Jel vas bole leđa i vrat od kompa?

poruka: 72
|
čitano: 17.194
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
protjeran
offline
Jel vas bole leđa i vrat od kompa?

to se da preživiti, meni je najveći problem oči, kad previše radim, budem ko ćorava koka

15 godina
neaktivan
offline
Jel vas bole leđa i vrat od kompa?

ja sam na kompu sat do dva tak da me niš ne muči.

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. ----------------------------- Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign
16 godina
neaktivan
offline
Jel vas bole leđa i vrat od kompa?

leda zbog kilaze i neaktivnosti.

rame mi se koci zbog ruzne navike podbocenog lakta dok radim nesto na kompu

 

rjesavam se navike i krenuo u teretanu, jacanjem donjih misica mi je puno bolje sa ledima

a i kilaza para

stolica je ona "direktorska" XD

EP45-DS3R,Q9550,HD4870x2, T240HD, WD 500, SB640, 4GBPlatinum XTC, DC kit, 700W OCZ
15 godina
neaktivan
offline
RE: Jel vas bole leđa i vrat od kompa?
dado2 kaže...

aktivno se bavim košarkom.znam zalomit po 5-6 sati bez prekida,i nikad me nije ništa zabolilo,..Namigiva

 tako i ja isto ko i ti...
Napojnica je ulaganje u buducnost
15 godina
offline
Jel vas bole leđa i vrat od kompa?

Evo upravo sam natrapao na ovaj thread i vidim da ocito nisam jedini s ovim problemima. Posto necu da izmisljam toplu vodu prihvatit cu jedan od vasih savjeta. Vecina vas kaze da bi bilo dobro se baviti nekom tjelesnom aktivnoscu da bi se suzbili bolovi ali meni je zapeo za oko jedan zanimljivi post u kojem je rjesenje za bolove nabava "direktorske" fotelje. Ovaj mi se cini nekakno najvise razuman :) Prihvacam i zahvaljujem se autoru.

Poruka je uređivana zadnji put čet 23.4.2009 10:59 (bnaci).
15 godina
protjeran
offline
Jel vas bole leđa i vrat od kompa?

uzalud direktorksa stolica

meni je pomogla kod bolova u leđima i vratu

 

al me sad bole noge

 

preporuka

svaki dan predvečer zaputi se na obližnji nogometni teren i otrči koji krug

1,2,3,10...koliko možeš

ne se preopteretit

samo razgibat malo

cirkulacija i to da proradi

www.ddoxy.blogspot.com
16 godina
neaktivan
moderator
offline
Jel vas bole leđa i vrat od kompa?

Use of a keyboard or mouse may be linked to serious injuries or disorders.

 

http://www.microsoft.com/hardware/hcg/default.html   

 

U pravu su.

 

Nabavite dobru opremu i redovito vezbajte. Nisam ni ja iskljucak,hronika sam ..boli me desna strana rameta i desna ruka.

Kada se menja vreme :)

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=gBWPf1BWtkw
15 godina
neaktivan
offline
RE: Jel vas bole leđa i vrat od kompa?

ja ne sjedim razbilo me na treningu trtica mi se sjeb*** =) tako da al inace ne boli me jer ne provodim puno uz komp najvise 2-3h

 

a i puno trcin tako da....

Kada se kunem majkom možda lažem, ali kada se kunem ocem govorim istinu, majke mi!
15 godina
neaktivan
offline
Jel vas bole leđa i vrat od kompa?

Ja pak imam običaj sjediti "ukoso" u odnosu na  monitor, s prekriženim nogama. Tak da nakon par sati kada se "izgubim" u prostranstvima virtualnog svijeta ili recimo dok sviram gitaru - a opet gledajući u tablature na kompu zna mi se dogoditi da mi se oduzme noga - ono u potpunosti utrne. Jednom sam se u pol noći tako dignuo i nisam skužio da je ova odumrla i tako sam se složio i skoro razbio gitaru... bolesno ali Smijeh

15 godina
neaktivan
offline
Jel vas bole leđa i vrat od kompa?

mene nista jedino oci kad se uzivim u nes al onda kad se dignem me bole noge

AMD Sempron 3000+ 1.81/ 512mb memory/ Radeon x1050/ napajanje 350W/ HDD 20Gb i 90GB/
15 godina
neaktivan
offline
Jel vas bole leđa i vrat od kompa?

Oci davno otisle - zajedno sa Commodorom 64Cool (hvala Bogu na lecama)

Ruka me boli vec par godina, cak sam neko vrijeme bio u potpunosti izbacio comp sa repertoara (onda bilo sve ok).

Vrat ne boli nesto puno, tek tu i tamo.

Leda posebna prica, bole vec 2 godine prvenstveno od previse sjedenja. Posao 8 sati sjedenja, dodem doma pa jos par za Tv-om i compom pa onada 9 sati spavanjaSramim se Problem sam djelomicno sredio vjezbama za kicmu koje izvodim 6 dana u tjednu. Uzme mi nekih 40 min dnevno al' mogu reci da pomaze. Boli manje, a i pokretljivost mi se poboljsala.Cool

15 godina
offline
RE: Jel vas bole leđa i vrat od kompa?
Stimulans kaže...

Ja pak imam običaj sjediti "ukoso" u odnosu na  monitor, s prekriženim nogama. Tak da nakon par sati kada se "izgubim" u prostranstvima virtualnog svijeta ili recimo dok sviram gitaru - a opet gledajući u tablature na kompu zna mi se dogoditi da mi se oduzme noga - ono u potpunosti utrne. Jednom sam se u pol noći tako dignuo i nisam skužio da je ova odumrla i tako sam se složio i skoro razbio gitaru... bolesno ali Smijeh

 Stvarno sam se nasao u tvom postu. Jednom sam sjedio duze vrijeme s prekrizenim nogama kad je neko pozvonio na vratima. Pokusao sam potrcati s utrnutom nogom i zveknio o pod kao letva. Tu sam si lakse ozlijedio ledja zbog nezgodnog pada na pokucstvo. Kad sam takav polomljen napokon otvorio vrata, pitali su me sta mi je ali nisam ni smio reci od sramote. Ali mogu sada kad ne znate tko sam  Namigiva
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.4.2009 14:39 (bnaci).
15 godina
neaktivan
offline
Jel vas bole leđa i vrat od kompa?

E ja fino sjedim na pilates lopti i izmjenim sve žive položaje pa tako da me ništa ne boli Osmijeh

Intel E6600, Intel DG965WH, 2x 2GB PQI 800MHz, Gainward HD4870 Golden Sample, Seagate 320 i 500GB, Coolermaster CM-690, Raptoxx 750W Windows Vista Ultimate SP1 32-bit Intel Celeron D330 @ 3.82GHz, Asrock 775S61, Sapphire HD3650 512MB AGP, 2.25GB 286MHz, WD 80GB,
15 godina
neaktivan
offline
RE: Jel vas bole leđa i vrat od kompa?
Oly_E3 kaže...

E ja fino sjedim na pilates lopti i izmjenim sve žive položaje pa tako da me ništa ne boli Osmijeh

 Hehe... Ja sjedim na jbnom masivnom stolcu iz kuhinje jer mi je kožnu direktorsku fotelju pas razgrizao - počivao u miru! (nisam ga ja ubio, bio je star :()
Osnovan - 1878. Igralište - Old Trafford, Kapacitet - 76.212 Predsjednik - Joel i Avram Glazer Trener - Alex Ferguson______________________ Tko pita, ispadne budala 5 minuta! Ko ne pita ostane budala zauvijek. http://www.travian.com.hr/?uc=hrx_37430 - Klik i donesite mi uspjeh
15 godina
neaktivan
offline
Jel vas bole leđa i vrat od kompa?

nekad me znaju oci boljet al onda pogledam u zid i prestanu Cool

inace dosta se bavim sportom pa se valjda dobro razgibam

CPU-Q6600@3.2 - 1.40V MBO-EVGA nForce 750i SLI VGA- Gainward HD 4870 PSU-Fortron 650W RAM-2x2 GB Mushkin Redline Series Razer Krait, Benq 2200HD Coolermaster V8
15 godina
neaktivan
offline
RE: Jel vas bole leđa i vrat od kompa?
bnaci kaže...
Stimulans kaže...

Ja pak imam običaj sjediti "ukoso" u odnosu na  monitor, s prekriženim nogama. Tak da nakon par sati kada se "izgubim" u prostranstvima virtualnog svijeta ili recimo dok sviram gitaru - a opet gledajući u tablature na kompu zna mi se dogoditi da mi se oduzme noga - ono u potpunosti utrne. Jednom sam se u pol noći tako dignuo i nisam skužio da je ova odumrla i tako sam se složio i skoro razbio gitaru... bolesno ali Smijeh

 Stvarno sam se nasao u tvom postu. Jednom sam sjedio duze vrijeme s prekrizenim nogama kad je neko pozvonio na vratima. Pokusao sam potrcati s utrnutom nogom i zveknio o pod kao letva. Tu sam si lakse ozlijedio ledja zbog nezgodnog pada na pokucstvo. Kad sam takav polomljen napokon otvorio vrata, pitali su me sta mi je ali nisam ni smio reci od sramote. Ali mogu sada kad ne znate tko sam  Namigiva
 Razbijačina! Ma stalno mi se to događa pa križam noge bolje nego Sharon Stone (jeb šteta što nisam ženskoOsmijeh), valjda loša cirkulacija, ne znam što bi drugo bilo. Od onog pada najviše mi žao gitare jer sam je ogrebao na dva mjesta kad sam je sastavio po ormaru, a za mene me nije briga - ni prvi ni zadnji put. Ajd hvala bogu da ima još takvih ljudi. Mislio sam da jedino ja trnemCool
15 godina
neaktivan
offline
RE: Jel vas bole leđa i vrat od kompa?

mene osobno ne boli ništa( redovito vježbam, bavim se nogometom, treninzi 5 puta tjedno) al imam migrene za koje mislim da su mi od kompa

q8200,radeon4870 1gb, 8gb kingmax 1066 intel i ati moj prvi i jedini izbor sve se da kupiti novcem, ali osjećaj gta 4 u najvećim detaljima:neprocjenjivo
15 godina
protjeran
offline
RE: Jel vas bole leđa i vrat od kompa?
pfliper kaže...

mene osobno ne boli ništa( redovito vježbam, bavim se nogometom, treninzi 5 puta tjedno) al imam migrene za koje mislim da su mi od kompa

 koji klub?
15 godina
offline
RE: Jel vas bole leđa i vrat od kompa?
Merlo kaže...

ajde informatičari priznajte da vas boli sve živo od stalnog sjedenja..nisam valjda jedini :)  leđa me razaraju, kao trebam radit neke vježbe al mi se nikad neda, kad stisne onda radim 2 dana pa onda opet niš:) vozim bicikl i trčim recimo 2x mjesečno al brijem da mi je to malo :) Uglavnom kaos a tek imam 21g Neodlučan Kako vi rješavate te probleme?

 Stare kosti...
Salim se svakog malo ukoče
EDIT : Rješavam vježbama istezanja i treniram plivanje i skokove u vodu.
Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis Intel E6750 2.67 ghz Gigabyte GA-PS3-DS3 Powercolor Radeon HD2600XT 2 Gb Ram Hitachi 320 GB HDD
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.4.2009 19:18 (Mitch).
15 godina
neaktivan
offline
Jel vas bole leđa i vrat od kompa?

Cijeli vikend na kompu a nista me ne boli

15 godina
neaktivan
offline
RE: Jel vas bole leđa i vrat od kompa?

slavija iz pleternice kraj požege 3 nogometna liga

kategorija kadeti službeno tri treninga, al odradi se još pokoji doma

al ovo je već nema veze s temom

 savjet: budite fit, krećite se i nema bolova

q8200,radeon4870 1gb, 8gb kingmax 1066 intel i ati moj prvi i jedini izbor sve se da kupiti novcem, ali osjećaj gta 4 u najvećim detaljima:neprocjenjivo
15 godina
neaktivan
offline
RE: Jel vas bole leđa i vrat od kompa?

I ja nemam nikahvik problema, samo kaj posle 1 h su mi jako hladne rukeSmijeh

METALLICA
16 godina
neaktivan
offline
Jel vas bole leđa i vrat od kompa?

Ni mene niš ne boli. Imam stolicu s dobrim naslonom, a ruke mogu osloniti na sniženi dio stola na kojem mi je tipkovnica... i monitor mi je naravno ravno u visini glave.

If it ain't broke, you haven't tweaked it enough.
16 godina
neaktivan
offline
Jel vas bole leđa i vrat od kompa?

Mene hvala Bogu niš ne boli, svaki ili svaki drugi dan napravim đir od 20km sa biciklom i meni dobro. Nekada dane provedem pred ekranom i nema nikakvih posljedica.

Prodajem kravu, crna metalik boja, HI-FI mukanje, sportski rep i alu kopita.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Jel vas bole leđa i vrat od kompa?

Mene boli lijevo oko i počne mi žmigat.

15 godina
neaktivan
offline
Jel vas bole leđa i vrat od kompa?

jedino sto me boli su križa ali opet malo od kompjutera malo sto pogrbljeno hodam i jos truljenje u skolskim klupama

I can't remember anything Can't tell if this is true or dream
15 godina
neaktivan
offline
Jel vas bole leđa i vrat od kompa?

Evo primjetih da mi je desna ruka u kojoj držim mišonju uvijek za par stupnjeva hladnija od lijeve. Da li se to još kome događa?

15 godina
neaktivan
offline
Jel vas bole leđa i vrat od kompa?

Nis me ne boli al se često iživciram kad mi zapne komp pa tipkovnicu boli

15 godina
neaktivan
offline
RE: Jel vas bole leđa i vrat od kompa?
Stimulans kaže...

Evo primjetih da mi je desna ruka u kojoj držim mišonju uvijek za par stupnjeva hladnija od lijeve. Da li se to još kome događa?

 i meni
15 godina
neaktivan
offline
Jel vas bole leđa i vrat od kompa?

Da, fakat. A to nije logički. Logično bi bilo da je ruka koja više radi toplija a ne hladnija

Moji ID-ovi u igrama su: alien2710 A.I.Alien
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice