FIFA 19

poruka: 7.924
|
čitano: 894.226
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

kog uzet za CAM...IF Kinga ili plavog Lingarda?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

10. mjesec je pri karaju, a ja imam samo 10 crnih kartica.

Planirao sam uzeti Lalanu, ali ako sam neku preskočio onda ga jebi.

Koliko ste vi uspjeli skupiti crnih kartica, odnosno da li netko zna koliko ih je do sada izašlo?

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
online
Re: FIFA 19
movie kaže...

FUT se sastoji od dva dijela. Igre i marketa. Jedno bez drugog ne ide. Na tvom mjestu kada si već naumio prodati engleze, prodao bi ih ali ne bih kupovao španjolce do poslije 20h. Kada ekipa krene otvarati packove obično cijene jako padnu na neka dva sata jer je velika ponuda i ljudi se žele što prije riješiti dobivenog kako bi si kupili ono što im treba. Pogledaj poslije 20h koliko će koštati modrić i rakitić a koliko si ih ti platio.

Jasno mi je to,ali kao sto sam vec prije spomenio dovoljno mi je odigrat par utakmica i meni dosta,a kamoli visit na futu stalno.Znam da tako i necu skupit neke velike pare ali prci ga igram za gust isto tako palo mi je na pamet da ce vcrs vjerovatno bit sve nize,ali nije mi se dalo cekat vcrs kad sam levat ali eto.

Vec sam bio spominja fifu sam poceo od 98/99 igrat i uvik mi je to bio gust,ali ekipa,turniri,pica,pica itd...ovo drugo me nije ni zanimalo do evo sada tako dok ja povatam te cake,kad,sta prodje vlak 

Origin_Steam: hrka11
12 godina
offline
Re: FIFA 19
Skilledžija kaže...

10. mjesec je pri karaju, a ja imam samo 10 crnih kartica.

Planirao sam uzeti Lalanu, ali ako sam neku preskočio onda ga jebi.

Koliko ste vi uspjeli skupiti crnih kartica, odnosno da li netko zna koliko ih je do sada izašlo?

ja sam skupio samo 8 i otvorio mega pak.

dobio prst u dupe, afkors.

12 godina
offline
Re: FIFA 19
C3c1l kaže...

ja sam skupio samo 8 i otvorio mega pak.

dobio prst u dupe, afkors.

Pa baš iz tog razloga bih i uzeo Lalanu.

Ja čak mogu uzeti onaj jači pack za 10 kartica, ali mi je bolje vrabac u ruci (Lalana) nego kurac u šupku :)

[19xx] 4ntraks
10 godina
online
Re: FIFA 19
Skilledžija kaže...

Pa baš iz tog razloga bih i uzeo Lalanu.

Ja čak mogu uzeti onaj jači pack za 10 kartica, ali mi je bolje vrabac u ruci (Lalana) nego kurac u šupku :)

 Kazu da nije lose...dok ne probas ne znas. 

Origin_Steam: hrka11
Poruka je uređivana zadnji put čet 25.10.2018 15:34 (hrka11).
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Biti će ih još, dvije najmanje. 

 
0 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19

Ja ih isto imam 10, mislim da nisam niti jednu propustio (napravio sam sve sbc-eve, daily i weekly objective i igrao squad battles)

Biti ce ih 14 sveukupno (neznam gdje sam tocno tu informaciju nasao nmg se sjetiti)

 

Edit-provjerio sam, 10 ih je bilo dosada i jos 4 ce biti dostupne

Poruka je uređivana zadnji put čet 25.10.2018 15:51 (zagid3).
14 godina
offline
FIFA 19

Bome brzo sam se ove godine umiroviu u fut-u. Ne vrijedi zivaca jednostavno

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Treba mi pomoc oko sastava, ako je neko raspolozen za mentalno razgibavanje. Koga da menjam? Casemiro, Oxlaid, Boateng i Ederson su untradable

 
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: FIFA 19
TStefan91 kaže...

Treba mi pomoc oko sastava, ako je neko raspolozen za mentalno razgibavanje. Koga da menjam? Casemiro, Oxlaid, Boateng i Ederson su untradable

Ederson van a Leno unutra i Bellerin van a unutra Aurier. Casemiro je šaka u oko. Uzmi nekog nijemca pa ga stavi u postavu a kada tekma krene vadi ga i stavi Casemira ako ti mora igrati. U tom slučaju cijela momčad ti je s full che.

Poruka je uređivana zadnji put čet 25.10.2018 17:33 (movie).
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19

Hvala. Ipak odustajem od Casemira. Tu je veliki Idrissa Gueye. 

11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
TStefan91 kaže...

Treba mi pomoc oko sastava, ako je neko raspolozen za mentalno razgibavanje. Koga da menjam? Casemiro, Oxlaid, Boateng i Ederson su untradable

 Stavo Goretzku umjesto Casemira. Goretzka je kompletan veznjak, dominira u napadu i u obrani.  

5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19

Tako sam i igrao dok nisam dobio Casemira. 

6 godina
offline
FIFA 19

Ok ekipa, imam 300k coinova, na sto da se ulaze? Koristene igrace koji ce dobiti IF? BPM? OTW?

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

UCL Martial ili Son? Sta mislite? 

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
TStefan91 kaže...

UCL Martial ili Son? Sta mislite? 

 Son 5*weak foot

5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19

Tako sam i mislio, a uz to i duplo jeftiniji. 

10 godina
protjeran
offline
FIFA 19

Evo ovako...

 

Ovo je ekipa sa tim da ce Rabiot i Benzema biti zamjenjeni jer

su tu zbog chemystria.

 

Mislio sam kupiti Casemira i ubaciti ga umjesto Rabiota.

Casemiro i Matudidi zadnji vezni.

 

A umjesto Benza bi nekog do 50k a da dobro finisira.

 

Dajte preporuke 

This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Kad dolaze nagrade za wl ?

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
balky1911 kaže...

Kad dolaze nagrade za wl ?

 20h

16 godina
offline
FIFA 19

Došle nagrade, Willian jedini koristan pa je uletio u XI; skupljene coinse uložio u ikonu.

 

Ovaj vikend idem probat preko 15 winova ubrat.

Koristite blage riječi i jake argumente
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
FIFA 19

Tek sam počeo fut malo igrat i sad me zanima kako se dobije kemija dobra mislio sam da moraju biti ili igrači iz iste zemlje ili istog kluba ali vidim dosta ima različito a opet 100 slože. Dali su UCL rare one plave kartice ili ne posto ima onaj zadatak da se mora dati 3 gola mislim sa tim igračima a ja imam 2 plave kartice i za bio sam već 5 6 golova u rivals modu i dalje mi nije označeno kao da sam riješio zadatak. 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
CroVandal kaže...

Tek sam počeo fut malo igrat i sad me zanima kako se dobije kemija dobra mislio sam da moraju biti ili igrači iz iste zemlje ili istog kluba ali vidim dosta ima različito a opet 100 slože. Dali su UCL rare one plave kartice ili ne posto ima onaj zadatak da se mora dati 3 gola mislim sa tim igračima a ja imam 2 plave kartice i za bio sam već 5 6 golova u rivals modu i dalje mi nije označeno kao da sam riješio zadatak. 

  Zadatak je asistirati sa UCL rare** karticom znaci da ti kartica treba imati oblik kao ostale rare(sjajne) kartice. Pogledaj kako izgleda Umtitieva kartica na slici(ta je rare) dok Dubois nije rare(isto na slici).

 

Što se tice kemije na pojedinom igracu ovisi pozicija na kojoj se nalazi te vrste veze sa ostalim igracima.

Ako igraca stavis na poziciju koja nije njegova gubi kemiju, gubi više kemije ako recimo CM stavis na poziciju ST nego ako ga stavis na poziciju CDM.

Igrac mora imati "podudarnosti"(nacija,liga,klub) sa igracima do sebe koliko ima linija koje ga povezuju sa drugim igracima. Ako npr. pogledas Goretzku na slici ima 4 linije sa suigracima (2 crvene i 2 zelene poveznice),no unatoc 2 crvene poveznice je na 10kemije jer ima 5 "podudarnosti" sa igracima do sebe naciju,ligu i klub sa Boatengom i klub i ligu sa Alabom.

Dubois ima 2 linije sa suigracima znaci da mu trebaju dvije "podudarnosti" i ima ih buduci da su igraci do njega obojica francuzi kao i on te dobije od svakoga jednu "podudarnost".

Jedan poen za kemiju zbog lojalnosti, a to dobijes ako si tog igraca dobio u paketicu, ako si ga kupio mora odigrati 10 utakmica za klub i dobiti ce lojalnost.

Jedan poen za kemiju dobijes na igracu ako je Manager iz njegove lige ili njegove nacionalnosti, no nmzs od managera dobiti 2 poena kemije(jedan za naciju i jedan za ligu) nego samo 1 poen.

 

Opcenito ako je igrac na poziciji i ima narancaste(slabe) veze sa svim igracima oko sebe te ima lojalnost biti ce na 10 kemije. Ako s nekime ima crvenu vezu(nema podudarnosti) s nekim drugim igracem mora imati zelenu(jaku) kako bi bio na 10 kemije.

 

 

16 godina
online
Re: FIFA 19
Skilledžija kaže...

Imam plavih kartica masu, a jedan klub me voli više od svih ostalih... Benfica.

Ako me nastave masirat s tim dalje, mogao bih složiti cijelu Benficu od plavih kartica - u kurac!

 

Inače, jedina kartica koja vrijedi od plavih što sam dobio je Vidal.

Jedini problem je što ne igram sa Španjolcima pa ga čuvam za neki SBC.

 

 

  Mene šamaraju španjolci. Ne znam koliko sam ih potrošio u ovim sbc a ove malo bolje što su mi ostali posložio u momčad iako ne igram s njima.

14 godina
offline
Re: FIFA 19

Aha skuzio sam sad. Ma jučer sam počeo igrat i pošto sam njemce odabran dobio hrpu njemaca u svakom paketu i sad složio njemačku reprezentaciju skoro. Haha

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
6 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
fixxer_zg kaže...

kog uzet za CAM...IF Kinga ili plavog Lingarda?

 

 

Firmina, jel još netko prezadovoljan sa njim ?

Meni bolesno dobar i to baš na CAM-u!

Poruka je uređivana zadnji put pet 26.10.2018 0:02 (Iniesta21).
11 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Ova momčina je čudesna. 5 ulazaka sa klupe u zadnjih 20 min, 5 golova. Svaki korner je njegov, 201 cm

sjecam ga se još kad je prije par godina rušio United

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
FIFA 19

Jebo ti Isus mater razapetu i fifi i namjestanju na vikend ligi, pa ja ovo nisam dozivio evo, da pogodim 4 puta precku u razmaku 115-120. minute dok on vodi 3-2, ja se cijeli tresem pored tog plejstejšna, ne znam bi li udario po njemu koliko ide ili ne....

Kovačić
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: FIFA 19

I ja mislim da se namjesta nekad igram protiv jačih ekipa i totalno ih nadigram a nekad protiv slabijih moji ko babe smotani ne mogu akciju sastavit a i ako puca s ili obrani nemoguće ili pogađa precke stative itd. A njegovo sve ulazi. Al ne vrijedi se živcirat... 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice