America's Army 3 beta zaključana tema

poruka: 326
|
čitano: 48.976
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: America's Army 3
16 godina
neaktivan
offline
America's Army 3

A mene taj HK416 jako podsječa na M4. No dosta offtopica jer će nam modovi lockat temu pa će se otvarat nova itd. Tu smo da pričamo isključivo o America's Army 3. Nikakve usporedbe netreba i dosta svadjanja koja je igra bolja ili lošija i o simulacijama rata i igricama. 

 

Svi koji nisu skinuli preload nek to učine večeras jer sutra se igra otključava preko steama. i onda će makljaža dobit novo ime... 

 

America's Army 3 

 

Hooah!

Život je k'o komad budjavog lebca. Nakon oba u ustima ostaje gorak okus.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
America's Army 3

Slažete li se da sutra (kada krene igra) preimenujem ovu temu u America's Army 3 beta i otvorim novu koja bi se zvala samo America's Army 3? (mogu ih i povezati međusobno)

 

Svrha bi bila da se riješimo suvišnih postova i rasprava koje su se do sada vodile...

 

Ako ste za - dovoljno je da kliknete na "palac gore", odnosno ako ste protiv - "palac dolje".

 

Moj PC  
27 1 hvala 0
16 godina
offline
America's Army 3

Upravo stavio skidat sa steam-a.

dotore1
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: America's Army 3
Joe Cavallo kaže...

A mene taj HK416 jako podsječa na M4. No dosta offtopica jer će nam modovi lockat temu pa će se otvarat nova itd. Tu smo da pričamo isključivo o America's Army 3. Nikakve usporedbe netreba i dosta svadjanja koja je igra bolja ili lošija i o simulacijama rata i igricama. 

 

Svi koji nisu skinuli preload nek to učine večeras jer sutra se igra otključava preko steama. i onda će makljaža dobit novo ime... 

 

America's Army 3 

 

Hooah!

Naravno kad su Amerikanci platili H&K-u da napravi preradu M4, i dobli su HK416.

Ovo je zadnje skretanje s teme.

Torrent je zakon!! S Linuxom dobiješ kuću, a s Windowsima samo proz ore. Statistika: 3 žuta , 3 crvena- zasad
15 godina
neaktivan
offline
America's Army 3

Zanima me hoće li se i dalje moć igrat AA2 vreziju 2.8.5 ili bum moro preć na AA3 (što i nije loše).

Nadam se da danas nije zadnji dan za igrat AA2Cool

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: America's Army 3
tunder kaže...

Kaj jel bude kakav team za nas s foruma? =CRO= team

 kaj ništa?

16 godina
offline
America's Army 3

=CRO= Bug Company Cool (ilitiga Bug Satnija)

dotore1
Poruka je uređivana zadnji put uto 16.6.2009 21:24 (doktor1).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: America's Army 3
doktor1 kaže...

=CRO= Bug Company Cool

Pa mogli bi se zvat "Lag squad", posto je to cesci problem u igrama od BUG-ova, a opet ima veze sa BUG-om xD

Nothing is true, everything is permitted...
16 godina
neaktivan
offline
RE: America's Army 3

ma samo =CRO= i neki nickname

 

=CRO=(nickname) bez zagrada

Poruka je uređivana zadnji put uto 16.6.2009 21:27 (tunder).
15 godina
neaktivan
offline
America's Army 3

Može = CRO = Company

Torrent je zakon!! S Linuxom dobiješ kuću, a s Windowsima samo proz ore. Statistika: 3 žuta , 3 crvena- zasad
Poruka je uređivana zadnji put uto 16.6.2009 21:28 (Koja_pila).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: America's Army 3
Miro7 kaže...

Zanima me hoće li se i dalje moć igrat AA2 vreziju 2.8.5 ili bum moro preć na AA3 (što i nije loše).

Nadam se da danas nije zadnji dan za igrat AA2Cool

Naravno da će se moći igrati AA2, ali neće biti onoliko igrača kao prije...

Loo-loo-loo I got some apples loo-loo-loo you got some too loo-loo-loo let’s get together have ourselves a loo-loo-loo!
16 godina
moderator
offline
RE: America's Army 3
i_rambo_plache kaže...
Miro7 kaže...

Zanima me hoće li se i dalje moć igrat AA2 vreziju 2.8.5 ili bum moro preć na AA3 (što i nije loše).

Nadam se da danas nije zadnji dan za igrat AA2Cool

Naravno da će se moći igrati AA2, ali neće biti onoliko igrača kao prije...

Zašto si siguran u to? Do sada se svakom novom verzijom napuštala podrška za prethodnu...

15 godina
neaktivan
offline
America's Army 3

Moći će se igrati AA2 i AA3, tako pišu devovi na forumima.

 

A što se tiče poboljšanja performanci kod ATI-a, ja sam isprobao sa Extreme-G driverima i osjeti se poboljšanje 20-40 FPS-a, postal sam to i na filefront beta forume i više korisnika je napisalo da i njima to radi, znači one promjene u konfigima+EG driveri.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
America's Army 3

ja san skinija sa njihovih stranica AA3 beta vertziju , oče to vridit?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
America's Army 3

Nezna se to, ima toga na beta forumima ali nigdje nema odgovrora od deva dal se bude morala skidati nova cijela igra ili samo patch.

 

EDIT:

 

Kako si s njihove stranice mogao skinuti betu, jedino si mogao prelodat s njihove stranice?Namigiva

Poruka je uređivana zadnji put uto 16.6.2009 22:20 (ejSid).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: America's Army 3
ejSid kaže...

Nezna se to, ima toga na beta forumima ali nigdje nema odgovrora od deva dal se bude morala skidati nova cijela igra ili samo patch.

 

EDIT:

 

Kako si s njihove stranice mogao skinuti betu, jedino si mogao prelodat s njihove stranice?Namigiva

Nemam pojma šta san skinija , uglavnon san se tamo registrira dobija cd key , i skinija igru!

16 godina
neaktivan
offline
America's Army 3

Probao, sviđa mi se. ARMA2 je pretpotopna za ovo - nisu ništa skoro promijenili u preciznosti kretanja, clippingu i sl.

EDIT:

AA3 definitivno po okolišu nije ni blizu ARMA-i. Nespretan je engine u nekim stvarima, ali sumnjam da uopće postoji FPS s tako velikim realnim područjima.

Hrvatska je oligarhijska partitokracija s primjesama patokracije.
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.6.2009 10:17 (naxeem).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
America's Army 3

Jos malo pa sad ce Cool

Vidimo se ba bojnom polju

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
America's Army 3

 

Jel krenulo? Kakvo je opterećenje pri skidanju, s obzirom da je danas navala?

 

 

Satan has been the best friend the church has ever had, as he has kept it in business all these years.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
America's Army 3

Neznam za skidanje, ali još nije u akciji...

dotore1
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
America's Army 3

Ovo je retardirano! Moći ćemo zaigrati tek u 8, 9 navečer, tak da ja vjerojatno neću isprobati igricu danas... Al dobro, već sam skinuo pre-load tako da ću sutra samo pokrenuti i igrati.

Loo-loo-loo I got some apples loo-loo-loo you got some too loo-loo-loo let’s get together have ourselves a loo-loo-loo!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: America's Army 3
doktor1 kaže...

Neznam za skidanje, ali još nije u akciji...

Pa pre-loadaj da mozes odma igrat kad izađe. I usput, koje ti je ime na steamru, ili usename da te dodam u friends.

16 godina
offline
America's Army 3

Ma već sam skinuo sinoć...

Na Steam-u sam doktor134 (Plač)

dotore1
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
America's Army 3

Evo službene informacije kada igra starta:

 

AA3 time on target: 15:00 hours ET, 17 June.

 

21:00 h Central European Time

Poruka je uređivana zadnji put sri 17.6.2009 11:24 (Miro).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
America's Army 3

5 GB slobodnog prostora treba. O j**ote, čini mi se da to neću moći skinit.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: America's Army 3
maky kaže...
ejSid kaže...

Nezna se to, ima toga na beta forumima ali nigdje nema odgovrora od deva dal se bude morala skidati nova cijela igra ili samo patch.

 

EDIT:

 

Kako si s njihove stranice mogao skinuti betu, jedino si mogao prelodat s njihove stranice?Namigiva

Nemam pojma šta san skinija , uglavnon san se tamo registrira dobija cd key , i skinija igru!

Ja također skinuo sa steama preload. A di si se regao za key?  ako može link. Thx

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
16 godina
moderator
offline
RE: America's Army 3
Domek kaže...
maky kaže...

Nemam pojma šta san skinija , uglavnon san se tamo registrira dobija cd key , i skinija igru!

Ja također skinuo sa steama preload. A di si se regao za key?  ako može link. Thx

Nemam nikakvog keya! Jedino možeš registrirati svoje ime u igri - odi na službene AA3 stranice (link je u prvom postu ove teme).

16 godina
neaktivan
offline
RE: America's Army 3

Ako taj AA3 bude taktički FPS barem koliko je RS:RVS to bio (vječna mu slava:P), sve mi se čini da ću "zapeti". :)

Hrvatska je oligarhijska partitokracija s primjesama patokracije.
15 godina
offline
RE: America's Army 3
jao ko ce docekati 21h. najgore bi bilo da kad igra izade vidim da nije dovoljno dobro optimizirana, i da mi laga kao beta. ajme!
15 godina
neaktivan
offline
RE: America's Army 3
cek to je besplatno? :)
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: America's Army 3
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice