ARMA II DayZ mod

poruka: 2.707
|
čitano: 347.315
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: DayZ MOD - "HDayZ" - Epoch Server
15 godina
offline
ARMA II DayZ mod

Neki dan sam sredio 3 lika koja se kur*e cijelo vrijeme po serveru te su taman krenili bazu pravit. Pokupio im sve i helić, gear, sve ključeve od vozila i drugo. Ošo u trade city i prodo. Ovi smaju i plaću u chatu da im neuzmem gear i ključeve {#}

Ima ih nekoliko koji imaju one loadout-e. Plate CCG-u i onda dobiju svaki put kad se spawnaju full gear. Te mi je najveći gušt mlatit.

LOL EUNE: slinA
Moj PC  
1 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
ARMA II DayZ mod

ako znate kakav dobar epoch ili dayz server bilo bi super ali ono da je server baš dobro balansiran da nema gluposti i da ima igrača solidan broj 

Team32Ipe77
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: ARMA II DayZ mod
AmonZero kaže...

Neki dan sam sredio 3 lika koja se kur*e cijelo vrijeme po serveru te su taman krenili bazu pravit. Pokupio im sve i helić, gear, sve ključeve od vozila i drugo. Ošo u trade city i prodo. Ovi smaju i plaću u chatu da im neuzmem gear i ključeve {#}

Ima ih nekoliko koji imaju one loadout-e. Plate CCG-u i onda dobiju svaki put kad se spawnaju full gear. Te mi je najveći gušt mlatit.

e vidiš, ta gradnja baze i svoja customizirana vozila nisu postojala kda sam ja igrao dayz prije 2 god tako da sam malo pogubljen što se toga tiče...

Ipe77 kaže...

ako znate kakav dobar epoch ili dayz server bilo bi super ali ono da je server baš dobro balansiran da nema gluposti i da ima igrača solidan broj 

to i mene isto zanima... ovi CCG su ok ali nisu baš survival hardcore

http://www.youtube.com/user/SylarSilent
12 godina
neaktivan
offline
Re: ARMA II DayZ mod
sylar951 kaže...
AmonZero kaže...

Neki dan sam sredio 3 lika koja se kur*e cijelo vrijeme po serveru te su taman krenili bazu pravit. Pokupio im sve i helić, gear, sve ključeve od vozila i drugo. Ošo u trade city i prodo. Ovi smaju i plaću u chatu da im neuzmem gear i ključeve {#}

Ima ih nekoliko koji imaju one loadout-e. Plate CCG-u i onda dobiju svaki put kad se spawnaju full gear. Te mi je najveći gušt mlatit.

e vidiš, ta gradnja baze i svoja customizirana vozila nisu postojala kda sam ja igrao dayz prije 2 god tako da sam malo pogubljen što se toga tiče...

razlika ti je samo u tom što je u međuvremenu izašao Epoch mod u kojem je uvedena gradnja i ako ljudi naprave dobar server onda to bude zanimlljivo gradit bazu i tako to,ali ako se po mapi spawnaju svako malo skupocjeni helići koji vrijede po 3 kovčega zlata kad ih prodaš onda to više nije to....ili kada svako 5minuta na mapi imaš 3 različite misije koje je lako rješit a daju ti materiala za ogradit cijelu mapu a ne bazu jednu i onda je to bezveze... 

Team32Ipe77
15 godina
offline
ARMA II DayZ mod

Takva situacija nije na ovom podagorsk serveru. Misije su rijetke, a ja još nisam naletio na heli koji je server spawno. Večina igrača igra već duže vrijeme i igraju u grupama tako da skoro svaka od tih gruap ima svoj heli kojeg zaključaju kad odu off.

LOL EUNE: slinA
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
ARMA II DayZ mod

Pozz,zanima koje sve partove ARMA2 moram kupiti,da bih mogao DayZ mod igrati?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: ARMA II DayZ mod

Arma 2 i Arma 2: Operation Arrowhead

Ako vam pomognem bilo bi lijepo da stisnete Hvala!
11 godina
offline
ARMA II DayZ mod

A jel slicno barem kao DayZ Standalone?Znam da ima vozila,helica i tih stvari,ali da li je ista slicna po gameplayu kao Standalone?I gdje mogu najjeftinije naci za kupiti?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
ARMA II DayZ mod

Pogledaj gameplayeve, tako ćes naj lakse skužit razliku. A sto se kupnje tiće,

ako ti nije hino pricekaj neki sale na stemu, ako nista za praznike će bit sigurno.

Trenutno te dođe 25 eura, tako da sam procjeni...

 
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: ARMA II DayZ mod
UOG-Atlas kaže...

Pogledaj gameplayeve, tako ćes naj lakse skužit razliku. A sto se kupnje tiće,

ako ti nije hino pricekaj neki sale na stemu, ako nista za praznike će bit sigurno.

Trenutno te dođe 25 eura, tako da sam procjeni...

Da, pričekaj sale. Sad bohemia ima neki, ali za arma 2 complete edition. Ja sam sebi uzeo kad je sve od Bohemie bilo na 80% i praktički kupio sve potrebno za Dayz za 30-ak kuna.

Isplatilo se višestruko.

LOL EUNE: slinA
16 godina
neaktivan
offline
ARMA II DayZ mod

ak imaš Armu 3 možeš instalirat Breaking Point

http://www.thezombieinfection.com/

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: ARMA II DayZ mod
AmonZero kaže...
UOG-Atlas kaže...

Pogledaj gameplayeve, tako ćes naj lakse skužit razliku. A sto se kupnje tiće,

ako ti nije hino pricekaj neki sale na stemu, ako nista za praznike će bit sigurno.

Trenutno te dođe 25 eura, tako da sam procjeni...

Da, pričekaj sale. Sad bohemia ima neki, ali za arma 2 complete edition. Ja sam sebi uzeo kad je sve od Bohemie bilo na 80% i praktički kupio sve potrebno za Dayz za 30-ak kuna.

Isplatilo se višestruko.

A gdje ima to Bohemia sale?Posto na STEAMu vidim da je sada CAPCOM gore

15 godina
offline
Re: ARMA II DayZ mod

Weekend Deal!
Save a massive 50% on the Arma 2: Complete Collection (Steam version) in the official Bohemia Interactive store. This weekend only!

 

LINK na store.

LOL EUNE: slinA
Poruka je uređivana zadnji put sub 13.9.2014 14:41 (AmonZero).
12 godina
neaktivan
offline
Re: ARMA II DayZ mod
Endymon kaže...

Pozz,zanima koje sve partove ARMA2 moram kupiti,da bih mogao DayZ mod igrati?

ARMU 2 FREE možeš koristiti a ARMA OA moraš kupiti....za mene je još uvijek mod bolji od Standealonea jer ima više sadržaja i više različiti modova kao što je EPOCH,DAYZERO itd. .....kupit možeš svugdje samo nađi gdje je najjeftinije ii cekaj kakve popuste zna biti dosta jeftino.....što se tiče načina igre jako su slični evo pa pogledaj 

https://www.youtube.com/watch?v=J2oPQKNDNkE




https://www.youtube.com/watch?v=1kP-wwD-H3o 

Team32Ipe77
Poruka je uređivana zadnji put sub 13.9.2014 21:31 (Ipe77).
13 godina
offline
Re: ARMA II DayZ mod
Ipe77 kaže...

ARMU 2 FREE možeš koristiti a ARMA OA moraš kupiti.... 

Arma 2: Free verzija odavno nije dostupna ( http://www.bistudio.com/english/home/news/projects/453-arma-2-free-retiring-from-active-duty-arma-2-franchise-75-off )

 

Kao što sam naveo za Dayz Mod je potreban Arma 2 i Arma 2 :OA; a kolega AmonZero iznad je dao link na odličnu ponudu. Svi dlc-ovi i Arma :CO(Combined Operations) za 15 i nešto sitno eura. LP

Ako vam pomognem bilo bi lijepo da stisnete Hvala!
Poruka je uređivana zadnji put sub 13.9.2014 22:31 (Ivan_cno).
12 godina
neaktivan
offline
Re: ARMA II DayZ mod
Ivan_cno kaže...
Ipe77 kaže...

ARMU 2 FREE možeš koristiti a ARMA OA moraš kupiti.... 

Arma 2: Free verzija odavno nije dostupna ( http://www.bistudio.com/english/home/news/projects/453-arma-2-free-retiring-from-active-duty-arma-2-franchise-75-off )

 

Kao što sam naveo za Dayz Mod je potreban Arma 2 i Arma 2 :OA; a kolega AmonZero iznad je dao link na odličnu ponudu. Svi dlc-ovi i Arma :CO(Combined Operations) za 15 i nešto sitno eura. LP

a eto to nisam znao....15€ lol ja si obje za 40-45kn nabavio zato bolje cekaj popust ta arma ti je često na popustima....

Team32Ipe77
Poruka je uređivana zadnji put ned 14.9.2014 2:14 (Ipe77).
10 godina
offline
ARMA II DayZ mod

Igra li netko od domaćih na nekom serveru? Ja dobio armu 2 oa i instalirao sam dayz. noob sam u ovoj igri ali brzo hvatam konce pa ako ima netko volje za igrat u paru ili u grupi neka me doda "TheAssistantPimp" {#} 

battlelog: Talebulah
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: ARMA II DayZ mod
BareVL kaže...

Igra li netko od domaćih na nekom serveru? Ja dobio armu 2 oa i instalirao sam dayz. noob sam u ovoj igri ali brzo hvatam konce pa ako ima netko volje za igrat u paru ili u grupi neka me doda "TheAssistantPimp" {#} 

ja igram ali ne obični mod neko overpoch na CCG serverima 

Team32Ipe77
15 godina
offline
ARMA II DayZ mod
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
ARMA II DayZ mod

Evo pregledavam mail-ove i Bohemia opet nudi lude popuste za igre:

https://store.bistudio.com/index.php?page=shop.browse&category_id=33&option=com_virtuemart

 

Imate sad i MINIDayZ igru. Koja je besplatna pa isprobajte.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
ARMA II DayZ mod

Ako netko igra OverPoch mod na CCG serverima neka se javi {#}

Team32Ipe77
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
ARMA II DayZ mod

Koji dayz mod najviše koristite i na kojim serverima igrate?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
ARMA II DayZ mod

Ima netko FX 6300 i igra ovu igru? Kakve su performanse u gradovima, znam da se tamo cpu najviše muči.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: ARMA II DayZ mod
iAvenger kaže...

Ima netko FX 6300 i igra ovu igru? Kakve su performanse u gradovima, znam da se tamo cpu najviše muči.

mislim da od moda do moda ja trenutno igram OverPoch (znači DayZ Epoch,Overwatch i Origins u jednom)  na CCG serverima na Taviani i sve to na intelovom i3 2120 3.3Ghz i u većim gradovima onako laga malo ali meni to osobno nije problem navikao sam...(ovo ti govorim jer sam prije igrao samo DayZERO i tamo mi je po gradovima bio odličan FPS u svakom gradu a ovdje je dosta lošije a po šumama i gorama je odlično hehe).........mislim da bi tebi na FX 6300 trebalo biti bolje još pogotovo ako ne misliš igrat ovaj OverPoch {#}

Team32Ipe77
12 godina
neaktivan
offline
Re: ARMA II DayZ mod
user3468 kaže...

Koji dayz mod najviše koristite i na kojim serverima igrate?

Osobno OverPoch na CCG serverima   trenutno   CCG OverPoch EU Taviana 4 Day|Night|Single Currency|Gold Coins    IP: 31.3.224.210  

Team32Ipe77
Poruka je uređivana zadnji put uto 2.12.2014 17:04 (Ipe77).
9 godina
protjeran
offline
ARMA II DayZ mod

nema veze dali je riječ o običnom epoch ili overpoch, panthera mapi ili napf itd. koliko sam primijetio fps najviše ovisi o serveru i skriptama za dodatke na njemu. probao sam hrpetinu servera s chernasus, panthera, napf i ostalim mapama. na nekom serveru ima masa skripti za misije, ai patrole itd te bih tamo imao 10-15 fps. dođem na drugi server, ista mapa ali manje skripti za ostale stvari, manje spawnanih vozila na mapi itd. fps ide do 45-50. a znalo se dešavati da server nema skoro nikakvih dodataka a fps je užas. e tu su admini zeznuli jer su sve nespretno dodavali i napravili sranje.

ponekad se događalo da server ima sve i svašta od dodataka a fps odličan. tu bi restart bio svaka 3,4 sata i redovito bi se čistila spawnana vozila po mapi da ne rade probleme te baze i sefovi ljudima koji nisu aktivni 2+ tjedna. igrao sam na jednom serveru cca tjedan dana, super fps. i nakon nekoliko dana je lagano počinjao padati dok nije pao na 8 fps na otvorenome a 5 blizu gradova. ostali ljudi koji su igrali nisu imali tako velike padove no primijetili su da nešto ne valja. dođe admin, počne pregledavati skripte i shvati da su se vozila počela spawnati van okvira mape. nije vjerovao koliko ih ima kada je krenuo sve brisati. preko 1000 komada. obriše ih, restarta server i sve radi kao prije. 

 

 
1 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: ARMA II DayZ mod
Robocraft22 kaže...

nema veze dali je riječ o običnom epoch ili overpoch, panthera mapi ili napf itd. koliko sam primijetio fps najviše ovisi o serveru i skriptama za dodatke na njemu. probao sam hrpetinu servera s chernasus, panthera, napf i ostalim mapama. na nekom serveru ima masa skripti za misije, ai patrole itd te bih tamo imao 10-15 fps. dođem na drugi server, ista mapa ali manje skripti za ostale stvari, manje spawnanih vozila na mapi itd. fps ide do 45-50. a znalo se dešavati da server nema skoro nikakvih dodataka a fps je užas. e tu su admini zeznuli jer su sve nespretno dodavali i napravili sranje.

ponekad se događalo da server ima sve i svašta od dodataka a fps odličan. tu bi restart bio svaka 3,4 sata i redovito bi se čistila spawnana vozila po mapi da ne rade probleme te baze i sefovi ljudima koji nisu aktivni 2+ tjedna. igrao sam na jednom serveru cca tjedan dana, super fps. i nakon nekoliko dana je lagano počinjao padati dok nije pao na 8 fps na otvorenome a 5 blizu gradova. ostali ljudi koji su igrali nisu imali tako velike padove no primijetili su da nešto ne valja. dođe admin, počne pregledavati skripte i shvati da su se vozila počela spawnati van okvira mape. nije vjerovao koliko ih ima kada je krenuo sve brisati. preko 1000 komada. obriše ih, restarta server i sve radi kao prije. 

 

možda sam se krivo izrazio ali na to sam mislio podrazumjeva se da epoch ima više skripti i gluposti koje utječu nego npr. obični DayZ mod itd. ugl. mislim da bi trebalo bit igrivo na prosječnom serveru s tim procesorom 

Team32Ipe77
11 godina
offline
ARMA II DayZ mod

Pozzz,evo i ja sam kupio Armu 2 OA...Pa ako netko igra DayZ mod ili opcenito Armu,dodajte me na steam.

NICK:Traperče

Poruka je uređivana zadnji put sri 24.12.2014 14:04 (Endymon).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
ARMA II DayZ mod

U zadnje vrijeme često igram na:

 

NPG dayzmod EU PVP1 noobsplayground   37.187.77.74:2342

 

Dystopia dayzmod      37.187.148.217:22816

 

serveri su skoro uvijek puni , ekipa je ok.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: ARMA II DayZ mod
Endymon kaže...

Pozzz,evo i ja sam kupio Armu 2 OA...Pa ako netko igra DayZ mod ili opcenito Armu,dodajte me na steam.

NICK:Traperče

CCG OverPoch EU Taviana 4... 

Team32Ipe77
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: DayZ MOD - "HDayZ" - Epoch Server
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice