VGA to HDMI converter

poruka: 6
|
čitano: 7.555
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
VGA to HDMI converter

Spojio bih mali 10'' Acer na tv. Na aceru imam samo vga, a na tv-u samo hdmi.

Ima li netko iskustva s ovim ili sličnim konverterom:

http://www.ebay.com/itm/271245730435?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1438.l2649

 

Hoće to raditi, vidim da bi trebao i zvuk "spakirati" na hdmi izlaz.

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: VGA to HDMI converter

Pa i ja sam mislio to uzet; u principu to radi dobro, i definitivno bolje nego uzeti nove kablove.

Jedini problem je kvaliteta izrade, jer nemožeš znat da bu ti radio 10 godina ili uopće, tako da po tom pitanju tvoja odluka.

Sve u svemu ti je apsolutno svejedno što odabrao, osobno bi rađe preporučio kupiti kabel.

It's only logical!
10 godina
neaktivan
offline
VGA to HDMI converter

s obzirom da analog to digital konverteri koštaju iznad 400kn,nisam baš siguran jel' ovo funkcionira...

Roses are red,my screen is blue,and I'm sitting here thinking WTF did I do?
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
VGA to HDMI converter

Evo ako nekoga zanima, stigao mi je konverter i radi, prenosi sliku i zvuk na tv.

 
1 0 hvala 2
15 godina
offline
Re: VGA to HDMI converter
kivic15 kaže...

s obzirom da analog to digital konverteri koštaju iznad 400kn,nisam baš siguran jel' ovo funkcionira...

 -to je logična predpostavka.. ali online je višestruko jeftinije (distributer-trgovac i PDV... uz garanciju i sl.). Tako da nekoliko puta niža cijena ne mora uvijek biti ''lažnjak''.. u ovom slučaju radi, jednako tako je moglo ne raditi (rizik ovakve kupnje).

 

i btw, sama tema je dobra kao sticky, odgovor svima koji žele konverter, jer prečesto ljudi kupe kabel-adapter, kao i to da je u ovom slučaju ispravno pa je manji rizik naruđžbe.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice