Battlefield V

poruka: 8.820
|
čitano: 1.391.040
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
14 godina
offline
Battlefield V

Stize mali pacic 

https://www.reddit.com/r/BattlefieldV/comments/9wrv7m/battlefield_v_update_11142018_file_sizes_roll_out/

 

Deluxe stize sutra 

 

Battlefield V Deluxe Edition launch is coming up! With it, an update in which we implement some notable improvements.

Join us in tomorrow's Reddit AMAA (Ask Me Almost Anything) as we discuss Deluxe Edition, launch content, and updates we are providing. We'll be going live at 9a PT / 12p ET / 6p CET on

Poruka je uređivana zadnji put uto 13.11.2018 22:13 (Andi_zg).
Moj PC  
2 0 hvala 2
12 godina
offline
Re: Battlefield V

Link ti ne radi. Hvala na ispravku 

I nemoj fejspalm. Nek poprave kaj treba, makar i patch bio veći od igre.

 

Kako kaže stara kineska: bolje jedan dan skidati patch nego tjednima igrati s bugovima.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put sri 14.11.2018 0:31 (CyberDemonVZ).
15 godina
offline
Re: Battlefield V

Uuups.

Poruka je uređivana zadnji put uto 13.11.2018 22:04 (mrfloyd).
13 godina
offline
Re: Battlefield V
Perki kaže...

Nego, jeste primjetili kako conquesti znaju bit "tijesni", često završavaju na čak oko 10 tiketa razlike, ali gotovo uvijek ispod 100 (jasno, ak ljudi masovno ne pobjegnu sa servera)? 

 

U BF1 smo  imali Behemothe kao tupavi pokušaj pomoći gubitničkom timu, a ovdje je Dice izmislio skroz novu tehniku "balansiranja". Naime, kad tim koji gubi dođe na određeni broj ticketa (negdje oko 100), uključuju se nevidljivi flag boosteri i mogu dizat zastave i do 4 puta brže od vodećeg tima. Divota.

 Jesam perki, vidim da uzimam bolesnom brzinom ali reko da je to jer nas je puno.

Predobro!!!

 

 

Btw, kuky cyber kako da recalimam bf5 rewards iz bf1 a jesam već..kako dadobijem one skinove, pls help

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
12 godina
offline
Battlefield V

Ja nikad ne padam iza covera jer ja nikad ne tražim cover.  

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
11 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V
Andi_zg kaže...

Stize mali pacic 

https://www.reddit.com/r/BattlefieldV/comments/9wrv7m/battlefield_v_update_11142018_file_sizes_roll_out/

 

Deluxe stize sutra 

 

Battlefield V Deluxe Edition launch is coming up! With it, an update in which we implement some notable improvements.

Join us in tomorrow's Reddit AMAA (Ask Me Almost Anything) as we discuss Deluxe Edition, launch content, and updates we are providing. We'll be going live at 9a PT / 12p ET / 6p CET on

 Malo su se ispravili, ipak je zakrpa u razumnoj veličini

 

https://forums.battlefield.com/en-us/discussion/162000/battlefield-v-update-11-14-2018

NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše.
15 godina
offline
Re: Battlefield V
Soldier977 kaže...

Ja nikad ne padam iza covera jer ja nikad ne tražim cover.  

 

 

Ovo ide rame uz rame velikim povjesnim izrekama Talmuda, Sun Tzua i Nietzchea 

15 godina
offline
Battlefield V

Ako ste imali puno napetih brobi sa par ticketa razlike i vidite da ponekad zastava jako brzo pada, radi se o ovome

 

 

Ovo je jedino dobro ako je jedan tim potpuno pregažen, pa treba flankati na brzinu. Ali opet dosta podlo.

Poruka je uređivana zadnji put sri 14.11.2018 9:37 (Jack Sparrow).
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield V
... ovu igru igra hrpa debila.....rekao bi covjek da su deluhe verziju uzeli probf igraci koji je zele igrat odmah, ali NE.... oznacis c zastavu ekipa napada d, trazis medica nema ih a 50 posto tima medici, trazis ammo nista, oznacis tenk ekipa puca po avionu.... komedija..... besciljna i bezglava jurnjava u 99 posto slucajeva koja zamara....
the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V
Tallahassee kaže...
... ovu igru igra hrpa debila.....rekao bi covjek da su deluhe verziju uzeli probf igraci koji je zele igrat odmah, ali NE.... oznacis c zastavu ekipa napada d, trazis medica nema ih a 50 posto tima medici, trazis ammo nista, oznacis tenk ekipa puca po avionu.... komedija..... besciljna i bezglava jurnjava u 99 posto slucajeva koja zamara....

 Bez još tri čovjeka sa tobom na TSu i squadu, zaboravi na teamplay.

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
15 godina
offline
Re: Battlefield V
Soldier977 kaže...
Tallahassee kaže...
... ovu igru igra hrpa debila.....rekao bi covjek da su deluhe verziju uzeli probf igraci koji je zele igrat odmah, ali NE.... oznacis c zastavu ekipa napada d, trazis medica nema ih a 50 posto tima medici, trazis ammo nista, oznacis tenk ekipa puca po avionu.... komedija..... besciljna i bezglava jurnjava u 99 posto slucajeva koja zamara....

 Bez još tri čovjeka sa tobom na TSu i squadu, zaboravi na teamplay.

 

Uvijek bilo i uvjek će biti, još tamo od četerestdruge! 

13 godina
offline
Battlefield V

Znači taj patch od gigu i pol sadrži onih 100+ stranica promijena ili...?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield V
Promster kaže...

Znači taj patch od gigu i pol sadrži onih 100+ stranica promijena ili...?

 ma jok lol

Ono je bilo što su radili od bete

15 godina
offline
Battlefield V

Novi Nvidia driveri, ovaj put isto za BF5

https://www.nvidia.com/Download/driverResults.aspx/139905/en-us

Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Battlefield V

Meni osobno najviše smeta spawn pointovi gdje se spawnam a mrtav već ... Ponekad igra jednostavno ,stane, i onda napiše "go online" ili sl.

Team play je ne postoječi a ako netko ide rezat taj reza dok 14 njih puca po njemu sa mg42...

I najiše kaj mi ide na živce kaj je na večim mapama, barem 75% ekipe snajperi , NITKO ne trći po flagove, samo čekaju iza okuke da netko naleti , jel ipak, najvažniji je k/d omjer ...

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Battlefield V

kuky i cyber, 5. put pitam, kako se reclaimaju nagrade iz bf u bf5 one road to battlefield?

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield V
Crotiger kaže...

Meni osobno najviše smeta spawn pointovi gdje se spawnam a mrtav već ... Ponekad igra jednostavno ,stane, i onda napiše "go online" ili sl.

Team play je ne postoječi a ako netko ide rezat taj reza dok 14 njih puca po njemu sa mg42...

I najiše kaj mi ide na živce kaj je na večim mapama, barem 75% ekipe snajperi , NITKO ne trći po flagove, samo čekaju iza okuke da netko naleti , jel ipak, najvažniji je k/d omjer ...

 

 

Pa da, moraš imati K/D iznad 1, inače si seljak :-)

A dok ekipa zagine u zasjedi i onda zovu medica, pa onda onaj koji revivea isto zagine, pa još zovu pa ih hrpa zagine jer onaj koji je prvi poginuo nije mogao pametno zaključiti da bolje da umre i respawna se.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
11 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V

Moj k/d ratio je 1.3 a snajpere taknio nisam niti supporta, igro samo medica i assaulta... Uvjek igro agresivno i jurio zastave itd, moze se imat ok ratio i bez snajpanja 100 m iza svih, samo ljudima najlakse kampat 

15 godina
offline
Re: Battlefield V
fila2208 kaže...

kuky i cyber, 5. put pitam, kako se reclaimaju nagrade iz bf u bf5 one road to battlefield?

 lol sorry nisam vidio

Nema blage, šta nismo to već dobili? Možda dobijem tek po releaseu? Znači 20.11.

Mislim ako si napravio one misije u BF1, ako nisi tada nećeš dobiti skinove :)

 

 

Eto sad Friday može upaliti Ray Tracing sa novim updatom

 

Ovo su fixali u patchu

 

  • Ray Tracing enabled
  • Fixed an issue that would disallow anyone on a server from reviving
  • Shooting down transport airplanes in Airborne now takes longer
  • Airborne spawn protection added

I još ponešto

12 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield V

Znaci mozemo ocekivati prve testove sa Ray Tracingom u full hd-u na konzolaskom FPS-u. 

12 godina
offline
Re: Battlefield V
fila2208 kaže...

kuky i cyber, 5. put pitam, kako se reclaimaju nagrade iz bf u bf5 one road to battlefield?

 Po peti put ignoriram.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
offline
Battlefield V

Za sve koji su uzeli Access samo zbog ranijeg igranja, ne zaboravite:

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Battlefield V

Vidim opet isti ljudi s istim problemima koji se vuku jos iz doba bf3  smijeh 

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield V

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
1 0 hvala 1
9 godina
offline
Battlefield V

Još 6 dana... Nego da vas pitam vi koji tu komentirate non stop standardna ekipa jel vi imate koga ili rokate sami? Ja sam se sa svojom ekipom razišao prije 2mj sa kojom sam proveo tonu sati i u Btf 4 u Btf 1, PUBG i u ostalim igrama msm ekipa je iz RL bila, oni sad rokaju CS samo i Survival igre, premda ovo mislim rokati intezivno pa je vrijeme da se nađe nova ekipica, ljepše je u četvero :D

Poruka je uređivana zadnji put sri 14.11.2018 15:53 (BeLLicus).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V
BeLLicus kaže...

Još 6 dana... Nego da vas pitam vi koji tu komentirate non stop standardna ekipa jel vi imate koga ili rokate sami? Ja sam se sa svojom ekipom razišao prije 2mj sa kojom sam proveo tonu sati i u Btf 4 u Btf 1, PUBG i u ostalim igrama msm ekipa je iz RL bila, oni sad rokaju CS samo i Survival igre, premda ovo mislim rokati intezivno pa je vrijeme da se nađe nova ekipica, ljepše je u četvero :D

 Mi smo ti većinom standardna ekipa iz 2012. koja od tad ne igra ništa drugo nego čeka savršeni Battlefield.

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Poruka je uređivana zadnji put sri 14.11.2018 16:01 (Soldier977).
12 godina
offline
Battlefield V

Meni skida 16.61 GB update???!?!?!?!!??!

Pisalo je da će biti 1.5 GB???

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield V
Skilledžija kaže...

Meni skida 16.61 GB update???!?!?!?!!??!

Pisalo je da će biti 1.5 GB???

 

Radi samo verifikaciju fajlova panjino

Freak Show Inc.
16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield V
Soldier977 kaže...

 

Znaci da rezimiramo sta famozni battle nonsense kaze (switch ce briznuti u plac jer je ocekivao vise) - ne znate tko sve puca u vas i sta se sve dogadja a za sve krivite netcode. Jao, jao... Pa ispada onda da ni on pojma nema?

Freak Show Inc.
11 godina
offline
Battlefield V

its aliveeee

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice