kojega sam skinuo pa nez ima li to veze sa zvucnikom.

Nemoj gasiti DSP Manager.

thomas moore kaže...

Na 2.3.7 AOSP od Gapinskog.

Možeš li testirati i javiti šta od ovoga sve radi da stavim u tabelu? Stavi "x" - ne radi ili "o" - radi.

 

AOSP 2.3.7

Wifi   BT   GPS   ZVUK   SLUŠALICE
  o     o      x        o           o

 

 

 

P.S. za Gps sam imao epic fail sa Navigonom(javlja force close)kod Sygica se mob restarta probat ću još sa kopilotom pa javim

 

12 godina
neaktivan
offline
Re: [Tutorial] LG GT540 GB & ICS

Evo sad je minimum 320 a maximum 729 pa se nadam da neće zezat..nije da sad primjećujem neko poboljšanje generalno ali dva nivoa prošao dalje ne mogu hehe i nije zacukavalo.

Samo da baterija ne otkaže ionako na ovom romu nije nešto baš.

Poruka je uređivana zadnji put čet 15.12.2011 12:29 (thomas moore).
16 godina
offline
Kako promijeniti font
Najbrži kaže...
 

 CM7 2.3.7 V5 by  PCFighter

  1. SP1, SP2, SP3, SP4 - redom instalirajte SP iz samog mobitela. Poslije svakog instaliranja napravite reboot.

  2. Google Market

Wifi   BT   GPS   ZVUK   SLUŠALICE

  o     o      o        o       o

Skinite Font Changer s Market - veći QR kod

Font: antipasto

Kopirajte DroidSand.ttf i DroidSand-Bold.ttf na SD karticu u mapu ".fontchanger". Pokrenite Font changer i odaberite Droid Sans te potom reboot. Ukoliko želite vratiti na staro, odaberite "Defaults" pri čemu je ponovno potrebno napraviti reboot.

 

Velika količina FONT-ova, birajte.

NAPOMENA:

Recovery >> backup and restore >> backup

Install zip from sdcard >> choose zip from sdcard >> FontPack-*.zip

Ukoliko Vam se ne podiže Andoird i stalno se vrti boot animacija napravite ovo:

Recovery >> backup and restore >> advanced restore>> odaberete zadnji backup >> SAMO restore system

 

BTW evo baterija na PCF-ovom ROMu mi traje više od 24h. S time da je 3G stalno uključen, puno SMS-ova, korištenje preglednika, Android Marketa, glazba i 50% osvjetljenje.

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
Poruka je uređivana zadnji put sri 21.12.2011 8:47 (Najbrži).
16 godina
offline
Re: [Tutorial] LG GT540 GB & ICS
UltimateGroup47 kaže...
zoharbizo kaže...

Imam LG GT540 i nekad imam problema tokom razgovora.Zvucnik se stisa pa postane glasan.Koristim 2.1 OS,Eclair.I ubijam redovito procese sa task managerom kojega sam skinuo pa nez ima li to veze sa zvucnikom.Molim preporuke za rjesenje problema i za OS ako treba.

Probaj uraditi hard  reset, prije toga izvadi naravno SIM i sd karticu da ti nebi odletili kontakti kao sto su meni.

Evo kako uraditi hard reset, napominjem, spasi sve na sd karticu, odnosno bitne dokumente, slike i ostalo stavi na komp.

Ugasi mobitel, te ga upali, cim se pojavi LG LOGO pritisni sljedece VOLUME UP + HOME + SEARCH, drzi 5s, ako sta bude pitao za potrvdu samo OK, CONTINUE. {#}

brojevi snimljeni na Sim kartici ti ostaju, a kontakti će ti odletjet sa ili bez SIMa. Prebaci kontakte u google kontakte i poslije ih samo sinhroniziraj... ili jednostavno uvezi brojeve sa SIMa {#}

12 godina
protjeran
offline
Re: [Tutorial] LG GT540 GB & ICS

Znam. Kazem ti, nisam pazio{#}

Sipa
16 godina
offline
Re: Kako promijeniti font
Najbrži kaže...
Najbrži kaže...
 

 CM7 2.3.7 V5 by  PCFighter

  1. SP1, SP2, SP3, SP4 - redom instalirajte SP iz samog mobitela. Poslije svakog instaliranja napravite reboot.

  2. Google Market

Wifi   BT   GPS   ZVUK   SLUŠALICE

  o     o      o        o       o

Skinite Font Changer s Market - veći QR kod

Font: antipasto

Kopirajte DroidSand.ttf i DroidSand-Bold.ttf na SD karticu u mapu ".fontchanger". Pokrenite Font changer i odaberite Droid Sans te potom reboot. Ukoliko želite vratiti na staro, odaberite "Defaults" pri čemu je ponovno potrebno napraviti reboot.

 

BTW evo baterija na PCF-ovom ROMu mi traje više od 24h. S time da je 3G stalno uključen, puno SMS-ova, korištenje preglednika, Android Marketa, glazba i 50% osvjetljenje.

Krenem instalirat SP i nakon pokušaja reboota uđe mi u fastboot i tako stoji. Može li kakva pomoć oko toga?

16 godina
offline
2.3.7 | CM7 | 2.6.32 kernel by PCFighter v6
dejo kaže...

Krenem instalirat SP i nakon pokušaja reboota uđe mi u fastboot i tako stoji. Može li kakva pomoć oko toga?

Preuzmite recovery_clockwork_2.5.1.8_swift i raspakirajte u C:\tools te zatim preimenujte u recovery.img.

Raspakiraj cm7_v6_final.7z  i kopiraj system.img,boot.img raspakirati iz *.zip datoteke  u C:\tools

 

FASTBOOT:

Pokreni command prompt:

cd C:\tools

fastboot flash recovery recovery.img

fastboot -w

fastboot erase boot

fastboot erase system

fastboot flash boot boot.img

fastboot flash system system.img

fastboot -w

fastboot reboot

 

v6 RECOVERY:

  1. Raspakirati preuzeti cm7_v6_final.7z i kopirati pcf_cm7_v6_final.zip na SD karticu
  2. RECOVERY MODE >> HOME + POWER
  3. Install zip from sdcard >> choose zip from sdcard >> pcf_cm7_v6_final.zip
  4. Napravi wipe data/factory reset i clear dalvik cache!
  5. Reboot system now

 

v5 RECOVERY:

  1. Raspakirati preuzeti PCF V5.rar i kopirati sve na SD karticu
  2. RECOVERY MODE >> HOME + POWER
  3. Install zip from sdcard >> choose zip from sdcard >> redom instalirati:
    • pcf_cm7_v5.zip
    • v5_sp-signed.zip
    • cm7_spv2.zip
    • gapps-gb-20110828-signed.zip
    • update_zice4.zip
  4. Napravi wipe data/factory reset i clear dalvik cache!
  5. Reboot system now
LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
Poruka je uređivana zadnji put čet 5.1.2012 11:57 (Najbrži).
15 godina
neaktivan
offline
Re: [Tutorial] LG GT540 GB & ICS
bataya kaže...

radi gps na pcfighterovom romu, meni iz sobe fiksira devet satelita za par minuta.

 

neko je spomenuo advance tast killer i jos neku aplikaciju koja sluzi da produzava zivot bateriji.... ove aplikacije nikako nisu dobre zato sto android sasvim lepo obavlja gasenje ne potrebnih aplikacija kad mu ponestane memorije. Sto se tice aplikacija koje se vrte u pozadini imate 2 tipa, background app to su aplikacije koje su koriscenje i spremljene u memoriju ove aplikacije ne koriste cpu, drugi tip su servisi, oni trose bateriju al oni ce uvek da se pokrenu kad ih ubijete i tako trose jos vise baterije. Resenje je autostarts aplikacija koja pri bodu sprecava pokretanje ne potrebnih servisa.

pa po tvojem postu ispada da sve radi na tom romu i jos baterija traje. Koliko ga koristis mislim igrice, 3g i sl i dal si clockao mob? Kako znas koliko satelita hvatas?

16 godina
offline
Re: [Tutorial] LG GT540 GB & ICS
Keklja kaže...

pa po tvojem postu ispada da sve radi na tom romu i jos baterija traje. Koliko ga koristis mislim igrice, 3g i sl i dal si clockao mob? Kako znas koliko satelita hvatas?

Najbrži kaže...
Baterija na PCF-ovom ROMu mi traje više od 24h. S time da je 3G stalno uključen, wi-fi off, BT tu i tamo za prebacivanje SS-ova, puno SMS-ova, korištenje preglednika, Android Marketa, malo glazba i 50% osvjetljenje, OC na min 320/768 max.

Sad mi traje već skoro punih 48 sati. Ne znam za vas, ali ja sam preksinoć ostavio preko noći da se puni kada je bio prazan. Napravio sam wipe battery stats kad je bio prazan i 12sati poslije kada je bio pun i ostavio ga još 2 sata na punjaču i evo skoro 48sati drži uz puno korištenja.

 

Dodatak: sinoć sam ga full ispraznio i napravio wipe battery stats i ostavio sam ga preko noći da se puni. Napunio ga je 100%.

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
Poruka je uređivana zadnji put sub 17.12.2011 16:46 (Najbrži).
13 godina
neaktivan
offline
Re: [Tutorial] LG GT540 GB & ICS
Keklja kaže...
bataya kaže...

radi gps na pcfighterovom romu, meni iz sobe fiksira devet satelita za par minuta.

 

neko je spomenuo advance tast killer i jos neku aplikaciju koja sluzi da produzava zivot bateriji.... ove aplikacije nikako nisu dobre zato sto android sasvim lepo obavlja gasenje ne potrebnih aplikacija kad mu ponestane memorije. Sto se tice aplikacija koje se vrte u pozadini imate 2 tipa, background app to su aplikacije koje su koriscenje i spremljene u memoriju ove aplikacije ne koriste cpu, drugi tip su servisi, oni trose bateriju al oni ce uvek da se pokrenu kad ih ubijete i tako trose jos vise baterije. Resenje je autostarts aplikacija koja pri bodu sprecava pokretanje ne potrebnih servisa.

pa po tvojem postu ispada da sve radi na tom romu i jos baterija traje. Koliko ga koristis mislim igrice, 3g i sl i dal si clockao mob? Kako znas koliko satelita hvatas?

Radi sve, jedini bagovi kao sto sam napisao su sto wifi nekad nece da se ukljuci iz prve i lock screen ponekad baguje. Igrice ne igram, nit koristim 3g (koristim wifi za net, a 2g za pozive). CPU je na 245-748, osvetljenje na 20% kad sam unutra a 75 napolju. Sa zadnjim punjenjem izdrzo mi je 2dana (display je radio 7h, wifi 6h, 2sata slusanja muzike preko sluski, 40minuta razgovora i 30poruka. Broj satelita mozes da vidis pomocu aplikacije GPS Test Plus. Ja sam sasvim zadovoljan sa ovim.

 

Najbolje od svega sto do sad nisam imao ni jedan fc, reboot, sdcard unmounting i sl. Po meni ovo je trenutno najbolji rom za nas telefon, a razlika izmedju .32 i .29 kernela je itekako osetna.... fluidnije kretanje kroz sistem, bolji memori menangment i sl.

 

E sad, neke stvari koje sam primetio, telefon prijavljuje da je pun posle sat i 20 minuta, al to ne moze da bude tacno zato sto je punjac 750mA/h i treba mu 2 sata da napuni bateriju od 1500mA tako da uvek ga drzite na punjacu minimum 2ipo ili 3sata (ovako je i sa drugim romovima). Takodje nemojte da vas buni ako odma posle punjenja padne na 99, 95 i sl. To je sasvim normalno. Izmedju ostalog probajte rom pa sami vidite kako radi i koliko baterija traje.

15 godina
neaktivan
offline
[Tutorial] LG GT540 GB & ICS

dobro to zvuči al kako mi se neda sad stavljat opet rom kad sam na ovaj instalirao sve šta mi treba :D Kako da napravim backup ovoga sa svim aplikacijama pa da se jednostavno vratim ako ne budem zadovoljan nekim drugim

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: [Tutorial] LG GT540 GB & ICS

Uđeš u recovery i izabereš opcijeu backup/restore i odabereš backup..pričekaš da odradi i voila ;)

16 godina
offline
Testiranje GPS na ROM-u
bataya kaže...
Keklja kaže...
bataya kaže...

radi gps na pcfighterovom romu, meni iz sobe fiksira devet satelita za par minuta.

Kako znas koliko satelita hvatas?

Broj satelita mozes da vidis pomocu aplikacije GPS Test Plus

Preuzeo sam navedenu aplikaciju s Marketa i testirao. Uređaj se spoji na 9 satelita kroz minutu. U potkrovlju sam izveo testiranje te je stoga relativno slab signal.

HVALA bataya

QR za GPS test QR za GPS test
LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
Poruka je uređivana zadnji put pet 16.12.2011 16:56 (Najbrži).
16 godina
offline
[Tutorial] ICS by MikeGapinski & DevSwift1

Stavljanje Ice Cream Sandwich 4.0.1 na LG GT540 preko fastboot-a:

NAPOMENA: vrijedi i za ostale 2.3.7 ROM-ove

 

    SVE JE ISTO DO 12. KORAKA
  1. Upisati:
    cd C:\toolsfastboot.exe flash recovery C:\tools\recovery.imgfastboot flash APPSBL mbn_file.mbnfastboot -wfastboot erase bootfastboot erase systemfastboot flash boot boot.imgfastboot flash system system.imgfastboot -wfastboot reboot
  2. Prebaciti ICS.zip na SD karticu
  3. Držeći tipke HOME + POWER ući u RECOVERY MODE
  4. Install zip from sdcard >> choose zip from sdcard >> ICS.zip
  5. Reboot system now

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ice Cream Sandwich CM9 by DevSwift1 - DOWNLOAD

 

NAPOMENA: ne radi GSM i Wi-fi, možete samo testirati dok se ne riješi GSM i wi-fi - isti problem kao i na mikegapinski ICS-u. Preuzeto sa xda-developers

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
Poruka je uređivana zadnji put sri 21.12.2011 10:45 (Najbrži).
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: [Tutorial] LG GT540 ICS

Pričekat ću dok se to ne riješi..Ovaj AOSP od Gapinskog mi se sve manje sviđa..najradije bih se vradio na Utopiju..bila je ekstra brza plus sve je radilo..ovdje niti sa overclockom nije to to..ništa ne dobivam sa clean android gingerbreadom vjerojatno će pasti neki od CM7..

 

P.S.

 

Skidam swiftdroid 2.0 ASIS od Mu4ik sugestije? da li da ga stavim? ima tko iskustva?

Poruka je uređivana zadnji put sub 17.12.2011 11:22 (thomas moore).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice