FIFA 19

poruka: 7.924
|
čitano: 896.423
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
FIFA 19

Ludo koliko su cijene skočile. Kupio baillya neki dan za 87k coinsa i sinoć ga prodam za 116k coinsa a sada ide za 126k coinsa. De bruyne je sada otišao gore za skoro 40k coinsa u odnosu na prije par dana. Pogba isto tako. Aj vidjet ćemo što petak nosi..

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: FIFA 19

Stavio ga na prodaju kupio za 19k ako ode za 40 lijep profit a dobio u zadnjem paketu iaga aspasa pa mi pase u squad isto. Koliko ce izaci ovih fut swap igraca. Imam 9 trenutno plus jedan sto ce mi doci iz squad battlesa

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
6 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Znači klasika, uzeo Morrisona i Orbana iz player pickova, jebeno u 3 pm, uzmem untradeable packove i kurčina, iz 10 packova najjači igrač Moreno iz Villareala.

Znači nisam dobio apsolutno ništa, i sad netko izvuče ikonu + ovamo još Mahreza i Wijnalduma a ja dobijem kao i svaki put do sad kurčinu, ja ne znam, ovo da se i vrti na sreću pa nemoguće da sam toliki baksuz da meni i dalje jebeni švabski turčin iz italije najskuplji igrač, otvorio mali milijun packova al kad ne ide onda ne ide i mogu se ja jebat.

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...

Ludo koliko su cijene skočile. Kupio baillya neki dan za 87k coinsa i sinoć ga prodam za 116k coinsa a sada ide za 126k coinsa. De bruyne je sada otišao gore za skoro 40k coinsa u odnosu na prije par dana. Pogba isto tako. Aj vidjet ćemo što petak nosi..

Mislim da je previse youtubera vikalo da ce cijene past, black friday crash i take gluposti. Pricao mi prijatelj koji isto igra kak moram kupit ekipu ovaj tjedan jer ce bit najjeftiniji i take gluposti. Ljudi su prodali ekipe i cekali da se cijene spuste, a sad kad nisu kupuju ekipe natrag...

Stariji IF koji se mogu vidjeti u ekipama tokom vikend lige su dosta otisli gore, npr. IF Willian, IF Mane, SIF Anderson...  

 

Inace ne podnosim bas te youtubere jer ih EA podmazuje, mislim da ih zovu Game Changeri ili tako nesto. Nekad pogledam Nepentheza da vidim sta dobije u SBC-evima koje necu napraviti tipa Chicarita Flashback, njemu malo i vjerujem jer ga EA tuži zbog coin sellinga.

12 godina
offline
FIFA 19

Nepo je ok, jer im se nahebe mame u videu i to mi se svida. Od ovih ostalih nista. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Kako glup SBC. Nadmasili su sebe, a to nije bilo lako. 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

Dobio sam 1100FP. Zakaj, nemam pojma. Al ih imam. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Izjebu me opet sa nagradama, aj pomirim se s tim opet, idem nešto odigrat, prva utakmica rivalsa, moji kao nadrogirani, lik ima dosta lošiju ekipu od mene a ubija me, ne zbog svog skila već što su moji igrači mrtvi, jedva se kreču, on sa Lingardom otrči 5 krugova oko Van Dijka dok se ovaj okrene, Laporte stigne POTM Aubu makar je ovaj moj 5 m ispred njega, svako dodavanje prekratko i preslabo, kretnja igrača sporija jedno 3 puta nego je kad jesve normalno, pogubljeni mi igrači po terenu, nitko ne stoji gdje bi trebao, katastrofa jebena.

Jučer odigram sa ovom istom ekipom jedno 7-8 utakmica i sve dobijem, čudesa od ekipa, ikone, Messie ove one, bilo sve super, još mi se igralo i to kako ali morao sam u krevet zbog posla ujutro, sad krenem prvu utakmicu i odmah izgubim volju da ikad više upalim igru.

 

 

E da i Marquee sam napravio, dobio kurčinu naravno, otvorio i 7 gold packova za one fifa pointse šta sam dobio, isto kurčina, znači danas 2 player picka i 20 packova, ništa dobio nisam, ništa.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

Kaj nisi cuvo FP za sutra? 

 

Inace, opet su im serveri sranje. Opet se osjeti delay. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Zato što su mi packovi digli tlak, ispizdio i sve utrpo.

 

Istina i meni ova utakmica štekala za popizdit, na kraju bilo 0-0 oko 60 min, zabio sam sebi gol i izašao van, nisam imao živaca jebat se sa tim.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

Koliko vidim za FUT swap deals je ostalo jos 3 igraca plus ovaj kaj se sad dobije u SBu ako dodes do silvera 3. Dakle, ako za nas koji ih imamo 9,to je zadnji vlak za jumbo rare players pack. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Bacite oko na Joa što se dobije za japanski SBC, 90 composure i 96 strenght

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: FIFA 19

Rijesio marquee dobio dzeku najajce znaci taman da vratim uluzeno sam dobio,  nebi me posrala neka ikona ili bar neki totw pa cak i jedvaja primam haha

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
10 godina
protjeran
offline
FIFA 19

Vecina vas nije realno kad se nadate da cete iz ovih glupih packova nesto izvuci.

 

Ajde za WL rewards i nekako ali iz ovih sugavih ne mogu vjerovati da se zalite kako niste nista dobili

This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: FIFA 19
zagid3 kaže...

 Pricao mi prijatelj koji isto igra kak moram kupit ekipu ovaj tjedan jer ce bit najjeftiniji i take gluposti.

Svake godine do sada je bilo da su najbolje cijene bile tjedan dana prije crnog petka, totya itd. Svake godine me samo jebe što ne mogu prepoznati kada taj dan dođe jer uvijek mislim da će sutra biti još bolji dan. Kupim ja igrače ali kada za dva dana porastu opet ih sve prodam. Uzeo sam neki dan walkera za 68k a prodao ga debelo preko 80k i da sada ne nabrajam. Mislim si, duplo je više igrača nego prijašnjih godina pa će se otvarati i više packova pa će ponuda biti veća pa valjda i cijene manje. Ne sumnjam da igrači od ocjene 84 do 87 neće previše pasti zbog raznoratnih sbc koji će im održati cijenu ali se nadam da će pogba, hazard, de bruyne i još poneka kartica izgubiti na cijeni. Za ove druge mi se baš ebe..

16 godina
offline
Re: FIFA 19
Boixus Nois PS kaže...

Vecina vas nije realno kad se nadate da cete iz ovih glupih packova nesto izvuci.

 

Ajde za WL rewards i nekako ali iz ovih sugavih ne mogu vjerovati da se zalite kako niste nista dobili

Zašto? Pa lik je ovdje dobio iz packova od SB već dva puta griezmanna i još nekoliko odličnih kartica. Sve je stvar sreće. Možeš iz najlošijeg packa dobiti iconu a možeš iz deset jumbo rarae player packova dobiti jumbo kurčinu. Problem je kaj smo većina nas ovdje rođeni pod nesretnom zvijezdom kaj se ove igre tiče. Imam filing da ću prije dobiti na eurojackpotu. Kad se to dogodi uzet ću više fifa pointsa nego što ih castro dobije od ea sportsa pa da vidim koliko će mi trebati da izvućem iconu ili ronalda.

12 godina
offline
FIFA 19

Evo ti MattHDa. Lik je tek krenuo u svoj ZeroToHero. Sve kaj je otvorio dobio je. Prvi walkout mu je Ronaldo. Sad je opet dobio walkout, Mullera. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

Od vikend lige popodne sam dobio crvenog Valenciju i Kroosa.

Od Rivalsa ništa spomena vrijedno.

Marqee ništa kao i obično.

Riješio 13-14 klubova bundeslige i dobio opet IF Valenciju.

I pošto sam cijelu večer rješavao SBC pa sam se zanio i bezveze odem pogledat onog Sanchoa POTM bundeslige.

I vidim da sam riješio jedan zadatak i otvorim onaj najgluplji što trebaju samo 3 iz Dortmunda igrača i ostalo zlatni.

Reko, aj da i to riješimo kad sam već u motu.

Dakle, kad je krenulo, vidim da je wakout, brazilska zastava, PSG... LW.... reko NEMOJ ME JEBAT.... izađe Neymar, a meni padne vilica na stol i jedno 2 minute sam k'o zombi buljio u ekran i čudio se... PA KAAAAAAK.

Kasnije sam riješio još i treći zadatak jer su sada IF iz bundeslige jeftini pa reko da vidimo jel može Ronaldo izaći... nažalost njega ćemo još malo pričekati :)

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
5 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 19
Skilledžija kaže...

Od vikend lige popodne sam dobio crvenog Valenciju i Kroosa.

Od Rivalsa ništa spomena vrijedno.

Marqee ništa kao i obično.

Riješio 13-14 klubova bundeslige i dobio opet IF Valenciju.

I pošto sam cijelu večer rješavao SBC pa sam se zanio i bezveze odem pogledat onog Sanchoa POTM bundeslige.

I vidim da sam riješio jedan zadatak i otvorim onaj najgluplji što trebaju samo 3 iz Dortmunda igrača i ostalo zlatni.

Reko, aj da i to riješimo kad sam već u motu.

Dakle, kad je krenulo, vidim da je wakout, brazilska zastava, PSG... LW.... reko NEMOJ ME JEBAT.... izađe Neymar, a meni padne vilica na stol i jedno 2 minute sam k'o zombi buljio u ekran i čudio se... PA KAAAAAAK.

Kasnije sam riješio još i treći zadatak jer su sada IF iz bundeslige jeftini pa reko da vidimo jel može Ronaldo izaći... nažalost njega ćemo još malo pričekati :)

 Ovo je tvoja fifa

Vec vidim kako si navukao nas 10 ovdje na forumu na Sanchoa premda nam uopce ne treba

Poruka je uređivana zadnji put pet 23.11.2018 1:02 (The_K).
6 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Znači Socrates pa Neymar, svaka čast!

 

Al ono sad gledajte, čovjek u 2 packa dobije 2 igrača koja skupa vrijede više nego moja cijela ekipa, u 2 packa a ja igram ko idiot 3 mjeseca, jebena mrtva mutava igrica!!!!!!!

 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 19
Iniesta21 kaže...

Znači Socrates pa Neymar, svaka čast!

 

Al ono sad gledajte, čovjek u 2 packa dobije 2 igrača koja skupa vrijede više nego moja cijela ekipa, u 2 packa a ja igram ko idiot 3 mjeseca, jebena mrtva mutava igrica!!!!!!!

 Ja igram fut od fife14 i nisam dobio karticu vrijedniju od 300k sto bi onda ja trebao reci hahahahaha. Netko ima srece a netko ne. Netko dobije na lotu tri puta a netko cijeli zivot igra loto i nisa ne dobije jednostavno to je cista sreca i ne mozes utjecati na to

12 godina
offline
FIFA 19

Ja igram aktivno od FIFE 15 i ovakve kartice nikad nisam dobivao.

Dobio bih tu i tamo neku jaču, ali sve su to bile 100k coinsa max kartice.

Ove godine je valjda sve to došlo na naplatu?

Pogotovo što je više paketa u opticaju pa je i mogućnost dobivanja bolje kartice veća.

 

Nego, sad me jebe kako ukomponirati Neymara u neku ekipu.

Ustvari, već sam odlučio da ide umjesto Arnautovića, ali ne uklapa mi se u sustav 4-2-2-2.

Stavio sam ga jučer za probu i ima samo 6 chem.

Morat ću još neke promjene raditi u ekipi, a i u formaciji jer je glupo da igram s hendikepiranim Neymarom :)

 

P.S.

Baš jučer dobio i Jesusa pa ću probat ovu formaciju.

Na žalost UEFA Miki je morao van iz ekipe, jbga.

 

https://www.easports.com/fifa/ultimate-team/web-app/?showoffId=g1gexKDbnOUgl:FFA19PCC

[19xx] 4ntraks
Poruka je uređivana zadnji put pet 23.11.2018 8:55 (Skilledžija).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 19
Skilledžija kaže...

Ja igram aktivno od FIFE 15 i ovakve kartice nikad nisam dobivao.

Dobio bih tu i tamo neku jaču, ali sve su to bile 100k coinsa max kartice.

Ove godine je valjda sve to došlo na naplatu?

Pogotovo što je više paketa u opticaju pa je i mogućnost dobivanja bolje kartice veća.

 

Nego, sad me jebe kako ukomponirati Neymara u neku ekipu.

Ustvari, već sam odlučio da ide umjesto Arnautovića, ali ne uklapa mi se u sustav 4-2-2-2.

Stavio sam ga jučer za probu i ima samo 6 chem.

Morat ću još neke promjene raditi u ekipi, a i u formaciji jer je glupo da igram s hendikepiranim Neymarom :)

 

P.S.

Baš jučer dobio i Jesusa pa ću probat ovu formaciju.

Na žalost UEFA Miki je morao van iz ekipe, jbga.

 

https://www.easports.com/fifa/ultimate-team/web-app/?showoffId=g1gexKDbnOUgl:FFA19PCC

 sad moras pocet koristiti desnu gljivu :P

8 godina
offline
FIFA 19

Od danas i zvanicno prelazim na pes, sa srecom drugari dalje. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
3 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 19
ruya kaže...

Od danas i zvanicno prelazim na pes, sa srecom drugari dalje. 

 Kaj je izasao lite?

11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
zagid3 kaže...

 Pricao mi prijatelj koji isto igra kak moram kupit ekipu ovaj tjedan jer ce bit najjeftiniji i take gluposti.

Svake godine do sada je bilo da su najbolje cijene bile tjedan dana prije crnog petka, totya itd. Svake godine me samo jebe što ne mogu prepoznati kada taj dan dođe jer uvijek mislim da će sutra biti još bolji dan. Kupim ja igrače ali kada za dva dana porastu opet ih sve prodam. Uzeo sam neki dan walkera za 68k a prodao ga debelo preko 80k i da sada ne nabrajam. Mislim si, duplo je više igrača nego prijašnjih godina pa će se otvarati i više packova pa će ponuda biti veća pa valjda i cijene manje. Ne sumnjam da igrači od ocjene 84 do 87 neće previše pasti zbog raznoratnih sbc koji će im održati cijenu ali se nadam da će pogba, hazard, de bruyne i još poneka kartica izgubiti na cijeni. Za ove druge mi se baš ebe..

 Samo sam htio naglasiti da netreba kupovati igrace kad bi trebali biti najnizi, nego onda kad padnu i sretan si sa cijenom na kojoj su. Meni se cini da je to bilo prije 2 tjedna kad je Neymar bio debelo pao ispod 600k.

16 godina
offline
Re: FIFA 19
Skilledžija kaže...

Od vikend lige popodne sam dobio crvenog Valenciju i Kroosa.

Od Rivalsa ništa spomena vrijedno.

Marqee ništa kao i obično.

Riješio 13-14 klubova bundeslige i dobio opet IF Valenciju.

I pošto sam cijelu večer rješavao SBC pa sam se zanio i bezveze odem pogledat onog Sanchoa POTM bundeslige.

I vidim da sam riješio jedan zadatak i otvorim onaj najgluplji što trebaju samo 3 iz Dortmunda igrača i ostalo zlatni.

Reko, aj da i to riješimo kad sam već u motu.

Dakle, kad je krenulo, vidim da je wakout, brazilska zastava, PSG... LW.... reko NEMOJ ME JEBAT.... izađe Neymar, a meni padne vilica na stol i jedno 2 minute sam k'o zombi buljio u ekran i čudio se... PA KAAAAAAK.

Kasnije sam riješio još i treći zadatak jer su sada IF iz bundeslige jeftini pa reko da vidimo jel može Ronaldo izaći... nažalost njega ćemo još malo pričekati :)

Trebao si ga odmah prodati dok cijene divljaju pa ga ponovno kupiš preko vikenda.  Da ga jebeš mora nešto pasti cijenom.

12 godina
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

Evo ti MattHDa. Lik je tek krenuo u svoj ZeroToHero. Sve kaj je otvorio dobio je. Prvi walkout mu je Ronaldo. Sad je opet dobio walkout, Mullera. 

 jel ti kuzis da je to namjesteno sto se tog govnara tice?

10 godina
protjeran
offline
FIFA 19

Evo dosao faj black friday i ne vidim nista jos na futu...

 

Kad ce ti sbcovi i te dugo iscekivane stvari od nekih.?

This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...

Trebao si ga odmah prodati dok cijene divljaju pa ga ponovno kupiš preko vikenda.  Da ga jebeš mora nešto pasti cijenom.

Ma ovo je već druga FIFA u kojoj me tramakanje na marketu uopće ne zanima.

Tu i tamo sam uzeo neke srebrne jeftino i prodao skupo jer je rizik mali, ali da visim na marketu kao prije mi se više ne da.

Sad samo igram i rješavam SBC pa ako bogovi FIFE udijele, kao što su jučer, super, ako ne, idemo dalje s onim što imamo i dobro.

[19xx] 4ntraks
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice