Grid:Autosport

poruka: 167
|
čitano: 21.175
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Re: Grid:Autosport

Jedan od najvecih raloga zasto ovo i dalje igram je upravo Ravenwest. U jedinici jedini izazov su mi oni predstavljali na Extreme...dok ovdje Nathan is back :) Steta nema i Ricka nego je neki drugi al nema veze...sa Nathanom se volim ionako borit :) Nisam jos dosao do toga, al valjda da se moze uc u Ravenwest i vozit skupa sa Nathanom, sta mi je super, jer to sam htio i u jedinici, odnosno pozvat Nathana ili Ricka kod sebe u svoj team, al nije bilo moguce, gotovo sve druge igrace sam mogao, al njih dvoje nikad..dok ovdje eto..zelim doc i ja do toga da vozim kako spada za Ravenwest na najtezem:) Koliko god znam i citao sam po forumima, bar sta se tice jedinice, ekipa masovno nevoli Ravenwest, a meni su bas super sjeli :) Zanimacija i izazov vise :)

 

Kad sam pisao po drugim forumima da Ravenwest bez vecih muka pobjeđujem na najtezem ekipa mi je govorila da nisam normalan i da vjerovatno lazem...al ocito GRID igra vecinski dio djece pa nemogu iznad Mediuma doc prvi. U globalu u GRIDU ako oces prvi bit na najtezem treba bit agresivan dosta..ne sad da se zabijas u sve na putu, al niti da te strah malo boje skinut ili malo se "proguravat" posebno kad si treci iza Ravenwesta, agresivno i naravno znat stazu jako dobro i bez vecih problema se moze doc do podiuma.

 

Jeidna boljka jedinice je bila, koliko god da dobro vozis, ako si ispred Ravenwesta na najtezem, kako tako ce te stic i uvijek ti bit za vratom, znaci gotovo je nemoguce pobjec im koliko god da dobro vozis, s toga kad sam bio ispred njh uvijek sam jednostavno morao defanzivno vozit i blokirat ih jer drug enema posto koliko god da sam s etrudio pobjec jednostavno nemozes..tako su programirani da su ti uvijek za vratom. Dok u GRID Autosport koliko vidim toga nema, niti su Ravenwest auti "jaci" od ostalih, sta vjerujem oni koji su igrali jedinicu se sjecaju da su malo neralno njihovi auti bili "jaki" i tesko ih je bilo izgurat ili zabit van ceste, osim samoubilackih pohoda koji bi nakraju zavrsili "totaled" Ovdje sam bez vecih problema uspio pobjec i radit i pvecavat razmak izmjedju mene i Natahan, cak stovise cak i neki drugi vozaci znaju pomrsit racune i ubacit se u trku skupa samnom i ravenwestom, sta je jos i bolje, jer nije ko u jedinici di smo uvdijek se ganjali ja nathan, rick i moj team mate( kasnije kad bi imao dovoljno para da uzmem najboljeg).

 

Sta vi kazete na AI, tezinu i Ravenwest ?

Gas Guzzlers Extreme na Steamu!
14 godina
neaktivan
offline
Grid:Autosport

Well skinia sam HDtexture pak. Auta izgledaju stvarno lijepo sad nema sta... i malo sam se pozabavio s brzim igrackicama, ugodno iznenaden. Problem je sta je igra na pocetku malo dosadna s sporijim autima ali udite u onaj custom race i izaberite pod hypercars nesto kao koenigsegg agera r. Postane itekako izazovno, zabavno i puno adrenalina. Vidjet cemo, moglo je bolje al ima potencijala igra :) 

Nikad te necemo zaboraviti. RIP EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Grid:Autosport

GRID jedinica mi je jedna od najdrazih vozacina do danas,duja jos stoji na mom kompu jer nemam bas puno alternativa,jel autosport poboljsanje na duju il je jos losiji nastavak?Jel barem dostojna zamjena duje?

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Grid:Autosport

nakon prve utrke mogu rec da je igra odlična,nije gran turismo ali svi ljubitelji automobilizma ovo moraju zaigrati,steta zbog jadnih cockpit view-a al šta je tu je ;)

Moj PC  
2 1 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Re: Grid:Autosport
athlon64 kaže...

Well skinia sam HDtexture pak. Auta izgledaju stvarno lijepo sad nema sta... i malo sam se pozabavio s brzim igrackicama, ugodno iznenaden. Problem je sta je igra na pocetku malo dosadna s sporijim autima ali udite u onaj custom race i izaberite pod hypercars nesto kao koenigsegg agera r. Postane itekako izazovno, zabavno i puno adrenalina. Vidjet cemo, moglo je bolje al ima potencijala igra :) 

gdje mogu skinit taj hd text pack?

14 godina
neaktivan
offline
Grid:Autosport

Evo kako se igra vrti na Ultra postavkama na GTX 770, jako zadovoljavajuće!

 

Youtube kanal: https://www.youtube.com/user/MyBalkanGaming
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Grid:Autosport
hrci24 kaže...

Evo kako se igra vrti na Ultra postavkama na GTX 770, jako zadovoljavajuće!

 

Da, ja je igram na 770 + 4670k. Sve leti maxed out a jako lijepo izgleda. 

Nikad te necemo zaboraviti. RIP EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
15 godina
offline
Grid:Autosport

Da, igra je stvarno super optimizirana, ionako ne sjećam se da je koji grid bio loše optimiziran.

Moj PC  
4 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Grid:Autosport

issssss ova kategorija "open wheel", formula c,kamera iznad "helmeta" preeeee bolesno....igra čista petica {#}

Moj PC  
2 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Grid:Autosport

i na mojoj kanti sa gtx460 1gb radi na high/ultra na 1080p bez problema. 34fps je minimum u onom built-in benchmarku..

no sama igra, kontrole i osjećaj auta - jako slabo. grafički je odlična

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
11 godina
offline
Grid:Autosport

meni se nesvidja...navikao sam na Forzu i sad sve sto je losije mi ne valja...nekako mi je pre arkadno mada sve iskljucim i igram na hard...jos na tipkovnici sam probao niti blokade kotaca niti nista...

Moj PC  
0 3 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Grid:Autosport
dennocro kaže...

meni se nesvidja...navikao sam na Forzu i sad sve sto je losije mi ne valja...nekako mi je pre arkadno mada sve iskljucim i igram na hard...jos na tipkovnici sam probao niti blokade kotaca niti nista...

a jebaj ga,pa nije ovo u rangu s forom ili gt-om...nije to mjerilo... i sad mi još samo reci gdje mogu kupit FORZU za pc???

12 godina
neaktivan
offline
Re: Grid:Autosport
dennocro kaže...

meni se nesvidja...navikao sam na Forzu i sad sve sto je losije mi ne valja...nekako mi je pre arkadno mada sve iskljucim i igram na hard...jos na tipkovnici sam probao niti blokade kotaca niti nista...

Prijatelju, igrao sam od Forze 2 pa sve do Forze Horizon + GT5, Shift, i sve te voznje, i istina i meni najbolje lezi Forza 5, al ove ostale igre kao GRID, shift niti ne uzimam u obzir sa forzom niti ih pokusavam uspoređivat...jer ovo igram iz zabave i da prodjem igrice..a forza je nesto sasvim drugo..tamo igram sa volanom, sa svim zivim stvarima iskjucenim i tamo se bas skocentriram i sve max..dok ovo opet kazem je vrsta razbibrige i polu arkadnog opustanja..nakraju krajeva igram i ona cuda od NFS-a..hot pursuit, rivals i tako to pa opet...nemozes ih ni uspoređivat sa Forzom ili GT al za razbibrigu i gluposti sa policijom su dobre..sve je stvar prilagodit se igri i ne ocekivat a kamoli nadat od svake igre da bude kao forza ili GT...

Gas Guzzlers Extreme na Steamu!
10 godina
protjeran
offline
Re: Grid:Autosport
Čekam da mi stigne STEAM key a to nikako da se desi.Čitao sam malo recenzije i sve se svode na to da je upravljanje moglo biti bolje i zblurani kokpit,isto tako kenjare nešto za Endurance utrke(boksevi,gume,gorivo).Očito je igra od koje niti ne očekujem simulaciju bolja nego GRID 2.Falilo mi je raznolikosti auta,staza,kupova i količina istih.Dobri su mi ovi sa EG koji su ovaj novi GRID nazvali GRID 2:Sorry Edition.
11 godina
offline
Grid:Autosport

Ja bi ti rado prosljedio Forzu za PC...al jbg imao sam xbox pa sam tamo igrao.

 

 

Ma znam da se ne moze usporedjivati Forza i GT sa ovim ostalim igrama...tamo sam se bas uzivio igrat, ovdje mi nema tolke napetosti kad igram, pogotovo onaj kockpit kojeg su napravili katastrofa. 

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
online
Grid:Autosport

I ja probao jučer, jogurt naravno.

Mislim da ću uzet na steamu. 

Igrao sam mnogo stvari, počevši od nekog rallyja tamo 99. pa preko NFSova(ne uključujući nastavke poslije Worlda), probao i zadnju Forzu i GT, i naravno Assetto Corsu.

E sad. Krenut ću od grafike. To je definitivno najjača strana igre. Izgleda jako dobro na ultra postavkama, full HD, moja kanta nema problema sa time, tako da sam zadovoljan. Definitivno plus za ovu igru.

Što se tiče samog sadržaja koji nudi, ima ga. Ima dosta eventa kroz sezone u par kategorija, solidan izbor automobila, iako naravno da tu fali hrpa jako dobrih i poznatih, al još uvijek nudi više od ACa. Čak možeš i nešto podešavati po autu, al nisam se igrao puno s time tako da ne znam koliki utjecaj to ima. Naravno, nema tu usporedbe s GTom koji apsolutno nadmašuje bilo koju drugu igru, na bilo kojoj platformi.

 

I onda dolazimo do najgoreg, ponašanja auta na stazi. Sve je super, izgled auta, izgled staze, ali to kako se auto ponaša na stazi je čudno, u najmanju ruku. Ne znam, možda je do toga što trenutno igram na tipkovnici, al igrao i sam hrpu drugih igra na tipkovnici pa opet.

Jednostavno, ulaz i izlaz iz zavoja, pre, pre pre arkadno. Auto ko da nema dodira sa površinom, i nemoš ga natjerat na pravilnu putanju. Šta nije Codemasters radio i F1(još uvijek?)? Mislim, nisam igrao ni jedan njihov F1, pa me čudi, sumnjam da je tamo fizika vozila išta slična ovome. Nadam se da će se to ponešto popraviti kroz vrijeme.

 

Tako da, za kraj. Da je ponašanje auta malo realnije, bilo bi ovo apsolutno odlično, ovako ću samo reći vrlo dobro.

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Grid:Autosport

Trebat ćemo se zadovoljit s ovim do 11-12 mjeseca i izlaska Project Cars-a :)

Xfire: lxexo // Steam: leozjeee // BF4: http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/leo_ZJEEEh/
Moj PC  
3 1 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Grid:Autosport

i onda kad netko napravi igru koja izgleda gore od grida a doslovno umire i na duplo jacem/skupljem setupu, mislim da je nepotrebno nabrajati koje;)! stvarno odlicna optimizacija!{#} "sve se moze samo kad se hoce"

Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
Poruka je uređivana zadnji put čet 26.6.2014 11:48 (Stjepanj).
Moj PC  
0 2 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Grid:Autosport
mystik kaže...

 

I onda dolazimo do najgoreg, ponašanja auta na stazi. Sve je super, izgled auta, izgled staze, ali to kako se auto ponaša na stazi je čudno, u najmanju ruku. Ne znam, možda je do toga što trenutno igram na tipkovnici, al igrao i sam hrpu drugih igra na tipkovnici pa opet.

Jednostavno, ulaz i izlaz iz zavoja, pre, pre pre arkadno. Auto ko da nema dodira sa površinom, i nemoš ga natjerat na pravilnu putanju. Šta nije Codemasters radio i F1(još uvijek?)? Mislim, nisam igrao ni jedan njihov F1, pa me čudi, sumnjam da je tamo fizika vozila išta slična ovome. Nadam se da će se to ponešto popraviti kroz vrijeme.

 

Tako da, za kraj. Da je ponašanje auta malo realnije, bilo bi ovo apsolutno odlično, ovako ću samo reći vrlo dobro.

Slazem se... sve je super osim fizike auta. A kad se sjetim jedinice, kako se osjecala masa automobila, kako je suspenzija radila... naginjanje karoserije. Fizika je bila apsolutno fantasticna. Ovo sad je jednostavno... malo niža auta kao da nemaju suspenziju doslovno, samo metalni model koji klizi po cesti i stoji apsolutno ravno cijelo vrijeme. Osim toga je pre arkadno... neznam. Steta ziva jer je igra zabavna osim toga.

Nisam Ja,Nisi Ti kaže...

Trebat ćemo se zadovoljit s ovim do 11-12 mjeseca i izlaska Project Cars-a :)

Apsolutno... to bi mogla bit najbolja vozna simulacija koju sam do sad isprobao. Ima onaj feel straha dok vozis brzo auto... kao sto je shift imao ali mnogo izrazenije. Cini mi se da ce igra bit fantasticna :) 

Nikad te necemo zaboraviti. RIP EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Grid:Autosport

Jel se to meni samo desava, ili kojeg god da teammatea imam je debil? Znaci vozi za AI team, u prvih 5 je, ja dodjem sa njm vozit frajer nemoze u prvih 10 bit tako rec. I tako skoro svaki...nekakav bug ili nesto? Jos mu stavim uvijek ATTACK mode, znaci da se maximalno probija napred...

Gas Guzzlers Extreme na Steamu!
13 godina
suspendiran
offline
Grid:Autosport

Izašao je mod koji miče blur u cockpitu, pratite si ovu stranicu za ubuduće modove, kao i NoGripRacing. Makar blur nije bezveze stavljen kad se vidi u kakvoj je kvaliteti unutrašnjost napravljena {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Grid:Autosport

Jeli ko instalira HD textures pack, jeli bolja unutrašnjost s njim?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Grid:Autosport

ima puno dobirih auto sport igra ove godine neovisno na cemu se igrali project cars,the crew ,forza ,GT-6,drive club i ovaj grid {#}

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.6.2014 20:54 (4mal).
Moj PC  
3 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Grid:Autosport
Fanu kaže...

Kad to misli izaći?!

I'm very large!
Poruka je uređivana zadnji put čet 26.6.2014 20:55 (Nos).
16 godina
offline
Grid:Autosport

izlazi 10/2k14 

Moj PC  
3 0 hvala 2
16 godina
offline
Grid:Autosport

Isprobao ovo na 5 min i direkt uninstall ide, grafički lijepo izgleda ali fizika je katastrofa, auto se ponaša kao da je od papira, nisam htio duže ni igrati jer me kretanje auta strašno razočaralo, trebali su samo stari šablon pratiti al izgleda da nisu uspjeli.

Moj PC  
3 4 hvala 0
11 godina
offline
Re: Grid:Autosport

jos davno kad sam vidio tu igru sam razmisljao da bi mogao nabaviti g27...jer to izgleda savrseno...samo cemo cekati gotov proizvod

12 godina
protjeran
offline
Grid:Autosport

Neznam koliko vas je ovaj grid igralo na volanu, no igra je zaista dobra na njemu! za razliku od razvikanog nfs 365! ff efekti fino prate sve sto se desava na cesti! jedini problem je sto ljudi vole pogled iz treceg lica, no u ovom slucaju pretvrdo prati kretnje auta izvana pa to sve nekako izgleda arkadno no pogled i voznja iz prvog lica ipak nije ni priblizno takva i popravlja stvar(barem meni koji preferiram samo taj pogled jer mi on najbolje prenosi sto se desava)!

i sto je najbolje ova igra ima SPLIT SCREEN{#}

necu previse o ostatku igre ima hrpa toga kao i u svakom nastavku, svakako pohvalno! kao i abnormalan broj fps-a na najvecim detaljima! stvarno neam rijeci za to!

pozovite si prijatelja i nabacite ovo na tv/plazmi/lcd ili kaj god vec i uzivajte! ja imam dva volana, navratite slobodno!{#}lp

Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
Moj PC  
1 2 hvala 1
14 godina
offline
Grid:Autosport

Grid je oduvijek bio na ti kad je riječ o grafici i FPS-u. Svaka čast na tome. I nema smisla pljuvati po igri, ako vam se Arkade ne sviđaju, ok, ne sviđaju vam se i gotovo. Ne znači da je igra loša.

 

Ni meni se ne sviđa Mass Effect x pa ne smatram igru lošom.

 

 

Optimizam je nedostatak iskustva.
Moj PC  
6 0 hvala 3
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice