Paranormalno

poruka: 2.051
|
čitano: 399.117
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Paranormalno
Izzy kaže...

Čega se bojiš? Pitaš je i neka ti odgovori. Što da ti i kaže "lud si", pa majka ti je i valjda te neće strpati u ludnicu.{#}

 

 

ne bojim se, nego inace ne razgovaram s roditeljima, mislim razgovaram ali ono klasika, ne pricamo o odredjenim temama, ne znam zasto ali dosta se sramim roditelja, dok sam u drustvu i pred drugim osobama skroz opusten

 

 

Plans to protect air and water, wilderness and wildlife are in fact plans to protect man. Stewart Udall . LoL west:win4crazzy east:win4crazy
Poruka je uređivana zadnji put sub 19.10.2013 23:10 (win4crazzy).
15 godina
online
Re: Paranormalno
Marko :D kaže...

Uživam čitajući vaše priče :D

Evo, ispravio sam.{#}

 

Što se tiče mog sjećanja na psa, pitao sam oca sjeća li se kada je pas nastradao i rekao mi je da ne. Onda sam pitao majku i kaže da sam imao 2 godine.

To znači da sam ja to zapamtio sa svoje 2 godine života. Ili tako nešto. Tko zna koliko prije njegovog stradavanja sam mu ja išao davati te ključeve... Isto tako mi kaže otac da je to možda bio pas od jednog njegovog prijatelja, ali ja se sjećam da smo bili samo otac i ja uz psa, a i kada gledam slike psa, vidim da je to taj kojeg ja pamtim.

16 godina
moderator
offline
Re: Paranormalno
Izzy kaže...
Što se tiče mog sjećanja na psa, pitao sam oca sjeća li se kada je pas nastradao i rekao mi je da ne. Onda sam pitao majku i kaže da sam imao 2 godine.

To znači da sam ja to zapamtio sa svoje 2 godine života. Ili tako nešto. Tko zna koliko prije njegovog stradavanja sam mu ja išao davati te ključeve... Isto tako mi kaže otac da je to možda bio pas od jednog njegovog prijatelja, ali ja se sjećam da smo bili samo otac i ja uz psa, a i kada gledam slike psa, vidim da je to taj kojeg ja pamtim.

Pitanje je koliko se ti toga doista sjećaš, a koliko si si iskonstruirao na temelju onog što su ti pričali. {#}

14 godina
neaktivan
offline
Paranormalno

Lažna sjećanja su gadna stvar.

Bez da linkam, onako napamet - fora je u tome da osoba zapravo sama može složiti cijeli scenarij i priču

u svojoj glavi na temelju informacija dobivenih od treće osobe ili nekim drugim putem (pisanim itd..)

 

Shema je jednostavna; sami sebi složimo cijeli film u glavi i zapečatimo ga kao actual sjećanje na recimo neki događaj ili radnju,

sve na temelju informacija koje smo zaprimili.

Nešto poput onog da makinalno tražimo oblike ljudskog lica u random strukturama u prirodi ili činjenice

da čovjek doslovno popi7di kad mu ugasiš vanjske poticaje za osjetila - ping pong loptice na očima experiment

ili recimo onaj drugi sa onom poznatom potpuno zvučno izoliranom prostorijom u kojoj nitko živ ne može boraviti duže od par minuta.

 

 

Svojih paranormalnih događaja definitivno imam nekoliko i nema tih mbaksi ovog svijeta koji s svojim for science! objašnjavanjima

meni ili ljudima poput mene mogu dokazati suprotno, no - to su privatne stvari i ne piše mi ih se ovdje.

 

Uglavnom, da se nadovežem na početak posta, jezivo mi je kako smo zapravo 'u gubitku' dobrih 3-4 godine života

jer se de facto praktički ničeg konkretno ne sjećamo a guugutali smo, progovarali prve riječi, rješavali prostorne zadatke,

socijalizirali se, učili i savladali sve od kakanja u plastičnu posudu pa do padeža i ravnoteže.

 

Ja se osobno sjećam izuzetno jako malo toga sve do svoje skoro pa 7 godine.

Ima tu itekako stvari da se razumijemo ali imam osjećaj (danas) kao da je to doslovno odgledan film

a ne moj mladunački život.

 

 

Something witty.
16 godina
moderator
offline
Re: Paranormalno
forzzuk kaže...

Svojih paranormalnih događaja definitivno imam nekoliko i nema tih mbaksi ovog svijeta koji s svojim for science! objašnjavanjima

meni ili ljudima poput mene mogu dokazati suprotno, no - to su privatne stvari i ne piše mi ih se ovdje.

Zabunio si se. Nije na drugima da dokažu da nije tako, nego je na tebi da dokažeš da je tako. {#}

 

Extraordinary claimes require extraordinary evidence!

 

Prouči princip tereta dokazivanja (burden of proof).

10 godina
neaktivan
offline
Paranormalno

Gustam u vasim pricama uz jutarnju kavicu, ali moram primjetiti...

 

Nije li to ipak mali offtopic? :D

Exorcizo te, omnis spiritus immunde, in nomine Dei Patris omnipotentis, et in noimine Jesu Christi Filii ejus, Domini et Judicis nostri, et in virtute Spiritus Sancti, ut descedas ab hoc plasmate Dei,
15 godina
neaktivan
offline
Re: Paranormalno
Izzy kaže...

Čega se bojiš? Pitaš je i neka ti odgovori. Što da ti i kaže "lud si", pa majka ti je i valjda te neće strpati u ludnicu.{#}

 

Prije će pomisliti, ako to nije istina da ti se to učinilo i da si to možda vidio negdje drugdje (na TV-u npr.) kao mali i onda godinama poslije to povezao sa sobom.

 

Recimo, evo da pokušam nešto objasniti što se meni dogodilo. Dakle, riječ je o mojem najstarijem ili najdaljem sjećanju. A to je (barem se meni tako čini) kada sam se jednom probudio i rekao majci da se sjećam rata (Domovinskog), ali pretpostavljam da sam ja to samo sanjao. Uglavnom, hoću reći da je to nešto najstarije čega se sjećam (te situacije kada sam se probudio i to rekao). Stvarno ne znam koliko sam tada bio star.

Također ima još jedna situacija kada sam kao mali psu kojeg smo tada imali dao ključeve, a otac je viknuo "Ne!" i taj događaj mi se urezao u pamćenje. A tada sam možda imao 3 godine, ali zapravo nisam siguran.

I ja se sječam kako sam kad sam bio manji znao govoriti o takvim stvarima, čak mi je u glavi ostala i jedna slika vojnika od onda i to zastrašujuće točna... Možda zbog TV-a(rođen sam '95 i to je tada bilo još aktualno)...

Listen, this is no set of rules. I'm not tellin' you what to do, all I'm saying is I'm bringing up of three things that are like, so important to the world, I don't have to find as much importance in.
11 godina
neaktivan
offline
Paranormalno

ja u zadnje vrijeme često sanjam rat,točnije bombardere i artiljeriju (možda je posljedica wot-a ili wowp-a xD)

Spale su nam gaće,zagrizli smo udice,glave nam u pijesku,nezaštićene guzice....
14 godina
offline
Re: Paranormalno
Shumy kaže...
dv14 kaže...

...

 

Možete mi govoriti da sam lud, ali ja sam se do negdje 7-8 godine sjećao dosta toga od nekoliko dana nakon svog rođenja do 3-4 mjeseca života, a danas mi je najranije sjećanje s 2 godine kada sam se probudio uvjeren da sam bio na vjenčanju od mojih staraca i da sam tamo svirao jedan dječji sintisajzer i da sam sve nasmijavao i još puno toga, toliko je "san" bio stvaran da ga se i danas sjećam i sjećam se zbunjenosti(kao i cijelog stana u kojem sam živio do treće godine) i sjećam se i mjesta gdje je to sve bilo

Što je na neki način čudno jer danas sve zaboravljam

''Impossible is nothing..'' ''It's on me: To be lighter, fly higher, go further.,,'' ''Train your mind and the body will follow''
Poruka je uređivana zadnji put ned 20.10.2013 20:49 (Top Bugovac).
15 godina
online
Re: Paranormalno
mbaksa kaže...

Pitanje je koliko se ti toga doista sjećaš, a koliko si si iskonstruirao na temelju onog što su ti pričali. {#}

Ne vjerujem da je to u pitanju. Jer meni je dugo u glavi ta "slika", jednostavno sjećam se u "magli" da se to dogodilo. Ali normalno da je moguće da se ja sjećam nečega drugog ili da je to jednostavno došlo samo od sebe, tj. "izgradilo" se. Ne znam sa sigurnošću, ali opet, znam da se to dogodilo.

zerocool12 kaže...

I ja se sječam kako sam kad sam bio manji znao govoriti o takvim stvarima, čak mi je u glavi ostala i jedna slika vojnika od onda i to zastrašujuće točna... Možda zbog TV-a(rođen sam '95 i to je tada bilo još aktualno)...

To što sam ja bio rekao da se sjećam rata nije mi fascinantno jer ne znam zbog čega sam to rekao. A rođen sam '92. i sada baš mislim da ja nisam možda dan prije vidio da se na televiziji spominje rat i onda sam dan poslije (ujutro) majci kada sam se probudio rekao da se sjećam rata. Mislim, jer sam bio mali, 2-3 godine možda i pošto nisam puno razumio sam joj to rekao.

Meni je zapravo zanimljivo to jer ja to vežem kao moje najstarije sjećanje. Ali više ni sam nisam siguran je li starije to ili ono vezano za psa.

13 godina
offline
Re: Paranormalno
Top Bugovac kaže...
Shumy kaže...
dv14 kaže...

...

Možete mi govoriti da sam lud, ali ja sam se do negdje 7-8 godine sjećao dosta toga od nekoliko dana nakon svog rođenja do 3-4 mjeseca života, a danas mi je najranije sjećanje s 2 godine kada sam se probudio uvjeren da sam bio na vjenčanju od mojih staraca i da sam tamo svirao jedan dječji sintisajzer i da sam sve nasmijavao i još puno toga, toliko je "san" bio stvaran da ga se i danas sjećam i sjećam se zbunjenosti(kao i cijelog stana u kojem sam živio do treće godine) i sjećam se i mjesta gdje je to sve bilo

Što je na neki način čudno jer danas sve zaboravljam

Ja se dan danas sjećam da sam sanjao nindža kornjače, iako se ne sjećam koliko sam imao godina, ali bilo je davno.

I još drugog neobičnog (možda čak i paranormalnog) jest da sam sanjo kako se na OGame-u ljudima obraćam s Vi.

Say hello to my little friend
11 godina
offline
Paranormalno

Kažem vam,istina je to da neki san može djelovati stvarno.

 

Probajte se samo sjetiti djetinstva. Onako će vam biti mutno i izgledat će dosta blago u vašim mislima. Onda se sjetite nekog davnog sna,on će isto djelovati malo blago.

Ne znam postoji li neko stanje da si budan a da se osjećaš kao da si u snu (osim onoga kad te udari temperatura od 40º C,a to znam iz iskustva).

Sjetio sam se još nekih snova koji su mi izgledali dosta stvarno.

 

Jedan od njih je bio,a 100% sam siguran da je san,da me neka ptica nosi iznad ceste.

Onako,ja gledam u cestu,a ispred mene dvije djevojke (znam ih i dan danas,a sada su već velike djevojke i prave su pice {#})

Dok sam bio mali mislio sam često na ono:"To je bilo kada me roda nosila "{#}.

Kasnije kada sam shvatio kako se djeca rade,znao sam da je to sve bio san.

 

 

A i dugi niz godina me mučio jedan san kojeg se i dan danas sjećam,a i izgledao je doista realno...

Nisam još ni pošao u školu kada sam to sanjao,a sanjao sam ga vrlo često

Sanjam ja da stojim u kuhinji i gledam u mamu. Ona mene pogleda,uzme neku čokoladicu {#} {#},i povampiri se,ali doslovno!

Malo mi je to bilo cijelo vrijeme glupo,san je bio doista tužno izgledao {#},i mene je to mučilo,a izgledalo je realno...

 

 

Bilo je to nedavno koliko se sjećam (otprilike prije pola godine),sajnao sam neki znakovit san (kad smo već kod snova moram i ovo podjeliti).

Uvijek sam znao da na djedovom tavanu imaju razne sitnice koje su me uvijek zanimale. Tamo sam našao sve moguće što se moglo naći,a najstarije je bilo oko 30ak godina {#}.

Sanjao sam jedan san kako dolazim na tavan,ulazim u jedan dio gdje je određen kao neka mala soba. Tamo sam ugledao neku kutiju,a to je bila vjerojatno društvena igra. Okrenuo sam kutiju naopako te ugledao da je godina proizvodnje ista kao i godina mog rođenja. Doista me to rastužilo,pa čak i kada sam se probudio osjećao sam se vrlo tužno {#}. Nije to zbog toga što mi je bilo žao da je to sve bio san i da nikako neću naći te neke stvari koje sam ugledao u snu,nego to mi je nekako probudilo osjećaje u meni prema roditeljima. To je bilo onako tipa:"oni su meni puno toga pomogli i brinuli se o meni,a ja im ni hvala nisam rekao". 

 

Malo jest to sve blesavo,pogotovo ovaj zadnji. Da san može osjećaje probuditi,to nisam znao...

Daniel
Poruka je uređivana zadnji put ned 20.10.2013 22:42 (Shumy).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Paranormalno
Shumy kaže...

Malo jest to sve blesavo,pogotovo ovaj zadnji. Da san može osjećaje probuditi,to nisam znao...

Pa san i jesu osječaji.

 

Listen, this is no set of rules. I'm not tellin' you what to do, all I'm saying is I'm bringing up of three things that are like, so important to the world, I don't have to find as much importance in.
11 godina
offline
Re: Paranormalno
zerocool12 kaže...
Shumy kaže...

Malo jest to sve blesavo,pogotovo ovaj zadnji. Da san može osjećaje probuditi,to nisam znao...

Pa san i jesu osječaji.

 

Ma ne,nisam mislio konkrentno na osjećaje. Mislio sam na emocije. Nisam znao da san može probuditi tolike emocije u čovjeku...

Daniel
13 godina
neaktivan
offline
Paranormalno

Ja sam pred jedno godinu dana, možda manje, sanjao da mi mama ima rak. Cijeli cjelcati dan sam živio u uvjerenju da ima rak, makar sam znao da to nije istina, imao sam osjećaj kao da je. Čudno.

 

Isto tako, prije par godina sam sanjao Jedan zajeban san.

Evo sažetka: Vozimo se mama, ja i baka. Mama vozi, baka na suv. mjestu, ja odozada. Vozimo se po "Novom mostu"(4-tračni most od 1-2 km, ovdje kod nas), samo što nije bio kao inače nego je nebo bilo tmurno(oluja), nigdje nikoga i bile su naplatne kojih inače nema. Najednom, nešto skoči na krov auta, otrgne suv. vrata, izvuče baku i baci ju. Sjedne na suv. mjesto, pogleda me i ništa. Mama vozi, ovaj me gleda, ja serem u gaće(nije se to "dogodilo").

Slijedeća scena: Nigdje nikoga, ja sam sjedim kraj naplatnih, a baka u daljini leži na cesti.

Dobro, san. Šta me briga. ALI! Ove godine u 5. mj. išli smo u Novi Sad i kada smo se vraćali doma padala je kiša. Kada smo se uključivali na autocestu za Zagreb, ista ta scena iz sna je bila, samo što je bilo auta.

Podsjetilo me na to i osjetio sam nekakvu jezu, kao da će se nešto dogoditi. Ništa se nije dogodilo {#}

 

 

Čitao sam negdje da ljudi mogu povjerovati u san toliko da ne slušaju pravu istinu i da često nešto što u tome trenutku vide, ubace u neki san. Makar je ova "autocesta" viđena u snu prije...

 

Strava prava.

Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
11 godina
offline
Re: Paranormalno
chutac kaže...

 

Imao sam i ja takvih događaja. Sanjao sam bio jednom da sjedimo kod frendice pred kućom i da je odjednom rat izbio. Sad mi bježimo i pola njih pogine od njih koji su bili tamo. Ja i rođak smo se sakrili u jednoj kući na kraju te ulice. Rođo taman vadi cigarete (a znam da je stari duvač,kak bi rekli {#}),i odjednom ga pogodi metak,padne on i... probudim se!

 

Jednog jesenskog dana,prošle godine,išao sam na rođendan. Bilo je vrlo zabavno,a bio mi je i taj dotični rođak koji je bio sretan ko nova godina. Kad je počela kiša sjeli smo ispred kuće. Odjednom pogledam ja naprijed prema svima i vidim ja da mi je scena poznata. Mislim si ja: "pa ja sam ovo već proživio". Iste,al potpuno iste osobe vidim ja ispred sebe,a doduše prije toga nisam ni obraćao pažnju jer sam se s rođakom zajebavao po kiši {#}. Dobro,ništa strašno nije bilo,nego me jedino preplašilo kada sam išao kući neki pucanj kao iz puške {#}. Sjetio sam se toga sna,ali nisam bio previše uplašen jer sam bio umoran od tolikog ludiranja i skakanja na rođendanu...

 

Uglavnom,znam da postoji i taj Deja Vu,zbog kojeg misliš da se nešto dogodilo,i više puta mi se pričinjavalo da sam nešto slično već proživio!

-----

I još mi je nešto stiglo u glavu.

Sjetio sam se događaja kada sam bio na dočeku Nove godine kod bake (sad ove 2013.).

Bio sam malo i vani,ali nije mi se dugo dalo bit pa sam se vratio doma. Otišao sam tek poslije pola noći u birtiju i potrošio svu lovu {#}

 

Uglavnom. Na TV-u smo gledali doček. To nam je bila tradicija skoro svake godine. Bila je ona emisija,ak se ne varam,što ide red glazbe red smjeha (no meni je bilo samo do glazbe,jer gdje god bih došao,na isto bi mi došlo {#}).

Započne odjednom jedna,onako malo vesela pjesma. Sjedim ja tako i isčekujem ponoć (a to je sve bilo zbog toga što sam čekao pjesmu koja na kraju nije ni išla).

Slušam ja onako malo,vidim poznata mi melodija. Nemam pojma,bokte dao ni kak se zove,al znao sam srećom izvođača.

 

I kažem ja baki i djedu:"Ma dam se kladiti,zakleo bih se,da je ova pjesma izvedena 2001."

 

Sutradan,na novu godinu,pogledam ja na internetu albume tog lika što pjeva pjesmu,odem pod ime te pjesme,i na zaprepaštenje piše:"Godina izdanja:2001.). {#}

Daniel
Poruka je uređivana zadnji put ned 20.10.2013 23:40 (Shumy).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Paranormalno
Shumy kaže...
chutac kaže...

 

 

 

Uglavnom,znam da postoji i taj Deja Vu,zbog kojeg misliš da se nešto dogodilo,i više puta mi se pričinjavalo da sam nešto slično već proživio!

-----

 

  Zanimljivo :)

 

DejaVu mi se zna dogoditi, ali onda se na par trenutaka (dok proživljavam to što sam "proživio") osjećam kao da sam pijan.

Ali ovo je bilo drukčije. Baš sam imao osjećaj da znam što će se "ponovno" dogoditi. Bolje rečeno, nisam osjećao da će se dogoditi, nego da se dogodilo pa da imam "traume" od tog mjesta, rekli bi ljudi, PTSP, ne daj bože.

Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.10.2013 0:43 (chutac).
12 godina
offline
Paranormalno

Taj De Ža Vu :D mi je najjaca stvari dalje ne mogu shvatiti gdje i kada sam to vec vidio. Danas gledam nesto kroz prozor i samo ''propadnem'' u neke misli i jednostavno mi pred ocima ide sve kao da je vec videno i kako kolega gore kaze osjecas se cudno, ''pijano''. To je jednostavno dokaz da je nas mozak sposoban za nesto puno, puno naprednije i vece a ne ovih 20% kojih sada koristimo. zamislite samo da koristimo 100% naseg mozga, gdje bi nas to dovelo i kako bi to bilo genijalno.

 

It's a glitch in the Matrix :D 

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.10.2013 0:55 (SimeKZ).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Paranormalno
SimeKZ kaže...

Taj De Ža Vu :D mi je najjaca stvari dalje ne mogu shvatiti gdje i kada sam to vec vidio. Danas gledam nesto kroz prozor i samo ''propadnem'' u neke misli i jednostavno mi pred ocima ide sve kao da je vec videno i kako kolega gore kaze osjecas se cudno, ''pijano''. To je jednostavno dokaz da je nas mozak sposoban za nesto puno, puno naprednije i vece a ne ovih 20% kojih sada koristimo. zamislite samo da koristimo 100% naseg mozga, gdje bi nas to dovelo i kako bi to bilo genijalno.

 

It's a glitch in the Matrix :D 

Eto kolega sada znas kako je meni vec godinama bez prestanka :)

Exorcizo te, omnis spiritus immunde, in nomine Dei Patris omnipotentis, et in noimine Jesu Christi Filii ejus, Domini et Judicis nostri, et in virtute Spiritus Sancti, ut descedas ab hoc plasmate Dei,
11 godina
neaktivan
offline
Re: Paranormalno
chutac kaže...

 

Strava prava.

karabaja....

Spale su nam gaće,zagrizli smo udice,glave nam u pijesku,nezaštićene guzice....
12 godina
neaktivan
offline
Paranormalno
Jbt nakon čitanja ovog o duhovima,strah me bit u mračnoj sobi hahah :D
Idem svjetlo upalit
10 godina
neaktivan
offline
Paranormalno

Jutros pogledao film Silent Hill pa me podsjetilo na ono što sam pronašao na netu pa probajte i vi pretražiti malo net o ovome,možda nije paranormalno ali dosta je vezano sa lokacijom iz filma pa bi moglo bit dosta zanimljivo za ovu temu.Inače,ono što hoću da kažem je da postoji grad u Americi pod imenom Centralia ili tako nešto.To je napušten grad,vatra još uvijek vjerovatno gori pod površinom tog mjesta,baš kao na filmu,i cesta je totalno raspadnuta.Proguglajte,na youtube potražite ima klipova o tome.Vjerovatno ću sutra otvorit temu o ovome gradu,samo dok prikupim još informacija.

13 godina
offline
Paranormalno

"Centralia is a borough and a near ghost town in Columbia County, Pennsylvania,United States. Its population has dwindled from over 1,000 residents in 1981 to 10 in 2010, as a result of a mine fire burning beneath the borough since 1962. Centralia is the least-populated municipality in Pennsylvania.

Centralia is part of the Bloomsburg-Berwick micropolitan area. The borough is completely surrounded by Conyngham Township.

All properties in the borough were claimed under eminent domain by the Commonwealth of Pennsylvania in 1992 (and all buildings therein were condemned), and Centralia's ZIP code was revoked by the Postal Service in 2002. State and local officials reached an agreement with the seven remaining residents October 29, 2013 allowing them to live out their lives there, after which the rights of their properties will be taken through eminent domain."

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Centralia,_Pennsylvania

10 godina
neaktivan
offline
Paranormalno

Evo napravio sam temu u podforumu Ostalo i zove se Pravi Silent Hill (Centralia,PA) pa provjerite ako hoćete.Ali stvarno izgleda čudno to mjesto jer poklapa se sa filmom,u filmu gori vatra pod zemljon,a u Centraliji već oko 50 godina gori vatra pod zemljon.Djeluje fin za istražit ali žalosno je to što su ljudi morali da napuste domove u kojima su odrasli.

11 godina
offline
Paranormalno

Vjerojatno si danas pogledao Silent Hill,pa te opalila ova ideja :).

ON TOPIC-da,stvarno cudno za taj grad...

10 godina
neaktivan
offline
Paranormalno

Ne nego jučer ujutro hehe pa šta ću kad je sve fino urađeno hehe ali eto i prije sam ovo vidio ali kako sam pogledao film podsjetilo me da napravim temu i da malo prokomentarišemo.Stvarno u Americi ima čudnih ghost townova,sve to treba provjerit.

12 godina
protjeran
offline
Paranormalno

Pripyat, u Ukrajni (Černobil) je po meni puno jači. Ima puno stanovnika u okolnim selima koji su se odbili odseliti, a i dosta životinja obitava na tom području.

Ko zna kaj sve bi se tam moglo naći.

na referendumu PROTIV
13 godina
neaktivan
offline
Paranormalno

Ghost townovi su zakon!

Tisina, napusteni grad i tvoj um cine 'hororac'.

 

Oduvijek mi je zelja otici u neki americki ghost town sa drvenim kucama, onim karakteristicnim americkim i svaka ima trijem i sve.

Prasnjave ulice, drvece bez lisca cije se grane klate na vjetru i lupkaju jedna o drugu i svasta jos :)

 

Pokusat cu napisati pricu za sebe pa ako mi se svidi, postam ju ovdje.

 

Jel ima tu gdje u blizini kakav grad duhova(Hr i okolne drzave)?

Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
15 godina
neaktivan
offline
Re: Paranormalno
chutac kaže...

Ghost townovi su zakon!

Tisina, napusteni grad i tvoj um cine 'hororac'.

 

Oduvijek mi je zelja otici u neki americki ghost town sa drvenim kucama, onim karakteristicnim americkim i svaka ima trijem i sve.

Prasnjave ulice, drvece bez lisca cije se grane klate na vjetru i lupkaju jedna o drugu i svasta jos :)

 

Pokusat cu napisati pricu za sebe pa ako mi se svidi, postam ju ovdje.

 

Jel ima tu gdje u blizini kakav grad duhova(Hr i okolne drzave)?

Odi do neke od zatvorenih velikih tvornica,isto ti izgleda :D

 

http://hr.wikipedia.org/wiki/Popis_napu%C5%A1tenih_naselja_u_Hrvatskoj

Super mjesta za snimat filmove! :D

Listen, this is no set of rules. I'm not tellin' you what to do, all I'm saying is I'm bringing up of three things that are like, so important to the world, I don't have to find as much importance in.
Poruka je uređivana zadnji put sub 30.11.2013 20:17 (zerocool12).
10 godina
neaktivan
offline
Paranormalno

Totalno se slažem sa ovim iznad objavljenim.Napušten grad,tišina i naš um čine horor.Ali pazite se kad idete u ghost townove jer ljudi koji su tu odrasli i živjeli sretno ne bi samo tako napustili svoje rodno mjesto i mjesto odrastanja.Ja ne bih samo tako.Ali pazite,možda ponekad napušten grad,tišina i naš um nisu jedini koji čine horor,ponekad tu zna biti još nešto što je stvarno i što čini pravi horor toga grada.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice