FIFA 19

poruka: 7.924
|
čitano: 894.272
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

Maknuli su vrijeme za Optimus prime ikone, kaj je ocito da su napokon poslusali community. Barem se ima prema necemu grindat. Seedorf, here I come :D 

 Gde bi ti igrao Seedorf? Svidja mi se ta kartica, ali imam Rijkaarda sa medium medium pa ne znam kako da ga uklopim. 

12 godina
offline
FIFA 19

U 41212 kao LCM, u 4231 kao CAM u 4312 kao LCM. Cisti box to box midfielder je. Zaljepis anchor na njega i lik je stroj. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

U 41212 kao LCM, u 4231 kao CAM u 4312 kao LCM. Cisti box to box midfielder je. Zaljepis anchor na njega i lik je stroj. 

 Za pocetak ce mi igrati u 4-2-3-1 kao CAM, a posle kad nadjem agilnijeg igraca prelazi na CDM uz Rijkaarda, ali ce igrati na balanced postavkama, ima previse dobre ofanzivne sposobnosti da bih ga gusio na CDM sa stay back. Vidim da Marshall YT-a nije odusevljen, ali dobro. Fali mi jos 87 i 88 squad, nadam se dobrim nagradama sutra. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 27.2.2019 13:09 (TStefan91).
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
TStefan91 kaže...

 Vidim da Marshall YT-a nije odusevljen, ali dobro.

 Vidim na dosta videa da kazu da je nekako nedorecen, ja sam u draftu isprobao prime karticu i bio mi je dobar. Optimus prime kartica izgleda ok, agility me cudi da je tako nizak i visina mu mozda nije za CDM. Isprobat cu loan sigurno tokom WL.

 

Dobro da su za loan verzije promjenili trajanje sa 20 na 10 utakmica pa requirementsi vise nisu 84 ekipa i bubreg da isprobas karticu.

 

Nadam se kad dođu Henry i Vieira da nece biti potrebne Optimus prime kartice kao requirement, jer vidim da Optimus prime ne broji kao ikone u sbc-u.

15 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Evo odmarao sam se ja od petka od fife i fifa od mene. I dodem dns s posla reko ajde malo da odigram da dodem do rank 2 barem. Vidim da ako asistiram s totw igracem dobim totw paketic, reko ajde da vidimo gameplay. Neznam meni je nesto drugaciji, brzi ako se ne varam i igraci nesto drugacije reagiraju u obrani. Barem sam takav dojam imao.

I krene prva tekma povedem 2:0 dobije on crveni i prekine, jbg nije totw asistirao, idemo dalje. I tu krece pizdarija. Vodim 3:0 dobim penal, on crveni i vrag mi krene s centra bezveze se dodaje i prilikom suta pise da je prekinuo. Ajde 1/5 za totw imam... Imam kurac "match under review". Identicno sranje sljedece dvije tekme. I trecu normalno pobjedim, ali totw nije asistirao i sad nema ovog under review sranja. Nek se fino gone i oni i njihov paketic.

 

U tih nesto tekmi, sam minimalno pogodio 15 stativa/vratnica i jos tolko promasenih 1na1 sansi + zicera unutar16. Nemam vise volje ni zivaca da se jebem s njima. Nikad mi se nije desilo da ne odigram WL do kraja ako imam vremena, a ovaj vikend sam imao. Nije dalo jebat makar sam u petak rijesio onaj problem s delayom. Ode volja i zelja u kurac.

 
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: FIFA 19
cicek kaže...

Evo odmarao sam se ja od petka od fife i fifa od mene. I dodem dns s posla reko ajde malo da odigram da dodem do rank 2 barem. Vidim da ako asistiram s totw igracem dobim totw paketic, reko ajde da vidimo gameplay. Neznam meni je nesto drugaciji, brzi ako se ne varam i igraci nesto drugacije reagiraju u obrani. Barem sam takav dojam imao.

I krene prva tekma povedem 2:0 dobije on crveni i prekine, jbg nije totw asistirao, idemo dalje. I tu krece pizdarija. Vodim 3:0 dobim penal, on crveni i vrag mi krene s centra bezveze se dodaje i prilikom suta pise da je prekinuo. Ajde 1/5 za totw imam... Imam kurac "match under review". Identicno sranje sljedece dvije tekme. I trecu normalno pobjedim, ali totw nije asistirao i sad nema ovog under review sranja. Nek se fino gone i oni i njihov paketic.

 

U tih nesto tekmi, sam minimalno pogodio 15 stativa/vratnica i jos tolko promasenih 1na1 sansi + zicera unutar16. Nemam vise volje ni zivaca da se jebem s njima. Nikad mi se nije desilo da ne odigram WL do kraja ako imam vremena, a ovaj vikend sam imao. Nije dalo jebat makar sam u petak rijesio onaj problem s delayom. Ode volja i zelja u kurac.

Stari, ja danas nastavim kao i sinoć. Deset tekmi, devet remija i jedna pobjeda s tim da je sinoć bio jedan poraz. Svaku tekmu ama baš svaku tekmu dobijem gol u 90 minuti. Lud sam. Zadnju tekmu vodim 2-1. Zabijem taj gol u 90 minuti. Stavim opciju parkirani bus te zadnje tri minute. Ma mogu se jebati, izbijam cijelo vrijeme loptu iz nogu protivničkog igrača ali se uvijek vraća drugom dok ne ostane sam ispred mog golmana? I naravno popijem gol. Igrao oko 3 sata za kaj. Za tu jednu pobjedu i taj jedan asist. Još 4. Ovim tempom neću to odraditi niti za mjesec dana. Znači od sinoć sam odigrao 20 temi i imam 18 remija? Pa to je nemoguće.

16 godina
online
FIFA 19

Pored autobuyera nisam imao šanse iako sam naletio u istoj sekundi kada je stavljena kartica na market. Lijepa zarada od 500k coinsa. Šteta.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...

Pored autobuyera nisam imao šanse iako sam naletio u istoj sekundi kada je stavljena kartica na market. Lijepa zarada od 500k coinsa. Šteta.

 

kako taj autobuyer funkcionira na ps4 marketu? preko webappa?

5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...

Pored autobuyera nisam imao šanse iako sam naletio u istoj sekundi kada je stavljena kartica na market. Lijepa zarada od 500k coinsa. Šteta.

Na PS marketu bi trebala biti puno veca konkurencija za snajpanje igraca nego na PC-u s obzirom koliko ima vise igraca ali opet bit ce i puno vise prilika.

Problem je sta sustav baca ona bot upozorenja i ako se rucno salje previse zahtjeva na web appu.

 

Malo editirano da ne bude problema :)

Poruka je uređivana zadnji put sri 27.2.2019 16:20 (Deadeye).
11 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Predobar Totw, bas mi zao sto nisam igrao WL.....................

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
zagid3 kaže...

Predobar Totw, bas mi zao sto nisam igrao WL.....................

Gledam na fut twitteru one red pickove uz subasica pise dole i nas 76 mocinic. Na drugim slikama ga nema, valjda greska.

Nema nekih meta engleza, al messi bi mogao bit ok kao super sub.

 

11 godina
offline
Re: FIFA 19
Sad mi je i službeno...fifa 19 je s trona svrgnula pes 2014 u kategoriji najvećeg smeća koje sam ikad zaigrao. Čestitke EA!
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 19

Ja se ne žalim previše na packove. Istina svaki cca 10.i nešt pametno donese, al od mog tima cijelog, ne znam da sam 2 igrača kupio, sve ostalo je iz packova ili sbc-ova.

Više me živcira što sam sad na bolovanju a ne mogu igrat jer sam shebo prst na ruci. Probao sinoć prilagodit gamepad da ne koristim palac, al nema šanse, prenespretno -.-.

 

- s tim da imam još Corneta, Curtois-a, Vertongena, Mandzu, Lacazette-a, i hrpetinu 82+ igrača. A igram ovo smetje od fife19 tek 2mj.

Poruka je uređivana zadnji put sri 27.2.2019 17:06 (jopis).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: FIFA 19
zagid3 kaže...

Predobar Totw, bas mi zao sto nisam igrao WL.....................

 Ono iskreno, osim messia hrpa da ne kažem dreka. Sumnjam da ću i jednu od tih kartica bilo gdje susretati i da osim messia bilo kome od nas treba i jedna ta kartica. Svi imamo daleko bolje... Po meni loš totw. Kao da sam znao da alissona neće biti pa sam danas oko 15h prodao otw karticu. Vidim, cijena joj jako pala. Ovako sam u solidnom plusu a da sam čekao još dva sata bio bih oko nule.

Poruka je uređivana zadnji put sri 27.2.2019 18:19 (movie).
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
zagid3 kaže...

Predobar Totw, bas mi zao sto nisam igrao WL.....................

 Ono iskreno, osim messia hrpa da ne kažem dreka. Sumnjam da ću i jednu od tih kartica bilo gdje susretati i da osim messia bilo kome od nas treba i jedna ta kartica. Svi imamo daleko bolje... Po meni loš totw. Kao da sam znao da alissona neće biti pa sam danas oko 15h prodao otw karticu. Vidim, cijena joj jako pala. Ovako sam u solidnom plusu a da sam čekao još dva sata bio bih oko nule.

 Ja sam bio sarkastican, totw nije za guzicu obrisat.

10 godina
protjeran
offline
Re: FIFA 19
Koliko coinsa jmas u klub , skupa sa igracima?
This time next year we'll be millionaires
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
Jadničak :( meni pukli krizni ligamenti, pa mi nema druge nego igrat 🤫😁
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...

Stari, ja danas nastavim kao i sinoć. Deset tekmi, devet remija i jedna pobjeda s tim da je sinoć bio jedan poraz. Svaku tekmu ama baš svaku tekmu dobijem gol u 90 minuti. Lud sam. Zadnju tekmu vodim 2-1. Zabijem taj gol u 90 minuti. Stavim opciju parkirani bus te zadnje tri minute. Ma mogu se jebati, izbijam cijelo vrijeme loptu iz nogu protivničkog igrača ali se uvijek vraća drugom dok ne ostane sam ispred mog golmana? I naravno popijem gol. Igrao oko 3 sata za kaj. Za tu jednu pobjedu i taj jedan asist. Još 4. Ovim tempom neću to odraditi niti za mjesec dana. Znači od sinoć sam odigrao 20 temi i imam 18 remija? Pa to je nemoguće.

 Eh, eh znam kako ti je... Mene razjebe dok ga razigram ko zadnjeg balavandera i naravno promasim zicer, a doslovno bilo koji od napadaca da se nade u 16 mora zabit jer nije nekvi osrenji napadac nego "rasni". Meni golmani skidaju lopte tako da se im divim, dok ovaj moj de gea je los za ne vjerovat. Jos bi razumio da i kad igram protiv de gee da i njega zajebava ali naravno da ne. Davno bi se ja rijesio de gee da nije untredable, a u neki sbc mi se ga ne isplati stavljat.

7 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Mislim da za iduci TOTW već imamo osigurane Mkhitariana, Lukakua i Manea

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

Trenutačno stanje drage nam fife. Pretuzno na kaj se sve ide da se dode do pobjede. ž

 

EDIT: Slike su ispale ruglo pa sam ih obrisal. U jednoj je bilo 2 udarca na gol 2 gola, u drugoj 2 udarca na gol, jedan u okvir 2 gola :D 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put sri 27.2.2019 23:45 (SimeKZ).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 19

Igrica je cisto strgano smece ja sam dosao do 9 utakmica za redom koje nisam zavrsio. Izlazim na situacije kad uzem loptu i lopta se odbije nazad protivniku i tako u nedogled dok on ne zabije gol i ja popizdim skroz me izbaci iz takta to i jednostavno ja moram stisnuti alt+f4 jer ako ne stisnem ja cu polomiti sve u kuci, ne mogu gledati igricu koliko mi ide na zivce a igra mi se nesto nogometno i svaki put joj dam sansu a ona me svaki put zajebe

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
online
FIFA 19

Jučer i danas sam igrao malo više online nego obično i to je za popizditi. Baš kako kažeš. Liku se lopta odbija dok mi ne zabije gol. Degutantno je gledati kako ne mogu ovladati loptom iako je svaki put osvojim ali se ona nekim čudom vrati liku. Posebno me iritira kada se to događa u 90 minuti kada obavezno primam gol. Stavim kao mourinho bus pred gol tih zadnjih par minuta a igrači stoje na terenu kao da sam stavio svi u napad? Curi na sve strane tih par minuta. Jedna mi tekma ostala u sjećanju. Zabijam za 3-2 u 87 minuti. Lik kreće s centra i zabija za 3-3. Ja krećem s centra i gubim loptu i lik zabija za vodstvo 4-3. Ja opet krećem s centra i zabijam za 4-4. Sve to u zadnjih par minuta. Pa je li to normalno? Fakat je igra teško smeće.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

Kolektivno nabiuem na kurac drop back 1 bar obrana taktiku. Lagano nek mi ga operu u jebenom EA. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put sri 27.2.2019 23:39 (SimeKZ).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Evo odigrao jos dvije utakmice, govno najvece odvratno, fuj. Popusim 4:3 od igraca koji mi nebi prismrdio golu bez fines fixer patcha koji je sjebao obranu vise nego finese.

Ne kuzim kako je moguce da njegov igrac kad odluci uzima loptu i boli ga kurac za bilo sta drugo, dode i uzme jebenu loptu dok ja u obrani gacam ko zadnji kreten oko njega a on fino trckara. Isto mi nije jasno kako, jebeno kako igrac koji nije oznacen i trci u drop back obranu dok auba, owen ili mane pun sprint vuku loptu u kontru, dode i onako usput s pol kurca otme loptu i doda najprecizniju loptu u kontru koju je ikad itko vidio u povijesti bilo kakvoj timskog sporta s loptom.

Nabijem im na kurac i ove driblinge koji daju speed boost. Pa sta je ovo? Zvjezdani ratovi ili koji kurac?

Nabijem ih i na ubacaje i na stative i na precke.

Kolko mi je drago sto nisam vise od 10 utakmica odigrao proslu wl tolko mi je zao sto sam opce dao novac ovoj bagri smrznutoj.

Nabijem na kurac i ova isforsirana dodavanja u napadu iz prve te nabijem na kurac sve one koji to smatraju "tiki takom". Veliki paser u napadu a na kraju sve ukopno ima 80 paseva, ako.

I za kraj da nabijem na kurac i onu fintu iniesta ili kako se vec zove. Pa mi ju ponavlja od centra do 16m a moji izletavaju ko srne na cestu.

I skoro zaboravih nabijem i ove kretene sto djele licence ako im ih ne istrgnu iz ruke i ne pozatvore ih na robiju zbog poticanja maloljetnika na kockanje.

 

 
4 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 19

Poceo sam iz dosade igrat career mod, isti je kao prosle godine i trebaju ga doraditi obavezno. Uzeo sam Parmu i stavio tezinu na ultimate i dao si cilj da osvojim talijansku ligu. Odigrao sam 6 utakmica i dosao sam do zakljucka da je gameplay igriviji nego online zato jer komp ne iskoristava glitcheve vec donekle igra nekakav nogomet dok u online svi rade neke glitcheve, lome igricu samo da bi pobjedili. Sjecam se 2013 odlucio sam kupiti fifu jer mi je dojadilo igrati stalno career mod svaka mi utakmica bila slicna dok kad se igra online protiv pravih igraca svaka utakmica je drugacija ljudi koriste drugacije taktike i ne rade cijelo vrijeme jednu te istu radnju. Dosli smo do 2019 godine gdje je online postao repetetivan svi ponavljaju jednu te istu radnju zato jer je nemoguce ili su sanse jako male da se zaustavi dok je igra protiv CPU-a postala donekle raznolika istina ima jos posla u vezi toga ali u ovih 6 utakmica sam se nagledao svakakvih taktika i svakakvih golova dok online prije patcha sam stalno gledao finnese simulator a sada stalno gledam kako protivnik trci ravno i njemu se lopta odbija nazad u noge i gledam kako moji promasuju lagane golove dok protivnik ima golova koliko ima udaraca, gledam to kako se ljude brane sa AI-om umjesto da sami upravljaju svojim igracima. Igrica tone sve dublje i dublje i sa njom citavi community jer se developeri i igraci trude da nema zabave u igrici

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

Glup sam što nisam snimio da se smijemo svi skupa.

Neki dan igram protiv lika koji ima Nedveda na boku, ali lik nema blage veze o igranju.

Uglavnom, igrica skuži da je lik panj i onda kreće šou - ja njemu loptu NE MOGU UZETI.

Svaki moj tackle je odbijanje njemu nazad - strašno nešto - još takvo guranje igre nisam vidio.

Najjače mi je bilo kad sam mu uklizao Nedvedu dvaput u loptu i nisam mu uspio oduzeti.

Stane on lijevo na rub 16m i kao neke finte mi udara, fake shot i nešto se vrti - a meni bilo pun kurac više tog izdrkavanja i ja mu ukližem u noge - bolio me kurac za crveni-žutiž-penal _ jebe mi se živo.

Ukližem mu ja u noge, a lopta samo poskoči i ostane Nedvedu u nogama.

Stoji on i dalje na istom mjestu, a ja nisam se ni ustao s poda, opet opleti klizeći u noge i opet isti kurac - lopta se jednostavno zalijepila Nedvedu za noge i ne možeš ju izbit nikako.

Tu partiju sam loptu dobivao samo kad bi on promašio gol - iz igre ja njemu nisam mogao oduzeti loptu ma što god radio.

Natrpao sam ga 3-0 na kraju, ali jebeš ti to kad sam izgubio živce na idiotske pizdarije.

 

I jučer isto sam se nastiskao ALT+TAB k'o veliki.

Najjača partija kad sam stisnuo u 5 min kod rezultata 0-0 HAHAHAHAHAH

Znači tri mrtvaca u prvih 5 min i sve brani Courtois - puko sam k'o kokica.

A quitao sam kad sam mu sa Socratesom s 7-8m opalio i Courtois se baci k'o mačka i odbije loptu.

Lopta ide nazad Socratesu na nogu (klasična FIFA fora), Courtois leži na podu pošto se bacio maločas i ja raspizdim jaku loptu da ide visoko po sredini gola, a Socrates opali lijevo dolje ravno gdje Courtois leži i ovaj pokupi loptu ležećki - boli ga kurac.

Reko, dobro je, idemo novu ALT+TAB i zdravo.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
2 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Solidne nagrade. Iz rivalsa Lloris vredan pomena, u fut champions sam bio gold 2, u player picku jedini dobar Castillejo, a u paketicima Ederson. 

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Vrijedi li Salah 120 k ?

Igrao bi mi kao DCM u 4231.Naravno pocinjao bi kao rf u 4321 .

                Aguero

Anderson,Eriksen,Salah

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
FIFA 19

Ako je neko napravia sbc španjolske lige ja mu stvarno zavidim i čestitam. Pronaći igrače Valladolida je ko dobit sedmicu na lotu. Majke mi mile ono nije normalno

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 19
Cri.Lu99 kaže...

Ako je neko napravia sbc španjolske lige ja mu stvarno zavidim i čestitam. Pronaći igrače Valladolida je ko dobit sedmicu na lotu. Majke mi mile ono nije normalno

Ja jučer dobio u srebrnom paketu jednog CB-a iz Valladolida.

Još mi fale LB I RB, ali ne dam 17k za to - osim ako mi Casemiro ne bude trebao za neki jači SBC :)

[19xx] 4ntraks
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice