Lg kp502 Cookie

poruka: 295
|
čitano: 183.577
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: LG COOKIE KP502-Aplikacije
13 godina
neaktivan
offline
Lg kp502 Cookie

Pomoć dvojbim se između kupnje LG kp502 cookie!!!Imali ga tko??može li mi reči kako funkcijotnira i dali se brzo kvari!!!!!Hitno!!!Neodlučan

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Lg kp502 Cookie
karlo11111111111 kaže...

Pomoć dvojbim se između kupnje LG kp502 cookie!!!Imali ga tko??može li mi reči kako funkcijotnira i dali se brzo kvari!!!!!Hitno!!!Neodlučan

pa između koja dva mobitela dvojiš?? jedan je KP502 a koji je drugi??

Commodore 64 , 0.985MHz , 64Kb RAM, VIC II 6567/8567(PAL)
13 godina
neaktivan
offline
RE: Lg kp502 Cookie

Lg kp502 cookie i lg kp500 cookie!!Trebam odgovor brzo!!!Neodlučan

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 1.7.2010 11:23 (karlo11111111111).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Lg kp502 Cookie
karlo11111111111 kaže...

Lg kp502 cookie i lg kp500 cookie!!Trebam odgovor brzo!!!Neodlučan

 

 

to su prakticki dva jednaka mobitela razlika je samo u tipkama, KP502 je vodafon-ov LG Cookie. Inace mobitel je sasvim ok s obzirom na svoju cijenu, ekran je solidan, nije bas pretjerano brz, kamera je 3,15MPix bez autofokusa i bljeskalice. nema GPS, Wlan, nije 3G, ali zato se u oglasniku da nabavit za 300Kn ili u ducanu za 600Kn

Commodore 64 , 0.985MHz , 64Kb RAM, VIC II 6567/8567(PAL)
13 godina
neaktivan
offline
Lg kp502 Cookie

Hej ljudi..

Imam taj mob jedva mjesec dana i već imam problem.

Sve je bilo ok do prije tjedan dana. Sada, svaki put kad se idem spojiti na facebook, čim dotaknem tu opciju, mobitel se gasi.

I tako samo sa facebook-om.. Npr mogu na google, bug forum, vip.hr itd... samo facebook neće i to je počelo samo od sebe jedan dan.

Ne znam što da radim s njim. Mogu li gospoda u servisu uopće što napraviti.

Velika je snaga u onoga čovjeka koji umije da prešuti i onda kad ima pravo. // Tolstoj
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Lg kp502 Cookie
Irina_og kaže...

Hej ljudi..

Imam taj mob jedva mjesec dana i već imam problem.

Sve je bilo ok do prije tjedan dana. Sada, svaki put kad se idem spojiti na facebook, čim dotaknem tu opciju, mobitel se gasi.

I tako samo sa facebook-om.. Npr mogu na google, bug forum, vip.hr itd... samo facebook neće i to je počelo samo od sebe jedan dan.

Ne znam što da radim s njim. Mogu li gospoda u servisu uopće što napraviti.

spajas li se na facebook preko one facebook aplikacije na mobitelu ili upises u web preglednik web adresu http://www.facebook.com?

Ako se spajas preko aplikacije na mobitelu onda probaj izbrisat tu aplikaciju i ponovo je snimit.

Commodore 64 , 0.985MHz , 64Kb RAM, VIC II 6567/8567(PAL)
13 godina
neaktivan
offline
RE: Lg kp502 Cookie
mtopol kaže...

spajas li se na facebook preko one facebook aplikacije na mobitelu ili upises u web preglednik web adresu http://www.facebook.com?

Ako se spajas preko aplikacije na mobitelu onda probaj izbrisat tu aplikaciju i ponovo je snimit.

Nemam aplikacije na mobu, spajala sam se preko web preglednika.. i kad se to smrdalo, skinula sam s neta aplikaciju i probala na taj način i dešava se isto..

Velika je snaga u onoga čovjeka koji umije da prešuti i onda kad ima pravo. // Tolstoj
15 godina
neaktivan
offline
RE: Lg kp502 Cookie
Irina_og kaže...
mtopol kaže...

spajas li se na facebook preko one facebook aplikacije na mobitelu ili upises u web preglednik web adresu http://www.facebook.com?

Ako se spajas preko aplikacije na mobitelu onda probaj izbrisat tu aplikaciju i ponovo je snimit.

Nemam aplikacije na mobu, spajala sam se preko web preglednika.. i kad se to smrdalo, skinula sam s neta aplikaciju i probala na taj način i dešava se isto..

a niš onda , jedino što ti preostaje da probas resetirat mobitel, ako to nepomogne onda moras stavit novi firmware (software), mozes u servisu ili sama.

Commodore 64 , 0.985MHz , 64Kb RAM, VIC II 6567/8567(PAL)
15 godina
offline
RE: Lg kp502 Cookie
Irina_og kaže...
mtopol kaže...

spajas li se na facebook preko one facebook aplikacije na mobitelu ili upises u web preglednik web adresu http://www.facebook.com?

Ako se spajas preko aplikacije na mobitelu onda probaj izbrisat tu aplikaciju i ponovo je snimit.

Nemam aplikacije na mobu, spajala sam se preko web preglednika.. i kad se to smrdalo, skinula sam s neta aplikaciju i probala na taj način i dešava se isto..

probaj ici na integrirani web preglednik i upisi u adresu tocno m.facebook.com

mozda ce radit probaj..

Zelim OC-ati procesor, ako mi neko moze pomoc nek se javi na PP jer mi je to novo i prvi put biradio.
13 godina
neaktivan
offline
RE: Lg kp502 Cookie
mtopol kaže...

probaj ici na integrirani web preglednik i upisi u adresu tocno m.facebook.com

mozda ce radit probaj..

Probala.. ništaaa

Velika je snaga u onoga čovjeka koji umije da prešuti i onda kad ima pravo. // Tolstoj
15 godina
offline
RE: Lg kp502 Cookie
Irina_og kaže...
mtopol kaže...

probaj ici na integrirani web preglednik i upisi u adresu tocno m.facebook.com

mozda ce radit probaj..

Probala.. ništaaa

jesi napravila reset moba?

Zelim OC-ati procesor, ako mi neko moze pomoc nek se javi na PP jer mi je to novo i prvi put biradio.
13 godina
neaktivan
offline
RE: Lg kp502 Cookie

jesi napravila reset moba?

Jesam.. ništa, opet se gasi.. Neodlučan mah

Velika je snaga u onoga čovjeka koji umije da prešuti i onda kad ima pravo. // Tolstoj
15 godina
offline
RE: Lg kp502 Cookie
Irina_og kaže...

jesi napravila reset moba?

Jesam.. ništa, opet se gasi.. Neodlučan mah

jesi slala na servis? ako imas garanciju posalji i napravit ce..

Zelim OC-ati procesor, ako mi neko moze pomoc nek se javi na PP jer mi je to novo i prvi put biradio.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Lg kp502 Cookie
DommY kaže...
Irina_og kaže...

jesi napravila reset moba?

Jesam.. ništa, opet se gasi.. Neodlučan mah

jesi slala na servis? ako imas garanciju posalji i napravit ce..

...jesi kupila novi mobitel? ... kupi novi mobitel i nece vise zezat... LOLSmijeh

Commodore 64 , 0.985MHz , 64Kb RAM, VIC II 6567/8567(PAL)
13 godina
neaktivan
offline
Lg kp502 Cookie

POMOĆ na zaslonu lg stalno mi je gore neki znak kružić i kre njega ispod s desne strane kvadrat!!!!neće se maknuti!!NEZNAM kako to maknuti

!!!mislio sam da mi je mobitel još na internertu ali nije!!!dali taj znak treba ili ne treba biti ondje????Molim za POMOĆ!!

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Lg kp502 Cookie

Mobitel je super.Imao sam i još uvijek imam priliku da rukujem s njim.Moja ga frendica ima.I vrlo je dobar za tu cijenu(698 kn u Tele2)Bio sam neki dan u Tele2 i vidio sam Lg Cookie KP500 i košta samo 698kn.Meni se sviđa.Ubrzo ću ga i ja sebi kupiti,a moja ga frendica već ima.Pa mislim ako ga dobro čuvate 100% se neće pokvariti.Ima olovku,zaštitnu foliju.U paketu se treba dobiti i USB kabal,slušalice i punjač.U BiH ga se može naći i za 200km,a i manje.A polovan i do 100km.To je cijenu u možda jedno 350-800kn može se nać u Bosni...A svima bih ga preporučijo.A Lg Cookie KP501,KP502 ništa nisu drugačiji.Samo tipke.Karekteristike su mu iste kao u Kp500.Može se naći i Samsung GT S5230 ili Samsung Star za možda 900kn.Samsungove karekterstike su umalo pa iste kao i u Lg Cookija...

 

 

Lg Cookie Kp500:http://www.gsmarena.com/lg_kp500_cookie-2536.php

 

Lg Cookie Kp501:http://www.gsmarena.com/lg_kp501_cookie-2660.php

 

Lg Cookie Kp502:http://www.gsmarena.com/lg_kp502_cookie-2827.php

 

Samsung Star:http://www.gsmarena.com/samsung_s5230_star-2739.php

D.A.
 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Lg kp502 Cookie

I vi što niste zadovoljni Lg-om.Zato što nema Wifi,gps,3g il tak nešt nemojte sr*t.Mislim stvarno ono onda bi mob. bio preko 1.300kn...Ovo je solidan mobitel za svakog ko hoće da isproba touch screen.Ja dosad nisam imao nikakav touch screen,ali sam ga korstio mnogo puta.Isplati vam se uzet.Baterija radi 300h ako vam je nov mobitel.I ako vam radi samo jedan dan onda ste ga sjebali...Jbg touchscreen je osjetljiv i morate biti pažljivi.Ali zato je vrlo brz,kvalitetqan,teško se ošteti...Ima vrlo dosta aplikacija...Igrice se mogu skinuti sa net-a i to popriličan broj njih.Lg Cookie je za korsnike koji znaju sa touch screenom...To više nije mob. sa tipkovnicom koju treba pritisnuti...Sada je virtualna i samo dodirni...A što se tiče svega odličan...Ima također i gadgete na desktopu...Meni mu je lijepo posložen..Ali za net neznam...To mi nije bolja strana...Nikad nisam koristio ga...A ja imam Samsung J700 meni je glup jer malan display i sve to..Hoću sad na dodir tako ja bih uzeo Lg Cookie

 

D.A.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Lg kp502 Cookie

...jel bi bilo bolje kao glavnu memoriju odabrati externu memorijsku karticu (2GB) tako da se na nju instaliraju igrice i sve ostalo ?

Poruka je uređivana zadnji put pet 23.7.2010 16:51 (tintin).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Lg kp502 Cookie
WithSkill kaže...

eto dodatne informacije da kukija: imam ga mjesec dana i prezadovoljan sam, iako je malo spor, ima mogucnost gledanja filmova, inteneta, navigacije i svega: getjar.com (najvec stranica kao i mobile9)

eto utipkajte ovo u ekran za brojeve (kao da idete nekog zvati) !

 

broj:    1809#*500# ( u tom ima puno stvari za igrat samo pazite da NE STISNETE FACTORY RESET jer sam se ja tako za*bo par puta xD) eto, pozdraf i uzivajte... Cool

u vipu je akcija 350kn mob bez pretplate i kartice, znaci sam mob sa microsd card !

...navigacija ?

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 21.7.2010 23:26 (tintin).
13 godina
neaktivan
offline
RE: Lg kp502 Cookie
karlo11111111111 kaže...

POMOĆ na zaslonu lg stalno mi je gore neki znak kružić i kre njega ispod s desne strane kvadrat!!!!neće se maknuti!!NEZNAM kako to maknuti

!!!mislio sam da mi je mobitel još na internertu ali nije!!!dali taj znak treba ili ne treba biti ondje????Molim za POMOĆ!!

Meni taj znak stoji otkad je mob kupljen, pa mislim da se ne trebaš brinuti.. Namigiva

"Ako ti jednom ustreba, ne mislim lova, nego treći za preferans, prateći vokal, fizikalac na mešalici..ja sam ti čovek od talenta.. " Balaš u <3
14 godina
neaktivan
offline
Lg kp502 Cookie

ljudi hitno trebam bateriju za lg kp502,

ako netko zna di nać nek mi javi....

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Lg kp502 Cookie
qosmio kaže...

ljudi hitno trebam bateriju za lg kp502,

ako netko zna di nać nek mi javi....

 

ebay il trgovine s mobovima:)

Ako ti neko pomogne stisni gumb HVALA!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Lg kp502 Cookie
DommY kaže...
qosmio kaže...

ljudi hitno trebam bateriju za lg kp502,

ako netko zna di nać nek mi javi....

 

ebay il trgovine s mobovima:)

Prbo pogledaj u najbližim trgovinama sa mobilnim aparatima..Ako ne onda ti jedino preostaje internet kao odredište za riješavanje tvog problema,..

15 godina
neaktivan
offline
Lg kp502 Cookie

Za 600Kn u oglasniku dobijes LG GT500 koji je 100 puta bolji od Cookiea, ima kameru od 5Mpix, s AF i bljeskalicom, Wifi, A-GPS, i ljepse je dizajniran....

 

Commodore 64 , 0.985MHz , 64Kb RAM, VIC II 6567/8567(PAL)
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Lg kp502 Cookie
mtopol kaže...

Za 600Kn u oglasniku dobijes LG GT500 koji je 100 puta bolji od Cookiea, ima kameru od 5Mpix, s AF i bljeskalicom, Wifi, A-GPS, i ljepse je dizajniran....  

isplati se, ali ne pored Optimusa i N95

Bug Online Xfire Clan - http://www.xfire.com/communities/bugonlineforum/ Klikni HVALA, tvoj jedan klik meni puno znači!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Lg kp502 Cookie
Mitch kaže...
mtopol kaže...

Za 600Kn u oglasniku dobijes LG GT500 koji je 100 puta bolji od Cookiea, ima kameru od 5Mpix, s AF i bljeskalicom, Wifi, A-GPS, i ljepse je dizajniran....  

isplati se, ali ne pored Optimusa i N95

sumnjam da LG GT 540 mozes nac za 600Kn prije mi reko za 1000+Kn

Commodore 64 , 0.985MHz , 64Kb RAM, VIC II 6567/8567(PAL)
13 godina
neaktivan
offline
Lg kp502 Cookie

Pozz! Ja sam mobitel kupila prije 8 mjeseci i jos uvijek je u savrsenom stanju. Svi oni koji govore kako je cookie sranje,lažu. Istina je da se nemogz mijenjati teme i da je vrlo tesko naci igricu koja odgovara tome modelu,ali za takvu cijenu bolji mobitel nemozete naci. Moj je osobno već mnogo puta pao, i to sa velikih visina i niz stepenice,i nista mu nije bilo.Jos uvijek savrseno radi,ne steka,nije spor...Ali nisu svi kp502 takvi jer ovisi oćete li bas dobiti onaj koji se pokvari nakon i jednog malenog pada,ili ovakav,kao moj. Ja vam ga iskreno preporucam. Mobitel je zbilja dobar! (:

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Lg kp502 Cookie

i zanima me ako netko moza ima stylus olovčicu, za kuki.onu malu. ja sam je izgubila... nije da je tako tesko pisati s prstima..ali trebas se naviknuti. pa bi molila ako netko ima,a da mu ne treba neka mi se javi! pozz i hvala! (:

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Lg kp502 Cookie
bubble girl kaže...

Pozz! Ja sam mobitel kupila prije 8 mjeseci i jos uvijek je u savrsenom stanju. Svi oni koji govore kako je cookie sranje,lažu. Istina je da se nemogz mijenjati teme i da je vrlo tesko naci igricu koja odgovara tome modelu,ali za takvu cijenu bolji mobitel nemozete naci. Moj je osobno već mnogo puta pao, i to sa velikih visina i niz stepenice,i nista mu nije bilo.Jos uvijek savrseno radi,ne steka,nije spor...Ali nisu svi kp502 takvi jer ovisi oćete li bas dobiti onaj koji se pokvari nakon i jednog malenog pada,ili ovakav,kao moj. Ja vam ga iskreno preporucam. Mobitel je zbilja dobar! (:

pa sad, ja bi rađe uzeo rabljenu Arenu za 800Kn nego novog cookija za 700Kn

Commodore 64 , 0.985MHz , 64Kb RAM, VIC II 6567/8567(PAL)
13 godina
neaktivan
offline
RE: Lg kp502 Cookie

lg cookie kada sam ga ja kupovala bio je nesto skuplji. ali nije ti 700 kn. u vip ponudi lg cookie kp502 paket ti je 349 kn (: i mobitel je stvarno savrsen za tu cijenu (:

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: LG COOKIE KP502-Aplikacije
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice