Pomoć pri odabiru mobitela izdvojena tema

poruka: 38.124
|
čitano: 11.086.114
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Znam da je u honorbuy jeftinije, ali s njima nemam iskustva i ne znam što u slučaju reklamacije. Mislio sam s Alze za 300 kn više, ali barem znam da su pouzdani.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
16 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Sto se mene tice odluka je pala na a5. Zahvaljujem na sugestijama 🖒

 
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

U pollu je 100% glasova za drugi mob, ali ok. Bitno da si pitao :P

Hearthstone: Maks0806#2960
Moj PC  
4 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Pozdrav,planiram kupiti Huawei mate 10 lite,dali netko ima navedeni mob,zanima me kakva je baterija ,koliko ima SOT i opčenito dali se isplati kupit. Hvala
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Dvoumim se između dva uređaja, oba Huawei pošto sam sa P8 bio jako zadovoljan. Prvi je P10 Plus, a drugi Mate 10 Lite. Privlači me veći ekran kod Mate 10 Lite, ali mi se čini da je i razlika u procesoru velika, tj. da je P10 Plus puno bolji. Važno mi je da mobitel ostane fluidan nakon što prođe neko vrijeme, a pošto je Mate 10 Lite noviji, možda je (po meni) i bolji izbor. Vaša mišljenja?

 

 

10 Huawei P10 Plus
0 Huawei Mate 10 Lite
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Ne znam što ljude zabrinjava tvrdnja da  "uređaj nakon nekog vremena neće više biti fluidan"!

 

To nije stvar koja se ne može riješiti za 1 min. ili čiščenjem uređaja od smeča ili tvorničkim resetom i uređaj je ko nov!

Some people are so poor... all they have is money!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
bullyq14 kaže...

Dvoumim se između dva uređaja, oba Huawei pošto sam sa P8 bio jako zadovoljan. Prvi je P10 Plus, a drugi Mate 10 Lite. Privlači me veći ekran kod Mate 10 Lite, ali mi se čini da je i razlika u procesoru velika, tj. da je P10 Plus puno bolji. Važno mi je da mobitel ostane fluidan nakon što prođe neko vrijeme, a pošto je Mate 10 Lite noviji, možda je (po meni) i bolji izbor. Vaša mišljenja?

 

 

Znači ta dva uređaja su neusporediva P10+ je premium uređaj sa svime van pameti, a Mate 10 Lite je donji middle segment uređaja. Cijene P10+ je skoro duplo veća od Mate 10 Lite i to sa opravdanim razlogom. Ako ti novci nisu bitni onda idi na P10+ ili još bolje dodaj još 1000 kn i odi na Mate 10 Pro.

7 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
bullyq14 kaže...

Dvoumim se između dva uređaja, oba Huawei pošto sam sa P8 bio jako zadovoljan. Prvi je P10 Plus, a drugi Mate 10 Lite. Privlači me veći ekran kod Mate 10 Lite, ali mi se čini da je i razlika u procesoru velika, tj. da je P10 Plus puno bolji. Važno mi je da mobitel ostane fluidan nakon što prođe neko vrijeme, a pošto je Mate 10 Lite noviji, možda je (po meni) i bolji izbor. Vaša mišljenja?

 

 

P10 Plus je po svemu bolji, iako neki javljaju da baš i nemaju puno sreće s baterijom, tj. da im traje dosta kratko, pa ispitaj i to prije kupovine.

10 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Huawei P10 Lite za 1700 kn ili Iphone Se za 1560? Tcom pretplata

 

Koristim Iphone 5s i ok mi je, baterija je uzas zato kupujem novi. Mozda bi mi pasao i veci mobitel a Se je jednake velicine.

 

No Iphone Se je vrijedniji u ducanima (2700kn) od Huaweia (1900kn) pa je SE mislim bolja ponuda, sto mislite?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela
SE je jači uređaj, mnogo bolja kamera i audio, dulja podrška.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
zuper kaže...
SE je jači uređaj, mnogo bolja kamera i audio, dulja podrška.

Koliko vidi u spec. 12 MP kod oba mobitela stim a SE ima slabiju prednju kameru

13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela
Appleov image processing je top. Pogledaj neke recenzije, vidjet ćeš. A tu je i 4K video snimanje.
Prednja kamera je loša, to da
Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Ima netko od ekipe Xiaomi MI A1 neko duze vrijeme pa da iznese svoje dojmove u par recenica?

 

TNX

Prodajem Fractal Node 304 za 360kn | http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
djigibao kaže...

Ima netko od ekipe Xiaomi MI A1 neko duze vrijeme pa da iznese svoje dojmove u par recenica?

 

TNX

 ima u temi mi5x skyactive ako se dobro sjecam

12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
djigibao kaže...

 Ne znam gdje si gledao tu cijenu za Xiaomi Mi A1 od 240€ ali ti je trenutno u Honorbuy-u 220$ + 25$ postarine = 245$ = 1530kn (mislim da je ovo odlicna prilika)

 

https://www.honorbuy.com/1188-xiaomi-mi-a1-smartphone-black.html#/option-464gb_black

 + 14 $ ako želiš izbjeći carinu

Poruka je uređivana zadnji put pet 24.11.2017 13:30 (tomislav10).
12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
tomislav10 kaže...
djigibao kaže...

 Ne znam gdje si gledao tu cijenu za Xiaomi Mi A1 od 240€ ali ti je trenutno u Honorbuy-u 220$ + 25$ postarine = 245$ = 1530kn (mislim da je ovo odlicna prilika)

 

https://www.honorbuy.com/1188-xiaomi-mi-a1-smartphone-black.html#/option-464gb_black

 + 9 $ ako želiš izbjeći carinu

 

16 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Ne kuzim?
Zasto carina ako salju iz Honorbuy-a?
Prodajem Fractal Node 304 za 360kn | http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
djigibao kaže...
Ne kuzim?
Zasto carina ako salju iz Honorbuy-a?

 Ne znam, al navode ak ide DHL-om da nema carine. Sad, jel je ima ak ide "običnom poštom" ... nisam siguran ...

 

Jel ima tko kakav kod za dodatni popust na Honorbuy-u? 

Poruka je uređivana zadnji put pet 24.11.2017 13:36 (tomislav10).
16 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
tomislav10 kaže...
djigibao kaže...
Ne kuzim?
Zasto carina ako salju iz Honorbuy-a?

 Ne znam, al navode ak ide DHL-om da nema carine. Sad, jel je ima ak ide "običnom poštom" ... nisam siguran ...

 

Jel ima tko kakav kod za dodatni popust na Honorbuy-u? 

 

Ide DHL-om, nema zime...29.11. bi trebalo doc...

Prodajem Fractal Node 304 za 360kn | http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
8 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
djigibao kaže...
Ne kuzim?
Zasto carina ako salju iz Honorbuy-a?

 nema carine, jos pise "Support Shipping From EU Warehouse", dhl 34$ i tjt

tomislav10 kaže...
djigibao kaže...
Ne kuzim?
Zasto carina ako salju iz Honorbuy-a?

 Ne znam, al navode ak ide DHL-om da nema carine. Sad, jel je ima ak ide "običnom poštom" ... nisam siguran ...

 

Jel ima tko kakav kod za dodatni popust na Honorbuy-u? 

 googlaj honorbuy coupons

9 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Ekipa sta bi po vama bila bolja opcija.

Dakle polovni Oneplus 3t - 1 godstar,izvanka ocuvan,iznutra jbg baterija ne znam kakva je cijena 2400 kn

Ili novi Honor 9 za 2200 kn 

 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Imam p700 optimus lg mob. Bez obzira koliko puta ga vratio na tvornicke postavke, cim se ulogiram u gugl, on skine apdejte, recimo za gugl stor i mob mi postane sporiji od forrest gampa dok rijesava matematicki zadatak. Problem sam rijesio novim resetom, ne ulogiranjem u gugl i skidanjem aplikacija na webu, ne iz gugl stora, no volio bih znati u cemu je problem?
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Mobitel stari 5god. a i tada nije bio vrh ponude ...

16 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Mozes staviti neki cyanogen rom na njega da ga malo ubrzas i to je to, dosta slab hardwer ali ce sigurno raditi bolje nego na stock romu

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
Poruka je uređivana zadnji put ned 26.11.2017 7:19 (Patrick_cro).
7 godina
protjeran
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Ma sad sam zadovoljan brzinom, skoro pa leti. Zanima me sto ga tocno uspori kod logiranja u gugl akaunt? Racuna san da mi je glavni gmail mozda prikrcan, pa san prova otvorit novi, ali ista stvar.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Slab hardwer, malo radne memorije, ne mozes ocekivati od njega da radi brzo u današnje vrijeme, cak i tada nije bio jak mob. Probaj custom rom ako hoces da ti radi brze, nema tu nekog drugog lijeka za ubrzati mob.
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
12 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

koji i zašto?

8 Huawei P9 lite 2017
3 Xiaomi Redmi Note 4
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Novi Honor 9! Jeftiniji je i novi.
8 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
1950Killer kaže...

koji i zašto?

 mislis p8 lite 2017 ili p9 lite ?

no svejedno ja bi glas dao noteu 4x zbog toga sto ima vecu bateriju, bolju graficku/procesor i puno je veca zajednica,tj. ima brdo custom romovova.

 

huawei ima bolju kameru i mozda bolje izgleda, tj laksi je i manji.

6 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

 

Pozdrav svima, molim pomoć oko kupovine 2 mobitela.

Jedan mobitel je za stariju osobu kojoj je bitno da je touch screen i da ima ok kameru( dosada je imala kameru od 2mpx pa je njoj valjda premija i da bude od 5mpx). Znaci mobitel koristi za poruke, pozive i tu i tamo bi okinula koju slikicu. Bitno bi bila i da baterija ok drži. Ja sam gledao mobitele do 1000 kn i našao LG K4 2017( 1gb rama, baterija 2500 mah, kamera 5 mpx) za kojeg piše u recenzijama da baterija dobro drži, igrao sam se malo s njim i kamera mi je tako- tako. MIslim uzeti njega osim ako mi preporučite nešto bolje u tom cjenovnom rangu ( s time da njega mogu dobiti na njuškalu za nekih 600 kn jer ga sad svi uzimaju za 9 kn na pretplate). Još jednom napominjem da mobitel tražim za nezahtjevnog korisnika za iskljucivo pozive i sms te tu i tamo slikanje, znaći nije niti bitna radna memorija, procesor itd.




Drugi mobitel je takođ‘er za stariju osobu ali koja NE ŽELI touch, te za taj mobitel imam neke specifične kriterije. Značimora biti na tipke, da baterija traje barem 5 dana i da ima ekran veći od 2.2 inča( čim veći ekran to bolje) i da je kamera bar 3mpx. Kod pronalaska takvog modela imam većih problema jer je ponuda sve slabija, a svi koji jesu u ponudi imaju uglavnom loše kamere. Uspio sam naći samsung xcover 550 ili samsung metro xl ali ne mogu naći gdje bih te mobitele mogao kupiti. Zapravo mi je čudno kako se nitko nije sjetio staviti na tržiš te klasični glupi telefon s tipkama a da ima dobru kameru i bateriju ( bilo ih je prijašnjih godina, sada baš i ne)Također bih bio zahvalan na preporuci po tim kriterijima...
 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice