NBA 2k10

poruka: 494
|
čitano: 139.395
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
protjeran
offline
NBA 2k10

a kako se ovdje upravlja u meniju i izabire momčad u dynasty modu, pokušavam sa kontrolerom i tipkovnicom ali sve razbacano i neshvatljivo uopće nemogu izabrati koju momčad hoću

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
NBA 2k10

Evo rješenja moga problema:Obrisao sam save iz application data i napravio noviBelji se

Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
RE: NBA 2k10
Jack Sparrow kaže...

Evo ja sam baš sad uninstalirao ovu igru jer ja ju i onako ne igram a bratu je živo sr*nje. Rađe bu igral nba live 2008.

Brat ti ne zna sta valja ili imas sranje komp.Cool

15 godina
offline
RE: NBA 2k10
Majstorlale kaže...
Jack Sparrow kaže...

Evo ja sam baš sad uninstalirao ovu igru jer ja ju i onako ne igram a bratu je živo sr*nje. Rađe bu igral nba live 2008.

Brat ti ne zna sta valja ili imas sranje komp.Cool

Lol, nemam rijeci ljepo si me odje**l...Cool

Poruka je uređivana zadnji put uto 13.10.2009 22:45 (Jack Sparrow).
15 godina
neaktivan
offline
NBA 2k10

Jel ima kakvo rješenje za low fpsNeodlučan

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: NBA 2k10
josipjoso1000 kaže...

a kako se ovdje upravlja u meniju i izabire momčad u dynasty modu, pokušavam sa kontrolerom i tipkovnicom ali sve razbacano i neshvatljivo uopće nemogu izabrati koju momčad hoću

menu je totalno njasre...

15 godina
offline
RE: NBA 2k10

ima kupi novu grafu :)

 

igra je inače super grafika i igrivost je odlična samo se treba malo na kontrole naučiti

puno bolje od nba serijala by EA sports...bljek

Intel Core i7 920 @3.3 GHZ, Asus P6T, 6 GB DDR3 1333, Asus NVIDIA 295 GTX, 2*1 TB HDD WD, Samsung T220, Antec Skeleton Case + Asus 550W Power Supply [img]http://img301.imageshack.us/img301/8008/horn
14 godina
neaktivan
offline
NBA 2k10

Nenormalno loš framerate. Najviše mi dodje do 31 fps i to je to. Bez obzira na koju rezoluciju i ostale graf. postavke stavim, igra i dalje ne teče fluidno, recimo na nekoj granici igrivosti. NBA2K9 je radila na sve high i najvećoj rez. bez ikakvih problema.

 

Mislio sam da je to do mog komp. ali sudeci po forumu na 2ksportovoj stranici oni su izdali NEZAVRŠENU IGRICU!!!

 

Više manje svi se žale na framerate bez obzira na konfiguraciju komp. a i još se ljudi žale na mali milion bugova u samoj igri. Fakat sam mislio kupit igru orginal jer s obzirom na prošlu verziju su zaslužili da im dam koju kn,ali  ipak ostajem na rapidshare verziji dok ne izdaju neki patch koji ce ovu igru pretvorit u igru a ne mucenje. Vidi se da je igra dobra ali je bugovi ubijaju. A toliko sam je cekao.

 

2KSPORT --- shame on you!!!

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
NBA 2k10

Je li zahtijevnija od NFS: Shifta?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
NBA 2k10

 

pa rekao sam da mozes imat koju hoces konfiguraciju igra ce ti svejedno loše radit. bolesno ali istinito. ili i ostali lažu da im ne radi uopce dobro. cak meni i nije toliko grozno, neki nemaju više od 25 fps a imaju bolji komp od mene.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
NBA 2k10

 

pa rekao sam da mozes imat koju hoces konfiguraciju igra ce ti svejedno loše radit. bolesno ali istinito. ili ostali lažu da im ne radi uopce dobro. cak meni i nije toliko grozno, neki nemaju više od 25 fps a imaju bolji komp od mene.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: NBA 2k10
Horned Reaer kaže...

ima kupi novu grafu :)

 

igra je inače super grafika i igrivost je odlična samo se treba malo na kontrole naučiti

puno bolje od nba serijala by EA sports...bljek

Za podebljano se slažem a ovo za novu grafu nije istina,svima radi loše na bilo kojoj rezi i detaljimaNeodlučan

15 godina
protjeran
offline
RE: NBA 2k10
big_guy kaže...
Horned Reaer kaže...

ima kupi novu grafu :)

 

igra je inače super grafika i igrivost je odlična samo se treba malo na kontrole naučiti

puno bolje od nba serijala by EA sports...bljek

Za podebljano se slažem a ovo za novu grafu nije istina,svima radi loše na bilo kojoj rezi i detaljimaNeodlučan

kak svima kad meni normalno radi sva na max 40-60 fps-a ni manje ni viseNeodlučan

We don't need no education We dont need no thought control No dark sarcasm in the classroom Teachers leave them kids alone Hey! Teachers! Leave them kids alone! All in all it's just another brick in t
14 godina
neaktivan
offline
RE: NBA 2k10
hrvatskafarkasevec kaže...
big_guy kaže...
Horned Reaer kaže...

ima kupi novu grafu :)

 

igra je inače super grafika i igrivost je odlična samo se treba malo na kontrole naučiti

puno bolje od nba serijala by EA sports...bljek

Za podebljano se slažem a ovo za novu grafu nije istina,svima radi loše na bilo kojoj rezi i detaljimaNeodlučan

kak svima kad meni normalno radi sva na max 40-60 fps-a ni manje ni viseNeodlučan

Meni također ide oko 60 fps-a, sve na max 4X AA. 

14 godina
neaktivan
offline
RE: NBA 2k10
dax_22 kaže...
hrvatskafarkasevec kaže...
big_guy kaže...
Horned Reaer kaže...

ima kupi novu grafu :)

 

igra je inače super grafika i igrivost je odlična samo se treba malo na kontrole naučiti

puno bolje od nba serijala by EA sports...bljek

Za podebljano se slažem a ovo za novu grafu nije istina,svima radi loše na bilo kojoj rezi i detaljimaNeodlučan

kak svima kad meni normalno radi sva na max 40-60 fps-a ni manje ni viseNeodlučan

Meni također ide oko 60 fps-a, sve na max 4X AA. 

a koji ti komp imaš to?

15 godina
neaktivan
offline
NBA 2k10

A na kojoj rezi vam to radi?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: NBA 2k10
big_guy kaže...

A na kojoj rezi vam to radi?

1440x900 

We don't need no education We dont need no thought control No dark sarcasm in the classroom Teachers leave them kids alone Hey! Teachers! Leave them kids alone! All in all it's just another brick in t
14 godina
neaktivan
offline
RE: NBA 2k10
big_guy kaže...

A na kojoj rezi vam to radi?

Ja igram na 1680X1050.

 

@ gatusso: Komp pod moj pc. 

14 godina
neaktivan
offline
RE: NBA 2k10
dax_22 kaže...
big_guy kaže...

A na kojoj rezi vam to radi?

Ja igram na 1680X1050.

 

@ gatusso: Komp pod moj pc. 

 a cuj igramo na istoj rezi a imamo i slican komp, neke komponente su i iste tak da neznam. cak je moja graf.  mislim i bolja a ne radi mi dobro!

14 godina
neaktivan
offline
RE: NBA 2k10
gennaro_gattuso kaže...
dax_22 kaže...
big_guy kaže...

A na kojoj rezi vam to radi?

Ja igram na 1680X1050.

 

@ gatusso: Komp pod moj pc. 

 a cuj igramo na istoj rezi a imamo i slican komp, neke komponente su i iste tak da neznam. cak je moja graf.  mislim i bolja a ne radi mi dobro!

Očito onda nije do konfe nego te možda hebu driveri od grafičke. Probaj malo eksperimentirat s driverima (starije, novije verzije), ne znam ali

ja od samog početka nemam nikakvih problema s igrom. 

14 godina
neaktivan
offline
NBA 2k10
nasao sam na nekim forumima da su ljudi editirali config.cfg iz save foldera. nekim je i pomoglo uglavnom

STALL_CPU_ON_END_FRAME = 0
CLOTH_LOGICAL_THREAD_0 = 1
CLOTH_LOGICAL_THREAD_1 = -1
CLOTH_LOGICAL_THREAD_2 = -1
CLOTH_LOGICAL_THREAD_3 = -1

su promjenili vrijednosti u



STALL_CPU_ON_END_FRAME = 1
CLOTH_LOGICAL_THREAD_0 = 1
CLOTH_LOGICAL_THREAD_1 = 1
CLOTH_LOGICAL_THREAD_2 = -1
CLOTH_LOGICAL_THREAD_3 = -1

ali nekim je to samo smanjilo framerate. I to onim koji nisu imali problem.




 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: NBA 2k10
gennaro_gattuso kaže...
dax_22 kaže...
big_guy kaže...

A na kojoj rezi vam to radi?

Ja igram na 1680X1050.

 

@ gatusso: Komp pod moj pc. 

 a cuj igramo na istoj rezi a imamo i slican komp, neke komponente su i iste tak da neznam. cak je moja graf.  mislim i bolja a ne radi mi dobro!

Ja ću je danas instalirati pa ću vidjeti što će biti. Jer naime, nedavno sam si instalirao NFS: Shift i vrti mi ju na 1680... s max postavkama bez problema. Javljali su mi se ljudi kojima i s jačom konfiguracijom ne vrti tako glatko. Stoga, da li igrivost ovisi o tome da li je igra legalna, ako nije, koji je to torrent, koji crack itd... ne znam. Ali zaista sumnjam da bi 2K sports izbacio neigrivu igru.

14 godina
neaktivan
offline
NBA 2k10

radi igrica na moj pc bez greške, jedina greška je što još nisam uspio pobijedit nijednu tekmu. vodim protiv bostona na kraju 3. četvrtine 15 razlike i onda me ubiju na kraju s osam razlike... zakaj to mora bit tak iritantno da moji pred kraj nemogu se ni dodavat a kamoli zabit koš ili još gore tricu...

Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: NBA 2k10
smrad06 kaže...

radi igrica na moj pc bez greške, jedina greška je što još nisam uspio pobijedit nijednu tekmu. vodim protiv bostona na kraju 3. četvrtine 15 razlike i onda me ubiju na kraju s osam razlike... zakaj to mora bit tak iritantno da moji pred kraj nemogu se ni dodavat a kamoli zabit koš ili još gore tricu...

to ti je košarkaška zbilja

http://www.youtube.com/watch?v=h8NhrzqxEhc&feature=channel_page/
16 godina
neaktivan
offline
RE: NBA 2k10
TopForumaš kaže...
smrad06 kaže...

radi igrica na moj pc bez greške, jedina greška je što još nisam uspio pobijedit nijednu tekmu. vodim protiv bostona na kraju 3. četvrtine 15 razlike i onda me ubiju na kraju s osam razlike... zakaj to mora bit tak iritantno da moji pred kraj nemogu se ni dodavat a kamoli zabit koš ili još gore tricu...

to ti je košarkaška zbilja

Ne...to su znojni prsti...Belji se

15 godina
neaktivan
offline
NBA 2k10

Moze mi netko odg jel se ova igra moze igrat sa shaderom 2.0????

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: NBA 2k10
Meni radi super, neznam kako nekima radi lošije ili na granici igrivost, čak mi je 2k9 lošije radio nego 2k10 :O.. Kontrole su mi zasad najveći problem, ali mi je fora onaj novi mod s kojim možete napravit sebe i igrat u nba-u!
16 godina
neaktivan
offline
NBA 2k10

igra je odlično oprimizirana, na kontrole se je u početku teško priviknuti ali ovako je najbolje My Player mod je super realno napravljen, stvar ide ovako, napravite svog igrača, editiranje je isto tako dobro, odaberete mu poziciju itd. i oni vas stave u neki NBA tim, odigrate nekoliko utakmica pa vas prebate cu takozvanu nba development league gdje se usavršavate, uglavnom jako zabavno.

Jučer smo bili na rubu ponora, danas smo korak naprijed...
 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: NBA 2k10
besla kaže...

Moze mi netko odg jel se ova igra moze igrat sa shaderom 2.0????

 

Milsim da ne ,evo readme:

 

1.2 Minimum System Requirements
-------------------------------
 
CPU: Pentium 4 2.4 Ghz Single Core processor or equivalent (2.8 Ghz for Vista)
RAM: 512 MB or more (1 GB for Vista)
Disc Drive: 8x or faster DVD drive
Hard Drive: 10.5 GB or more free space
Video: DirectX 9.0c compatible (see below)
Sound: DirectX 9.0c compatible
Input: Keyboard or dual-analog gamepad

Video card with 128 MB or more memory and one of the following chipsets is required:

ATI x1300 or greater;
NVIDIA 6600 or greater;
DirectX 9.0c compatible card with Shader Model 3.0 support.


Important Note: Game requires Internet connection for activation




Kasda je zakon!
14 godina
neaktivan
offline
RE: NBA 2k10
Raven kaže...
Meni radi super, neznam kako nekima radi lošije ili na granici igrivost, čak mi je 2k9 lošije radio nego 2k10 :O.. Kontrole su mi zasad najveći problem, ali mi je fora onaj novi mod s kojim možete napravit sebe i igrat u nba-u!

uh kontrole su masakr nad masakrima

pa tko će dovraga pamtiti sve te kombinacije driblinga i layupa te dunkova

o taktikama da i ne pričam

EDIT:kaj trebam stisnut da pocnem igrat

nikak nebrem skuzit

http://www.youtube.com/watch?v=h8NhrzqxEhc&feature=channel_page/
Poruka je uređivana zadnji put sri 14.10.2009 16:15 (TopForumaš).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice