COD4 i "noobovi"

poruka: 181
|
čitano: 33.852
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
RE: COD4 i "noobovi"
Prison Breaker kaže...

Ma za doxya znam da je jedan od vrhunskih CoD4 igrača. Bio sam igrao par puta sa njim (jos dok smo bili u Bug clanu) i stvarno covjek rastura.

Nije opce problem u igranju vec u davanju glupih izjava...mi ovdje u Koprivnici imamo klince koji sa svojih 12 godina igraju bolje od vecine starijih igraca. Ja osobno znam dosta dobro igrati i na serverima tipa Lan wars imam score od 100:10 plus/minus par deathova i redovito preko 100 fragova. Btw iz Koprivnice su vam izasla dva igraca koji su top 5 u Hrvatskoj a to su Ace iz Rabbitsa i Tgzy iz xecute klana od kojih sam redovito nesto naucio :D

Zivim u Starigradu,selu sa 1150 stanovnika.
14 godina
neaktivan
offline
COD4 i "noobovi"

aa mene najvise pojede kad igram prokleti tdm pa me deru helici i svako dere s svake strane, gdje se uopce nevidi znanje vec cista sreca u kampiranju

osobno prefeiram promod s&d i ffa

 

uff sto sam zgodan
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
COD4 i "noobovi"

u biti

imam jako puno cod online iskustva

jos od coda dvojke

i sa sto postotnom sigurnošću mogu reć da čitera ima na originalima isto ko na piratima...

nije bitno jel znam ili ne znam igrati...al znam kaj sam vidio...i čuo, a najsmješnije je to sto se likovi hvale s tim... jos ako je killcam enablean...onda se i uvjeriš sto posto

zna doć ekipa, haxaju, priznaju, i jos žele prodati pokoji cheat za 10 eura..lol

www.ddoxy.blogspot.com my xFire -- ddoxy, http://doxyzagorec.mybrute.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: COD4 i "noobovi"
ukay1000 kaže...
Prison Breaker kaže...

Ma za doxya znam da je jedan od vrhunskih CoD4 igrača. Bio sam igrao par puta sa njim (jos dok smo bili u Bug clanu) i stvarno covjek rastura.

Nije opce problem u igranju vec u davanju glupih izjava...mi ovdje u Koprivnici imamo klince koji sa svojih 12 godina igraju bolje od vecine starijih igraca. Ja osobno znam dosta dobro igrati i na serverima tipa Lan wars imam score od 100:10 plus/minus par deathova i redovito preko 100 fragova. Btw iz Koprivnice su vam izasla dva igraca koji su top 5 u Hrvatskoj a to su Ace iz Rabbitsa i Tgzy iz xecute klana od kojih sam redovito nesto naucio :D

To je i normalno... ja sam s 15 godina u Quakeu 3 bio među 10 najboljih u svijetu. Danas ako se održim na vidljivom dijelu liste, dobro sam prošao. :PP

Hrvatska je oligarhijska partitokracija s primjesama patokracije.
14 godina
neaktivan
offline
RE: COD4 i "noobovi"

ja iman susjeda moje godiste pere cod4 mp ko paradox

boze sacuvaj sta nam radi kad igramo na lanu

ima oci koje vide kroz zid hehe

uff sto sam zgodan
16 godina
neaktivan
offline
COD4 i "noobovi"

ja obožavam GL i Marty, igram FPS od prve MOHA-e i sva bojišta sam prošao. Ali ako to koristi ne znači da sam noob. Ako koga smeta, što mu ja mogu. Server i igra je balansirana tako da trpi GL i M. Opalim 2 granate iz GL napamet po mapi, pa ako ubije koga super, ako ne ništa zato, i metak će dobro doći.

 

 

Gori su mi sprayeri i ti takozvani l33t playeri.

dobio žučka!
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
COD4 i "noobovi"

meni je marty glup zato što u rushu ubijaš i prolaziš pokraj ubijenog a onda granat i bum!

ls je glup također zato što misliš da si ubio na kraju on ubije tebe.

 

OS: Windows XP SP3 Professional, Windows 7 RC build 7100
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
COD4 i "noobovi"

Iako martyr smatram blesavim, to mislim zbog vlastitog tima, ali mi ne smeta kod protivnika, jer obično ubijam na daljinu. Nisam od onih što se zalete, ubiju 3-4 i padnu mrtvi izbušeni olovom. Volim pričekat ovcu na izlazu iz tora da sama naleti na metak.

Hrvatska je oligarhijska partitokracija s primjesama patokracije.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: COD4 i "noobovi"
naxeem kaže...

Iako martyr smatram blesavim, to mislim zbog vlastitog tima, ali mi ne smeta kod protivnika, jer obično ubijam na daljinu. Nisam od onih što se zalete, ubiju 3-4 i padnu mrtvi izbušeni olovom. Volim pričekat ovcu na izlazu iz tora da sama naleti na metak.

Kemper....Izlanuo se

There are three sides of an arguement -- your side, my side and the right side...
16 godina
offline
COD4 i "noobovi"

Upravo zbog cheatera te GL, marty, ls i juger noobova cod igram svake prjestupne. Mislim u čemu je bit igre ako samo gledaš da nabiješ score sa najjadnijom mogućom kombinacijom.

A hack može imati doslovno svaka budala jer ga je prelagano pronaći.

Moram priznati da sam NOOB jer necu da koristim WH, GL, marty, LS i Jugger, a više od 50% ljudi na serveru koristi.

 

EDIT: A što se tiće TDM - tu nema nikakve timske suradnje, ljudi samo gledaju da nabiju što veći score.

Boli njih k**ac za tebe.

Sometime the best defense is to attack!
Poruka je uređivana zadnji put pon 6.7.2009 17:16 (Hummer).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: COD4 i "noobovi"
naxeem kaže...

Iako martyr smatram blesavim, to mislim zbog vlastitog tima, ali mi ne smeta kod protivnika, jer obično ubijam na daljinu. Nisam od onih što se zalete, ubiju 3-4 i padnu mrtvi izbušeni olovom. Volim pričekat ovcu na izlazu iz tora da sama naleti na metak.

Isto radim i ja. Dodem do pozicije gdje znam da ce izletavat ko muhe bez glave i peri :D Obicno nakon toga izlete reakcije tipa Kemper,Kanker(kemper hehe),Noob,Debil,Fag itd. Onda ih posipas Airstrike-om i vidis call vote za kick :))

Zivim u Starigradu,selu sa 1150 stanovnika.
15 godina
neaktivan
offline
pazi bre dabre

hahahahahahah

crknem od smiha dok citam ovkve postove....

podsjecaju me na mene prije par godina...

uglavnom-kad shvatis da je dragunov sranje i da je HC sranje i da uzivati mozes samo na H2K promodu onda je to vec napredak...

e i onda ces shavtiti da nije citer svatko tko mislis da je citer - neki ljudi imaju poput moje malenkosti imaju i 5.1 headset i X-Fi zvucnu- i toliko iskustva da

te nemoraju uvijek viditi da bi te roknuli

 

a bilo kakav online turnir i puhanje ja sam bolji ili ja sam bolji za mene nista ne vridi dok vas ne vidim hladne glave i brze ruke na LAN-u

i ostaje vam samo rokat rokat rokat :DDDDDDD

 

btw: svi ste vi n00bovi osim DoXy-a...  :D

 

 

 

EDIT: evo vam malo fragmovie-a od moje malenkosti  http://www.xfire.com/profile/poskok12/videos/

Poruka je uređivana zadnji put pon 6.7.2009 17:39 (Nadimak_:o).
 
0 7 hvala 0
16 godina
offline
COD4 i "noobovi"

prije sam često volio zaigrati CoD MP ali sam odustao upravo zbog takvih stvari

ovo sve što ste naveli je dokaz da su u pravu oni koji govore da je CoD igra u kojoj su 90% igrača umišljeni klinci koji su svi u svojoj glavi najbolji igraći CoDa na svijetu i kickaju te ako im podjeliš par headshootova zaredom, zato sad igram samo AA jer je ekipa puno ozbiljnija, a ako i naiđe koji hotshot s aimbotom po brzom postupku se pojavi admin nakon čega sljedi ban i blacklisting tako da se ne može više spojiti ni na jedan malo bolji server, a baš kad mi se hoće bezglavo napucavati imam Quake Live

 

I have a dream! I have a dream that one day I'll be able to see white girls and black girls, playing with each other!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: COD4 i "noobovi"
Hummer kaže...

...ljudi samo gledaju da nabiju što veći score.

 

Ja gledam da ih sto vise pokoljem nozem...Osmijeh

Fucka mi se za score

Poruka je uređivana zadnji put pon 6.7.2009 18:04 (Mauro).
15 godina
neaktivan
offline
RE: COD4 i "noobovi"
Sum_of_all_fears kaže...

Sinoć sam igrao CoD4 u MP-u i naletio na jedan mali problem. Igramo mapu Backlot i ja sam snajperist - imam Dragunov SVD i Claymore mine - nikakvi drugi perkovi. Na slici vam je označeno brojevima gdje sam sve bio. Idemo od početka.

 

Odmah nakon spawnanja, trčim u smjeru Construction sitea (1.) i tamo postavljam dvije mine - jedna lijevo od stepenica, taman da neki nesretnik dotrči gore i pogine u pokušaju da me se rješi i druga mina tamo desno kod ljestvi kako bi se eliminiralo onog koji dolazi po mene. Ja tako fino čučim u zgradi 10ak sec i počnu nalijetati marinci. Nakon 4 killa, pakiram kofere, uzimam pištolj i krećem niz stepenice. Nisam ni krenuo, na stepenice naleti jedan marinac i pogine od mine. Ok, pokupim njegovu pilu (SAW) i još malo čekam ako netko ne naleti (10ak sec). Čujem eksploziju iza sebe, druga mina ubila još jednog marinca. Krenem niz stepenice i ubijem još 2 marinca i krenu poruke - noob, stop putting claymores, hrpa uvreda i konačno /callvote kick za mene.

 

Glasovanje failed, krećem u smjeru 2 - u međuvremenu me ubije helikopter najglasnijeg gada na mapi. Ok, nema veze, spawnam se opet i krećem natrag u smjeru 2 (turret house). Postavljam minu na ulaz u kuću, lagano dopuzam do prozora, ubijem jednog marinca na prozoru Center House. Uzmem montirani M249 i čekam 5-6 sec. Odjednom ispred mene dolje jedno 4-5 marinaca. Njih pokosim sa M249, pustim strojnicu u legnem na pod. 10ak sec kasnije, eksplozija mine na ulazu u kuću. Opet noob i uvrede, i počnu u kuću ulijetat flashbangovi i granate. istrčim van. skine me snajper i spawnam se na construction siteu (1.). brže gore, dragunova van i bez postavljenih mina skidam bandu u Saddamovoj kući (označeno je na sliki - Saddam's house). Ubiju me iz The forta, i opet /callvote i vređenje da sam noob. Ja napišem par lijepih riječi i disconnectam se sa servera.

 

Oni su mene proglasili noobom jer koristim claymore - svaki snajperist sa imalo mozga u glavi će osigurati svoj položaj. Nisam kemper - na svakoj poziciji sam bio maksimalno 40ak sec - a onda il bježim il poginem. Ovaj luđak iz marinaca, trči sa 3xfrag, baca ih preko pola mape i misli da je pametniji od tebe. Znate i sami, na početku lete granate s neba ko kiša. A ja, malo razmislim, popnem se u kakvu kuću, osigueram položaj sa 2 mine i nadam se da neće nitko bacit bombu meni u sobu. WH koristi jako puno igrača i još glasuju kod izbacivanja onas "noobova" koji su stavili mine kako bi zaštitili svoje područje djelovanja. To je team deatmatch (TEAM) i ako ćemo biti pošteni - uzmi 2-3 igrača sa sobom, očisti kuću u kojoj sam ja sam bez imalo problema - 2 flashbang u kuću, 1 granatu i 2 čovjeka upadaju sa automatskim oružjem. Snajperist je gotov kako god se okrene - nema potrebe vikati noob i kickati ga van. Mape su napravljene da se smanji kempanje - svaka kuća ima barem 2 ulaza i 2 prozora. Osim što se može pucati kroz te prozore na neprijatelja, isto tako se može tog neprijatelja istjerati van uporabom taktike a ne /callvote.

 

Što je smisao ovog posta? Ne vičite na ljude da su noobovi ako se znaju snaći. Noob korisit GL i Marty zajedno i zalijeće se napamet tamo gdje UAV pokaže najviše crvenih točkica. tako radi par puta, onda skuži da to ne ide, uključi WH i napreduje do levela 55 dok si reko keks. K/D ratio je preko 2.0..... Nemojte kickat ljude koji se znaju osigurat, nemojte glasovati na bezvezna kickanja (ako piše da taj_i_taj korisit WH, GL, LS ili nekako drugačije krši pravila servera onda ga kickajte) i kvragu, ogranizirajte se. Igramo Team Deatmatch. Nadam se da ste me shvatili....

 

EDIT: nije sliku prebacilo

 Nisi jedini ja sam jedanput došao na jedan bih server bilo je 8 igrača i nitko ne puca samo šetaju jedni oko drugih ja uzmem snajper i pokosim ih svih osam i tako 2 puta i onda dobim poruku nema ubijanja  cemu onda server,  mapa i call of duty 4 i oni sazovu kall vote i izbace me jer se netko sjetio ajmo se mi ne ubijat.

15 godina
neaktivan
offline
RE: COD4 i "noobovi"
ZC_Someone kaže...

prije sam često volio zaigrati CoD MP ali sam odustao upravo zbog takvih stvari

ovo sve što ste naveli je dokaz da su u pravu oni koji govore da je CoD igra u kojoj su 90% igrača umišljeni klinci koji su svi u svojoj glavi najbolji igraći CoDa na svijetu i kickaju te ako im podjeliš par headshootova zaredom, zato sad igram samo AA jer je ekipa puno ozbiljnija, a ako i naiđe koji hotshot s aimbotom po brzom postupku se pojavi admin nakon čega sljedi ban i blacklisting tako da se ne može više spojiti ni na jedan malo bolji server, a baš kad mi se hoće bezglavo napucavati imam Quake Live

 

 Ne kužim zar nema svaki igrač kupivši cod 4 pravo igrat na svim serverima ( legalnim , jer oni crackani mogu šta god hoče)  Mislim ovo je demokracija daš pare za igru i možeš sve.

 

 

15 godina
neaktivan
offline
COD4 i "noobovi"

Gdje su filmici da ih ja vidim?Belji se

Music's the medicine of the mind.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: COD4 i "noobovi"
overdeath kaže...
Sum_of_all_fears kaže...
188.40.33.213:28960 To je ip adresa servera. Najglasniji su: Oddaxx, R3SPECT, Maxxripper. Nađe ih se još, pogotovo oni iz clana 9th. Krivo sam napisao, server se

Ok je server.Admin je cesto online.Pa ako se desi da bude pokoji citer to se brzo sankcionira.

 

Ima jedan jako dobar igrac iz 9th-a.STYX.Odlicno barata snajperom.

Music's the medicine of the mind.
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
COD4 i "noobovi"

sada kad bi ja prominia cd kod bili me se resetirale postavke i score tj rank i challengesi

Granice nisu nista drugo do linija u atlasu, al' jesu stvarne onda kad idu od srca ka srcu...
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: COD4 i "noobovi"

ma da moš mislit, dodes tamo pocmeh ih drobit ko konje i odma te kickaju pod razlog da si citerr

uff sto sam zgodan
15 godina
protjeran
offline
COD4 i "noobovi"

ja mrzim recimo kada dođe nep. helikopter,a ovi moji samo stoje,pa onaj sto ga je pozvao dobije 5-10 kills. 

 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
COD4 i "noobovi"

Ljudi moji oni koji hoče varat nek odu na server imena "raj za citere "(mislim da je tako moj frend je na njemu cijelo vrijeme)..čiteve mrzim a bome su mi ga i nudili jer nisam baš nešto dobar u igri.cod 4 je za mene najbolja igra na svijetu ali joj je jeprepuno dini minus jer je prepuno čitera i noobova koji imaju 3 binda : 1.omfg wot a NOOB get skill 2.is admin online kick this noob. i 3.am da best cuz i got skill(aimbot,wh)

Chuck Norris ne jede med,on žvače pčele !
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
COD4 i "noobovi"

Ja ne znam sta Bugovci cekaju, nek dignu CoD4 server, vidi se da je uzavrela krv - bilo bi prave makljaze i rasturacine.

Jao al' bi bilo klanja i nasladjivanja izmedju forumasa....

 

There are three sides of an arguement -- your side, my side and the right side...
Moj PC  
5 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
RE: COD4 i "noobovi"
boxer kaže...

Ja ne znam sta Bugovci cekaju, nek dignu CoD4 server, vidi se da je uzavrela krv - bilo bi prave makljaze i rasturacine.

Jao al' bi bilo klanja i nasladjivanja izmedju forumasa....

 

to bi i ja zelio, ako je moga luxx skupit raje za fear mp, mozemo i mi za cod4 puno je popularnij od feara!

 

uff sto sam zgodan
14 godina
neaktivan
offline
RE: COD4 i "noobovi"
boxer kaže...

Ja ne znam sta Bugovci cekaju, nek dignu CoD4 server, vidi se da je uzavrela krv - bilo bi prave makljaze i rasturacine.

Jao al' bi bilo klanja i nasladjivanja izmedju forumasa....

 

 

troublemaker kaže...
boxer kaže...

Ja ne znam sta Bugovci cekaju, nek dignu CoD4 server, vidi se da je uzavrela krv - bilo bi prave makljaze i rasturacine.

Jao al' bi bilo klanja i nasladjivanja izmedju forumasa....

 

 

 

Potpis

http://www.bug.hr/forum/topic/pc-igre/cod-4-server/27830.aspx?page=0&jumpto=426696&sort=asc&view=flat

u ovu subotu ženit cu se doci ce mi doc 300 autta
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
COD4 i "noobovi"

ajme koji retard server: 88.191.109.17:28900

najveće okupljanje cheatera i korisnika noob-tube perkova(ls,marty,gl).

bio jedan cheater totalka, wh aimbot... i ja kažem cheater a dođe jedan drugi:no,thats impossible on this server! a server nema ni pb.

onda se danas jedan hvali kako je prvi a koristi cijelo vrijeme gl kao i njegov drug koji koristi ls. retard.

što izbaciti u mw2: marty,ls,gl,p90,jugger.

server je nula.

claymore, c4... su ok ali ovaj martyr, ls i gl nikako.

Čekamo...10.11.09.
Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
COD4 i "noobovi"

Evo jedno pitanje, znam da nije povezano potpuno, ali da ne otvaram novu temu. Kako da ja kažem nekome koji sam skill u cod4?

Potpis
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: COD4 i "noobovi"

LOW- početnik, nije bas "neki poseban" igrac.

Medium - Osrednji igrac s dosta iskustva, i "pogodan" za cb ili warove.

Pro - Sama rječ govori, profesionalac.

veliki pozdrav naxeemu legendi :)
16 godina
neaktivan
offline
RE: COD4 i "noobovi"
azef kaže...

LOW- početnik, nije bas "neki poseban" igrac.

Medium - Osrednji igrac s dosta iskustva, i "pogodan" za cb ili warove.

Pro - Sama rječ govori, profesionalac.

Dobro to ja kužim šta znači riječ, nego šta ne bi bilo logičnije da on mene ocijeni kako igram, a ne da ja njemu kažem, pa ja sam ti PRO. Pitam jer vidim da ljudi za klan pitaju koji ti je skill i onda ovaj kaže med i to je to.

Potpis
16 godina
neaktivan
offline
RE: COD4 i "noobovi"
hellraiser1110 kaže...
azef kaže...

LOW- početnik, nije bas "neki poseban" igrac.

Medium - Osrednji igrac s dosta iskustva, i "pogodan" za cb ili warove.

Pro - Sama rječ govori, profesionalac.

Dobro to ja kužim šta znači riječ, nego šta ne bi bilo logičnije da on mene ocijeni kako igram, a ne da ja njemu kažem, pa ja sam ti PRO. Pitam jer vidim da ljudi za klan pitaju koji ti je skill i onda ovaj kaže med i to je to.

I da dodam vidio sam na netu skill levele kao med+, med++, pa me i to zanima šta znači.

Potpis
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice