Ah ta škola...

poruka: 12.601
|
čitano: 1.629.923
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Ah ta škola...

Mislim da je nas hnos zatekao u osmom razredu.I nitko iz nase skole nije otisao sa 60 bodova, dam se okladiti.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Ah ta škola...
AtomicBomb kaže...

Mislim da je nas hnos zatekao u osmom razredu.I nitko iz nase skole nije otisao sa 60 bodova, dam se okladiti.

Ček koje si godište. Ako si prošle godine ima iskustva sa jednim roditeljom onda si 95/96, to bi značilo 4 god mladi od mene, a posto je mene HNOS uhvatio samo u 8. tebe je onda cijelo vrijeme pratio, a takoder se u gimnaziju bome nije upisalo puno ucenika ispod 60 bodova, a u nekima je to bio donji prag, tako da ocigledno nesto od toga nije istina. {#}

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja
Poruka je uređivana zadnji put pon 20.6.2011 1:23 (Mitsuoka).
15 godina
offline
Re: Ah ta škola...

Kaže mentorica:

Procitala sam rad, i jako sam zadovoljna. Mislim da je rad izvrstan, a uz jos par ispravaka bit ce i savrsen. :)

....

Rad je lijepo koncipiran, algoritmi su jasno objasnjeni, stvarno jako dobro. Bravo Luka!

 

 

http://manutd-croatia.com/forum/index.php ... forum i udruga navijača Manchester Uniteda...
Poruka je uređivana zadnji put uto 21.6.2011 18:14 (Luuka).
13 godina
neaktivan
offline
Ah ta škola...

Koliko bodova trea za MIOC, jel moguće sa 60 b0d0va upast

12 godina
protjeran
offline
Re: Ah ta škola...
Bera kaže...

Koliko bodova trea za MIOC, jel moguće sa 60 b0d0va upast

A joj. :S
Prošle godine nije išlo ispod 61 pa se bojim da će i tako bit. 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Ah ta škola...
mar123 kaže...

ako ucis dvrugi strani jezik najmanje 4 godine dobijes 2 boda.

To vrijedi za ovu godinu?

15 godina
offline
Ah ta škola...

da tako mi je rekla ravnateljica skole na predavanju.

14 godina
neaktivan
offline
Ah ta škola...

Ali zapamti samo za JEZICNE gimnazije.

PC 4 EVER!
12 godina
neaktivan
offline
Ah ta škola...

Oko stranog jezika;

nemojte vjerovati raznim glupostima.Te bodove će te dobiti samo ako idete u jezičnu gimnaziju.Jedino što možete napraviti sa drugim stranim jezikom jest to da vam ga boduju pri upisu umjesto engleskog ako imate bolju ocjenu iz tog jezika.

13 godina
offline
Re: Ah ta škola...
Bera kaže...

Koliko bodova trea za MIOC, jel moguće sa 60 b0d0va upast

Zagrebački MIOC - nemaš šanse

Splitski MIOC - ne brini

griješiti je ljudski al je osjećaj božanski
14 godina
neaktivan
offline
Re: Ah ta škola...
KKristijan kaže...
Bera kaže...

Koliko bodova trea za MIOC, jel moguće sa 60 b0d0va upast

Zagrebački MIOC - nemaš šanse

Splitski MIOC - ne brini

ne znam ti bas, morao bi se zabrinit ipak i za split, ispod 60 ih prosle godine nije bilo, a nije ih bome bilo puno sa 60.

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja
13 godina
offline
Re: Ah ta škola...
Mitsuoka kaže...
KKristijan kaže...
Bera kaže...

Koliko bodova trea za MIOC, jel moguće sa 60 b0d0va upast

Zagrebački MIOC - nemaš šanse

Splitski MIOC - ne brini

ne znam ti bas, morao bi se zabrinit ipak i za split, ispod 60 ih prosle godine nije bilo, a nije ih bome bilo puno sa 60.

Ti to ozbiljno :o ? Znam kad sam se ja upisivao u mioc zagrebački da mi je ekipa s natjecanja govorila kak je splitski upisivan s 56...Ali sam ti siguran za zagrebački da s 60 nemaš nikakvih šanski skoro :)

griješiti je ljudski al je osjećaj božanski
14 godina
neaktivan
offline
Re: Ah ta škola...
KKristijan kaže...

Ti to ozbiljno :o ? Znam kad sam se ja upisivao u mioc zagrebački da mi je ekipa s natjecanja govorila kak je splitski upisivan s 56...Ali sam ti siguran za zagrebački da s 60 nemaš nikakvih šanski skoro :)

Pogledaj malo po prosloj i ovoj stranici negdje sam spomenuo, uglavnom prošle godine se u splitske gimnazije niko ispod 57-58 bodova nije upisao, te je to bilo po svim novinama (bar dalmatinskim), a MIOC je preko 60, a znas i sam da je Splitski MIOC proglasen najboljom skolom u Hrvatskoj. Kad sam ja upisivao srednju, u MIOC se dalo upast s 50 bodova, a u mojoj je bilo ljudi sa 40. Ovisi ti o brojnosti generacije (nama je od 90 mjesta bilo popunjeno 43).

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja
15 godina
offline
Re: Ah ta škola...
Alfa1234 kaže...

Ali zapamti samo za JEZICNE gimnazije.

kolko ja puta u ovoj temi moram ponovit da mi je to rekla ravnateljica EKONOMSKE skole?

12 godina
neaktivan
offline
Ah ta škola...

Onda ću ti ja ponoviti i reći da ravnateljica ekonomske škole nema pojma što govori.Koliko ja tebi moram puta ponoviti da sam se prošle godine upisivao u srednju školu? I uostalom, daj se malo detaljnije raspitajte; prije svog upisa ja sam znao sve cake, sve vrste bodovanja, a ništa mi nisu govorili ni ravnatelji ni niko, već internet, jer imaš dokumente koji govore o bodovanju, kiretirjima itd.I tamo ti sve lijepo piše! Daj se malo snađite! A ti ako vjeruješ ravnateljici, slobodno vjeruj ;) I daj malo razmisli.Kakve logike ima da ti dobiješ 2 boda zbog njemačkog u bilo kojoj školi, a on je bio izborni predmet? Nije li to malo nepošteno prema ovima što nisu išli? Jer da je to tako svi bi išli na drugi strani jezik.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Ah ta škola...
AtomicBomb kaže...

Onda ću ti ja ponoviti i reći da ravnateljica ekonomske škole nema pojma što govori.Koliko ja tebi moram puta ponoviti da sam se prošle godine upisivao u srednju školu? I uostalom, daj se malo detaljnije raspitajte; prije svog upisa ja sam znao sve cake, sve vrste bodovanja, a ništa mi nisu govorili ni ravnatelji ni niko, već internet, jer imaš dokumente koji govore o bodovanju, kiretirjima itd.I tamo ti sve lijepo piše! Daj se malo snađite! A ti ako vjeruješ ravnateljici, slobodno vjeruj ;) I daj malo razmisli.Kakve logike ima da ti dobiješ 2 boda zbog njemačkog u bilo kojoj školi, a on je bio izborni predmet? Nije li to malo nepošteno prema ovima što nisu išli? Jer da je to tako svi bi išli na drugi strani jezik.

prošle godine... znaš ti koliko se toga mijenja u nasoj drzavi. Kad sam je upisivao srednju nije bilo bodova na to sta zivis samo sa jednim roditeljom, bodova na uzrno ponasanje...

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja
12 godina
neaktivan
offline
Ah ta škola...

Ti si se upisivao prije nekoliko godina, a kod mene su upisi i ove godine; sestra se upisuje, ne znam zašto bi netko živio u zabludi da će dobiti te bodove, ali ako on tako misli, neka misli, samo će se osramotiti na upisima i krivo kalkulirati.Dobronamjeran je savjet, ne znam zašto ( VI NEKI ) morate biti razmažena derišta i govoriti nešto što nije tako.

15 godina
neaktivan
offline
Ah ta škola...

Prošle godine kada sam se ja upisivao dobivalo se 2 boda za IZBORNI strani jezik i glazbenu školu

Najbolji broj je 73.73 je 21. prosti broj.Njegov zrcalni par, 37, je 12.,a njegov zrcalni par, 21,je nastao množenjem brojeva sedam i tri.U binarnom sustavu, 73 je palindrom: 1-0-0-1-0-0-1.
15 godina
offline
Re: Ah ta škola...
Tomislav95 kaže...

Prošle godine kada sam se ja upisivao dobivalo se 2 boda za IZBORNI strani jezik i glazbenu školu

tako je i sada. dobiva se za izborni jezik i za glazbenu dva boda ako si iso najmanje 4 godine.

atomicbomb- nemoj vrijeđat bezveze i pravit se pametan jer ocito to nisi kad kazes da ravnateljica svoje skole neznam kako idu upisi kod nje. pa ko ce znat bolje od nje za njezinu skolu? i to je pisalo u novinama u jutarnjem listu(clanak o upisima) tako da se to dobiva ne samo u jezicnim gimnazijama nego svugdje. sad ako ja lazem lazu novine i ravnateljice dvije(jedna ekonomske, jedna strukovne).

13 godina
neaktivan
offline
Ah ta škola...

A jel ima ikakve sanse upast u V za 60 b0d0va, ak tam necu onda idem u X,, sto mislite o toj skoli, jel te opremi za dalje Fer i itd.. Jer ciljam kasnije neke informatičke i matematičke fakultete.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Ah ta škola...
Bera kaže...

A jel ima ikakve sanse upast u V za 60 b0d0va, ak tam necu onda idem u X,, sto mislite o toj skoli, jel te opremi za dalje Fer i itd.. Jer ciljam kasnije neke informatičke i matematičke fakultete.

mislim da V. upisuje 61 bod i više..

Win7 je glupost ziva.....neke jako dobre igrice nemogu na njega zato sto je prenov...za nekih 2-3 god. ce bit dobro imat -Atom
12 godina
neaktivan
offline
Re: Ah ta škola...

@mar123

 

nikoga ja ne vrijeđam, nego ti lijepo kažem da to nije istina, i sam ćeš viditi na upisima ;)

i druga stvar, to je potpuna diskriminacija učenika koji nisu učili taj izborni jezik.Jer po tome neko može napuniti hrpu bodova zbog gluposti, a onaj koji samo nije znao da će to tako biti može izvisiti.Evo slobodno mi se javi na pm nakon upisa jsu li ti to uvažili.Vidjet ćeš da neće ;)

15 godina
offline
Re: Ah ta škola...
AtomicBomb kaže...

@mar123

 

nikoga ja ne vrijeđam, nego ti lijepo kažem da to nije istina, i sam ćeš viditi na upisima ;)

i druga stvar, to je potpuna diskriminacija učenika koji nisu učili taj izborni jezik.Jer po tome neko može napuniti hrpu bodova zbog gluposti, a onaj koji samo nije znao da će to tako biti može izvisiti.Evo slobodno mi se javi na pm nakon upisa jsu li ti to uvažili.Vidjet ćeš da neće ;)

ja ti to nemrem potvrdit jer niti idem na glazbenu niti na drugi jezik. njemacki sam ucil ko izborni u 4. i 5. razredu i dalje mi se nije dalo ali bi sigurno iso da sam ovo znao. moj frend jedan ima to pa cemo vidit oce mu uvazit. meni je ta svejedno je ja z svoju skolu imam 14 bodova vise nego sto je prag tako da mi uopce netrebaju ti dodatni bodovi.

15 godina
neaktivan
offline
Ah ta škola...

Ne razumijem zašto bi to bilo nepošteno prema drugima. Treba nagraditi učenike koji su učili još jedan jezik, nije malo imati izborni njemački jedan sat tjedno kroz četiri školske godine.

Najbolji broj je 73.73 je 21. prosti broj.Njegov zrcalni par, 37, je 12.,a njegov zrcalni par, 21,je nastao množenjem brojeva sedam i tri.U binarnom sustavu, 73 je palindrom: 1-0-0-1-0-0-1.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Ah ta škola...
Tomislav95 kaže...

Ne razumijem zašto bi to bilo nepošteno prema drugima. Treba nagraditi učenike koji su učili još jedan jezik, nije malo imati izborni njemački jedan sat tjedno kroz četiri školske godine.

Zar nisu 2 sata?

Revenge is like a ghost, it takes over every man it touches. It's thirst cannot be quenched until the last man standing has fallen /// Trust no one...
15 godina
neaktivan
offline
Re: Ah ta škola...
Looka kaže...
Tomislav95 kaže...

Ne razumijem zašto bi to bilo nepošteno prema drugima. Treba nagraditi učenike koji su učili još jedan jezik, nije malo imati izborni njemački jedan sat tjedno kroz četiri školske godine.

Zar nisu 2 sata?

Vjerojatno, ja nisam išao pa neznam

Najbolji broj je 73.73 je 21. prosti broj.Njegov zrcalni par, 37, je 12.,a njegov zrcalni par, 21,je nastao množenjem brojeva sedam i tri.U binarnom sustavu, 73 je palindrom: 1-0-0-1-0-0-1.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Ah ta škola...
Tomislav95 kaže...

Vjerojatno, ja nisam išao pa neznam

Da, 2 sata su.

 

Hrvatski (materinji jezik) - 4 sata

Prvi strani (najčešće engleski) - 3 sata

Drugi strani (u ovom slučaju njemački) - 2 sata

Revenge is like a ghost, it takes over every man it touches. It's thirst cannot be quenched until the last man standing has fallen /// Trust no one...
12 godina
neaktivan
offline
Ah ta škola...

aha ! lagano je pricati ali kad  svi lijepo odlaze u petak nakon 6. sata a ti moras ostati do 8... :/

12 godina
neaktivan
offline
Ah ta škola...

Ja sam išao na njemački isto.

I ne vidim razloga zašto nas treba nagrađivati? Da su svi upoznati sa nagradama, svi bi išli na taj dodatni jezik.Vidiš riječ...IZBORNO...

14 godina
neaktivan
offline
Re: Ah ta škola...
AtomicBomb kaže...

Ja sam išao na njemački isto.

I ne vidim razloga zašto nas treba nagrađivati? Da su svi upoznati sa nagradama, svi bi išli na taj dodatni jezik.Vidiš riječ...IZBORNO...

Nebi, puno njih nebi išli na dodani jezik samo zbog nagrade, jer nije malo uzimati novi jezik i učiti ga kroz cijelu godinu uz normalnu nastavu.
Da, riječ izborno... nije rednovno i oni koji ga uzimaju uče ga, a ne moraju. To se zove dodatni trud, a to što se ne mora ( a uči se) zahtjeva dodatni napor koji ne ulažu svi učenici. A dodatni trud se uvijek nagrađuje, kako na poslu tako i u školi ...

Battlefield Fan!
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice