Android borbeni komplet izdvojena tema

poruka: 11.977
|
čitano: 2.517.532
|
moderatori: XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Android borbeni komplet
lion002 kaže...

.. +1 Adguard ...  

 jedna napomena, adguard radi samo na yandex i samsung pregledniku

13 godina
offline
Re: Android borbeni komplet

Adguard radi u svim preglednicima. Koristim ga i uredno blokira reklame u Chromeu, Operi i Firefoxu. U nekim preglednicima se mogu pojaviti problemi s blokiranjem ukoliko je omogućena ušteda prometa, ali s većinom Adguard je kompatibilan.

Poruka je uređivana zadnji put uto 1.11.2016 12:45 (Marko :D).
12 godina
offline
Re: Android borbeni komplet
Hmm?
13 godina
offline
Re: Android borbeni komplet

To je Adguard Content Blocker i on služi za blokiranje pojedinih elemenata na stranici. Adguard, a i ostale ad blockere ne možeš pronaći na Google Play-u jer krše pravila istog. Adguard možeš skinuti s njihove stranice adguard.com i isti blokira oglase u svim preglednicima i aplikacijama.

Poruka je uređivana zadnji put uto 1.11.2016 12:57 (Marko :D).
16 godina
offline
Re: Android borbeni komplet
fer-de-lance kaže...
neno20st kaže...

Da li taj AdAway kada makne oglase makne i place holder gldje je bio oglas ili ostane siva pozadina samo oglas ne prikaze?

 AdAway makne baš sve.

I placeholdere,naravno.

Tako je, makne SVE :)

Ostane samo djevičanski čista stranica...

Pismenost ne zahtjeva fizički napor! Č, ć, -ije, -je, dž i đ nisu olovni utezi!
16 godina
offline
Re: Android borbeni komplet
Marko :D kaže...

Meni recimo root nije potreban, jedino da maknem ove aplikacije koje se ne mogu deinstalirati, ništa drugo. Za sve ostalo postoje aplikacije koje rade i bez roota. Nemam namjeru rootat mobitel jer su onda mobiteli ranjiviji nego bez roota.

 Pa bit i smisao roota je da možeš maknuti bloatware i sistemsko smeće koje nije neophodno, ne da ti skuha juhu 

Ranjiviji na što? Za koliko si slučajeva čuo da je nekome hackiran mob radi roota? Meni je svaki mob unazad pet godina obavezno rootan, i diše punim plućima bez oglasa, bloatwarea, beskorisnog sistemskog smeća (ANT service, anyone??)....

Pismenost ne zahtjeva fizički napor! Č, ć, -ije, -je, dž i đ nisu olovni utezi!
13 godina
offline
Re: Android borbeni komplet

Aplikacije koje ne koristim, isključim i to mi je čisto dovoljno. Ponavljam, to što nije bilo puno slučajeva ne znači da ih nema.

16 godina
offline
Re: Android borbeni komplet
Da li si ikad imao rootan mob?
Pismenost ne zahtjeva fizički napor! Č, ć, -ije, -je, dž i đ nisu olovni utezi!
13 godina
offline
Re: Android borbeni komplet

Nisam.

16 godina
offline
Android borbeni komplet

To ti je isto kao i kad onaj koji nikad nije probao špek fileke veli da su fuj. Koji sad mob imaš?

Pismenost ne zahtjeva fizički napor! Č, ć, -ije, -je, dž i đ nisu olovni utezi!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Android borbeni komplet

Ja sam imo rootan mob i jedino sta sam koristio i sta mi i sad fali je adaway, nista drugo.. mislim da se ne isplati izgubit garanciju zbog tog, osim ako nemas kineza nekog, onda nema stete nikakve

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Android borbeni komplet
CrnaBitanga kaže...

To ti je isto kao i kad onaj koji nikad nije probao špek fileke veli da su fuj. Koji sad mob imaš?

HTC Desire 610, why? Mobitel funkcionira odlično i bez roota.

maxy0 kaže...

Ja sam imo rootan mob i jedino sta sam koristio i sta mi i sad fali je adaway, nista drugo.. mislim da se ne isplati izgubit garanciju zbog tog, osim ako nemas kineza nekog, onda nema stete nikakve

Slažem se.

8 godina
offline
Android borbeni komplet

Evo jedan trik za jeftinu premium AdGuard licencu.

 

https://www.grunch.com/tip-get-adguard-premium-lifetime-license-for-only-8-51/

 

Meni je sve prošlo iz prve i za minutu sam dobio key na mail koji je uredno aktiviran.

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Android borbeni komplet
maxy0 kaže...

Ja sam imo rootan mob i jedino sta sam koristio i sta mi i sad fali je adaway, nista drugo.. mislim da se ne isplati izgubit garanciju zbog tog, osim ako nemas kineza nekog, onda nema stete nikakve

Ne gubiš garanciju...

Uvijek ga možeš unrootati ili prije nošenja u servis jednostavno napraviti repair na PC-u

8 godina
offline
Re: Android borbeni komplet
speedy56 kaže...
maxy0 kaže...

Ja sam imo rootan mob i jedino sta sam koristio i sta mi i sad fali je adaway, nista drugo.. mislim da se ne isplati izgubit garanciju zbog tog, osim ako nemas kineza nekog, onda nema stete nikakve

Ne gubiš garanciju...

Uvijek ga možeš unrootati ili prije nošenja u servis jednostavno napraviti repair na PC-u

 Premda, kod Samsunga i HTC-a mora paziti kojom metodom roota, jer imaju brojač, i ak roota krivom metodom, pojavi mu se žuti uskličnik, koji se na nekim mobitelima ne može više maknuti, pa ti ne priznaju garanciju.

Zato je bolje izbjegavati te marke.

Kruha i igala...
15 godina
offline
Android borbeni komplet

Pitao sam u drugim neaktivnim temama pa nema odgovora...
Uglavnom do sad mi je iskustvo da ekran najviše troši resursa, tj. da hardware troš više od 50%. Situacija je takva da je kod mene software na min 60% i to Whatsapp i Chrome... Koristim ih sve skupa sat dnevno.

SHELBY_09 kaže...

I ja imam P9 lite i prezadovoljan sam. Prva dva tjedna bih imao po 7h SOT-a. I sad zadnjih 4-5 dana, baterija ide ko luda... Izgleda da je Whatsapp krivac, ali ne razumijem da toliko baterije može trošiti da zbog njega imam 2-3h od prijašnjih 7.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Android borbeni komplet
SHELBY_09 kaže...

Pitao sam u drugim neaktivnim temama pa nema odgovora...
Uglavnom do sad mi je iskustvo da ekran najviše troši resursa, tj. da hardware troš više od 50%. Situacija je takva da je kod mene software na min 60% i to Whatsapp i Chrome... Koristim ih sve skupa sat dnevno.

SHELBY_09 kaže...

I ja imam P9 lite i prezadovoljan sam. Prva dva tjedna bih imao po 7h SOT-a. I sad zadnjih 4-5 dana, baterija ide ko luda... Izgleda da je Whatsapp krivac, ali ne razumijem da toliko baterije može trošiti da zbog njega imam 2-3h od prijašnjih 7.

 

 Što ne znaci da oni ne rade nesto u pozadini, provjeri jel ti upaljen neki backup ili sync u chromu mozda i u wapp, nezz kakva je situacija sa wapp sto se tice potrosnje jer on ubiti i mora stalno bit aktivan u pozadini, ja ih viber ubijam sa greenify tako da nezz u postocima, inace sto se tice potrosnje pogledat malo po google acc koliko ima upaljenih aktivnosti syncova ovoga onoga, sigurno ces ih par moc iskljucit jer ih jednostavno ne koristis.

8 godina
offline
Re: Android borbeni komplet
SHELBY_09 kaže...

Pitao sam u drugim neaktivnim temama pa nema odgovora...
Uglavnom do sad mi je iskustvo da ekran najviše troši resursa, tj. da hardware troš više od 50%. Situacija je takva da je kod mene software na min 60% i to Whatsapp i Chrome... Koristim ih sve skupa sat dnevno.

 Prvo probaj obrisati cache i data od Whatsappa (postavke>aplikacije>whatsapp), a ako imaš neke poruke za pospremiti, prvo ih backupaj (ima opcija u postavkama, bar mislim).

Ako to ne pomogne, onda je problem u sistemu, odnosno baca previše wakelockova (vjerovatno sinkronizacija) a Whatsapp ne uspije sinkronizirat, pa stalno pokušava ponovno.

Jel ti uopće poruke stignu odmah?

A za Chrome isto obriši data i cache.

Kruha i igala...
11 godina
offline
Android borbeni komplet

imam LG Spirit mobitel sa 8GB storage i jos mi je ostalo manje od Gigu slobodnog prostora pa da vas pitam za preporuku neke aplikacije koja cisti smece, cache i ostale podatke koji se nakupljaju u memoriji...

 

kakav je Ccleaner na androidu?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Android borbeni komplet

Odličan. Po meni nema boljeg izbora od njega.

15 godina
offline
Re: Android borbeni komplet
someguy kaže...

 Što ne znaci da oni ne rade nesto u pozadini, provjeri jel ti upaljen neki backup ili sync u chromu mozda i u wapp, nezz kakva je situacija sa wapp sto se tice potrosnje jer on ubiti i mora stalno bit aktivan u pozadini, ja ih viber ubijam sa greenify tako da nezz u postocima, inace sto se tice potrosnje pogledat malo po google acc koliko ima upaljenih aktivnosti syncova ovoga onoga, sigurno ces ih par moc iskljucit jer ih jednostavno ne koristis.

Namješteno mi je da je whatsapp upaljen stalno, ali onda mi vjerovatno nece dolaziti poruke ako to maknem. Morat cu to probat.

fer-de-lance kaže...

 

 Prvo probaj obrisati cache i data od Whatsappa (postavke>aplikacije>whatsapp), a ako imaš neke poruke za pospremiti, prvo ih backupaj (ima opcija u postavkama, bar mislim).

Ako to ne pomogne, onda je problem u sistemu, odnosno baca previše wakelockova (vjerovatno sinkronizacija) a Whatsapp ne uspije sinkronizirat, pa stalno pokušava ponovno.

Jel ti uopće poruke stignu odmah?

A za Chrome isto obriši data i cache.

Evo izbrisao sam, pa cemo viditi. Iako mislim da je problem u tome što mi je uključeno "ostavi upaljeno nakon gašenja zaslona"...

 

edit :slika je presitna https://1drv.ms/i/s!Au6FIi2-DZWblnbV0FeLtgt4Eo0S

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.11.2016 21:03 (SHELBY_09).
15 godina
offline
Android borbeni komplet

jel ima itijedna apk za free sms? 

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Android borbeni komplet
roby27 kaže...

imam LG Spirit mobitel sa 8GB storage i jos mi je ostalo manje od Gigu slobodnog prostora pa da vas pitam za preporuku neke aplikacije koja cisti smece, cache i ostale podatke koji se nakupljaju u memoriji...

 

kakav je Ccleaner na androidu?

 Probaj i ovo: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.cmcm.lite

Pismenost ne zahtjeva fizički napor! Č, ć, -ije, -je, dž i đ nisu olovni utezi!
13 godina
offline
Re: Android borbeni komplet

Ni slučajno instalirati Clean Master, CM, Cheetah Mobile i Cheetah Mobile Inc. proizvode!

 

http://www.bug.hr/forum/topic/mobilni-os-ovi-softver/battery-doctor-cm-security-cm-browser/238216.aspx

Poruka je uređivana zadnji put sub 12.11.2016 16:30 (Marko :D).
16 godina
offline
Re: Android borbeni komplet
Marko :D kaže...

Ni slučajno instalirati Clean Master, CM, Cheetah Mobile i Cheetah Mobile Inc. proizvode!

 

http://www.bug.hr/forum/topic/mobilni-os-ovi-softver/battery-doctor-cm-security-cm-browser/238216.aspx

 OK, nisam znao, učimo dok živimo. Tnx!

Pismenost ne zahtjeva fizički napor! Č, ć, -ije, -je, dž i đ nisu olovni utezi!
15 godina
offline
Android borbeni komplet

treba mi neki apk da kad krivo utipkas sifru na mob da te prednja kamera od mob uslika i posalje na email.

i takvih slicnih apk?

evo trazim po netu, ali neki se placaju. unaprijed zahvaljujen

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Android borbeni komplet

Pozz svima,naime imam jedan problem dobio sam novi mobitel jer mi je na starom napuknulo staklo i pola toucha ne radi.Sad na novom kad sam se prijavio na play store i zelim instalirati messenger mi dode poruka da kad izadem iz beta programa obrisem i ponovo instaliram aplikaciju.Ali problem je sto na starom mobitelu mi ne radi touch pa nemogu nista s  njim i sad mi neda da instaliram niti facebook niti messenger

Battlelog: LtMoNkK
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Android borbeni komplet
jojo_surf kaže...

treba mi neki apk da kad krivo utipkas sifru na mob da te prednja kamera od mob uslika i posalje na email.

i takvih slicnih apk?

evo trazim po netu, ali neki se placaju. unaprijed zahvaljujen

 Toplo preporučam Cerberus, makar, jednokratno se plaća 3€što je smiješno... Nudi ti na desetke mogućnosti (snimanje videa, slika, zvuka, ostavljanja poruka, skupljanja informacija), stari moj da ti pamet stane, ali isprobaj prvi free trial tjedan i odluči.

prepičkavanje staklenkom ajvara ljudi koji pišu komentare poput LOL - tribute to Bojko
15 godina
offline
Re: Android borbeni komplet
kuleee kaže...
jojo_surf kaže...

treba mi neki apk da kad krivo utipkas sifru na mob da te prednja kamera od mob uslika i posalje na email.

i takvih slicnih apk?

evo trazim po netu, ali neki se placaju. unaprijed zahvaljujen

 Toplo preporučam Cerberus, makar, jednokratno se plaća 3€što je smiješno... Nudi ti na desetke mogućnosti (snimanje videa, slika, zvuka, ostavljanja poruka, skupljanja informacija), stari moj da ti pamet stane, ali isprobaj prvi free trial tjedan i odluči.

 Puno negativnih komentara u zadnje vrijeme. 

Probao ga i izbrisao. 

Sta kazes na onaj lockwatcher? 

15 godina
offline
Re: Android borbeni komplet
jojo_surf kaže...

treba mi neki apk da kad krivo utipkas sifru na mob da te prednja kamera od mob uslika i posalje na email.

i takvih slicnih apk?

evo trazim po netu, ali neki se placaju. unaprijed zahvaljujen

 Mislim da Avast Anti-Theft to može

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice