The Witcher 3 izdvojena tema

poruka: 6.114
|
čitano: 935.307
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Re: The Witcher 3
The White Wolf kaže...

Ovo bi mogli biti Screenovi sa  next gen konzola, jer mi izgledaju nekako losije nego ostali screenovi, i gameplay koji smo vidjeli u traileru koji se vrtio na PC-u.

To je možda kriv sam forum - kvaliteta slika se dosta smanji dok uploadaš u post.

pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
15 godina
offline
The Witcher 3
The Witcher 3: Wild Hunt Concept Art

 

koliko sam uspio na forum staviti,ovo ostalo na linku :)

 

http://www.next-genrpg.com/the-witcher-3-wild-hunt-concept-art/

Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
 
5 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Re: The Witcher 3
quickr kaže...

s obzirom da sam bio duboko razočaran dvicom, tricu neću igrati... ovaj serijal se za mene završen...

prvi originalni Witcher mi je medju prvih pet najdrazih/najboljih rpg-ova,dvicom sam razocaran jer sam ocekivao kvalitet originala ali nije ni blizu .Trojku cu svakako odigrati jer ipak to je The Witcher.

15 godina
offline
Re: The Witcher 3
Van_Blaster kaže...
quickr kaže...

s obzirom da sam bio duboko razočaran dvicom, tricu neću igrati... ovaj serijal se za mene završen...

prvi originalni Witcher mi je medju prvih pet najdrazih/najboljih rpg-ova,dvicom sam razocaran jer sam ocekivao kvalitet originala ali nije ni blizu .Trojku cu svakako odigrati jer ipak to je The Witcher.

 Šta uzimaš ti od opijata? Argumentiraj prije no što provališ glupost.

16 godina
online
Re: The Witcher 3
12 godina
odjavljen
offline
The Witcher 3

Meni slike deluju kao Next-gen, jer ovo je ipak RPG, a grafika da ovako sabija. Jako ima oštrih tekstura. Sviđa mi se sve što sam do sada video.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
The Witcher 3

 

morate si uključiti subtittle-ove ( ikonica kraj promjene kvalitete slike: cc )

League of Legends Nick (EAST): i tata bi sine
Moj PC  
0 2 hvala 1
11 godina
offline
The Witcher 3

Leaked gameplay.

Losa kvaliteta, ali svejedno izgleda impresivno.

MSI Z77A-GD65 | i7 3770K 4.5GHz | 8GB Corsair 1866MHz | MSI GTX680 Ligtning OC | XFX 650W | SSD 128GB + HDD 1TB | Noctua NH-D14 | Coolermaster Storm Enforcer |
 
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: The Witcher 3

Izgleda kao 2 s boljim efektima i combat je isti ali unaprijeden a to je odlicno jer u nijednoj igri se nisam tako dobro osjecao kad bi zasjekao nesto macem kao u Witcheru 2 

15 godina
offline
The Witcher 3
Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Poruka je uređivana zadnji put ned 1.9.2013 0:06 (lovac82).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: The Witcher 3

 Šta je toliko čudno, čovjeku je poremećen date na kameri i svi odmah dižu paniku.

11 godina
neaktivan
offline
The Witcher 3

Amazon objavio datum izlaska The Witchera 3!

September 30, 2014.

 

Nobody Cares!
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
The Witcher 3

Wither 3 je potvrđen za VGX 2013.

 

Evo i dvije nove scene.

 

http://i.minus.com/ioDqrN0tLsHAJ.gif

 

http://i.minus.com/i5n3PCrbV3L3b.gif

Moj PC  
3 0 hvala 1
14 godina
offline
The Witcher 3

http://www.eurogamer.net/articles/2013-11-19-the-witcher-3-what-is-a-next-gen-rpg

 

Izdvajam:

 

It all adds up to better immersion in a world sculpted by you. "RPG games are very similar to very good movies with good storylines which you remember after you exit from the cinema," said game director Konrad Tomaszkiewicz, "but with this difference: you're deciding what happens, and you are these characters and you feel what this character feels.

League of Legends Nick (EAST): i tata bi sine
Poruka je uređivana zadnji put čet 28.11.2013 16:26 (null).
Moj PC  
3 0 hvala 1
15 godina
odjavljen
offline
Re: The Witcher 3
null kaže...

http://www.eurogamer.net/articles/2013-11-19-the-witcher-3-what-is-a-next-gen-rpg

 

Izdvajam:

 

It all adds up to better immersion in a world sculpted by you. "RPG games are very similar to very good movies with good storylines which you remember after you exit from the cinema," said game director Konrad Tomaszkiewicz, "but with this difference: you're deciding what happens, and you are these characters and you feel what this character feels.

dayum!!

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
11 godina
neaktivan
offline
The Witcher 3

Još samo malo....

 

Moj PC  
5 0 hvala 3
14 godina
offline
The Witcher 3

 So good{#}

 

 

 Evo i pjesme iz trailera ako koga zanima.

And only as you gasp your dying breath shall you understand, your life amounted to no more than one drop in a limitless ocean!" Yet what is any ocean but a multitude of drops?"|RIP Ryan Davi
Poruka je uređivana zadnji put ned 8.12.2013 4:56 (hari85).
Moj PC  
3 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
The Witcher 3

Izgleda da ovaj gore više ne radi pa evo novi link.

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 8.12.2013 8:07 (Firefox72).
Moj PC  
9 0 hvala 1
14 godina
offline
The Witcher 3

Predobro ali prekratko.

League of Legends Nick (EAST): i tata bi sine
Poruka je uređivana zadnji put ned 8.12.2013 12:53 (null).
Moj PC  
8 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
The Witcher 3

Kako ova igra ima da pokida. Ima najdinamičniji gameplay koji sam ikada video. {#} Ostale igre u 2014-oj, pazite se!

 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: The Witcher 3
Comi123 kaže...

Kako ova igra ima da pokida. Ima najdinamičniji gameplay koji sam ikada video. {#} Ostale igre u 2014-oj, pazite se!

  Samo takve predloške i patente za ono što će se potencijalno moći izdešavati u igri sam dobio vidjevši grad i ono prostranstvo. Ingeniozno je.

12 godina
neaktivan
offline
The Witcher 3

Taman ću je negdje 2018. igrat. Možda kad izađe ako je tweakam na 640*480, dx8 :>

Moj PC  
1 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
The Witcher 3

evo izašao je world premiere trailer 

Im BATMAN !!!
Moj PC  
0 3 hvala 0
16 godina
online
Re: The Witcher 3

nadao sam se da ce to biti puno duze, a na kraju jedva minuta ingame stvari.

 

mislim da im ovo nije trebalo, bolje da su dali dobrih 10 min, jer u ranijim preview-ima su pokazali puno vise. ako su mislili dizat hype, opet nepotrebno, vec svi znaju sta ce witcher 3 bit.

 

 

It's not who u are, it's who u know.
14 godina
offline
The Witcher 3

Naletio na ovaj .gif  {#}

 

Svi smo mi Mentalist // R.I,P. EP
Moj PC  
9 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
The Witcher 3

Kako dobro izgleda {#}

 

Koji Division i ostale gluposti...

Moj PC  
2 1 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: The Witcher 3
Don Strongtoni kaže...

Naletio na ovaj .gif  {#}

 

dayum!!

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
11 godina
neaktivan
offline
The Witcher 3

Kad smo več kod gifova.

 

Fur Tech

 

Močvara

 

Jahanje

 

Pogled na Grad

 

Borba

 

Evo i punokrvni 1080p video bez Youtube kompresije

 

http://www.gamersyde.com/news_the_witcher_3_vgx_trailer-14895_en.html

Moj PC  
2 2 hvala 0
12 godina
offline
The Witcher 3

Ovo šta su prikazali je katastrofa par scena po 1 sec novog gameplaya, brutalno. Grafika izgleda identicno ko i prosli witcher pošto je isti engine ne ocekujem prevelik napredak u grafici vec u drugim poljima tipa velicina svijeta i slicno.

Moj PC  
0 9 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice