Dragon Age 2

poruka: 929
|
čitano: 130.839
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Re: Dragon Age 2
ibazulic kaže...

rekli su na sluzbenom siteu da je doslo do greske prilikom przenja zavrsne verzije. ta greska se ocituje kao manjak auto-attack opcije. rade na patchu koji ce to ispraviti.

Da, pržilice su izbacile auto-attack, ROFL - koje objašnjenje za debile. Nemojte ljudi pit te gluposti. Jednostavno nisu stavili tu opciju uopće.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Dragon Age 2
naxeem kaže...
ibazulic kaže...

rekli su na sluzbenom siteu da je doslo do greske prilikom przenja zavrsne verzije. ta greska se ocituje kao manjak auto-attack opcije. rade na patchu koji ce to ispraviti.

Da, pržilice su izbacile auto-attack, ROFL - koje objašnjenje za debile. Nemojte ljudi pit te gluposti. Jednostavno nisu stavili tu opciju uopće.

Jedino ako su pri tome mislili da su slučajno spržili verziju igre od prije godinu dana. U tom slučaju im je oprošteno, ovaj Dragon Age 2 jest greška, događa se. Nadam se da su pravu verziju stavili pržit.

16 godina
offline
Dragon Age 2

Ma dečki, kak' vi ne kužite, pržilica je nekaj strgala i zato nema izometrijski pogled. Mislim to je valjda jasno ko dan.

Ne uči me, ne govori mi, o svemu znam sve - bez pameti!
 
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Dragon Age 2

Kad malo bolje razmislim ovo sa prilicom ima smisla. Neki dan stavim pržit Bruce Springsteena kad ono nakon prženja na CD-u Lepa Brena. Ah te pržilice...

Moj PC  
13 0 hvala 3
15 godina
offline
Dragon Age 2

Netko je već rekao, da se ova igra zove Champion of Kirkwall, ili Rise of Hawke bila bi odlična uz pokoji minus u gameplayu (izometrija...)

Kao nastavak Originsa nema nikakvog smisla.

You can't hit a nail straight when you're laughing Keep on playing maybe it'll happen dear
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Dragon Age 2
wyks kaže...

Netko je već rekao, da se ova igra zove Champion of Kirkwall, ili Rise of Hawke bila bi odlična uz pokoji minus u gameplayu (izometrija...)

Kao nastavak Originsa nema nikakvog smisla.

Svakako bi se proljevalo manje žuči. Ne može se više očekivati potpuna objektivnost kad su usporedbe neizbježne, a toliko aspekata igre je evidentno okrnjeno. S konja na magarca i onda bi još trebao biti i sretan.

13 godina
neaktivan
offline
Dragon Age 2

Neznam ja sam vec igricu 3 put presao s razlicitim odabirima naravno, i moram priznati da mi se svidja. Ja sam igricu prelazio na nightmare i moram priznati da sam vecinu vremena proveo u pauzi.  Svejedno mi je Origins puno bolji no moramo uzeti u obzir da je Origins bio u izradi 8 rijecima osam godina!! a DA2 manje od dvije. sve je to ok al mene je najvise zaintrigiralo to sto su na kraju igrice ipak povezali price oni koji su igrali znaju tako da se DA3 ocekuje s nestrpljenjem.

No ja sam kak se to kaze DA fanboy tak da moje misljenje netreba uzeti za ozbiljno, da su zaljepili lica hawkea wardena i ostalih na likove iz baldurs gate i dali mi baldurs gate je bi bio sretan :)

Poruka je uređivana zadnji put sub 19.3.2011 16:42 (krunar).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Dragon Age 2

Ima li tko da je našao prodajne rezultate DA2?

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Dragon Age 2
maxi kaže...

Ima li tko da je našao prodajne rezultate DA2?

Prema projekcijama za 12 mjeseci predviđaju 4,5 milijuna prodanih primjeraka što premašuje Origins (ne znam u koliko je primjeraka Awakening prodan). Negdje sam također pročitao da je do sada skoro 60% primjeraka prodano na Xboxu dok su PC i PS or prilike izjednačeni. 

15 godina
protjeran
offline
Re: Dragon Age 2
Badaboom kaže...
maxi kaže...

Ima li tko da je našao prodajne rezultate DA2?

Prema projekcijama za 12 mjeseci predviđaju 4,5 milijuna prodanih primjeraka što premašuje Origins (ne znam u koliko je primjeraka Awakening prodan). Negdje sam također pročitao da je do sada skoro 60% primjeraka prodano na Xboxu dok su PC i PS or prilike izjednačeni.

  made by vidoviti milan?

http://www.erepublik.com/en/referrer/GrimyHR
14 godina
neaktivan
offline
Re: Dragon Age 2

nakon sto sam zavrsio igru, da dam svoj komentar..

ovo nije dragon age kakav je bio u origins, po necemu je bolji, po necemu je losiji, al jedno sigurno nije, a to je dosadan..

 

grafika-malo razocaravajuca, posebno sto su mnogi dijelovi reciklirani, sise prevelike, vuce malo na anime..nesto je ipak puno bolje nego u DAO..da ima vise okoline, vise razlicitosti, grafika bi bila ubjedljivo bolja od origins, ali nema, i to najvise smeta..

 

prica-zavrsio sam i imam zelju da je odma zavrsim jos jednom, ali necu, i ne mogu da vjerujem da sam presao igru,a nisam ni nasao Isabelu..ili sam nesto promasio (sto bi bilo super, jer pokazuje koliko igra ima razlicitih smjerova) ili sam skinuo neku stariju verziju igre (nije original), pojma nemam..odluke koje napravite stvarno imaju uticaj na igru, puno vise nego u origins..imate puno vise smjerova kojim mozete ici..i u vecem dijelu igre nisam znao sta me ceka sljedece, dok sam to u origins-u otprilike znao nakon smrti kralja Cailan-a..ovde se ne zna sta te slijedi, i to je predobro..

 

mehanika borbe-drukcije je, ali puno toga je bolje..nema vise pretjerano jakih oruzja, nema vise talenata koji nakon par lvl-a ne vrijede nicemu..sjecal se ko reaver-a u originsu ?

ako imate 10% hp-a, dobijete oko 7 dmg..sto je smijerno u kasnijem dijelu igre, a kosta 60 stamine..tezina bi ipak mogla biti malo veca, jer sa 2H warrior sam na kraju igre mogo bukvalno sve pobit oko sebe, na hard tezini..jednim udarcem sam cak nanjeo oko 2800 stete, i moram napomenut, nije iskoristena ona forra da kad mage zaledi nekog, mighty blow deala 300% dmg, znaci mozete si zamislit sta bi bilo da sam mighty blow razvio do kraja i imo i tu mogucnost..

uvedeno je napokon da spellovi rade sa %, a ne odredjenom vrijednosti, sto znaci, nesto sto ti daje 10% dmg je jednako efektivno i na poceku i na kraju igre..nema ni jedan talenat koji je beskoristan na kraju igre, sto u originsu nije slucaj, naprotiv, mnogi su sami od sebe bili beskorisni, a neki tek kasnije postali..nema bugova u borbi ko u DAO, svaki clan grupe ima svoju ulogu, i sve je izbalansirano..mage najbolje radi kao mage, a ne da ko u origins bude duplo bolji tanker od warrior-a..strijelac je super, sve 10..jedino je preglednost losija, sve ostalo je bolje nego u DAO

 

sve u svemu, super igra, ne znam gdje stoji u poredjenju sa origins, ali u svakom slucaju super..upravo razmisljam da li da je odigram jos jednom, sa rogue, ali me prvo zanima..GDJE JE ISABELA?

16 godina
neaktivan
offline
Dragon Age 2

Gdje je Isabela? Jesi li ti igrao ovu igru uopće? Ovo te ne pitam iz neke malicioznosti. Ona se nalazi u baru gdje pričaš sa patuljkom. Koliko vidim ti si igru završio na ho-ruk, zato ti se i čini da igra ima replay value.

 

Da si igrao kako spada nju ne bi mogao promašiti, jer onog trenutka kada uđeš u bar imaš in game animaciju sanjom i još par likova.

DA STATUS REPORTA IS BUSTED
Poruka je uređivana zadnji put sub 19.3.2011 20:09 (MegaMass 2000).
 
0 0 hvala 0
16 godina
online
Dragon Age 2

Pričaš o velikim sisama a ne znaš gdje je Isabela?!

U obješanjaku, nakon što riješiš jedan od zadataka - hm, zaboravio sam koji...

Always code as if the one ending up maintaining your code is a violent psychopath who knows where you live.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Dragon Age 2
ismar89 kaže...

 ali me prvo zanima..GDJE JE ISABELA?

U hanged man-u tijekom 1. poglavlja igre. Random encounter - neki savjetuju da prvo regrutiraš andersa i da kada ulaziš u thm nemaš niti jedan quest za obaviti u njemu.

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
Poruka je uređivana zadnji put sub 19.3.2011 20:13 (Paolo2612).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Dragon Age 2
MegaMass 2000 kaže...

Gdje je Isabela? Jesi li ti igrao ovu igru uopće? Ovo te ne pitam iz neke malicioznosti. Ona se nalazi u baru gdje pričaš sa patuljkom. Koliko vidim ti si igru završio na ho-ruk, zato ti se i čini da igra ima replay value.

 

Da si igrao kako spada nju ne bi mogao promašiti, jer onog trenutka kada uđeš u bar imaš in game animaciju sanjom i još par likova.

da sam je vidio i jednom u igri, prepozno bi..i da, igru sam igrao malo na ho-ruk, jer me prica zanimala i nisam imo zelju istrazivat sve, htio sam ic samo dalje sa pricom..

a sto se tice velikih sisa, ko ih nema u ovoj igri ? (osim elfova)

Poruka je uređivana zadnji put sub 19.3.2011 20:14 (ismar89).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Dragon Age 2
Paolo2612 kaže...
ismar89 kaže...

  ali me prvo zanima..GDJE JE ISABELA?

U hanged man-u tijekom 1. poglavlja igre. Random encounter - neki savjetuju da prvo regrutiraš andersa i da kada ulaziš u thm nemaš niti jedan quest za obaviti u njemu.

Paolo mislim da se ne radi o random encounteru. Ona se meni uvijek pojavi kad imam drugi razgovor sa patuljkom. Mislim da ti prvo moraš odraditi prvi razgovor (companion quest) za patuljka u bircu, i kad ti se pojavi opet taj companion quest da sa njim pričaš, ona se pojavi u baru. Uglavnom, kad te patuljak pita što ti je prolazilo kroz glavu kad si se borio sa ogreom (to je ta jdrugi companio quest za patuljka).

DA STATUS REPORTA IS BUSTED
16 godina
offline
Re: Dragon Age 2
Da, Isabela se pojavljuje tek nakon što riješiš Varrickov companion quest.
Ne uči me, ne govori mi, o svemu znam sve - bez pameti!
15 godina
offline
Re: Dragon Age 2
ismar89 kaže...

 ali me prvo zanima..GDJE JE ISABELA?

Nisi nista propustio jer meni je onda najgori companion.

Osim par "ha ha" scena o njenoj promiskuitetnosti, nista nije vrijedno spomena.

Varric je bolji izbor za tim, Rain of arrows uz firestorm radi kaos.

Ako sam igraš ranged Rougea onda još ima nekog smisla, ali za sve meele borce Varric je bolji izbor.

Meni je sad napustila tim i uopće je ne mislim vraćati (ako uopće postoji ta opcija)

Ostvariti romansu s njom nije mi bilo ni na kraj pameti.

You can't hit a nail straight when you're laughing Keep on playing maybe it'll happen dear
14 godina
neaktivan
offline
Re: Dragon Age 2
wyks kaže...
ismar89 kaže...

 ali me prvo zanima..GDJE JE ISABELA?

Nisi nista propustio jer meni je onda najgori companion.

Osim par "ha ha" scena o njenoj promiskuitetnosti, nista nije vrijedno spomena.

Varric je bolji izbor za tim, Rain of arrows uz firestorm radi kaos.

Ako sam igraš ranged Rougea onda još ima nekog smisla, ali za sve meele borce Varric je bolji izbor.

Meni je sad napustila tim i uopće je ne mislim vraćati (ako uopće postoji ta opcija)

Ostvariti romansu s njom nije mi bilo ni na kraj pameti.

Tako nekako..

Iako je ona scena kad posjetiš Andersa, a Isabela je bila kod njega urnebesna..

 

Ona je donekle vezana za priču i odnos sa njome može okrenuti neke stvari, ali ništa presudno..

Ja je nisam (is)koristio pa su neke stvari se drukčije odigrale..

 

Pitanje onome koji ju je skroz fulao, kak je prošao dio sa

knjigom za quanarije, konkretnije  kad kreneš zanji quest ch 2 i bitka sa arishokom?

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 19.3.2011 23:18 (NightShadow).
16 godina
offline
Dragon Age 2

Mene zanima ovi sto igraju kao mage, kako su trosili atribute? Jel bilo pumpanje magic i will, ili ste ulagali jos negdje? Ja samo pumpam magic, i nesto malo u will

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Dragon Age 2

Treba ti 31 will za champion armor.

Koji ima najviše armora i najbolje druge statse (osim par skupih komada).

 

Ako si blood mage onda pumpaš constitution paralelno sa magic.

Za normal težinu i ako nisi blood mage, dosta ti je 20 constitutiona, a možda i manje..

Poruka je uređivana zadnji put sub 19.3.2011 23:46 (NightShadow).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Dragon Age 2
wyks kaže...
ismar89 kaže...

 ali me prvo zanima..GDJE JE ISABELA?

Nisi nista propustio jer meni je onda najgori companion.

Osim par "ha ha" scena o njenoj promiskuitetnosti, nista nije vrijedno spomena.

Varric je bolji izbor za tim, Rain of arrows uz firestorm radi kaos.

Ako sam igraš ranged Rougea onda još ima nekog smisla, ali za sve meele borce Varric je bolji izbor.

Meni je sad napustila tim i uopće je ne mislim vraćati (ako uopće postoji ta opcija)

Ostvariti romansu s njom nije mi bilo ni na kraj pameti.

Meni je ona jedan od najboljih. Varric je najbolji, merril i isabela mi su vrlo dobre, carver mi je nepodnošljiv kao i onaj princ, Aveline je jedva podnošljiva, a onaj elf je ok.

 

Uvijek je imao u timu i moram reći da sam se pošteno nasmijao uz nju s razgovorima u timu. Kombinacija varric, ona i nevinašce merril su mi više puta izmamili smijeh nego pola komedija (što serije što filmovi) što sam gledao.

Ramo kaže...

Mene zanima ovi sto igraju kao mage, kako su trosili atribute? Jel bilo pumpanje magic i will, ili ste ulagali jos negdje? Ja samo pumpam magic, i nesto malo u will

Uglavnom magic, a poneka se zaleti koji u willpower i constitution.

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
15 godina
offline
Re: Dragon Age 2
Paolo2612 kaže...

Meni je ona jedan od najboljih. Varric je najbolji, merril i isabela mi su vrlo dobre, carver mi je nepodnošljiv kao i onaj princ, Aveline je jedva podnošljiva, a onaj elf je ok.

 

 

Varric jest daleko najbolji, uvijek ga imam u timu. Aveline je dosadna, Merril je baš osvježenje za slušati.

Fenris ima odličan voice acting, zanimljivo je imati njega i Merril u timu.

Ja imam Bethany, koja je ok.

Isabela mi jednosatvno nije sjela, a i nisam ju imao potrebe uzimati pored sebe kao warriora.

Moj party je Merril (DPS i AOE spellovi), Varric i Anders (Healer) ili Fenris.

Aveline ne uzimam jer sam maxao weapon&shield.

You can't hit a nail straight when you're laughing Keep on playing maybe it'll happen dear
16 godina
offline
Dragon Age 2

Ja sam battle mage, furam sa sobom Andersa, Aveline i Isabelu.

 

S tim da su mi Anders i Isabela stalni članovi, Aveline nekad zamijenim Fenrisom.

Varricka sam jako malo koristio, nekako mi ne paše još jedan ranged član.

 

Možda promijenim pristup, al za sad, na Hard mi ovako ide prilično dobro.

Ne uči me, ne govori mi, o svemu znam sve - bez pameti!
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Dragon Age 2

Ja ofanzivni mage, Merril deabilitator/controler, Isabella dps, Varric DPS/controler. Ionako je malo situacija kada treba healer u timu - jedino mi je bio potreban kada sam išao na high dragona. Anders mi je  beskoristan jer panacee isključuje sve ofanzivne spellove pa nikako ne doprinosi.

 

 

 

Da li netko zna da li onaj high texture pack donosi koja poboljšanja na ne-dx11 sustavima?  Neznam da li ga ima smisla instalirati ili ne s obzirom da nemam dx11 grafu

 

 

 

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
16 godina
offline
Re: Dragon Age 2
Paolo2612 kaže...

Anders mi je  beskoristan jer panacee isključuje sve ofanzivne spellove pa nikako ne doprinosi.

Da, vidiš o tome nisam razmišljao. Ionako češće iskoristim potion ako zatreba.

Ne uči me, ne govori mi, o svemu znam sve - bez pameti!
16 godina
offline
Re: Dragon Age 2
Danny_HR kaže...
Paolo2612 kaže...

Anders mi je  beskoristan jer panacee isključuje sve ofanzivne spellove pa nikako ne doprinosi.

Da, vidiš o tome nisam razmišljao. Ionako češće iskoristim potion ako zatreba.

Ali potion te ne može oživiti a Anders može {#}

 

Ali i meni je draže sa sobom vući Bethany koja ima više DPS-a pa nemam potrebe nikog oživljavati.

 

Malo sam se zeznuo prije nego sam otišao u Deep roads, stara me nagovorila da ostavim Bethany doma, pa sam morao uzeti Andersa. Ionako sam već morao uzeti Varrica a do tada sam koristio Fenrisa koji je imao veći DPS. Sad imam problema sa onim čudovištem od kamenja.

16 godina
offline
Dragon Age 2

Da, al ja nemam Bethany budući da sam mage. :)

Samo warriori i rogueovi dobiju Bethany.

Ne uči me, ne govori mi, o svemu znam sve - bez pameti!
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Dragon Age 2

Pa tko kaže da morate imati Panaceu stalno aktivnu..

Pih..

 

Dajte Andersu upgrade chain lightninga (3 primal) + shield bash od warriora i razara..

14 godina
neaktivan
offline
Re: Dragon Age 2
jastreb kaže...
Danny_HR kaže...
Paolo2612 kaže...

Anders mi je  beskoristan jer panacee isključuje sve ofanzivne spellove pa nikako ne doprinosi.

Da, vidiš o tome nisam razmišljao. Ionako češće iskoristim potion ako zatreba.

Ali potion te ne može oživiti a Anders može {#}

 

Ali i meni je draže sa sobom vući Bethany koja ima više DPS-a pa nemam potrebe nikog oživljavati.

 

Malo sam se zeznuo prije nego sam otišao u Deep roads, stara me nagovorila da ostavim Bethany doma, pa sam morao uzeti Andersa. Ionako sam već morao uzeti Varrica a do tada sam koristio Fenrisa koji je imao veći DPS. Sad imam problema sa onim čudovištem od kamenja.

ono od kamenja ti i ne daje neki loot, al ubij ga s cold damagom, začas ga se sredi

jaffa, kal shree lol username:kojejamiojamio
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice