BUG Online Game Server - CoD:BO zaključana tema

poruka: 245
|
čitano: 62.054
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Call of Duty: Black Ops
14 godina
neaktivan
offline
BUG Online Game Server - CoD:BO

HC prazan? 18/18 jedva sam naletio kad je bilo 17 pa upo, inace sve puno stranaca

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
BUG Online Game Server - CoD:BO
Cijeli dan je pun. HC TDM danas.
Imate reserved slot lozinke (3).
Pravi znak inteligencije nije znanje, već mašta - Albert Einstein
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
BUG Online Game Server - CoD:BO

Jeli mogu dobit IP od tog HC servera, ne mogu ga pronaći na server browseru?

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: BUG Online Game Server - CoD:BO
Wicked_Sick87 kaže...

Jeli mogu dobit IP od tog HC servera, ne mogu ga pronaći na server browseru?

 

Nemaš connect ip opciju tako da ti je taj podatak isto beskorisan,

13 godina
neaktivan
offline
RE: BUG Online Game Server - CoD:BO
Kako nema, pa stavili su ju sada u patch... Bar mislim, tako je rečeno. :/
16 godina
neaktivan
offline
RE: BUG Online Game Server - CoD:BO
Wicked_Sick87 kaže...
Kako nema, pa stavili su ju sada u patch... Bar mislim, tako je rečeno. :/

 

Rečeno je da će biti u jednom od sljedećih patcheva, ne nužno u ovom.

Nisam još vidio patch notes od ovog patcha, niti sam upalio igru da probam, ali mislim da nije još uključeno.

13 godina
neaktivan
offline
RE: BUG Online Game Server - CoD:BO
Mah, ni nema patch notes što je najžalosnije.
Patch notes:
Povećava lagg
Smanjuje optimiziranost
:D
15 godina
protjeran
offline
RE: BUG Online Game Server - CoD:BO
Wicked_Sick87 kaže...
Mah, ni nema patch notes što je najžalosnije.
Patch notes:
Povećava lagg
Smanjuje optimiziranost
:D

Zato jer patcha ni nema...lol.

Kladionicarski tipovi na http://betsandtips.blogspot.com/
14 godina
offline
BUG Online Game Server - CoD:BO

Jel netko uopce igra/moze igrati na bugovom serveru?

 

Posto vidim kada ja naletim uglavnom neki stranci.

http://tridizajn.com/index.php
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: BUG Online Game Server - CoD:BO
thechosenfreak kaže...

Jel netko uopce igra/moze igrati na bugovom serveru?

 

Posto vidim kada ja naletim uglavnom neki stranci.

Citaj prvi post... link

jokaCRO ingame
13 godina
offline
RE: BUG Online Game Server - CoD:BO
thechosenfreak kaže...

Jel netko uopce igra/moze igrati na bugovom serveru?

 

Posto vidim kada ja naletim uglavnom neki stranci.

ja jučer popodne gledao par puta da uđem ali stalno je bio pun :/

16 godina
offline
BUG Online Game Server - CoD:BO

Ovo je sad bolje od obicnog TDMa. Nadam se da će HQ ostati i dalje.

a.k.a. Z[C]onv1ct; I'm gonna train my children to say sudo instead of please.
Moj PC  
6 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
BUG Online Game Server - CoD:BO

Bilo je i vrijeme da netko promijeni mod. Ja sam mislio ali sam ipak odustao od promjene. Nadam se da ce zadrzati barem neko vrijeme.

We ride together, we die together! BaD BoY's FoR LifE!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
BUG Online Game Server - CoD:BO

Cisto kao prijedlog, kad dosadi HQ (a meni vec je), volio bih vidjeti malo dominationa. Da se malo cesce rotiraju modovi, bilo bi zabavnije...

 

Btw jucer smo igrali HQ na Gridu, masno izgubili partiju jer im se HQ stalno stvarao pred nosom, a oni se stalno spawnali oko HQ-a. Nemoguce je bilo ista napravit, iako smo po svemu bili bolji osim po bodovima :p

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
BUG Online Game Server - CoD:BO

sutra od jutra ide domination.. ok?

jokaCRO ingame
Moj PC  
6 2 hvala 0
14 godina
offline
BUG Online Game Server - CoD:BO

Danas je bilo fino klanje u dominationu. Dobar je server nema sta. Samo se me ubili u pojam oni sa last chance{#}

http://tridizajn.com/index.php
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: BUG Online Game Server - CoD:BO
thechosenfreak kaže...

Danas je bilo fino klanje u dominationu. Dobar je server nema sta. Samo se me ubili u pojam oni sa last chance{#}

Da, i mene ti me zbilja živciraju. Pucam po jednom i vidim da je pao i već krenem pucat po drugom jer dolaze ko po traci kad odjednom padnem mrtav. Gledam wtf i onda skužim da je onaj prvi imao Last Chance.

a.k.a. Z[C]onv1ct; I'm gonna train my children to say sudo instead of please.
15 godina
offline
BUG Online Game Server - CoD:BO

evo nekih informacija sa gameservers stranice:

 

 

Some servers have been experiencing crashes at regular intervals. If you are affected by this, here is some information for you.

1: We have identified the likely cause of your crashing. We are relaying all information to Treyarch.

2: A fix for this may take some time to develop, depending on what parts of the actual server software need to be corrected.

We do not know when the fix will be implemented, but, knowing that nearly all crashing issues we have found are a result of one specific problem is an extremely good thing. When it is repaired, game stability should improve dramatically.
jokaCRO ingame
Poruka je uređivana zadnji put pon 29.11.2010 11:40 (red_bull).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
BUG Online Game Server - CoD:BO

Moze neki drugi mod na serveru samo da nije tdm???

 

Posto mi je to totalna debilana pored svih tih modova. Tipa demolition,headquarters,domination,sd...

http://tridizajn.com/index.php
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
moderator
online
RE: BUG Online Game Server - CoD:BO
thechosenfreak kaže...

Moze neki drugi mod na serveru samo da nije tdm???

 

Posto mi je to totalna debilana pored svih tih modova. Tipa demolition,headquarters,domination,sd...

Stavio sam za sad HQ...

سمندری ڈاکو
14 godina
offline
RE: BUG Online Game Server - CoD:BO
pirat kaže...
thechosenfreak kaže...

Moze neki drugi mod na serveru samo da nije tdm???

 

Posto mi je to totalna debilana pored svih tih modova. Tipa demolition,headquarters,domination,sd...

Stavio sam za sad HQ...

Odlicno. Ja cu onda visit na serveru. Moj omiljeni mod{#}

http://tridizajn.com/index.php
14 godina
neaktivan
offline
BUG Online Game Server - CoD:BO

Kako uspjevate naći taj Bugov server, meni ga nema na popisu servera, imam samo neki Bugged for....A prikazuje mi 1000 (9982)?

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
BUG Online Game Server - CoD:BO

Pa opet je tdm?

http://tridizajn.com/index.php
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: BUG Online Game Server - CoD:BO
beha kaže...

Kako uspjevate naći taj Bugov server, meni ga nema na popisu servera, imam samo neki Bugged for....A prikazuje mi 1000 (9982)?

 

 

Moraš imati sreće, npr. meni nije našao od prve. Onda sam u filtere stavio da ne prikazuje HC servere i onda mi se BUG Server pojavio. Ali nekima ni to nije pomoglo.

Najjednostavniji način da ga nađeš je da imaš frenda koji igra na serveru i onda na Friends listi servera nađeš BUG i samo napraviš desni klik pa Add to Favorites.

a.k.a. Z[C]onv1ct; I'm gonna train my children to say sudo instead of please.
15 godina
moderator
online
BUG Online Game Server - CoD:BO

Evo sad je HQ ....

سمندری ڈاکو
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: BUG Online Game Server - CoD:BO
thechosenfreak kaže...

Pa opet je tdm?

vidim da ima ljudi koji bi nesto drugo osim tdm, no kad vas pozovem na server na hq nikome se ne ceka minutu da se napuni.. zato kad vidim da je prazan cijeli dan , vracam na tdm!

sto se tice pronalaska servera u prvom sljedecem patchu je navodno omoguceno ukucavanje server ip-a pa vise nece bit problem naci BUG server..

opet apeliram na ekipu sa buga, kad dodete na server i prazan je ili nas ima par pricekajte jer ce se napunit u roku minutu sigurno.. nitko se ne zeli prvi spojit na prazan server no i to je nuzno.. nakon toga se uvijek brzo napuni kad ekipa vidi da ima mjesta no da nije prazan.. !!

jokaCRO ingame
14 godina
offline
RE: BUG Online Game Server - CoD:BO
red_bull kaže...
thechosenfreak kaže...

Pa opet je tdm?

vidim da ima ljudi koji bi nesto drugo osim tdm, no kad vas pozovem na server na hq nikome se ne ceka minutu da se napuni.. zato kad vidim da je prazan cijeli dan , vracam na tdm!

sto se tice pronalaska servera u prvom sljedecem patchu je navodno omoguceno ukucavanje server ip-a pa vise nece bit problem naci BUG server..

opet apeliram na ekipu sa buga, kad dodete na server i prazan je ili nas ima par pricekajte jer ce se napunit u roku minutu sigurno.. nitko se ne zeli prvi spojit na prazan server no i to je nuzno.. nakon toga se uvijek brzo napuni kad ekipa vidi da ima mjesta no da nije prazan.. !!

Sve je to ok. No ja sam par puta usao pa je bio prazan i izasao. No mjenjanje tamo vamo mi nema veze s ljudima.

 

Najbolje se drzite samo npr tdm ( to je odredena grupa ljudi sto voli) ili hq/dom/dem/sab/ ( velika vecina ljubitelja tih modova uglavnom ne preferira tdm).

 

Treba cesce na forumu zvati ljude. I bilo bi dobro po mom misljenju da se napravi grupa na stemu Bug server te u nju se pozove sve koji igraju na serveru.

 

Te ljepo kad ima nekog za igranje ljepo drugima salje pozivnice preko steama te tako ce se lakse skupit ekipa po mom misljenju.

http://tridizajn.com/index.php
15 godina
offline
RE: BUG Online Game Server - CoD:BO
thechosenfreak kaže...
red_bull kaže...
thechosenfreak kaže...

Pa opet je tdm?

vidim da ima ljudi koji bi nesto drugo osim tdm, no kad vas pozovem na server na hq nikome se ne ceka minutu da se napuni.. zato kad vidim da je prazan cijeli dan , vracam na tdm!

sto se tice pronalaska servera u prvom sljedecem patchu je navodno omoguceno ukucavanje server ip-a pa vise nece bit problem naci BUG server..

opet apeliram na ekipu sa buga, kad dodete na server i prazan je ili nas ima par pricekajte jer ce se napunit u roku minutu sigurno.. nitko se ne zeli prvi spojit na prazan server no i to je nuzno.. nakon toga se uvijek brzo napuni kad ekipa vidi da ima mjesta no da nije prazan.. !!

Sve je to ok. No ja sam par puta usao pa je bio prazan i izasao. No mjenjanje tamo vamo mi nema veze s ljudima.

 

Najbolje se drzite samo npr tdm ( to je odredena grupa ljudi sto voli) ili hq/dom/dem/sab/ ( velika vecina ljubitelja tih modova uglavnom ne preferira tdm).

 

Treba cesce na forumu zvati ljude. I bilo bi dobro po mom misljenju da se napravi grupa na stemu Bug server te u nju se pozove sve koji igraju na serveru.

 

Te ljepo kad ima nekog za igranje ljepo drugima salje pozivnice preko steama te tako ce se lakse skupit ekipa po mom misljenju.

no dobro i sto sad? shvacas da si sad naveo skoro sve modove?{#} sto se tice grupe dobar prijedlog pa te molim da slozis tu grupu, ja osobno nisam precesto online pa ne stignem sve..

 

jokaCRO ingame
15 godina
moderator
online
BUG Online Game Server - CoD:BO

Ja mislim da bi bilo najbolje da se držimo jednog moda,il da rotiramo max dva(npr TDM i HQ).

سمندری ڈاکو
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: BUG Online Game Server - CoD:BO
pirat kaže...

Ja mislim da bi bilo najbolje da se držimo jednog moda,il da rotiramo max dva(npr TDM i HQ).

i ako nas par zeli malo sto drugo, lijepo nam javi i mi promijenimo mod samo sto tada mora bit bar 6-7 ljudi zainteresirano koji bi odmah na server..

jokaCRO ingame
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Call of Duty: Black Ops
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice