Battlefield 2042 izdvojena tema

poruka: 7.682
|
čitano: 1.324.800
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Krunoo7 kaže...

Ovo je kraj franšize. Nek prodaju ime nekim kinezima da rade tower defense, zatvore fabriku i drže se Fife. I Need For Speeda.

 

RIP Battlefield 2002 - 2022.

15 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Krunoo7 kaže...
CyberDemonVZ kaže...

 "Upcoming updates" i ispod tri rečenice!

Ovi nisu normalni

 I to 3 stvari koje je je*eni BF2 imao na launchu prije 17 godina

 

 

Lost ancient knowledge!

 

12 godina
offline
Battlefield 2042

Nigdje nisu spomenuli gdje se može preordat novi BF? Pitam za prijatelja... ima ih nekoliko 

Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
online
Battlefield 2042

Zadovoljan sam. February free patch dolazi u Marchu i tu će dodat mnoge stvari koje konkurencija nema, kao voip I scoreboard s dva teama I KDR.

 

 

Za ljeto jedva čekam, novi sadržaj koji će me držat za ekranom dok vani gori.

 

+

 

dodatan skin za mcgaya za gold ultimate igrače kao forumaš i ja. 

 

Sve u svemu, javili se, rade na igri I to je super. 

Ne znam što više ocete, kakav Rip, nikad življi bf2042. 

 

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put uto 1.2.2022 22:06 (fila2208).
Moj PC  
9 0 hvala 0
2 godine
offline
Re: Battlefield 2042
NestašniDubravko kaže...

Floyd zašto mi se ne javljaš na mobitel?

 Javia mi se Floyd na mobitel ne morate više brinit!!!

PRN8 JBG MOR8
15 godina
offline
Battlefield 2042

Da bar mogu vratiti pare za onaj season pass. Ali ne, totalni kaos i rasulo.

 

Mislim da se prebacujem na singleplayer igre. Dosta mi ovog sranja hahah

Poruka je uređivana zadnji put uto 1.2.2022 22:13 (Jack Sparrow).
Moj PC  
5 0 hvala 0
14 godina
offline
Battlefield 2042

Treba kombinirati oboje. Ja sam sedam godina igrao najgoru multi igru svih vremena, svaki dan bar nekoliko partija...i to besplatnu verziju.

Dobro dođe kad ti se neda krenuti u novu sigle priču, ovak sjedneš, odigraš pol vure i zgasiš.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield 2042

EA Earnings call počinje za koju minutu, pa ako ima zainteresiranih Tom Henderson ima live prijenos:

 

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Battlefield 2042

"The launch of Battlefield 2042 did not meet expectations", kaže EA CEO Andrew Wilson na ovog callu. 

 

 

Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Jack Sparrow kaže...

"The launch of Battlefield 2042 did not meet expectations", kaže EA CEO Andrew Wilson na ovog callu. 

 

 

 

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
15 godina
offline
Re: Battlefield 2042
NestašniDubravko kaže...
NestašniDubravko kaže...

Floyd zašto mi se ne javljaš na mobitel?

 Javia mi se Floyd na mobitel ne morate više brinit!!!

 Kaže Floyd da te ne želi vidjeti jer si rekao da ćeš umočiti samo glavić, a ušao si do kraja. I to 3 put

Poruka je uređivana zadnji put uto 1.2.2022 23:14 (Jack Sparrow).
12 godina
offline
Battlefield 2042

Izgleda da je i čistačica dala otkaz

Moj PC  
9 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Jack Sparrow kaže...

"The launch of Battlefield 2042 did not meet expectations", kaže EA CEO Andrew Wilson na ovog callu. 

 

 

 EDIT: In Angel voice 

I want to believe
Poruka je uređivana zadnji put sri 2.2.2022 10:13 (Brki1994).
12 godina
offline
Battlefield 2042

Evo još jedan video za ove što vole videa 

 

 

 

 

Trebali su fino ugasit sad igru, i napisati datum izlaska npr. 16.11.2022. 

 

Opet mogućnost preordera ubaciti i eto ga....

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Poruka je uređivana zadnji put sri 2.2.2022 10:12 (Soldier977).
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Soldier977 kaže...

Evo još jedan video za ove što vole videa 

 

 

 

 

Trebali su fino ugasit sad igru, i napisati datum izlaska npr. 16.11.2022. 

 

Opet mogućnost preordera ubaciti i eto ga....

 Nazalost, to bi bila jako glupa poslovna odluka. Vecina ljudi bi otkazala preordere i svi bi bili jako sumnjicavi kako je moguce da se igra najednom odgodi godinu dana. Prodaja bi im bila puno gora nego sto je ovako bilo, a jos bi godinu dana radili na igril punom parom. Ovako su releasali sranje, ostavili su ocito samo par ljudi da radi na odrzavanju i to je end of story. Nema smisla ocekivati ikakve velike promjene, ako im treba 5 mjeseci da implementiraju scoreboard, kolko bi im onda trebalo za neke vece stvari?

13 godina
online
Battlefield 2042

I dalje se nisu kulturno ispričali, rekli da, nije onako kako smo htjeli, ali hvala vam na vašoj potpori i svemu, radi vas ponajviše ćemo dati sve od sebe da bf bude igra kakvu smo zamislili i kakvu vi želite.

Uz vas feedback zajedno ćemo napraviti bf onakvim kakvim vi želite jer ste vi ti koji nas pokrećete (lovom) voljom i ljubavi prema franšizi.

 

kratko jasno.

 

Al ne, You’ve waited patiently to hear from us on what we’re doing to address the issues with Battlefield 2042 that you have told us about, and the direction you can expect to see us take in the months ahead. Today we are stating our team's commitment to bring the game up to the highest standards that we all hold for the franchise.

 

Igra je izašla kad, 12.11 ili tako nešto, i tek sad ono počinju raditi na njoj da bude po standardu kakvaom bf mora biti. Čijem, njhovom? Tek sad počinju rad na summer seasonal contentu za mikrotransakcije, a za božić je spreman santa boris ioanko.

 

We have heard you. So, we are heavily invested and committed to the future of Battlefield 2042 – working on taking action on multiple fronts to address feedback and implement extensive fixes to the game, key features that are important to you, and getting team play where it needs to be.

 

Nakon što su htjeli zatvoriti subredite koliko su ljudi davali feedback i tražili lovu nazad.

Key features koji njima nisu bitni, ali nama jesu...ali to je njihov standard za bf, jebga i tjt.

 

Patetično, i jadno, a naša očekivanja izgleda prebrutalna.

Čekaj do ljeta za nekakav content za ovaj beta state od igre?

I kao, čudno, ali Ea nije zadovoljan, ali bude to dobro, popravit će.-.- 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put sri 2.2.2022 12:39 (fila2208).
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Jack Sparrow kaže...

"The launch of Battlefield 2042 did not meet expectations", kaže EA CEO Andrew Wilson na ovog callu. 

 

 

 Si odslušao cijeli? Bilo što pametno?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
15 godina
offline
Re: Battlefield 2042
CyberDemonVZ kaže...
Jack Sparrow kaže...

"The launch of Battlefield 2042 did not meet expectations", kaže EA CEO Andrew Wilson na ovog callu. 

 

 

 Si odslušao cijeli? Bilo što pametno?

 ma jok

 

Ali sve što su Westie i onaj Tom napisali.

 

- razočaravajuče se prodala igra, odnosno nije ispunila očekivanja po izlasku

- gubitak od 5 do 10% radi gore navedenog, ali opet EA je sveukupno bio u ogromnom plusu. Što opet daje naslutiti da im BF više nije top naslov, odnosno shooter. Apex ga je prešišao, debelo i nosi žanr shootera, zato se i pričalo više o njemu i FIFA-i (haha DICE)

- imali su velike ambicije za 2042, htjeli napraviti ogroman BF naslov, ali su na kraju pogriješili

- rekao lik da neki elementi igre nisu sjeli igračima, te da su performanse bila loše po izlasku

- rad od doma je bio izazov, izlika za ovakvu igru i lošu prodaju

- odgođena sezona do ljeta

- te da imaju puno povjerenje unovo vodstvo, odnosno u Zampellu i Bryona. Očekuju da će DICE spasiti igru i vratiti povjerenje igrača kako su to već prije znali napraviti

 

 

Drugim riječima, moj neki zaključak.

Znaju da su zasrali, ali BF je pao nisko pa im nije jako patila prodaja, odnosno Apex im vjerovatno sad prioritet. Probat će sad spasiti što se da sa novim vodstvom, ako neće ići gase support kao u BF5 i ide nova igra, ako dođe jer ovo je dno dna za franšizu.

 

Eh da i ona odgoda je baš išla prije earning callsa, morali su to izjaviti prije sastanka kako bi opravdali pred dioničarima. Inače nebi znali ništa do ljeta jer im se očito jebe za igrače.

12 godina
offline
Battlefield 2042

Rezime tvog rezimea.. 

Zarađuju brdo para i jebe ih se za igrače 

Poruka je uređivana zadnji put sri 2.2.2022 15:49 (MRSKI).
Moj PC  
9 0 hvala 3
14 godina
offline
Battlefield 2042

Moro sam 😆

 

 

Moj PC  
18 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Battlefield 2042
MRSKI kaže...

Rezime tvog rezimea.. 

Zarađuju brdo para i jebe ih se za igrače 

 u kratko, da haha

2 godine
offline
Battlefield 2042

Jbt, veselimo se scoreboardu i voipu, šta će tek bit ako dodaju all chat pa da se moze trashtalkat suprotnom timu

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield 2042

Evo nešto taman tamo do dogodine dok ne poprave BF

 

https://worldwar3.com/en/news/24-public-stress-test-play-for-free-from-february-3-7

 

 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
2 0 hvala 4
2 godine
protjeran
offline
Re: Battlefield 2042
Nuclear_Phoenix kaže...

Ovo je kraj franšize. Nek prodaju ime nekim kinezima da rade tower defense, zatvore fabriku i drže se Fife. I Need For Speeda.

 

RIP Battlefield 2002 - 2022.

 Možda je kraj franšize ali nije kraj ove teme. Mazohisti vidimo se brzo na 300oj stranici

Poruka je uređivana zadnji put čet 3.2.2022 19:37 (EXIMO).
14 godina
offline
Battlefield 2042

Tko kaže da je i čistačica otišla?  Evo update sletio.

(Gcro)K4lim3ro
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Battlefield 2042
Kendo kaže...

Tko kaže da je i čistačica otišla?  Evo update sletio.

 DICE had to drop a hotfix to address stability issues caused by the 3.2 update, so it wants to take a little longer on the 3.3 update to ensure it's done right.

 

fix za patch.

 

bf je nebitan, sve jasno.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put pet 4.2.2022 0:09 (fila2208).
10 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Soldier977 kaže...

Evo nešto taman tamo do dogodine dok ne poprave BF

 

https://worldwar3.com/en/news/24-public-stress-test-play-for-free-from-february-3-7

 

 

 Ima jedan licemjer.

مرګ ژوبله
2 godine
offline
Battlefield 2042

Ono kad uđeš u BF temu i svi pričaju o BFu...  odma znaš da ne valja. 

PRN8 JBG MOR8
 
11 0 hvala 1
7 godina
offline
Battlefield 2042

Jučer sam uaplio Battlefield 1 i odigrao jednu rundu. Onda sam si samo rekao što im je sve ovo trebalo posljednjih 4 godine i konačno si potvrdio (po neki tisućiti put) da su četvorka i jedinica vrh ovog serijala (barem od novijih izdanja). Čak je jedan spin-off od Battlefielda 1943 više Battlefield nego ovaj užas od proizvoda. Da mi nije stalo do serijala, ne bi ovo sada pisao. 

 

Battlefield 1942 i 2 isto ostaju u srcu. Koliko sam tu modova imao instaliranih i guštalo se.

 

Možemo ipak biti ponosni svi ovdje što smo sudjelovali u svim tim klasicima i njihovim počecima dok današnji klinci i generacije dalje od šarenila i lootboxeva neće ništa vidjeti.

 

 

I want to believe
Moj PC  
2 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice