The Witcher

poruka: 207
|
čitano: 44.361
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
RE: The Witcher

Meni je igra OK.

16 godina
neaktivan
offline
The Witcher

Tek danas nabavio.

Izgleda odlicno... samo sta mi se kamera bas ne svida

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
The Witcher

meni se igra skida vec 3 dana i na 90% je jos malo pa gotovo jedino me zanima ako netko moze bacit link

 

di da nadem taj svemogucni patch puno hvala jedva cekam da je raspalim hahah


zelim raditi na kompjuterima a neznam dali bi znao dovoljno hahaahha
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
The Witcher

Igra je OK, samo živcira me što ne mogu preskoćiti ogradu ili neki drugi objekt već moram ići naokolo da bih ga zaobišao. Igra jako asocira na Fable, koji je meni osobno bolji.


W3 H4v3 N07h1n6 7o F34r Bu7 Fe4r It'5 S3lf!
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: The Witcher
Geralt kaže...
Bruno kaže...

Tek danas nabavio.

Izgleda odlicno... samo sta mi se kamera bas ne svida

 a kmeeeeee...jesi se isplakao mami u krilu?
Šta se tužiš tu, budi sretan što se možeš uopce igrati i što ti tata kupio kompjuktor.
Medo imaš za mijenjati tri vrste kamere, iz ptice, iz guza, iz leđa, šta fali kameri u racku, sa leđa je prehebena, nikad zadovoljni jelda, sva sreca pa si ej skinuo ili platio piratu pa možeš kenjati programerima što si bacio novac al nisu ti mogli servirati kamericu za tvoje trakavicasto velicanstvo.
 sta je tebi..??
Rekao sam samo da mi kamera nije bas nesto...
Sta ja kenjam programerima??? Ti si tu neki velik fan sigurno pa se ne smije nista reci protiv igre..
Inace mi je igra odlicna
malo se smiri
...
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
The Witcher

Alo Geralt, da nisi slucajno zaboravio popiti svoje tabletice jutros.

Samo  si  pogledaj  zadnja  3  posta...

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: The Witcher
tripix kaže...

meni se igra skida vec 3 dana i na 90% je jos malo pa gotovo jedino me zanima ako netko moze bacit link

 

di da nadem taj svemogucni patch puno hvala jedva cekam da je raspalim hahah


 Evo mislim da je ovo

http://www.gameborder.com/game/The%20Witcher%20Patch/

16 godina
neaktivan
offline
The Witcher

Alo, djevojke. Molio bih malo mira. Ipak je ovo javni forum koji i djeca čitaju. :))))))))))))))

 

Meni  je  osobno  igra  do  yaya  i  potsejća  na  odlični  KOTOR.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: The Witcher

Sada su išli žuti kartoni. Nemojmo prijeći na Božićne boje :)


Entrepreneurs are simply those who understand that there is little difference between obstacle and opportunity and are able to turn both to their advantage.
16 godina
neaktivan
offline
RE: The Witcher
Geralt kaže...

Igra nimalo ne asocira na fable, ni po settingu ni po grafici, odakle si ti ispao majketi, overlord po atmosferi i grafici asocira na fable. nisi cist majkemi.

Ako ti je fable bolji onda stvarno, voliš kiddy sim style erpegeje, tj jednostavne erpegeje i nisi tru erpegej plejer, samo se kjucis na forumu.

 
Vrlo nezrelo. Dakle, ja sam izrazio svoje mišljenje, čak sam i napisao osobno mi je bolji. Inače, no 1 RPG mi je Morrowind. Toliko o mom gamerstvu. Vidi se da si totalni fanatik Witchera, ja nisam rekao apsolutno ništa što bi moglo nekoga uvrijediti a ti ovako odgovaraš. Tvoj engleski i ovaj zadnji dio samo se kjucis na forumu neću komentirati, no čini se da si ti taj koji se "kjurci" na forumu. Dopusti da pogodim, imaš cca 13 godina, tata ti je kupio net a ti ovako flejmaš... Sad...

Ja mislim da je to dovoljno da te bannaju. Like anyone cares.

 

W3 H4v3 N07h1n6 7o F34r Bu7 Fe4r It'5 S3lf!
Poruka je uređivana zadnji put pon 10.3.2008 21:41 (Corpse_Eater).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: The Witcher

Baklju mozes pokupit u bačvama,a imaš napitak "cat" koji omogucava bolji vid u mraku


:-)
16 godina
neaktivan
offline
The Witcher

Meni je igra super samo sto me(kao i mnoge druge) ubija dugo ucitavanje.Imam instaliran patch 1.1 al nista brže se ne ucitava.

Grafika,prica,questovi,... sve super.Sto se mene tice najbolji RPG


:-)
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
The Witcher

Čini mi se da je učitavanje sređeno u patchu 1.2

 
0 0 hvala 0
16 godina
online
RE: The Witcher

witcher je fenomenalan

davno nisam igra nesto vako bolesno

prica super, a protagonist jos bolji

krvav mi je humor i interakcija medu likovima

stil borbe isto dobar, kao i ti signovi... al vise volim mac...

imam samo jednu zamjerku... a to su oni talenti il kako se vec zovu... nemos sve zaradit nije onda gust jer ti pola ostane zakljucano, a ni maximalni level nomos uvatit... al ima i lijeka za to hehehehe..... raduje me sta prave neki novi patch.... a bilo bi jos bolje da naprave recimo nastavak na pricu ili da se vrate u proslost pa da vidimo sta je geralt radio prije nego sto je izgubija pamcenje..

ako niste igrali ovu igru, probajte... od srca je preporucam

16 godina
neaktivan
offline
The Witcher

The Witcher sigurno jedan od najboljih RPG-ova uz Baldur's Gate, Icewind Dale i Diabla 2.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
The Witcher

Spoilers..

 

 

 

 

Sta mislite ko je onaj assassin na kraju igre bia?

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
The Witcher

Valja mi ga narucit,i Amon Ra ga puno hvali kao i svi vi.


Adis Vezir
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: The Witcher
Zabushant kaže...

Čini mi se da je učitavanje sređeno u patchu 1.2

 Jel vozi taj patch na "gusarskoj" verziji. Ja sam je danas napokon nabavio.  Što se tiče tog učitavanja ono baš iritira. Dva puta sam skidao  wichera i dva puta sam imao" fake" verziju, nisu mi htjele radit. Prvu sam nabasao na oštećen rar kod raspakiranja a, druga uopće nije imala setup. A samo sam do sada igrao demo. Pa me zanima dal će to radit.Namigiva
16 godina
offline
The Witcher

The Witcher je super igra, ali najbolji RPG koji sam igrao je Fable - The lost Chapters, samo ima jedna loša strana te igre - kratko traje


WWE
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: The Witcher
Batista kaže...

The Witcher je super igra, ali najbolji RPG koji sam igrao je Fable - The lost Chapters, samo ima jedna loša strana te igre - kratko traje


 Jedna losa strana tvoga komentara je ta sto Fable nije RPG. ;)

AMD Athlon X2 6000+ @3Ghz
HD3850 512 Mb OC
2Gb DDR2 Dual Channel 800 Mhz
16 godina
neaktivan
offline
RE: The Witcher
Psiho246 kaže...
Batista kaže...

The Witcher je super igra, ali najbolji RPG koji sam igrao je Fable - The lost Chapters, samo ima jedna loša strana te igre - kratko traje


 Jedna losa strana tvoga komentara je ta sto Fable nije RPG. ;)

 Uf, opet ova prica al dobro, nelose su rasprave :D
Aj, zasto Fable nije RPG?
16 godina
offline
RE: The Witcher
cigo kaže...
Psiho246 kaže...
Batista kaže...

The Witcher je super igra, ali najbolji RPG koji sam igrao je Fable - The lost Chapters, samo ima jedna loša strana te igre - kratko traje


 Jedna losa strana tvoga komentara je ta sto Fable nije RPG. ;)

 Uf, opet ova prica al dobro, nelose su rasprave :D
Aj, zasto Fable nije RPG?
 Ako je Fable RPG onda je i Spyro the dragon RPG jer je stil igre identican. :) http://lair.spyrothedragon.com/splash/

Necu brujit previse o tome da ne dobijem zuti il ban zbog off topica.

Skidam witchera od prekjucer i stao mi na 85 %. =/
Svi ga hvale pa jedva cekam da ga i ja isprobam.

AMD Athlon X2 6000+ @3Ghz
HD3850 512 Mb OC
2Gb DDR2 Dual Channel 800 Mhz
16 godina
neaktivan
offline
The Witcher

Usput, izašao je i patch 1.13 uz koji se dobije dodatni sidequest "The Price of Neutrality" i beta verzija Djinni editora.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
The Witcher

 

Jel se definitivno zna kad izlazi Witcher Enhanced Edition i koja će mu biti cijena kod nas?

 

Neki sajtovi kažu 19. rujna za EU, a jedan sajt kaže čak srijeda 31.12.

 

 

Intel 80286 12MHz, 640k RAM, 20 MB HDD, MS-DOS 3.31 <========]]=0
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: The Witcher
Faerdhur kaže...

 

Jel se definitivno zna kad izlazi Witcher Enhanced Edition i koja će mu biti cijena kod nas?

 

Neki sajtovi kažu 19. rujna za EU, a jedan sajt kaže čak srijeda 31.12.

 

 

 Pa trebo bi sutra izac ja mislim.
AMD Athlon X2 6000+ @3Ghz GTX 260 896 MB 2GB DDR2 Dual Channel 800 Mhz Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign
16 godina
offline
The Witcher

http://www.thewitcher.com/forum/index.php?topic=14239.0

EDIT: Informacije o EE dowloadu (samo za one koji su kupili normal edition) http://www.thewitcher.com/forum/index.php?topic=16536.0

Poruka je uređivana zadnji put uto 16.9.2008 20:00 (Rider on the Storm).
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
The Witcher

bok

vidim stara tema al cu se nadovezat

prvi put sam je instalirao i izgubio volju za igranjem jer mi se zgadila neznam zasto

 

ia sad neki dan sam je instalirao ponovo i zaljubio se preko ušiju u igru

tek sma na početku jer užasno puno vremena provodim kockajući se i na tučnjave u birtiji :)

 

sad me zanima...na početku u kaer mohrenu sam izabrao pomoć onoj ženskoj u laboratoriju i tuko se s mageom...a vesemira ostavio vani s frightenerom

 

a sad...pred vratima vizime tamo di Mikul stoji pojavila se banda salamandera s onim bossom mageom (onaj ćelavac koji je dovuko frightenera) i pobio sam ih...

al je geralt spomenuo nešto kako bi sve bilo drukčije da je išao pomoći Vesemiru još u Kaer mohrenu

 

e sad me zanima jel ima neki odmak od daljnje radnje ako na početku odmah pomogneš Vesemiru a ne onoj čarobnici il kaj već je

Intel(R) Pentium(R) Dual CPU E2180 @ 2.61GHz (2 CPUs) 3072MB RAM 250 GB Total SB Audigy 4 [B800] Sapphire hd4670 xFire-->ddoxy When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
The Witcher

Nema

pare nisu problem,...para nema ako možeš ostati miran dok je svuda oko tebe panika, vjerovatno si krivo razumio situaciju
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
The Witcher

sta mi vise koristi, da se pridruzim Orderu ili Squirelsima??????????

 

mislim da bi order bio bolji zbog veza u gradu (HDZ)

Intel(R) Pentium(R) Dual CPU E2180 @ 2.61GHz (2 CPUs) 3072MB RAM 250 GB Total SB Audigy 4 [B800] Sapphire hd4670 xFire-->ddoxy When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
The Witcher

Moram jednostavno oživiti temu.

 

The Witcher mi je bio najbolja RPG igra koju sam igrao, i nakon što sam ju odigrao stajala je zaboravljena na polici ormara.

Ali prije par dana sjetio se ja starog Geralta, i odlučio nakon malo nećkanja instalirati opet.

 

Ponovno sam cijeli u toj igri, ne mogu prestati igrati, ovo je stvarno odlična igra, i tko god nije igrao, ovo je must play.

 

Uz to pronašao sam na webu da postoji i mali serijal romana The Witcher, pa čak i film koji ne zove The Hexer.

 

Pa eto, fanovi, navalite!

 

P.S. Fakat odlična igra!!!

...O tempora! O mores! (u prijevodu: O temperama i moru)...
 
2 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice