Vaš IQ

poruka: 271
|
čitano: 122.689
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
RE: Vaš IQ
oiramf kaže...

Jel ima koji dobar novi test. Ovo je najnovije što sam našao, OK je, Visual Iq test.

http://iqtest.wave.prohosting.com/

Evo ja sam sada poslalo rjesenja na taj mail, pa cemo vidjet kolko sam pametan XD

Nothing is true, everything is permitted...
15 godina
offline
Vaš IQ

120.... nadao sam se i gorem

music's got the feeling supreme
16 godina
offline
Vaš IQ

Eto ti Hrvatske - Zemlje Znanja. Tek svaki treći rezultat je nadprosjecan. Ostali su debelo nadprosječni. xD

Evo i mog:

 

14 godina
neaktivan
offline
Vaš IQ

Ja sam dodio odgovor 120-130 na ovom http://iqtest.wave.prohosting.com/

s time da je ovo samo prvi dio testa (VISUAL) valjda će još biti pa će se na kraju dobiti točnijirezultat

16 godina
offline
RE: Vaš IQ
oiramf kaže...

Ja sam dodio odgovor 120-130 na ovom http://iqtest.wave.prohosting.com/

s time da je ovo samo prvi dio testa (VISUAL) valjda će još biti pa će se na kraju dobiti točnijirezultat

Poslao sam i ja, sad cekam odgovor. Koliko dugo si ti cekao?

Nothing is true, everything is permitted...
15 godina
protjeran
offline
RE: Vaš IQ

EVO

 

156

iq iq
Pala bomba u rodilište. Sad ima duplo više djece. /////// Vrijeme je relativan pojam. Zavisi sa koje strane WC-a se nalaziš.
Poruka je uređivana zadnji put sri 11.11.2009 14:29 (APazinjan).
15 godina
protjeran
offline
Vaš IQ

Moj je 123. LOL

14 godina
neaktivan
offline
Vaš IQ

Evo moj.. 105Belji se

IQ IQ
Samo lutam, drogu gutam, izvana tako fin, a iznutra pucam... Puno lažem i kradem i seksam, to mi je u kostima jer ja sam mali gengsta...xD... filip.grguric@hotmail.com
16 godina
online
Vaš IQ

147

Zanima me ima li igdje rijesenje zadataka, da vidim po kojoj su logici isli, i di sam grijesio.

 

 

Random. kaže...

156. Zanimljivo, ljudi koji pišu poruke bez interpunkcijskih znakova, malim slovima na početku rečenice, uglavnom imaju manji IQ.

 

Hoćemo nabaciti neki high score? Šalim se.

Mislim da to nije tocno, jer evo ja sam dobio rezultat 147, a ako procitas moje poruke po forumu vidjet ces da u 98% poruka nemam interpunkcijskih znakova i u velikoj vecini pocetno slovo pisem malim slovom, znam da nije tocno (i zena me galami, jer je prof. hrv. jezika) ali ko ce paziti na svaku sitnicu.

We are born naked, wet, and hungry. Then things get worse. It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
Poruka je uređivana zadnji put sri 11.11.2009 0:12 (goodye).
15 godina
odjavljen
offline
Vaš IQ

Bas je zakon.

Jucer sam ga dao susjedu koji je inace isao u skolu po prilagodjenom programom i rijesio ga s 143 ?!?! Sto je najbolje, zbrajanje i oduzimanje iznad 100 mu je misaona imenica...

Ovo nize jos nekako i ide... Sve u svemu, bezveze. Cak je i mene sredio po tome testu. Sramota me je... Sto se moze...

Uostalom, pristupanje testiranju se koliko ja znam placa, tako da... Harac, harac, narode ;).

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.11.2009 3:07 (Mrgud Veliki).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Vaš kvocijent inteligencije
SupremeCommander kaže...

Eh da sam stvarno ovako pametan, ne bi ja pisao poruke po bugovom forumu Smijeh

PotpisCool

CHE
14 godina
neaktivan
offline
Vaš IQ

Evo stavli su još 2 nova testa! 20ak pitanja 40minuta se rješava.

http://iqtest.wave.prohosting.com/

14 godina
neaktivan
offline
RE: Vaš IQ

ovo je super stranica za izradu IQ testa :))

Sretno!!

 

http://hr.test-iq.com/#411539

 

15 godina
neaktivan
offline
Vaš IQ

Nisam glup samo sam ljen jer mi se neda citati.

Zieg Heil!!!! Heil Hitler!!! GO HITLER, GO HITLER!!!
15 godina
neaktivan
offline
Vaš IQ

ajd nisam totalno glup. :D

 

piše 123

još malo pa ban.
Poruka je uređivana zadnji put sri 2.12.2009 17:51 (Beckz).
16 godina
neaktivan
offline
Vaš IQ

Dobro je...Ja mislio da sam gluplji Osmijeh Morat ću ponoviti test jer moram biti "odmoran"(ovaj tjedan spavam u prosjeku 5 sati na dan, tj. na noć) i "bez stresa"(pišem/pisao sam 5 ispita ovaj tjedan) Smijeh

 

Negdje imam rezultate testa iz djetinjstva i imao sam 153 boda, ali sam se dobrano poglupio sa 153 kvocijenta na 111 Osmijeh

Kvocijent glupoće Kvocijent glupoće
Tko hoda, ne trči! ; Bolje biti cijeli život bogat nego 1 dan siromah.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Vaš IQ
AlienWare1 kaže...

Dobro je...Ja mislio da sam gluplji Osmijeh Morat ću ponoviti test jer moram biti "odmoran"(ovaj tjedan spavam u prosjeku 5 sati na dan, tj. na noć) i "bez stresa"(pišem/pisao sam 5 ispita ovaj tjedan) Smijeh

 

Negdje imam rezultate testa iz djetinjstva i imao sam 153 boda, ali sam se dobrano poglupio sa 153 kvocijenta na 111 Osmijeh

  IQ nije nesto sto se moze smanjiti niti povecati.

Kažu da škola nije zatvor, a mi ni krivi ni dužni dobili 12 godina. Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje! Bolje ispasti budala nego iz aviona...
16 godina
neaktivan
offline
RE: Vaš IQ
Matatata krele od zanata kaže...

  IQ nije nesto sto se moze smanjiti niti povecati.

Žao mi je, ali ja se ne slažem s tvojim/Vašim mišljenjem

Imam 16 godina i nisam učio tokom cijelog školovanja u osnovnoj školi. Mnogi znanstvenici se slažu, te su i potvrdili da moždane stanice izumiru ako ih se ne trenira i stimulira, tj. u mom slučaju to bi bilo učenje...

 

Ali, ako sam u krivu, ispričavam se. Osmijeh

Tko hoda, ne trči! ; Bolje biti cijeli život bogat nego 1 dan siromah.
Poruka je uređivana zadnji put čet 3.12.2009 22:28 (AlienWare1).
14 godina
protjeran
offline
RE: Vaš IQ
Matatata krele od zanata kaže...

  IQ nije nesto sto se moze smanjiti niti povecati.

Naravno da se može povećati. Ne u mjeri koja bi bila znatna, ali za određeni postotak se može. To je takozvana kristalizacija, odnosno povećanje kroz učenje i iskustvo.

 

Smanjiti se može samo fizičkim oštečenjima.

Prepolovit ću pučanstvo jer ne volim kretene
Poruka je uređivana zadnji put sri 2.12.2009 18:40 (Buffer Overflow).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Vaš IQ
AlienWare1 kaže...

Negdje imam rezultate testa iz djetinjstva i imao sam 153 boda, ali sam se dobrano poglupio sa 153 kvocijenta na 111 Osmijeh

153? Novi Ajnštajn, ain't?

Matatata krele od zanata kaže...

  IQ nije nesto sto se moze smanjiti niti povecati.

E tu se varaš... IQ ovisi i o vanjskim okolnostima. Nepismeni Indijac sigurno neće imati prosječni IQ iako možda ima potencijala i za više. A i testovi inteligencije se mogu izdrilati.

Gentlemen, you can't fight in here! This is the War Room.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Vaš IQ
Buffer Overflow kaže...
Matatata krele od zanata kaže...

  IQ nije nesto sto se moze smanjiti niti povecati.

Naravno da se može povećati. Ne u mjeri koja bi bila znatna, ali za određeni postotak se može. To je takozvana kristalizacija, odnosno povećanje kroz učenje i iskustvo.

 

Smanjiti se može samo fizičkim oštečenjima.

  to je istina, ali mi se nije dalo toliko pisati, a povecati se moze za 2-3, tak da to stvarno ne brojim, a lijekovi koji ti tjeraju mozak tj stimuliraju ga su apsolutno isključeni.

Kažu da škola nije zatvor, a mi ni krivi ni dužni dobili 12 godina. Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje! Bolje ispasti budala nego iz aviona...
15 godina
neaktivan
offline
RE: Vaš IQ
i_rambo_plache kaže...
AlienWare1 kaže...

Negdje imam rezultate testa iz djetinjstva i imao sam 153 boda, ali sam se dobrano poglupio sa 153 kvocijenta na 111 Osmijeh

153? Novi Ajnštajn, ain't?

Matatata krele od zanata kaže...

  IQ nije nesto sto se moze smanjiti niti povecati.

E tu se varaš... IQ ovisi i o vanjskim okolnostima. Nepismeni Indijac sigurno neće imati prosječni IQ iako možda ima potencijala i za više. A i testovi inteligencije se mogu izdrilati.

  153, a danasnji prosjek je oko 140 ako sam upoznat s tocnim cinjenicama, tak da lol

a ovo sto si napiso za moj post je glupost, jer ja govorim o povecanju tjekom zivota, a ne o mogucnosti genskog nasljedivanja, a ovo o izdrilavanju je djelomicna istina ali totalno nepotrebno je uopce takve rezultate ubrajati.

Kažu da škola nije zatvor, a mi ni krivi ni dužni dobili 12 godina. Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje! Bolje ispasti budala nego iz aviona...
16 godina
neaktivan
offline
RE: Vaš IQ
i_rambo_plache kaže...
AlienWare1 kaže...

Negdje imam rezultate testa iz djetinjstva i imao sam 153 boda, ali sam se dobrano poglupio sa 153 kvocijenta na 111 Osmijeh

153? Novi Ajnštajn, ain't?

That's a negative.. Smijeh

Tko hoda, ne trči! ; Bolje biti cijeli život bogat nego 1 dan siromah.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Vaš IQ
Matatata krele od zanata kaže...

  to je istina, ali mi se nije dalo toliko pisati, a povecati se moze za 2-3, tak da to stvarno ne brojim, a lijekovi koji ti tjeraju mozak tj stimuliraju ga su apsolutno isključeni.

Može se povećati i za više od 2-3 poena...

Matatata krele od zanata kaže...

  153, a danasnji prosjek je oko 140 ako sam upoznat s tocnim cinjenicama, tak da lol

a ovo sto si napiso za moj post je glupost, jer ja govorim o povecanju tjekom zivota, a ne o mogucnosti genskog nasljedivanja, a ovo o izdrilavanju je djelomicna istina ali totalno nepotrebno je uopce takve rezultate ubrajati.

Prosjek 140??? U Mensu se ulazi s oko 135, a 100 je prosječan IQ. Nemoj pisat o nečemu o čemu ne znaš...

Gentlemen, you can't fight in here! This is the War Room.
15 godina
protjeran
offline
Vaš IQ

117! Dobro je. Gledao sam na wikipediji to je do 120 visoka inteligencija. Na 120 za tri boda je veoma visoka... Par pitanja nisam imao POJMA kako riješiti. Ipak sam lupnuo malo pa možda i pogodio.Smijeh Evo screenshot.

Sebba -reza europski IQ test Sebba -reza europski IQ test
sell the kids for food weather changes moods
15 godina
neaktivan
offline
Vaš IQ

141 valjda dosta za 15 god

16 godina
neaktivan
offline
RE: Vaš IQ
stoncin3 kaže...

117! Dobro je. Gledao sam na wikipediji to je do 120 visoka inteligencija. Na 120 za tri boda je veoma visoka... Par pitanja nisam imao POJMA kako riješiti. Ipak sam lupnuo malo pa možda i pogodio.Smijeh Evo screenshot.

xnight_hunterx kaže...

141 valjda dosta za 15 god

Po tome su svi genijalci! Nisu takvi testovi vjerodostojni niti približno! Odite u pravu mensu ako vas zanima točan IQ!

15 godina
neaktivan
offline
RE: Vaš IQ

Po tome su svi genijalci! Nisu takvi testovi vjerodostojni niti približno! Odite u pravu mensu ako vas zanima točan IQ!

da svi su genijalci osim tebe XD

kaj se ti gutis u ovoj temi, svako malo vidim tvoj post da ovo nije pravi test.......

16 godina
neaktivan
offline
RE: Vaš IQ
xnight_hunterx kaže...

Po tome su svi genijalci! Nisu takvi testovi vjerodostojni niti približno! Odite u pravu mensu ako vas zanima točan IQ!

da svi su genijalci osim tebe XD

kaj se ti gutis u ovoj temi, svako malo vidim tvoj post da ovo nije pravi test.......

Aj nadi jos koji... Ima ih ali ne bas toliko! Za tvoju informaciju ja imam visoki IQ i to sa pravog testiranja, nisam genijalac ali mozda sam pametniji od tebe...

Ove testove dozivljavam kao one sa facebooka gdje svi imaju po 150-170, a znas li koliko je to visok IQ???

 

Napominjem za svaki slucaj da se ne bi netko umislio, jer da su svi iznadprosjecni onda bi prosjecna inteligencija bila 150-170 a budi siguran da to nije slucaj!

15 godina
neaktivan
offline
RE: Vaš IQ

Aj nadi jos koji... Ima ih ali ne bas toliko! Za tvoju informaciju ja imam visoki IQ i to sa pravog testiranja, nisam genijalac ali mozda sam pametniji od tebe...

Ove testove dozivljavam kao one sa facebooka gdje svi imaju po 150-170, a znas li koliko je to visok IQ???

 

Napominjem za svaki slucaj da se ne bi netko umislio, jer da su svi iznadprosjecni onda bi prosjecna inteligencija bila 150-170 a budi siguran da to nije slucaj!

ja se inace slazem da ovo nije bas i najbolji test ali nemoras biti zato tolko dosadan s time i nije bas kao s facebooka jer su tamo pitanja kao monikin otac ima 4 kceri lala,lili,lele i 4ta je 4 odgovora ali mislim da nisu potrebni, uglavnom pitanja su jako glupa i laka i nije bas tako

 

EDIT:nekoji su rjesili test i sa 100-120 sta oni su po tvojemu onda reterdirani ako je prosjecna 150-170

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.12.2009 22:01 (xnight_hunterx).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice